Zobacz wyniki ankiety: Czy skamienie powinno zostać usunięte (lub zmienione) Z Wywerny?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 40.00%
  • Nie

    24 60.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Ankieta o Wywernie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2023
    Postów
    7

    Ankieta o Wywernie

    Xd

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    usunięte - nie
    można by jedynie ustawić częstotliwość używania skamienienia w zależności od ilości osób, im większa grupa tym większa częstotliwość używania, a w walce solo bardzo mała szansa na użycie
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2023
    Postów
    7
    To chyba najlepsze rozwiazanie, tylko usunałbym kompletnie skamienie gdy walczymy solo.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    mysle ze skamienienie na zolwiu/wywernie powinno miec takie warunki jak na jaszczurze - mini uzywa gdy ilosc przeciwnikow>1
    Ostatnio edytowane przez Ashley ; 30-09-2023 o 23:56

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    usunięte - nie
    można by jedynie ustawić częstotliwość używania skamienienia w zależności od ilości osób, im większa grupa tym większa częstotliwość używania, a w walce solo bardzo mała szansa na użycie
    bez sensu, skamienienie powinno być usunięte, gdy walczymy solo

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Nic nie zmienią Wywernie, ale wy moglibyście się zmienić i się do tego dostosować. Gra dyktuje wam warunki i to szczyt bezczelności, by sobie ułatwić i tak łatwe życie. Doceńcie, że po 7-12 latach możecie w ogóle go na Hita brać. Gdy było max 40 lvl to ani trochę nikt nie myślał o tym, żeby ktoś walczący samemu żółw nie dawał nam skamienienie i wyroku śmierci. Dopiero po nie wiadomo jak długim czasie gdy zaczęło się być kozakiem na 65 lvl zaczęli traktować tego mini-bossa za nic nie warte gówno niszcząc jej sens prosząc o twórców do dodania tak absurdalnych rzeczy jak znaczne ułatwienie zabijanie go samemu.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Doceńcie, że po 7-12 latach możecie w ogóle go na Hita brać.
    XD
    Doceń że po 7-12 latach ktokolwiek jeszcze bije tego bezwartościowego mini.
    O jejku, brak skamienienia zniszczy głęboki sens skryptu wywerny ułatwiając jej bicie solo. Lepiej żeby nikt nie bił tego mini, ważne że mityczny "sens" zostanie zachowany.

  8. #8
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Ubierzcie po prostu odpo na skamienienie xD Ta gierka tyle wisi że niemal każdy ma chociażby jakiś gemik na to.
    Miłego dnia

  9. #9
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    W grze "Monster Hunter: Freedom Unite" (skrótowo MFO3), wywerna (ang. wyvern) jest jednym z głównych przeciwników, które można spotkać. Aby zbalansować walkę z wywerną, musisz być przygotowany zarówno pod względem ekwipunku, jak i umiejętności. Oto kilka kroków, które mogą ci pomóc:

    Wybór odpowiedniej broni: Wybór broni zależy od twojego stylu gry. Każda broń ma swoje unikalne umiejętności i ataki. Wybierz tę, która najlepiej odpowiada twojemu stylowi walki. Niektóre bronie są bardziej efektywne przeciwko wywernom niż inne.

    Ekwipunek: Upewnij się, że masz odpowiedni ekwipunek, tak jak zbroje i amulety, które mogą zwiększyć twoje umiejętności, takie jak wytrzymałość, atak czy obrona. Wybierz ekwipunek, który jest dostosowany do rodzaju wywerny, z którą masz do czynienia, biorąc pod uwagę jej ataki i słabe punkty.

    Przygotowanie do walki: Zawsze warto zaopatrzyć się w odpowiednie przedmioty przed walką. Zawrzyj zapasy mikstur leczniczych, pułapek, bomb i innych przedmiotów, które mogą ci pomóc w walce lub w złapaniu wywerny.

    Poznaj ataki wywerny: Zrozumienie ruchów i ataków wywerny jest kluczowe. Obserwuj jej zachowanie i naucz się, kiedy to bezpieczne atakować, a kiedy lepiej się wycofać. Unikaj ataków, które mogą cię zranić.

    Granie z innymi graczami: W "Monster Hunter: Freedom Unite" istnieje możliwość gry wieloosobowej. Warto rozważyć rozgrywkę z innymi graczami, ponieważ współpraca może znacznie ułatwić walkę z wywerną.

    Cierpliwość: Walka z wywerną może być trudna i czasochłonna. Nie spieszy się i staraj się unikać ryzyka. Czekaj na odpowiednie momenty, aby zaatakować.

    Doskonalenie umiejętności: Im więcej grasz, tym bardziej doskonalisz swoje umiejętności w walce z wywernami. Ćwicz i eksperymentuj, aby dowiedzieć się, jakie strategie działają najlepiej dla ciebie.

    Pamiętaj, że walka z wywernami w "Monster Hunter: Freedom Unite" może być trudna, ale z odpowiednim przygotowaniem i umiejętnościami możesz sobie poradzić. Ostatecznie każda walka może być inna, więc dostosowuj swoje podejście do konkretnej sytuacji.
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    XD
    Doceń że po 7-12 latach ktokolwiek jeszcze bije tego bezwartościowego mini.
    O jejku, brak skamienienia zniszczy głęboki sens skryptu wywerny ułatwiając jej bicie solo. Lepiej żeby nikt nie bił tego mini, ważne że mityczny "sens" zostanie zachowany.
    Przecież ten problem to mają tylko ty i co najwyżej nowe randomy, które również dobrze uciekły, by z gry z powodu tego, że ktoś ich ciągle atakuje.

    Myślisz, że masz coś wspólnego, z tą 99% populacją mfo3, że gracze, którzy codziennie Wywernę biją od kilku lat nagle przestali, by to robić, bo ty magicznie teraz sobie powiedziałeś tu na forum oficjalnie w imię wszystkich, że NIKT, ale to nikt nie będzie go bił, bo nikt nie chcę Wywernę zmienić czyli pójdzie na 0!?

    I tak większość osób nie bije Wywerny (oczywiście z innego powodu) więc różnicy zbytnio nie będzie.

    PS: Wywerna uśpieniem i bijącym tylko Magiem również jest nie do pokonania, ale...
    "Kogo obchodzi uśpienie i pociski... Skamienienia lepiej usunąć Administratorzy proponuję usunąć skamienienia", a dlaczego? "Bo przez niego przegrałem solo!"
    Wszystko jasne kasuję to @#$%&*!!! (Wszyscy gracze mfo3) "Ej ludzie Wywerna nie ma skamienienia teraz wszyscy będą mogli go bić wreszcie Wywerna będzie bita przez 80, 100, a nawet 140 poziomowego do kresu naszych dni zawołajcie swoich kolegów!"

  11. #11
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    968
    skamienienie w ogóle powinno zostać usunięte z gry, podobnie jak zdolności typu śmierć przez 4 które wyłączają kogoś z walki "bo tak", pozdrawiam
    ::::​)

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Przecież ten problem to mają tylko ty i co najwyżej nowe randomy
    XD
    Ja problemu nie mam bo wywerny nie bije a te randomy którymi tak gardzisz są jedyną nadzieją że ta gierka odbije się kiedyś od dna. Najpierw na forum "Tomi reklamuj grę!!!" a potem do tych których ściągnęła reklama i chcieliby coś zmienić w grze "nie podoba ci się to nie graj randomie!!!"
    Reszty tego wylewu litościwie nie skomentuje, pozdrawiam

  13. #13
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    XD
    Ja problemu nie mam bo wywerny nie bije a te randomy którymi tak gardzisz są jedyną nadzieją że ta gierka odbije się kiedyś od dna. Najpierw na forum "Tomi reklamuj grę!!!" a potem do tych których ściągnęła reklama i chcieliby coś zmienić w grze "nie podoba ci się to nie graj randomie!!!"
    Reszty tego wylewu litościwie nie skomentuje, pozdrawiam
    Spoko myślisz, ale nie zabierajmy mobkom ich "duszy" - dojdą do zmory to będzie lament na jej skillset i też będą tematy do zmiany, gdzie gra po prostu oferuje różnorodność w przeciwnikach (po za kilkoma wyjątkami, najczęściej fabularnymi) - dla mnie skamienienie na wywernie jest tak samo ważne jak sprytne szkielety które (do tego na low lvl) nałożą zombie i leczą gracza, dlatego będę optował za zostawieniem skamienienia na wywernie, a nie bo tak mi się podoba etc.
    Le tits now

  14. #14
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    XD
    Ja problemu nie mam bo wywerny nie bije a te randomy którymi tak gardzisz są jedyną nadzieją że ta gierka odbije się kiedyś od dna. Najpierw na forum "Tomi reklamuj grę!!!" a potem do tych których ściągnęła reklama i chcieliby coś zmienić w grze "nie podoba ci się to nie graj randomie!!!"
    Reszty tego wylewu litościwie nie skomentuje, pozdrawiam
    Co się Dziwisz, że Tomi nie pozwala nowym graczom na zmiany w grze jeśli uważa, że nie będzie dobra? Po za tym tacy gracze, którzy faktycznie odeszliby z gry, bo Tomi nie chciał skamienienia z Wywerny usunąć to nawet nie są godni tego, by ich przytrzymywać. Chyba zapomniałeś, że potrzeba tutaj właśnie nieugiętych i trwałych nowych graczy, a ty mi mówisz co innego. Dalej porozmawiaj z Tomi.

  15. #15
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Kagome krul
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •