Zobacz wyniki ankiety: Czy Ludwiś powinien przestać być pipką?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 71.43%
  • Nie

    4 28.57%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Czy Ludwik powinien nam pomogać w lochach Urkaden?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2023
    Postów
    7

    Czy Ludwik powinien nam pomogać w lochach Urkaden?

    To troche gupie, ze Ludwik nam nie pomaga z trollami. Chodzi za nami a nic nie robi w walkach. Nie wiem, czy dodanie Ludwika do tych walk nie ma sensu, więc ktoś może napisać swoje zdanie. Może to nic wielkiego nie zmieni, ale chciałbym żeby Ludwik ruszył dupę.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Myślę, że dodanie Ludwika jako pomoc w walkach znacznie zwiększyłoby immersje, dlatego pod tym względem jest to na pewno bardzo dobry pomysł.
    Ale z drugiej strony w takiej sytuacji być może powinny być wprowadzone jakieś kary do zdobywanego expa, złota, ap z potworów, przy których pomaga Ludwik. Mogłaby być też możliwość wybrania przez gracza czy chce żeby Ludwik pomagał mu w walkach, czy tak jak teraz, robił za tło.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Ludwik jest po to by dotrzymał nam towarzystwa, żebyśmy przypadkiem depresji nie złapali z samotności. Pamiętam jak ktoś miał depresję i chciał sobie coś zrobić. Gdy się go z pytałem co się stało to odpowiedział, że był samotny w mfo3 będąc sam w tych lochach Urkaden. Jak dla mnie Ludwik ratuje wiele ludzi przed depresją spowodowaną zostaniem samemu w tych lochach dlatego dalsze zmiany nie mają sensu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •