Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzić ratalny system

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 27.27%
  • Nie

    16 72.73%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ratalny upek

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266

    Ratalny upek

    Dzień dobry,
    Z racji że na każde kolejne miasto trzeba czekać około 4 lata to proponuję ratalne wprowadzanie miast.
    Dla przykładu jak teraz ma wejść scythe, to nie wypuścić całości upka albo wypuścić cały upek i wprowadzić limit poziomowy na 90 lvl(powyżej tego levla ucięcie expa do śmiesznych wartości). Poziom max byłby mógł być zwiększony dopiero wtedy gdy nowe miasto by było skończone w 50%

    Same plusy widzę
    -Informacja na jakim poziomie gotowości jest nowe miasto
    - żywsza arena bo co około 2 lata nowe buildy
    - spocency by X2 płacili by wykuć eq +8 najpierw na poziom 90 następnie na 100

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    czyli zamiast dużych updatów chcesz mniejsze ale częściej? na tak

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Dokładnie tak earl!!!!
    Dziękuję Ci za feedback.
    Bo niestety osoby negatywnie nastawione potrafią być na nie ale nie mogą znaleźć minusów mojego pomysłu....
    Jedyny minus to że testerzy mają opracowane już sety na max lvl i teraz będą musieli się bawić w idealne eq na 90. Ale ten minus dla testerów to + dla innych graczy

  4. #4
    Naah, myślę że za dużo kombinowania i dzielenia, upek nordia+azarad i tak był mocno przesunięty w stronę lvla 73-80 czyli praktycznie drugą połowę max. lvla, między 65 a 72 lvl praktycznie nie było nic wartego uwagi do robienia i dość szybko się to robiło, nie mówiąc już o tym, że bossy by trzeba dostosować również, nie wszyscy by tryhardowali i mieli full eq dobre aby ubić coś poniżej max. lvla, czyli na tym etapie (przejściowym upka) poziom byłby albo zaniżony albo zawyżony

    Zamysł dobry, ale jak już to od następnego miasta lub kontynentu, my jako gracze i tak nie mamy zbytnio tu głosu bo twórcy gry mając jakiś zamysł, mogą po 2 latach pracy go zmienić, więc też musieliby myśleć dużo do przodu by nie kombinować zbytnio w nowo co utworzonym i wypuszczonym mieście by wydać jego drugą połowę.

    Raczej jak już, to niedopracowywanie go i ewentualne późniejsze dopieszczanie, jak to miało miejsce z Eternia-Lange-Urkaden (wiem, że tutaj była inna sytuacja ale to dobry przykład)
    Le tits now

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Czyli tworzymy upka po czym wydajemy go z zaniżonym limitem lvl żeby 90% graczy go nie ukończyło i czekało na zdjęcie limitu?...
    Super pomysł o to właśnie chodzi twórcom, po to latami tworzą rozbudowane miasta żeby gracze nie przeszli wprowadzonej zawartości.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Dokładnie tak earl!!!!
    Dziękuję Ci za feedback.
    Bo niestety osoby negatywnie nastawione potrafią być na nie ale nie mogą znaleźć minusów mojego pomysłu....
    Jedyny minus to że testerzy mają opracowane już sety na max lvl i teraz będą musieli się bawić w idealne eq na 90. Ale ten minus dla testerów to + dla innych graczy
    As i say oraz jak widzisz po ankiecie. NA NIE
    Ps. Dlaczego mój wcześniejszy wpis został skasowany?

  7. #7
    Znając twój potencjał- pewnie po prostu był durny
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Naah, myślę że za dużo kombinowania i dzielenia, upek nordia+azarad i tak był mocno przesunięty w stronę lvla 73-80 czyli praktycznie drugą połowę max. lvla, między 65 a 72 lvl praktycznie nie było nic wartego uwagi do robienia i dość szybko się to robiło, nie mówiąc już o tym, że bossy by trzeba dostosować również, nie wszyscy by tryhardowali i mieli full eq dobre aby ubić coś poniżej max. lvla, czyli na tym etapie (przejściowym upka) poziom byłby albo zaniżony albo zawyżony

    Zamysł dobry, ale jak już to od następnego miasta lub kontynentu, my jako gracze i tak nie mamy zbytnio tu głosu bo twórcy gry mając jakiś zamysł, mogą po 2 latach pracy go zmienić, więc też musieliby myśleć dużo do przodu by nie kombinować zbytnio w nowo co utworzonym i wypuszczonym mieście by wydać jego drugą połowę.

    Raczej jak już, to niedopracowywanie go i ewentualne późniejsze dopieszczanie, jak to miało miejsce z Eternia-Lange-Urkaden (wiem, że tutaj była inna sytuacja ale to dobry przykład)
    Potwierdzam wymagało by to lekkiego nerfa bossów albo po prostu nic nie zmieniać i każdy Boss będzie tak wymagający jak sir tristam na 80

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •