Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Skin dla wygranego Igrzysk Śmierci

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Skin dla wygranego Igrzysk Śmierci

    Skoro jest skin dla wygranego kg, to proponuję dodać skina też dla wygranego iś

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    na kg wygrywaja lepsi, a na is najwieksze sklady 8) na nie

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Propozycja jak najbardziej na tak, myślę że nagrody są na tyle niskie że razem ze skinem zwycięzca powinien otrzymać możliwość wyboru komu wręczy artefakt o którym wspominał Andrzej drzewo. Bo nagrody za is są nadal na poziomie gdy ten event był rozgrywany 2x w tygodniu.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Ashley Zobacz post
    na kg wygrywaja lepsi, a na is najwieksze sklady 8) na nie
    Na żadnym z tych eventów nie wygrywa lepszy bo taki jest zamysł tego typu eventow by na zwycięzcęstwo miało duży wpływ szczęście. Wiadomo szczęściu zawsze można pomóc:
    Na kg poprzez udoskonalenie skryptu/wykucie lepszego eq/ przelosowania eq
    Natomiast na iś poprzez zebranie większego timu.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Na żadnym z tych eventów nie wygrywa lepszy bo taki jest zamysł tego typu eventow by na zwycięzcęstwo miało duży wpływ szczęście. Wiadomo szczęściu zawsze można pomóc:
    Na kg poprzez udoskonalenie skryptu/wykucie lepszego eq/ przelosowania eq
    no i dlatego kg przewyzsza poziomem is, tam moze wygrac kazdy nawet osoby po ktorych bysmy sie tego nie spodziewali, a na is jak sam napisales wygra ten kto zgromadzi wieksza ilosc osob

  5. #5
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Przecież na IŚ chodzi jeden skład, a wy tutaj proponujecie jakieś skiny i artefakty. Śmiechu warte że za nabicie sobie walk chcecie skin i jakieś artefakty, ale powiedzmy że jestem na tak, w końcu to najlepsza edycja igrzysk

    Czas przestać proponować zmiany wyłącznie pod siebie.
    Miłego dnia

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Xdddddd chyba musisz przeczytać jeszcze parę razy mój post to dopiero zrozumiesz.//Apropo Ashley//
    Propozycja zmiany kosmetycznej nie wpływającą na rozgrywkę to też nie jest zmiana pod siebie bo nic na tym nie zyskuje. Po prostu zgadzam się z propozycją bo nie ma co wprowadzać gradacji równoważnych eventów. Nie wiem jest 2023 nikogo nie obchodzi kto wygra w danym tygodniu iś albo kg a bronicie się przed taką zmianą jakby to co najmniej uprawniało do przedpremierowego wejścia do scythe xd

    - - - - - - - - - -

    A odnośnie artefaktu to zgodnie z tym co napisałem nie miał otrzymywać go zwycięzca iś tylko osoba wybrana przez zwycięzcę iś z racji na tematykę artefaktu. Mogę wam obiecać że jeśli ja bym wygrał is to artefakt bym chciał na ten moment by otrzymał gracz Ashley.

  7. #7
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    No ale jaki jest sens dodawania takich "kosmetycznych zmian" skoro aktywność graczy na tych eventach nie jest za duża. Jeżeli już to jak będzie Scythe i będzie więcej chętnych chciało wchodzić to takie "odświeżenie" miałoby sens. Teraz według mnie jest to zbędne ale nie musisz się ze mną zgadzać.
    Miłego dnia

  8. #8
    Proponuje taki:
    Nazwa:  Screenshot_20230911-235453_Chrome.jpg
Wyświetleń: 148
Rozmiar:  2.8 KB
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    No ale jaki jest sens dodawania takich "kosmetycznych zmian" skoro aktywność graczy na tych eventach nie jest za duża. Jeżeli już to jak będzie Scythe i będzie więcej chętnych chciało wchodzić to takie "odświeżenie" miałoby sens. Teraz według mnie jest to zbędne ale nie musisz się ze mną zgadzać.
    nie patrzac juz na roznice is/kg uwazam ze is to tez event ktory powinnuen miec skina na kilka dni za wygrana, proponowalbym jakeigos gladiatora/wojownika

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Jestem na tak o ile masc lib chusteczki beda tez

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •