Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Album i liczba ubitych potworów.

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410

    Album i liczba ubitych potworów.

    Nie rozumiem czemu tego nie ma, ale proponuję, by za ubicie potworków*3 nabijało się też 2*

    To jest trochę dziwne, że jak bijemy potwory*2 to od razu nabija się potworki *1 w albumie, a jak bijemy *3 to *1 się nabija, ale *2 już nie... Widoczne to było jak celowo nabijałem pożeracze i pilnie patrzyłem na album. Nie mam pojęcia czy tego nie ma celowo, bo to jest skomplikowane, by za każde jedno *3 zaliczyło *2, bo daje nie regularną liczbę, ale powtórzę, że to jest nieuczciwe i dziwne na wzgląd tych *1.

    Dowód nie jest na to wymagany, bo zbyt łatwo można to sprawdzić.

    [Zamknijcie proszę ten Temat, bo nie mam w to wiary]
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 14-09-2023 o 20:09

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Zgadzam się, powinno być nabijane za 2* jak i 1*.
    Welcome to my world.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Czy w potworku *3, masz potworka *2? Nie. Masz potowrka *1 w ilości 3. Jako osoba nabijająca pożeracze chętnie przygarnąłbym taką zmianę, ale z logicznego punktu widzenia nie ma ona sensu.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    To jest trochę dziwne, że jak bijemy potwory*2 to od razu nabija się potworki *1 w albumie, a jak bijemy *3 to *1 się nabija, ale *2 już nie...
    Ponieważ jedno osiągnięcie nazywa się "Pożeracz grupy potworów 2x/3x" a drugie nazywa się "Pożeracz potwora XYZ".
    Nie sądzę, że można uznać 1 przeciwnika jako grupę
    ***** ***

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Ponieważ jedno osiągnięcie nazywa się "Pożeracz grupy potworów 2x/3x" a drugie nazywa się "Pożeracz potwora XYZ".
    Nie sądzę, że można uznać 1 przeciwnika jako grupę
    Dobra myślę, że to z powodu tego, że admin chciał byśmy z albumu wiedzieli ile OGÓLNIE ubiliśmy łącznie potworów. Mam taką teorię, że od początku planowano, by każda grupa, była osobna, a nawet 1* zrobić osobną, ale to, by zepsuło pokazaniem nam łącznej ilości ubitych potworów więc musiał się zaliczać jednocześnie bijąc 2* i 3*. Jeśli chodzi o 2* to admin nie miał potrzeby zrobić połączonej z 3*.

  6. #6
    z takimi teoriami spiskowymi to ja do Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna zapraszam
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Przesadą to jest bicie 100 globali.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  8. #8
    Jak bedziesz bił trzy na dzień to ci sie uda w miesięc
    Wierze w ciebie Antek!
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Wbilem wszystkie pozeracze bez zadnego marudzenia. Wezcie sie ogarnijcie pierw jakies duperele z Amaterasu teraz to xD

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Wbilem wszystkie pozeracze bez zadnego marudzenia. Wezcie sie ogarnijcie pierw jakies duperele z Amaterasu teraz to xD
    Mógłbyś wbić nawet gdyby było 10 razy gorzej bez marudzenia (Co za bieg okoliczności, że masz rację w tym, by faktycznie nie robić z tego nie wiadomo co) Jednakże ten bieg okoliczności nie dotyczy akurat tematu związanym z logistyczną sprawą jak to, że skoro 3* działa na 1* to dziwne, że na *2 już nie działa. Również dobrze może na 1* też przestać działać wtedy też wyjdzie na to samo co zaliczanie 2* przez 3*. Tym zdaniem co powiedziałeś mam wrażenie, że bronisz po prostu tego, by te twoje uczciwe ciężkie wysiłki nad maxowaniem albumu nie było oplute przez ułatwiaczy, bo wiem jak może zaszkodzić fakt, że te x lat na którym to wszystko zdobywałeś inni, by zdobyli z kilka miesięcy, ale nie, nie zamierzam ci tego opluć proponując nie wiadomo jak ułatwienie sobie drogi do szybkich pożeraczy. Przepraszam bardzo jeśli się mylę.

    PS: Nawet ty nie masz wszystkich pożeraczy. Wszystko to wszystko nie 99%.
    Ostatnio edytowane przez Pustka ; 11-09-2023 o 19:06

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Ale w *3 nie masz *2, tylko 3x *1 więc o co chodzi.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    Ale w *3 nie masz *2, tylko 3x *1 więc o co chodzi.
    Zrozumiałem naprawdę dzięki za odpowiedź. Przepraszam za wcześniejsze nie porozumienie dosyć głupie założenie dałem na samym początku można usunąć ten temat.

    Jeszcze jedna prośba do RaZoRa:

    RaZoR ty dobrze wiesz, że jeszcze 20-40 lat zanim gra zostanie ukończona. Dopóki gra nie jest skończona mówienie czegoś takiego jak "Zdobyłem wszystkie to i tamto" jest niepotrzebnym kosmetycznym dodatkiem. Gdybyś ten początek w twoim zdaniu usunął i napisał wprost, że ten pomysł jest głupi to wartość twoich słów była by taka sama nawet gdybyś nie miał tych pożeraczy wartość tych słów była, by taka sama, nawet gdybym ja to samo napisał to te moje słowa też miały by tą samą wartość jak twoje, bo mają. Nie rozumiem tego uwzględnienia JA. Ciut śmierdzi mi to Bartolome.

    Gra jak zostanie ukończona to admin skończy dodawać kolejne update, kolejne stwory i dopiero po tym jak wszystko zrobisz będziesz wyjątkowy mającym full wszystkiego i wszystkich... Jedynie co pokazujesz teraz to silną wiarę, że wierzysz iż przez te 20-40 lat zdobędziesz kiedyś ten tytuł i faktycznie to zrobisz pomimo, że to 1/3 życia ludzkiego.

  13. #13
    40 lat to admini chyba już nie pożyją xd
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •