Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: wyłączenie auto autowalki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    wyłączenie auto autowalki

    Proponuję wyłączenie auto autowalki. Przedłużam walkę, bo na coś czekam i nagle włącza mi się autowalka. Byłoby wszystko OK, ale przeciwnik daje auto i walka zostaje rozegrana automatycznie. Proponuję przycisk w stylu "nie włączaj autowalki w nastepnej turze"

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    po pierwsze walk się nie przedłuża, po drugie to byłoby bez sensu i zabiłoby walki manualne bo ludzie ubierali by 400 obrony 400 speeda klikali ten przycisk i się wylogowywali, osoba która jest zalogowana musi czekać co turę 30 sekund a taka walka trwa pewnie z 180 tur to wyobraź sobie ile by ona trwała.

    90 tur * 30 sekund = 2700/60 = 45 minut + jeszcze nasze tury czyli 90*10 =900/60 = 15 minut.

    Przesada jakaś, ja bym poszedł w drugą stronę - zmniejszyć iloś czasu na wykonanie ruchu (nawet o połowę)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Nie wiem co to za staty że 400 obrony i jeszcze 400 spida chcesz wyciągnąć xdd. Propozycja jak najbardziej na tak

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    byłbym na tak gdyby to wprowadzić do walk z bossami i ewentualnie jeszcze potworami, żeby ograniczyć ewentualne nadużycia - wiadomo, to wciąż mfo i ludzie by znaleźli sposób żeby uprzykrzać innym w ten sposób życie
    ::::​)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Ja bym dał wyłącznie do walki z bossami, do potworków i innych rzeczy - nie jestem przekonany.
    Welcome to my world.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Proponuję wyłączenie auto autowalki. Przedłużam walkę, bo na coś czekam i nagle włącza mi się autowalka. Byłoby wszystko OK, ale przeciwnik daje auto i walka zostaje rozegrana automatycznie. Proponuję przycisk w stylu "nie włączaj autowalki w nastepnej turze"
    Zaczynając walkę musisz wiedzieć, że nie trwa ona 5min i musisz znaleźć trochę więcej czasu żeby ją stoczyć. To, że na coś czekasz albo jesteś zajęty jest raczej bezsensu argumentem, bo mogłeś zwyczajnie nie zaczynać walki (poddać, zremisować, dać auto). Co do bossów nie jestem pewien, czy po niewykonanej turze licznik czasu zatrzymuje się na zerze i dopiero po ponownym wejściu do gry tura jest wykonywana. Także do obu tych aspektów jestem na NIE.

    A co do propozycji skrócenia czasu wykonywania tury to jak najbardziej na tak. 15-20s byłoby zdecydowanie lepsze.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    wylaczenie na nie skrocenie na tak

  8. #8
    jedna maść na dupe kłaść czy bedzie tak czy tak- z perspektywy normalnego czlowieka nie zmieni to zueplnie nic
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 10-09-2023 o 16:44
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •