Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Bójki w Wyklętej Świątyni

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jest jakaś możliwość by ukrucić takie zagrywki jak w tym raporcie? https://mfo3.pl/r/bbfa1f42b

    Była by możliwość żeby karać za celowe przedłużanie walki? Widziałbym to że czas na turę się skraca, albo nie ucina żetonów za celowe trzymanie i nie używanie potków specjalnych tylko dlatego by kogoś złapać i mu zmarnować czas albo zasoby.

    Dlaczego mam być karany, że nie dysponuję nieograniczonym czasem jak niektórzy gracze np. osobnik z raportu.
    na kg też robią często takie przedłużenie i nic nie zrobią z tym więc skończ płakać

  2. #32
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał xSans Zobacz post
    Zawsze możesz poddać
    Szkoda poddawać jak mogę delikwenta odesłać do miasta nawet na tą grę nie patrząc, problem jest w tym że taka osoba jak widzi że ktoś ma skrypt na pvp może specjalnie nie używać potek i przez ''dobrą zmianę'' której nikt nie chciał można wyjść na minus z wygranej walki, takie coś nie powinno mieć miejsca, że bardziej w takiej sytuacji opłaca się poddać, niż wcisnąć wyloguj/auto i żeby samo zabiło takiego przeciwnika xD

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    na kg też robią często takie przedłużenie i nic nie zrobią z tym więc skończ płakać
    Wiem że za mną nie przepadasz, ale może najwyższy czas przestać próbować mnie wyzywać przy każdej nadarzającej się sytuacji oraz bycia na NIE tylko dlatego że ja coś proponuję?
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 27-10-2023 o 19:52
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  3. #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    powinna byc jakas kara za takie przedluzanie walk z globalami albo skrocony czas na tury

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •