Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Bójki w Wyklętej Świątyni

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Promocja na Amie zakończy się wraz z startem maratonu eventów by zachęcić do brania udziału w evencie XD.
    Osobiście jestem teraz za rozwiązaniem:
    -Białe pole
    -Trudniejsza ama
    -Stary drop
    Pozdrawiam

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    @Emilowaty Wrzuć ankietę, tylko koniecznie dodaj opcję pod tytułem ,,Tak, ale z ograniczeniem na łapanie i dołączanie na globala po relogu''.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    @Emilowaty Wrzuć ankietę, tylko koniecznie dodaj opcję pod tytułem ,,Tak, ale z ograniczeniem na łapanie i dołączanie na globala po relogu''.
    Limity, ograniczenia i jak rozumiem też brak bójek są/ były po to, żeby łatwiej można było sobie nabić pożeracza. Nie wszyscy mają tak dużo wolnego czasu jak Ty, żeby cały dzień stać w Wyklętej i koczować na globala.
    Kolejny limit (xD) jest zupełnie zbędny i kłóci się z tym co było powiedziane o łatwiejszym nabijaniu pożeracza.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Łatwiejsze nabijanie pożeracza? Teraz się go trudniej nabija. Poza tym kto poza mną bije ame dla pożeracza?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    1. Nie wchodźcie już na temat nabijania pożeracza, to przeszłość tak już administracja zmieniła zdanie.
    2. Temat nie dotyczy pożeracza, tylko bójek w świątyni.
    Koniec komunikatu.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Limity, ograniczenia i jak rozumiem też brak bójek są/ były po to, żeby łatwiej można było sobie nabić pożeracza. Nie wszyscy mają tak dużo wolnego czasu jak Ty, żeby cały dzień stać w Wyklętej i koczować na globala.
    Kolejny limit (xD) jest zupełnie zbędny i kłóci się z tym co było powiedziane o łatwiejszym nabijaniu pożeracza.
    Ale halo, jaki pożeracz, teraz piszemy o laniu ciebie w cymbał.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ale halo, jaki pożeracz, teraz piszemy o laniu ciebie w cymbał.
    Tymczasem pierwsze co widzę po wejściu do świątyni

    Nazwa:  image.png
Wyświetleń: 355
Rozmiar:  114.2 KB

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    No tak płakali o bójki @Sensei Sonquar @damianxp @DawidXD, a teraz nikogo z was nawet w świątyni nie ma.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Bójeczki na amie = 0 pyskowanka to się szanuję !!!!

  10. #25
    Z biegiem czasu nie rozumiem, czemu ludzie narzekają na bójki - najpierw ograniczenie tracenia lootu, potem ograniczenie map z bójkami.
    Są gry, gdzie "bójki" są na porządku dziennym, powiem więcej, przykładowo Albion ma miejsca, gdzie może cię każdy złapać i przy śmierci tracisz wszystko.
    Drobne bójki to przy tym pikuś.
    Dla mnie każda lokacja, gdzie idzie coś lepszego zdobyć powinna mieć udostępnione bójki. Poza może wyjątkami w stylu kopalni itd.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    W związku z tym, iż jest cooldown:
    - na łapanie amy zaraz po zalogowaniu 2 minuty
    - na wbijanie do walki od momentu zalogowania 2 minuty,
    - blokada bójek zaraz po zalogowaniu 1 minuta
    Proponuję dodać cooldown na wbijanie do walki / łapania amy zaraz po wejściu do świątyni.

  12. #27
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Jestem za, dlaczego gracze którzy grają jedną postacią nie muszą wbijać 2 minuty przed mini bossem, mogą przyjść na gotowe bez czekania, jak jest czekanie i cooldown na walki i atakowanie, to powinno się tyczyć wszystkich którzy wchodzą na świątynie.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Z biegiem czasu nie rozumiem, czemu ludzie narzekają na bójki - najpierw ograniczenie tracenia lootu, potem ograniczenie map z bójkami.
    Są gry, gdzie "bójki" są na porządku dziennym, powiem więcej, przykładowo Albion ma miejsca, gdzie może cię każdy złapać i przy śmierci tracisz wszystko.
    Drobne bójki to przy tym pikuś.
    Dla mnie każda lokacja, gdzie idzie coś lepszego zdobyć powinna mieć udostępnione bójki. Poza może wyjątkami w stylu kopalni itd.
    +1 pisalem kiedys o tym samym ale @tomi predzej wrzuci ame obok fontanny niz naprawi pvp w tej grze

  14. #29
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Jest jakaś możliwość by ukrucić takie zagrywki jak w tym raporcie? https://mfo3.pl/r/bbfa1f42b

    Była by możliwość żeby karać za celowe przedłużanie walki? Widziałbym to że czas na turę się skraca, albo nie ucina żetonów za celowe trzymanie i nie używanie potków specjalnych tylko dlatego by kogoś złapać i mu zmarnować czas albo zasoby.

    Dlaczego mam być karany, że nie dysponuję nieograniczonym czasem jak niektórzy gracze np. osobnik z raportu.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2022
    Postów
    16
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Jest jakaś możliwość by ukrucić takie zagrywki jak w tym raporcie? https://mfo3.pl/r/bbfa1f42b

    Była by możliwość żeby karać za celowe przedłużanie walki? Widziałbym to że czas na turę się skraca, albo nie ucina żetonów za celowe trzymanie i nie używanie potków specjalnych tylko dlatego by kogoś złapać i mu zmarnować czas albo zasoby.

    Dlaczego mam być karany, że nie dysponuję nieograniczonym czasem jak niektórzy gracze np. osobnik z raportu.
    Zawsze możesz poddać

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •