Zobacz wyniki ankiety: Decyzja

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 66.67%
  • Nie + argumentacja

    2 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Przywracanie prezentacji

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362

    Post Przywracanie prezentacji

    Moją propozycją jest funkcja przywracania poprzedniej zawartości prezentacji.
    Czasami w wyniku pomyłki, złego działania kodu html bądź po użyciu emotek, które kasują dalszą zawartość (bug opisałem w dziale), prezentacja zwyczajnie się psuje - kasują się ważne treści bądź formatowanie przestaje działać prawidłowo.
    Wnoszę o wprowadzenie funkcji "przywróć poprzednią treść prezentacji", aby w sytuacjach pomyłki lub błędów była możliwość szybko odzyskać informacje i treść.
    Rzecz jasna gdyby ktoś miał usuniętą treść za złamanie zasad przywracanie byłoby niedostępne lub częściowe - bez zawartości naruszającej regulamin.
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    Podoba mi się, że nie, jest uwarunkowane argumentacją, szanuje. Ale dla pewności bym dał ankiete tak/tak, ale bardziej.

    A co do propozycji - zależy jak czasochłonne jest zrobienie czegoś takiego. Wydaje mi się, że to nie jest wcale takie proste, bo by musiało odkładać do bazy ale prezentację i łapać ile zmian ostatnio było. Jeśli zrobi to Denol jestem na tak, jeśli ktoś inny to nie ma powodu marnować komuś czasu jeśli to czasochłonne

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •