Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 40.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 60.00%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [P3] Mniej żetonów za sprawiedliwą wygraną

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    [P3] Mniej żetonów za sprawiedliwą wygraną

    Pokonałem przeciwnika na doublu. Co prawda nie używał Mikstur Odnowienia, ale taki mam sposób na wygrane. Niestety, dostałem połowę żetonów niż powinienem dostać. Uważam że to błąd przez ostatnie zmiany




  2. #2
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Dobrze jest, filter nie użył wszystkich potek Specjalnych to ucieło żetki bo nie jest normalna walka. (Def normalnej walki to każdy wywala wszystko).
    Miłego dnia

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Czyli jak ktoś zabija innym sposobem niż na poty (kłujący pocisk, na doublu, itd) to jemu należy się mniej żetonów? Aż zabija to kreatywność w pvp i skłania do wygrywania tylko na poty.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Czyli jak ktoś zabija innym sposobem niż na poty (kłujący pocisk, na doublu, itd) to jemu należy się mniej żetonów? Aż zabija to kreatywność w pvp i skłania do wygrywania tylko na poty.
    Temat wałkowany wiele razy. Odpowiedź administracji na tą kwestie nie padła. Prawdopodobnie widzą że jest problem ale nie chcą wycofywać wprowadzonych zmian bo by się musieli przyznać do błędu.
    Tak samo jak do dzisiaj nie poznałem odpowiedzi jak mając skrypt na 30 poleceń mam dodać polecenie(Nie mam miejsca) na sprawdzanie czy przeciwnik używa pot specjalnych czy nie XD. Absurd goni absurd.

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Przecież jak się ludzie zapytali Tomiego gdy powiedział, że łatwo coś takiego dodać to nie odpisał, sądzę że sam może nie wiedzieć i to było takie pitu pitu by nie zmieniać, zresztą nie pierwsza i nie ostatnia taka zmiana, która przynosi więcej szkód niż pożytku.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Ja nie wiem po co po raz setny zaczynać tą dyskusję.

    Tak jak w pewnym poście wyjaśniłem - NIGDY nie ma pewności ile żetonów dostaniesz, musisz się domyślać czy ktoś używa specjalnych.
    Teraz żeby dostać żetony to musisz mieć jakiegoś defera, który nawet przypadkowo nie zabije za szybko przeciwnika.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •