Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    8 80.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 10.00%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 10.00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P2] Lag po niewykonaniu tury przeciwnika

  1. #1
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242

    [P2] Lag po niewykonaniu tury przeciwnika

    Dzień dobry, od ostatniego czasu dostaje laga po tym gdy przeciwnik nie wykona swojej tury w wyznaczonym czasie, po dojściu timera do 0 gra się zawiesza i wyskakuje mi błąd, f5 lub nawet otworzenie gry w nowej karcie nie działa, aby grę załadowało trzeba otworzyć na nowo przeglądarkę(Z moim internetem jest wszystko w porządku.) Pozdrawiam

    Przeglądarka/OS: Chrome|Windows 10/Android

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    mam tak samo Win 7

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jakieś konkretne walki czy zawsze?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    ekspię 63 levelem na Pomiocie.Dziś odświeżałem grę w czasie walki z pomiotem kilka razy. Pomogło dopiero ponowne uruchomienie przeglądarki Mozilla ff. Win 7.
    https://mfo3.pl/r/b6617506b

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Coraz częściej otrzymuję lagi, że muszę odświeżać, a jak nie działa odświeżanie to muszę lecieć na Chrome z Opera GX. A jak nie Chrome to z powrotem do Opery GX. Przypomnę, że internet mam bardzo dobry.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Błąd o którym mówi xmistrz występuje spotkałem się z nim raz i 2 razy spotkałem się z błędem że przeciwnik wykonał ruch przed upływem czasu a ja w swojej turze nic nie mogłem zrobić. Dodatkowo z lagów ostatnio wyleciałem z kg bo niby nie wszedłem na arenę a lag to uniemożliwił jakaś wina po stronie serwera. dziś o 2 jak szedłem pomóc z kryształowym gigantem przy 9 osobach online to też mnie tepalo i wyskakiwało kółko ładowania oraz komunikat o problemach z internetem tylko inne strony działały poprawnie

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Czy ciągle piszecie o tym samym przypadku - tj. lag po niewykonaniu kolejki przez kogoś innego czy o randomowych zacinkach?

    BTW. Ciśnięcie f5 wiele razy w krótkim odstępie czasu może aktywować zabezpieczenie odcinające klienta.

  8. #8
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Zostanie to naprawione w tej dekadzie?
    say gex

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Nie
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czy ciągle piszecie o tym samym przypadku - tj. lag po niewykonaniu kolejki przez kogoś innego czy o randomowych zacinkach?

    BTW. Ciśnięcie f5 wiele razy w krótkim odstępie czasu może aktywować zabezpieczenie odcinające klienta.
    Od godziny +/- 19/20 gra zawiesza się w randomowych momentach ( średnio co parę minut sama z siebie lub szybciej gdy wejdę w targ, arenę czy cokolwiek ). Problem w moim przypadku występuje w godzinach wieczornych i tylko w mfo, bo inne strony działają i jak osoby wyżej muszę zmienić przeglądarkę inaczej wejść nie mogę.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    Real, mam tak samo. Ciągłe cofanie itd.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •