Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzenie opcji zamówienia unikalnego stroju to dobry pomysł?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dobry pomysł

    30 83.33%
  • Zbędny pomysł

    6 16.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Własny unikalny strój

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22

    Własny unikalny strój

    Proponuję wprowadzić opcje zamówienia własnego skina. W innej grze w którą grałem kiedyś była taka opcja, że można było zamówić swój własny skin ( oczywiście zrobienie go itp. we własnym zakresie ) za dużo większą kwotę. Kwota oczywiście do dogadania, ale taka, że jak komuś nie będzie zależało by prezentować się w unikalnym stroju, to bardziej będzie się opłacało kupić skin tańszy do 100 mf. Osobiście bym widział kwotę minimum 500 mf i strój przypisany do konta, więc po skasowaniu go przepada. Widziałem już taki temat gdzieś tam w 18 roku, ale nie było w nim odzewu administracji, więc piszę go ponownie.

    Myślę, że wprowadzenie takiej opcji ma same +, bo na pewno znajdą się osoby, które wyłożą pieniądze na takiego skina patrząc na to, że obecnie większość ( chyba ) graczy mfo to osoby dorosłe pracujące, więc gracze będą zadowoleni oraz gra zarobi. Oczywiście zapraszam również do dyskusji na ten temat.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Jestem za

  3. #3
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Jestem za, ale żeby nie trzeba było musieć płacić.

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Powiem krótko i dosadnie, odkleiło was z tymi cenami, za tyle można sobie kupić dużo lepszą grę, z fajną fabułą i bez toxiców płaczących jak jesteś za mocny xD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #5
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Nie wiem, ale trzeba zasłużyć na własny strój, żadne punkty MF nie załatwi tego. Więc jestem raczej przeciwko temu, bo i tak gra sporo oferuje Tobie.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Nie wiem, ale trzeba zasłużyć na własny strój, żadne punkty MF nie załatwi tego. Więc jestem raczej przeciwko temu, bo i tak gra sporo oferuje Tobie.
    To jakie kryterium proponujesz poza standardowo MF? Ilość walk/maksymalny ranking/staż w grze czy jeszcze coś innego?
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    To jakie kryterium proponujesz poza standardowo MF? Ilość walk/maksymalny ranking/staż w grze czy jeszcze coś innego?
    Wolałbym żeby to było dla zasłużonych graczy i dla ludzi którzy poświęcają się ogółem dobra dla MFO3 (moderacja itd. itp.)

    Inne kryteria... raczej do dyskusji, ale na pewno nigdy nie za punkty MF. To się nie trzyma kupy.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Powiem krótko i dosadnie, odkleiło was z tymi cenami, za tyle można sobie kupić dużo lepszą grę, z fajną fabułą i bez toxiców płaczących jak jesteś za mocny xD
    Przecież napisałem, że kwestia ceny jest do dogadania? Co do kupna lepszej gry jakoś ludzie ładują w energie, skiny itp. zamiast kupować te nowe gry bez tego co wymieniłeś. Patrząc na to ile ludzie mają mf wydanych w same skiny to potrafią mieć wydane dużo więcej niż to co zaproponowałem osobiście nie licząc już innych rzeczy, także gdyby się zastanowić, to moja propozycja nie jest aż tak wysoka. Druga sprawa jest taka, że nie może być ta cena również za niska, bo wtedy ludzie nie będą już kupować istniejących tylko wydawać trochę więcej na własny, a to nie o to chodzi. Trzecia sprawa jest taka, że gracze są różni i spora część graczy może mocno patrzeć na wygląd swojej postaci i będzie skłonna wydać takie pieniądze na to.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Wolałbym żeby to było dla zasłużonych graczy i dla ludzi którzy poświęcają się ogółem dobra dla MFO3 (moderacja itd. itp.)

    Inne kryteria... raczej do dyskusji, ale na pewno nigdy nie za punkty MF. To się nie trzyma kupy.
    Napisałem, że kwestia do dogadania, więc wcale nie musi być za punkty MF . Można by coś pomyśleć może o takiej nagrodzie w turnieju pvp/tvt za 1 miejsce? Obecnie nagrody za ten turniej to jest em... śmiech na sali, więc taka opcja by była w sumie lepsza ( ja osobiście bym pomyślał nad jakąś ligą pvp/tvt na jakiś czas i strój dostanie osoba z top 1 lub osoby z podium, ale przy takiej liczbie graczy to też z tym ciężko ).

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Up

    Jak widać zdecydowana większość, która wzięła udział w ankiecie jest na " tak " by coś w tym zakresie pomyśleć. Fajnie będzie jeśli na ten temat wypowie się @Tomi lub jakaś osoba wyżej postawiona, czy coś można zadziałać z tym.

    Jak słusznie napisał gracz toshiro wyżej, to wcale nie musi być strój kupowany za mf jak zaproponowałem, a można coś pomyśleć o takiej nagrodzie w turniejach po upku scythe. Odnosząc się do tego co właśnie ten gracz napisał osobiście bym na każdy turniej za top 1 dał unikalny strój, który sam przygotuje zwycięzca we własnym zakresie lub z pomocą admina. Myślę, że to zdecydowanie bardziej by przyciągnęło uwagę na turniej, niż kupon na item w scythe + mf warte 22,50 zł.
    Ostatnio edytowane przez Kyle Crane ; 05-08-2023 o 11:27

  10. #10
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Up

    Jak widać zdecydowana większość, która wzięła udział w ankiecie jest na " tak " by coś w tym zakresie pomyśleć. Fajnie będzie jeśli na ten temat wypowie się @Tomi lub jakaś osoba wyżej postawiona, czy coś można zadziałać z tym.

    Jak słusznie napisał gracz toshiro wyżej, to wcale nie musi być strój kupowany za mf jak zaproponowałem, a można coś pomyśleć o takiej nagrodzie w turniejach po upku scythe. Odnosząc się do tego co właśnie ten gracz napisał osobiście bym na każdy turniej za top 1 dał unikalny strój, który sam przygotuje zwycięzca we własnym zakresie lub z pomocą admina. Myślę, że to zdecydowanie bardziej by przyciągnęło uwagę na turniej, niż kupon na item w scythe + mf warte 22,50 zł.
    ja bym wolał jakby mi dali 22,50 złotych za wygraną akurat ale pomysł bardzo dobry
    This is a certified hood classic

  11. #11
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    podoba mi się propozycja wprowadzenia unikalnego skina dla gracza ale nie za 250zł ludzie xD o wiele z sensem brzmi faktycznie skinek za jakieś zasługi dla gierki lub osiągnięcia w niej (np wygranie tego turnieju hostowanego przez twórców), wtedy zawsze to jakieś dodatkowe odznaczenie, pamiętajcie jedynie o kwestii praw autorskich, bo wątpię że możecie sobie wziąć losowy skin z pinteresta, trzeba będzie wtedy takowego zaprojektować lub znaleźć pasujący graczowi free to use

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał shayne Zobacz post
    podoba mi się propozycja wprowadzenia unikalnego skina dla gracza ale nie za 250zł ludzie xD o wiele z sensem brzmi faktycznie skinek za jakieś zasługi dla gierki lub osiągnięcia w niej (np wygranie tego turnieju hostowanego przez twórców), wtedy zawsze to jakieś dodatkowe odznaczenie, pamiętajcie jedynie o kwestii praw autorskich, bo wątpię że możecie sobie wziąć losowy skin z pinteresta, trzeba będzie wtedy takowego zaprojektować lub znaleźć pasujący graczowi free to use
    250 zł dla osoby pracującej ( a wydaje mi się, że większość graczy mfo to takowi ludzie ) to nie jest dużo. Jak prześledzisz różnych graczy to potrafią wydać dużo więcej kasy na inne rzeczy. Cena za taki skin nie może być za niska jeśli mówimy o kupowaniu za mf, bo wtedy sprawi to, że ludziom będzie się bardziej opłacało zainwestować troszkę więcej i mieć unikalny zamiast kupić ten co jest, a to nie o to chodzi. Inna kwestia jest też taka, że nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego stroju i jak ktoś będzie chciał zainwestować te 250 zł, to to zrobi, a jak nie to nie i tyle w temacie. Gracze są różni, jak gdzieś wspomniałem wyżej i dla jednego będzie to marnowanie pieniędzy na głupi strój który nic nie daje, a inny zainwestuje, bo będzie chciał się prezentować w unikalnym stroju. Jest to kwestia oczywiście jednej możliwości drugą zaś jest ta nagroda za turniej, ale by dalej dyskutować musi się wypowiedzieć @Tomi czy coś można zrobić w tym zakresie.
    Co do wspomnianych praw autorskich, to od początku chodziło mi, że gracz we własnym zakresie będzie musiał sam zaprojektować swój strój albo z pomocą admina.

    Wynik ankiety wynosi 20-1 na tak/nie, więc myślę, że najwyższa pora by admin się na ten temat wypowiedział i będzie można zacząć dyskutować o tym w jaki sposób takie coś wprowadzić lub zamknąć po prostu ten temat.
    Ostatnio edytowane przez Kyle Crane ; 06-08-2023 o 16:38

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    To jest proste. Chodzi tylko o to czy można mieć własnego skina jakby wystarczy myśleć nad tym czy się zgodzą na takie coś i za co to będzie tylko tyle. Dlaczego tutaj piszecie tak skomplikowane długie zdania przecież tu chodzi tylko o to czy będzie można mieć własny skin.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Kyle Crane Zobacz post
    250 zł dla osoby pracującej ( a wydaje mi się, że większość graczy mfo to takowi ludzie ) to nie jest dużo. Jak prześledzisz różnych graczy to potrafią wydać dużo więcej kasy na inne rzeczy. Cena za taki skin nie może być za niska jeśli mówimy o kupowaniu za mf, bo wtedy sprawi to, że ludziom będzie się bardziej opłacało zainwestować troszkę więcej i mieć unikalny zamiast kupić ten co jest, a to nie o to chodzi. Inna kwestia jest też taka, że nikt nikogo nie zmusza do kupowania tego stroju i jak ktoś będzie chciał zainwestować te 250 zł, to to zrobi, a jak nie to nie i tyle w temacie. Gracze są różni, jak gdzieś wspomniałem wyżej i dla jednego będzie to marnowanie pieniędzy na głupi strój który nic nie daje, a inny zainwestuje, bo będzie chciał się prezentować w unikalnym stroju. Jest to kwestia oczywiście jednej możliwości drugą zaś jest ta nagroda za turniej, ale by dalej dyskutować musi się wypowiedzieć @Tomi czy coś można zrobić w tym zakresie.
    Co do wspomnianych praw autorskich, to od początku chodziło mi, że gracz we własnym zakresie będzie musiał sam zaprojektować swój strój albo z pomocą admina.

    Wynik ankiety wynosi 20-1 na tak/nie, więc myślę, że najwyższa pora by admin się na ten temat wypowiedział i będzie można zacząć dyskutować o tym w jaki sposób takie coś wprowadzić lub zamknąć po prostu ten temat.
    Innymi słowy pójdziesz do pracy na cały dzień po to, żeby kupić sobie skina w grze komputerowej?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Innymi słowy pójdziesz do pracy na cały dzień po to, żeby kupić sobie skina w grze komputerowej?
    A czemu nie?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •