Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Powiększenie depozytu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Powiększenie depozytu

    Proponuję zmniejszyć/ usunąć koszty powiększania depozytu o gold oraz zwiększyć limit slotów w depozycie. Pierwsza opcja pozwoli na większą motywację do zarobku dla ludzi, co mają pełny depozyt golda. Jak ktoś ma pełny depozyt to odechciewa się zarabiać jeszcze więcej w tej grze co przekłada się na chęć gry. Druga opcja pozwoli na to, żeby więcej przedmiotów było wystawionych na targu, przez co targ zostanie bardzo ożywiony oraz będzie więcej rzeczy do kupienia do np. 30 lvla

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Popieram. Jestem na tak za zmniejszeniem kosztów powiększania depozytu o gold i limit slotów w depo.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    na zmniejszenie na tak, za free na nie

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Na tak za zmniejszeniem, co do targu to ma niby wejść to że będą oferty wystawiane przez kupujących więc jeśli coś takiego wejdzie to nie ma sensu zwiększać limitu depo.

  5. #5
    Gold wspólny na całe konto popsuł grę.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Ja wiem, że osoby które już wydały na depozyt powyżej 500 zł i chcą za wszelką cenę być w top1 złocie będą na nie, ale chcę żeby odezwały się też osoby, które mają sytuację podobną do mnie

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Moim zdaniem powinna być możliwość rozciągnięcia depozytu za złoto, chce ktoś zarabiać może rozciągnąć depo za złoto (kurs dokładnie taki sam jak za MF'y) i tyle.

  8. #8
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Ja wiem, że osoby które już wydały na depozyt powyżej 500 zł i chcą za wszelką cenę być w top1 złocie będą na nie, ale chcę żeby odezwały się też osoby, które mają sytuację podobną do mnie
    Oddać im MFy jak to było w przypadku limitu eny i będzie git.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2018
    Postów
    51
    Mogli by zmniejszyć ilość mf na powiększenie depo, chętnie bym dużo rzeczy sprzedał ale mam full depo golda , co mnie odstrasza przed dalsza sprzedażą.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Zmniejszenie kosztów powiększania depozytu jak najbardziej na tak. Możliwość poszerzania za golda w grze to też dobry pomysł moim zdaniem.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Oddać im MFy jak to było w przypadku limitu eny i będzie git.
    a co bylo z limitem eny

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Na nie , gra musi na siebie zarabiać jak to będzie w stosunku do tych co wydali sporo kasy ? Nie powiększysz depo no to latasz z goldem przy sobie ,na moje nie ma co zmieniać

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Jeżeli chodzi o propozycję i załóżmy że miała by wejść w życie to widzę dwa rozwiązania
    a) Ludziom którzy kupowali sloty/golda zwiększamy depo do takiego rozmiaru jakiego mieli by kupując po aktualnych cenach
    b) Oddajemy sporą część MF za zmianę.

    Gra aktualnie zarabia bardzo spory procent na depozycie, bo na eventy i tak EQ nie musisz mieć, a na arenie nikt nie walczy.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  14. #14
    Cytat Napisał Ashley Zobacz post
    a co bylo z limitem eny
    Kiedyś dobowa ena to było 200, limit też był odpowiednio mniejszy, ale było paru ludzi, którzy mieli już wtedy limit 10k. Przy wprowadzeniu zmiany zostały zwrócone MFy tak żeby zgadzało się w nowym cennikiem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •