Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Uzbrojenie] Jak zdobywać lepsze uzbrojenie?

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2020
    Postów
    6

    [Uzbrojenie] Jak zdobywać lepsze uzbrojenie?

    Mam 35 Poziom.

    Opis problemu: Temat i pytanie dość obszerne, ale nie widziałem na nie nigdzie odpowiedzi na forum obecnym, a myślę że swojego rodzaju poradnik w tym temacie byłby niezmiernie przydatny;
    Jeśli ktoś ze starych wyjadaczy ma dobrą wiedzę i patenty na ten temat, jak można zdobywać lepsze/niestandardowe uzbrojenie? W solucjach questów/poradnikach na bossy widzę całe sekcje z ekwipunkiem najlepszym na x bossa na y levelu dla takiej a takiej postaci. Raczej nie będzie to ten najprostszy ekwipunek dostępny do kupienia w miejskim sklepie po wbiciu kolejnej dziesiątki poziomu konta, a raczej rzadki/unikatowy eq. Poza rynkiem i okazjonalnymi eventami, czy są jakieś patenty/najbardziej optymalny i w miarę stały sposób zdobywania lepszego, niestandardowego wyposażenia wraz z rozwojem fabuły i levelu?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Wybraniec Zobacz post
    Mam 35 Poziom.

    Opis problemu: Temat i pytanie dość obszerne, ale nie widziałem na nie nigdzie odpowiedzi na forum obecnym, a myślę że swojego rodzaju poradnik w tym temacie byłby niezmiernie przydatny;
    Jeśli ktoś ze starych wyjadaczy ma dobrą wiedzę i patenty na ten temat, jak można zdobywać lepsze/niestandardowe uzbrojenie? W solucjach questów/poradnikach na bossy widzę całe sekcje z ekwipunkiem najlepszym na x bossa na y levelu dla takiej a takiej postaci. Raczej nie będzie to ten najprostszy ekwipunek dostępny do kupienia w miejskim sklepie po wbiciu kolejnej dziesiątki poziomu konta, a raczej rzadki/unikatowy eq. Poza rynkiem i okazjonalnymi eventami, czy są jakieś patenty/najbardziej optymalny i w miarę stały sposób zdobywania lepszego, niestandardowego wyposażenia wraz z rozwojem fabuły i levelu?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?25720-Minibossy
    Z miniboosów zdobywa się lepsze eq
    Najlepiej bić mini z których leci eq z największą ilością obrony lub obrony mag np. na 50 lvl orkowe ( pod obrone fizyczną) i kapłąnie ( pod obrone magiczną)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Najlepszą opcją na eq jest chyba po prostu przemęczenie się i nabijanie na 1 postce max levla expiąc non stop na najbardziej opłacalnych expowiskach(temat na forum jest gdzie najwięcej golda) oraz bez straty mikstur podczas expienia. Zebrany w ten sposób hajs będzie zasilał nową postkę i zbierzesz full sety +6 na każdy przedział.
    Z miniaczami jest ten problem że ciężko znaleźć kogoś na wymiane miniacza. a jeśli do samej pomocy to rzadko który oddaje drop.

    A no i zawsze jest opcja pożyczenia eq od innych graczy, ale jeśli nikt cię nie zna to ci nikt nie pożyczy

  4. #4
    Wystarczy bić do znudzenia minibossy i pomagać innym graczom w walkach. Warto też walczyć pvp, choćby dla samych żetonów. A uzbrojenie nawet z dobrymi plusami jest na targu za śmiesznie niskie ceny.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •