Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzasz

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, pył, exp, miksa

    20 80.00%
  • Tak, pył, exp

    0 0%
  • Tak, exp, miksa

    4 16.00%
  • Tak, pył

    1 4.00%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Zadania dzienne

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267

    Zadania dzienne

    Z racji że jak wiadomo "Nagrody na serwer mogą być lepsze" to proponuje wzmocnienie nagród z zadań dziennych. Obecnie te 13k expa dodatkowo nie równoważy eny potrzebnej do przejścia z nordii do azard gdy np dostanę zadanie dzienne "Zabij 100 orłów".
    Proponuję zwiększenie nagrody do 30k expa. Za miesięczne wykonywanie - miksa odnawiająca 100 eny, za roczne - złoty pył.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Proponuję dodać do ankiety opcje
    - "Nie"
    - "Tak, pył i miks"

    Gwarantowana mikstura energetyczna to za duże ułatwienie, lepiej dać ją za 3-miesięczne wykonywanie zadań. Złoty Pył raz na rok może zostać, oczywiście z odpowiednim limitem jednego pyłu na konto, aby nie doszło do sytuacji, że ktoś robiąc zadania na np. dwóch postaciach dostanie dwa złote pyły
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jestem za niewielkim podwyższeniem nagród EXP (maksymalnie o 50% względem obecnego kursu), a szansa na miksturę energetyczną (lub przyspieszenia, gdyż ona też się liczy do "mikstur premium") już jest - za zadania nr 29/30/31. Nie uważam za dobre dawanie tego jako pewniak.
    Złoty pył - może dla tych co zrobią min. 360 zadań w roku, maks. 1 na konto rocznie
    ***** ***

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Nie wiem jak dodać dodatkowe opcje w ankiecie teraz XD bo bym dodał Tak, pył,miks. Opcja "nie" nie pojawiła się specjalnie żeby osoby głosujące na nie musiały się wypowiedzieć dlaczego nie. Bo wiele propozycji nie przechodzi bo gracze głosują "A dam nie bo autorem postu jest gracz którego nie lubię".

    A co do expa to podwyższyłbym go tak realnie z 400% dopóki nie ma scythe. a jak wyjdzie scythe to obniżyć i poddać dyskusji nowy poziom expa za zadania dzienne ze scythe

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Podbijam, bo nikt nowy się nie wypowiada. Jest szansa na jakieś wzmocnienia w tej kwestii?

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Podbijam, bo nikt nowy się nie wypowiada. Jest szansa na jakieś wzmocnienia w tej kwestii?
    Na tak, ogólnie wszystko, co ma jakikolwiek drop powinno zostać zbuffowanie, delikatne podkręcenie procentowej szansy na drop, lub dodanie czegoś typu napój energetyczny moim zdaniem zachęciłoby graczy do bicia minibossów i robienia daily, co przełożyłoby się na zwiększoną aktywność w grze. Oczywiście wszystko zrobiłbym z limitami, niczym za komuny, aby nie doszło do sytuacji, gdzie konta, które mają 7 postaci będą miały znaczącą przewagę nad tymi, z trzema postaciami na koncie.

    - - - - - - - - - -

    Uważam też, ze teksty pod tytułem ,,będzie za łatwo'' nie mają zbyt wielkiego sensu w grze dla 50 osób, min. dla tego, że pojawiają się incydenty typu takiego, że stoisz 365 dni na jednym potworku/minibossie, masz 500-800 sztuk zabitych czegoś, co nie jest potworkiem zwykłym, ani pędrakiem i dalej nie masz karty, a nawet jeśli coś wydropi, to itak nikt tego z targu od Ciebie nie odkupi także z tym ,,za łatwo'' też bym nie przesadzał, wątpię, że napój energetyczny jest za bardzo OP raz na x walk.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 01-08-2023 o 21:29

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Z racji że jak wiadomo "Nagrody na serwer mogą być lepsze" to proponuje wzmocnienie nagród z zadań dziennych. Obecnie te 13k expa dodatkowo nie równoważy eny potrzebnej do przejścia z nordii do azard gdy np dostanę zadanie dzienne "Zabij 100 orłów".
    Proponuję zwiększenie nagrody do 30k expa. Za miesięczne wykonywanie - miksa odnawiająca 100 eny, za roczne - złoty pył.
    +1, na 67 lvlu za dziennego dostaję 11850 xp za dziennego, gdzie mam do wbicia ponad 1m expa/lvl. Dostawanie ~1,2% za dziennego to jest nieśmieszny żart...
    Pomijam już fakt, że ogólnie exp za questy i za część bossów na wyższym lvl jest krótko mówiąc - żałosny.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Według mnie nagrody z zadań codziennych są już opłacalne. Nie wiem czego narzekacie na te doświadczenie, którego w dobrą sprawe mogli nikomu nie dawać a tak macie na poziomie mniejszym niż 80 dodatkową nagrode.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Narzekam na doświadczenie. Bo to jest jedyna motywacja żeby je robić. Nie zachęca mnie te 20k golda czy tam ileś pot specjalnych przy expieniu już kolejnej postaci. Zadania dzienne w teorii powinny przyspieszać zdobycie max lvla w obecnej sytuacji tak się nie dzieje. Często musiałem zmieniać najbardziej wydajne ezpowisko na jakieś gorsze(dodatkowo tracąc ene idąc z buta z nordi do azard czyli -10 eny w 1 stronę). Kolejny przykład zadanie z lotosami wokół świątyni. Trzeba zebrać 20 lotosów i jeszcze w 2 strony nordia -azard na to zadanie traciłem 40 eny żeby dostać 13k expa. Obecnie nie robię tych zadań bo dodatkowy gold mnie nie zachęca jeśli spowalnia mi nabicie max lvl nowej postaci.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2019
    Postów
    17
    najlepszą nagrodą jest 28 zadanie.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Tengel Zobacz post
    najlepszą nagrodą jest 28 zadanie.
    Zgadzam się, bicie Denola jest wyjątkowo atrakcyjnym zadaniem.

  12. #12
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Widac ze zawsze komus malo moze najlepiej za kazda stworzona postacia dadza odrazu po 100mf i unlimited potki zeby zachecic do expienia

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Widac ze zawsze komus malo moze najlepiej za kazda stworzona postacia dadza odrazu po 100mf i unlimited potki zeby zachecic do expienia
    klasyczna hiperbolizacja, ja po prostu chcę zwiększonego expa za dzienne, bo jest on słaby, reszta nagród jest dla mnie jak najbardziej OK.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Widac ze zawsze komus malo moze najlepiej za kazda stworzona postacia dadza odrazu po 100mf i unlimited potki zeby zachecic do expienia
    Ja jestem za


    Nazwa:  cri.gif
Wyświetleń: 75
Rozmiar:  139.7 KB
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 02-12-2023 o 13:27

  15. #15
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Może zamiast zwiększenia nagród ułatwić niektóre zadania? Szczytem bezsensu jest dostać zadanie na coś, czego nie można wykonać (np o 00:12 zebralem kostki, a później dostaje na nie zadanie). Szkoda np. 100 energii na bicie czegos, co nam nic nie daje, np pod kątem exp za energię czy AP/golda.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •