Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Skrypty] Skrypt na szare arimany

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    [Skrypty] Skrypt na szare arimany

    68 Poziom, Mag

    Dostępne zdolności,zaklęcia: podwójny drenaż
    Przeznaczenie: Chcę expić na 3x szary ariman. Po podwójnym drenażu, jeden ariman zaczyna w pewnym momencie bić fizycznie po 40 hp. Jak zrobić w skrypcie, żeby podwójny drenaż był używany na początku na losowym arimanie, a później postać bije innego arimana pociskiem magicznym?



  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Wydaje mi się to niemożliwe - wybór przeciwnika jest dostępny wyłącznie w lewym górnym rogu zakładki skrypty.
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Wybór celu: Losowo

    1. 100% -> Podwójny drenaż ***
    2-3. dobitki
    4-7. Leczenie, statusy etc.
    8. Jeżeli Przeciwnik.HP == Przeciwna drużyna. NajniższeHP -> Burza Błyskawic/inna obszarówa
    9. Zaklęcie

    Dziwny skrypt, ale w pierwszej turze daje podwójny drenaż, a w kolejnych bije pozostałe arimany zaklęciami lub bije obszarówką. W pesymistycznym przypadku będziesz potrzebował 5 ataków (jeżeli bijesz obszarówką po 30% HP)

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Wydaje mi się to niemożliwe - wybór przeciwnika jest dostępny wyłącznie w lewym górnym rogu zakładki skrypty.
    I to jest problem, powinna być opcja wybrania przeciwnika w poleceniu każdym. No ale wracając do pytania to niestety się nie da wybrać tego w sposób jaki chcesz Emilowaty.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •