Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Walka rankingowa z graczami spoza przedziału

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Walka rankingowa z graczami spoza przedziału

    Wnoszę ponownie o wprowadzenie możliwości walki rankingowej z graczami spoza przedziału. 65 lvl może walczyć z 68 lvlem, 30 lvl z 33 lvlem, itd.
    Aktualnie pvp na innych przedziałach spoza 80 lvla jest wymarłe, jak się ma więcej niż 200 pkt rankingowych

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Jak najbardziej.
    Dodaj ankietę.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #3
    W ogóle co za mózg wymyślił, żeby to zmieniać? XD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    jestem za

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    W ogóle co za mózg wymyślił, żeby to zmieniać? XD
    Pewnie o to chodziło żeby ci co stoją na przedziale nie mogli łapać fabularniakow, zobaczymy co z tym zrobią haha
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    dlatego fabularniacy maja usluge wyzerowania rankingow

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Ashley Zobacz post
    dlatego fabularniacy maja usluge wyzerowania rankingow
    Dokładnie, a jak kiedyś walczyli na arenie i mają 1 pkt, to jedna usługa wyzerowania ranku powinna być darmowa co najwyżej. Ogólnie ludzie niebawiący się w bójki mogą całą grę mieć ranking jako nieklasyfikowany (np. GalaxyPL) i nie mieć problemu z walkami rankingowymi

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jest to nierozerwalnie połączone z "każdy przedział ma swoje oddzielne limity".

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jest to nierozerwalnie połączone z "każdy przedział ma swoje oddzielne limity".
    Może można by było od tego uciec? Według mnie nie ma co stawiać sztywnych ram patrząc na ilość graczy na tym przedziale, a już zwłaszcza, gdy spojrzymy na graczy próbujących sił w pvp

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Może można by było od tego uciec? Według mnie nie ma co stawiać sztywnych ram patrząc na ilość graczy na tym przedziale, a już zwłaszcza, gdy spojrzymy na graczy próbujących sił w pvp
    Z tego co pamiętam - nie można.
    Raczej nie chcemy powrotu sytuacji w stylu "walczyłem z graczem X na 80lvl, osiągnąłem z nim tygodniowy limit walk ale nie mogę z nim teraz walczyć postacią na 20lv".
    ***** ***

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    51 lvl i nikt mnie nie może złapać, jaki jest tego sens? Ja np. chce progresować i w Fabule oraz też w PvP. To jest taki trochę topór obosieczny.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Z tego co pamiętam - nie można.
    Raczej nie chcemy powrotu sytuacji w stylu "walczyłem z graczem X na 80lvl, osiągnąłem z nim tygodniowy limit walk ale nie mogę z nim teraz walczyć postacią na 20lv".
    To można by było zrobić coś takiego, że jak ktoś razem walczył na 80 lvlu, to nie zakazuje im walczyć na np. 50. Jeżeli ktoś będzie nadużywał i oddawał rank, to wtedy ban.

    Zgadzam się z Fuckinslayin. Mimo że od 51 lvla są gemy V2, to aż tak nie stanowią one przewagi nad 50 lvlem. Większość osób z przedziału 50-60 nie używa gemów V2 na pvp

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •