Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Możliwość zmiany gemów.

  1. #16
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Założe się że jabyś ty miała tyle gemów to byś tej zmiany nie proponowała, ale co ja wiem, każdy proponuje pod siebie i mnie to bawi
    Zaproponowałabym, zaufaj mi.

  2. #17
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Założe się że jabyś ty miała tyle gemów to byś tej zmiany nie proponowała, ale co ja wiem, każdy proponuje pod siebie i mnie to bawi
    Ja mam tyle gemów i w pełni zgadzam się z Pregnant
    ***** ***

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Jeśli chcemy wprowadzać limity na przedmioty w uzbrojeniu trzeba byłoby całkowicie znieś limit miejsc wystawiania itemów na aukcję. Nie widzę innej opcji. Nie da się na bieżąco pozbywać uzbrojenia z paroma slotami tygodniowo, dlatego prawie każdy albo dokupuje paredziesiąt slotów, albo kisi olbrzymie ilości ekwipunku, albo sprzedaje wszystko do NPC. To nie gracze kiszący uzbrojenie są źli, to gra nie pozwala im (bez zainwestowania dużej kasy w sloty) pozbywać się tego uzbrojenia w przyzwoitych cenach. Argumentem u góry jest to, że w prawie każdej innej grze są limity ekwipunku, ale chciałbym też zauważyć, że prawie każdej innej grze nie ma limitu na aukcje, więc można pozbywać się uzbrojenia na bieżąco i nie ma żadnej potrzeby jego trzymania. Oczywiście przy takich zmianach również trzeba byłoby oddać MF każdemu co wykupił powiększenie depozytu i gra straciła by przez to dużą część zarobku, więc taka zmiana raczej jest niemożliwa do wprowadzenia, ale tak jak podkreśliłem jedna zmiana bez drugiej nie ma sensu. (to wszystko tyczy się oczywiście też gemów, zdolności itd., nie tylko uzbrojenia)

  4. #19
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    No dodatkowo gra ogranicza sprzedaż po przez limit złota w depozycie, powyżej pewnej ilości złota przy sobie bez powiększana depozytu nie opłaca się sprzedawać, bo zaczynamy to co zarobiliśmy tracić na przegranych walkach np. z potworkami czy graczami

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Hipokryzja incydent, sam również proponujesz pod siebie
    Gdzie ja proponuję zmiany pode mnie? Z amaterasu gdzie zaproponowałem lepszy drop i off bójek? Przecież mi się nie opłaca bo już lepiej się Ciebie pozbyć bójka i spokój od twoich głupkowatych tekstów. Jeżeli masz pisać głupoty lub wymyślać sobie coś na mój temat to daruj sobie.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Zaproponowałabym, zaufaj mi.
    Skoro tak to zwracam honor, trzeba mieć na uwadze że jakbyśmy to wprowadzali to trzeba mieć na uwadze to co napisał Amaski bo wprowadzenie samego limitu było by rakiem jak nie można by było robić targów bez limitu

    - - - - - - - - - -

    Jakby ktoś był zainteresowany kupieniem gemów V1 bądź V2 to można do mnie napisać na grze w wiadomości prywatnej z chęcią sprzedam potrzebującym
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #20
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    @Amaski

    W innych grach nie ma tez limitu na depozyt
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2021
    Postów
    16
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    xDDDDDDDDDDDD
    Rzadko koleżanka z postu wyżej bazar przegląda widzę.
    Nie było dnia, żebym nie znalazł tam potrzebnego mi gemu
    ta ale da mogut

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2023
    Postów
    38
    no to może nabijanie AP gemów za żetony ? albo czerwone gemy nabijać AP czerwonymi minerałami ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •