Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Możliwość zmiany gemów.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Huzii
    Dołączył
    31-07-2021
    Postów
    2

    Możliwość zmiany gemów.

    Witam wpadłem na wspaniały pomysł aby w grze powstał Npc który pozwala nam za daną opłatą i ryzykiem oczywiście żeby nie było za łatwo zmienić gem ataku magicznego lub ataku na przeciwny. Polegało by to na tym że gracz wrzuca gema ataku plus 2 nabite i za daną opłatą może zmienić go na gem ataku magicznego plus 2 na nabity lub o jedną gwiazdkę mniej takie fajne procenty wydaje mi się że 75 że się uda a 25% że obniży nam o jedną gwiazdkę ale mamy 100% pewność że zmieni

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90
    ja to bym w ogóle zrobił coś z gemami, bo taka celność/uniki albo mp chodzą na targu po 10k i fajnie jakby miały jakąś nową użyteczność

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    ja to bym w ogóle zrobił coś z gemami, bo taka celność/uniki albo mp chodzą na targu po 10k i fajnie jakby miały jakąś nową użyteczność
    Jeśli o to chodzi, to wprowadzenie wymian 3 lub 5 dowolnych gemów na 1 nowy miałoby moim zdaniem sens. W zamian można by zyskać dowolny gem 1 stopnia, a nawet 2 (ale z małą szansą).

    Pomysł autora też jest jakimś rozwiązaniem, ale chyba jestem niewyspany i warto byłoby to rozpisać.
    ***** ****

  4. #4
    Może coś w stylu rozbiórki gemów?
    Dajemy Jubilerowi, a ten w zależności od stopnia nabicia i takich pierdół oddaje nam odpowiednią ilość minerałów
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Może coś w stylu rozbiórki gemów?
    Dajemy Jubilerowi, a ten w zależności od stopnia nabicia i takich pierdół oddaje nam odpowiednią ilość minerałów
    W jednej gierce był motyw, że ekwipunek (zwykle mało przydatny) przerabiało się na esencję (a więc dosłownie mówiąc nowy surowiec), a ten potem był potrzebny do ulepszania. Może tu zamiana gemów albo na inne, albo poświęcanie ich na jakiś tam nowy surowiec np. fragment gemu miałaby sens. Przykładowo byłaby możliwość zakupu danego gemu za daną ilość fragmentów, ewentualnie zakupić jakąś tam skrzynię losowego gemu z lekko zniżkową ceną (jest ryzyko, jest zabawa).
    Każdy pomysł będzie dobry, byle pozbyć się w wartościowy sposób gemów mało wartościowych.
    ***** ****

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    ja i moje 1,5k gemów w plecaku jesteśmy na tak
    żetony, minerały czy jakiś pył (do wykorzystania w update scythe) to całkiem spoko opcja
    ***** ***

  7. #7
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    ja i moje 1,5k gemów w plecaku jesteśmy na tak
    Na takie patologiczne akcje powinien być limit miejsc w plecaku, a nie nagrody! A później się dziwić że nikt nie wystawia nic na targ, jak gracze od 10 lat zatrzymują wszystko co im wpadnie w ręce, bo w grze nie ma sensu handlować!

  8. #8
    xDDDDDDDDDDDD
    Rzadko koleżanka z postu wyżej bazar przegląda widzę.
    Nie było dnia, żebym nie znalazł tam potrzebnego mi gemu
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar milk
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    20
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Na takie patologiczne akcje powinien być limit miejsc w plecaku, a nie nagrody! A później się dziwić że nikt nie wystawia nic na targ, jak gracze od 10 lat zatrzymują wszystko co im wpadnie w ręce, bo w grze nie ma sensu handlować!
    akurat gemów wszelkiego rodzaju nie brakuje na targu ;D co najwyżej mamy (naciągane określenie i tak) "shortage" uzbrojenia na niskie przedziały lvlowe
    rozmowy straciły sens, znowu utonąłem w bredniach
    muszę spuścić głowę, by spłynęła po niej tęcza

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Na takie patologiczne akcje powinien być limit miejsc w plecaku, a nie nagrody!
    Zgadzam się, powinien istnieć limit miejsc w plecaku.
    Szkoda tylko, że wprowadzenie czegoś takiego teraz sprowadziłoby olbrzymi lament i ubolewanie
    ***** ***

  11. #11
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Rzadko koleżanka z postu wyżej bazar przegląda widzę.
    Nie było dnia, żebym nie znalazł tam potrzebnego mi gemu
    Ja nie napisałam, że brakuje gemów. Napisałam, że nie powinno być możliwości gromadzenia miliona rzeczy bez konsekwencji. Nie znam ani jednej takiej gry MMORPG która na to pozwala; gry która odniosła sukces.

    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Zgadzam się, powinien istnieć limit miejsc w plecaku.
    Szkoda tylko, że wprowadzenie czegoś takiego teraz sprowadziłoby olbrzymi lament i ubolewanie
    Sorry, ale na forum można zauważyć że lament i ubolewanie będzie niezależnie od wprowadzonych rozwiązań.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    xDDDDDDDDDDDD
    Taka z ciebie przyjaciółka?

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nie zgodzę się z tobą.

    Wiadomo że ludziom którzy grają od początku, poświęcili czas i zasoby żeby sobie po kolekcjonować pewne rzeczy jak powiemy: ,,Od teraz zmiana o 180stopni macie się tego pozbyć'' nie spowoduje że gra będzie jak inne które ''odniosły sukces'' tylko spowoduje kolejny odpływ graczy, czego przykładem były niektóre zmiany
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  13. #13
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nie zgodzę się z tobą.

    Wiadomo że ludziom którzy grają od początku, poświęcili czas i zasoby żeby sobie po kolekcjonować pewne rzeczy jak powiemy: ,,Od teraz zmiana o 180stopni macie się tego pozbyć'' nie spowoduje że gra będzie jak inne które ''odniosły sukces'' tylko spowoduje kolejny odpływ graczy, czego przykładem były niektóre zmiany
    Czasami trzeba myśleć konsekwentnie i nie kierować się emocjami. Dojrzali ludzie zrozumieją dlaczego niektóre rozwiązania po prostu powinny być w grze od początku. A to, że gracze mają możliwość noszenia po 50000 gemów w plecaku i po 150 tej samej części uzbrojenia to jest patologia. Jeszcze tego by brakowało, żeby usunąć limit żetonów i niech gracze sobie też to zbierają latami.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nie zgodzę się z tobą.

    Wiadomo że ludziom którzy grają od początku, poświęcili czas i zasoby żeby sobie po kolekcjonować pewne rzeczy jak powiemy: ,,Od teraz zmiana o 180stopni macie się tego pozbyć'' nie spowoduje że gra będzie jak inne które ''odniosły sukces'' tylko spowoduje kolejny odpływ graczy, czego przykładem były niektóre zmiany
    Nie spowoduje, bo większości graczy takie zmiany nawet nie dotkną pod negatywnym względem.

    - - - - - - - - - -

    A gracze obecnie narzekający na wszystkie rozwiązania na pewno znajdą kolejne powody do narzekania niezależnie od tego co zrobi administracja, nawet jeśli jedną z tych rzeczy byłoby pozbycie się głodu na świecie. Niektórym się po prostu nie dogodzi.
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 22-07-2023 o 19:59

  14. #14
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Założe się że jabyś ty miała tyle gemów to byś tej zmiany nie proponowała, ale co ja wiem, każdy proponuje pod siebie i mnie to bawi
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Założe się że jabyś ty miała tyle gemów to byś tej zmiany nie proponowała, ale co ja wiem, każdy proponuje pod siebie i mnie to bawi
    Hipokryzja incydent, sam również proponujesz pod siebie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •