Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Obniżenie wymagań do zrespienia Diablosa (i Rendelsa)

  1. #1
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108

    Obniżenie wymagań do zrespienia Diablosa (i Rendelsa)

    Diablos wymaga zabicia 200 potworów do bycia zrespionym, jako jedyny miniboss w grze. Strasznie dużo. Proponuję zejście do 150 mobków/flakonik. Naprawdę, przejście z respienia Węża/Tygrysa/Goblina za 100 mobków do respienia Diablosa za 200 to brutalna zmiana, zwłaszcza o tyle dziwna, że potem Wampirzycę respi się już za 150.

    Rendels to trochę inny przypadek, bo tam część respa zdobywa się bez zużywania energii, ale można tam też wyrównać do 150 zużytych dusz.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Jakby zmniejszyli ilość zabicia 200 potworów na 150 potworów to byłoby częste wracanie z długiej trasy (Diablica x3) do miejsca z flakonikami.
    Ale tak, jestem za.

  3. #3
    To jest raczej cena tego, że możesz sobie go wyrespić na zapas.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Diablos wymaga zabicia 200 potworów do bycia zrespionym, jako jedyny miniboss w grze. Strasznie dużo. Proponuję zejście do 150 mobków/flakonik. Naprawdę, przejście z respienia Węża/Tygrysa/Goblina za 100 mobków do respienia Diablosa za 200 to brutalna zmiana, zwłaszcza o tyle dziwna, że potem Wampirzycę respi się już za 150.

    Rendels to trochę inny przypadek, bo tam część respa zdobywa się bez zużywania energii, ale można tam też wyrównać do 150 zużytych dusz.
    Jeśli chodzi o flakoniki i dusze, to możemy ich nazbierać na zapas i wykorzystać choćby w dni dropu +100%.

    Same dusze można zbierać w znacznych ilościach bez zużycia energii, więc Rendels powinien według mnie zostać na 200.
    Reputy tutaj

  5. #5
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    To jest raczej cena tego, że możesz sobie go wyrespić na zapas.
    Monkenstein wymaga tylko 150 składników.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Zmieńcie na jeszcze mniej niż 150, bo zanim zdobyłam pierwszy komplet unikatów z jednego mini bossa na 30 poziom, to już dawno zdążyłam wbić ponad 40 poziom, a co dopiero ekwipunek na taki poziom co z Diablosa!

    - - - - - - - - - -

    Zapomniałam napisać, że to kompletowanie ekwipunku było z uwzględnieniem kupowania rzeczy na targu.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Jakby zmniejszyli ilość zabicia 200 potworów na 150 potworów to byłoby częste wracanie z długiej trasy (Diablica x3) do miejsca z flakonikami.
    Ale tak, jestem za.
    Zgadzam się, jeśli obniżenie ma nastąpić to z możliwością nabicia 3 x flakoników na diablicach. Żeby trzeba było wracać raz dziennie(co 450 eny) na miejsce respu flakoników

  8. #8
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Podsumując:

    1. Zmniejszenie energii z 200 do 150.
    2. Stworzenie portalu do mapy gdzie są umieszczane flakoniki.
    3. Bicie 150 dowolnych stworów znajdujących się na mapie. (Nieważne czy to Diablik czy Diablica czy Diablątko)

    Dobrze by było gdyby wprowadzono te zmiany, bo ta mapa jest tylko na chwilę, bo zaraz przechodzimy do Urkaden z miasta Langeburg.

  9. #9
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    2. Stworzenie portalu do mapy gdzie są umieszczane flakoniki.
    Nie chcę cię martwić, ale to już od dawna istnieje

  10. #10
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie chcę cię martwić, ale to już od dawna istnieje
    Ale takie portale tak jak w miejscu Otchłani Zła (Rendels)

  11. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jeśli chodzi o flakoniki i dusze, to możemy ich nazbierać na zapas i wykorzystać choćby w dni dropu +100%.

    Same dusze można zbierać w znacznych ilościach bez zużycia energii, więc Rendels powinien według mnie zostać na 200.
    Często też wypadają 2 dusze z jednego stworka to nawet jak się będzie wykorzystywało energię to i tak 200 dusz zdobędzie się za mniej niż 200 energii.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Monkenstein wymaga tylko 150 składników.
    monk ma limit
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  13. #13
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Rendels też

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •