Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #121
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    124
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Pomyślało 20 osób które tam stoją

    - - - - - - - - - -

    Niesamowity wysiłek i niesamowita rywalizacja w bardzo trudnej grze

    Przecież tak nie może być jak napisałaś bo zaraz byłby lamet że wygrywa najsilniejszy skład i to jest niesprawiedliwe.
    Miłego dnia

  2. #122
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Co to ostatniego słowa się w 100% zgadzam ja mam odczucie że ludzie się boją walczyć pvp bo każdy myśli że ja mam full eq +8 co jest nie prawda. Albo jak są na bójkowej mapie to łapią mogą, żebym go nie złapał. Szczerze dziwne się to mfo zrobiło, a walczenie z jedną lub 2 osoba z tą samą jest nudne. Można to zobaczyć na topie, auto jeszcze się jakoś trzyma z pvp gorzej jest z manu, gdzie trzeba iść specjalnie kogoś bojkowac żeby z daną osobą zrobić z limit. W auto też jest identycznie ale tutaj to jeszcze można kogoś złapać
    Od siebie dodam że żeby za ligę dostać przyzwoite żetony to trzeba stoczyć walkę z 6 graczami XD. A na poziomie aspiranta arena pusta więc do brązu się bez świątyni wbić nie da XD

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie wiem czy ktoś widzi, ale od zawsze (a może od niedawna) ta gra idzie w kierunku "ułatwiania", bo tak jak Tomi napisał:
    - czas respu - komfort brak czekania na Amaterasu,
    - SOS na pożeracza - komfort wbijania pożeracza,
    - osłabienie amaterasu - komfort zabijania (dziwne że nie została jeszcze bardziej osłabiona, bo przecież przegrane wciąż się zdarzają).
    Nigdzie już nie pojawia się słowo efford, tak jak kiedyś.

    Przed Nordią - bójki i saboty na amie to była totalna norma - nikomu to nie przeszkadzało, każdy grał, bił się i się kręciło.

    Wszystkie mapki bójkowe są praktycznie puste, jakby ktoś chciał cokolwiek powalczyć (żeby wbić brąz manu/auto, bo przecież arena pusta) to zostaje właśnie świątynia, a tu niespodzianka, tam też już nikogo nie zaatakujesz. Nawiążę też tutaj do żetonów, bo jakbyś chciał PRZYFARMIĆ żetony na bójkach to też nie ma takiej możliwości, wystarczy że przeciwnik nie będzie używał specjalnych mikstur i masz pozamiatane. Reasumując: nie powalczysz -> nie zdobędziesz żetonów -> nie zrobisz lepszego ekwipunku.
    Apropo komfortu skoro tak ułatwiamy to przypomnę propozycje sprzed kilku lat. Wyłączmy możliwość zmiany położenia potworów. Mają stać w jednym miejscu żeby przypadkiem nie wejść.

    - - - - - - - - - -

    A no i czemu się ta zmiana dalej utrzymuje? Miała być taka anty monopolowa. A obecnie w świątyni w piku z 30 osób jest a bije non stop 15 osób tych samych. Poza zwiększeniem grupy monopolowej nie zmieniło się nic na +. Proponuję chociaż wycofać możliwość akceptacji pomocy dla wszystkich i niech będzie kolejny testowy tydzień.

  3. #123
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Od siebie dodam że żeby za ligę dostać przyzwoite żetony to trzeba stoczyć walkę z 6 graczami XD. A na poziomie aspiranta arena pusta więc do brązu się bez świątyni wbić nie da XD

    - - - - - - - - - -



    Apropo komfortu skoro tak ułatwiamy to przypomnę propozycje sprzed kilku lat. Wyłączmy możliwość zmiany położenia potworów. Mają stać w jednym miejscu żeby przypadkiem nie wejść.

    - - - - - - - - - -

    A no i czemu się ta zmiana dalej utrzymuje? Miała być taka anty monopolowa. A obecnie w świątyni w piku z 30 osób jest a bije non stop 15 osób tych samych. Poza zwiększeniem grupy monopolowej nie zmieniło się nic na +. Proponuję chociaż wycofać możliwość akceptacji pomocy dla wszystkich i niech będzie kolejny testowy tydzień.
    Wiesz testy nic nie dadzą, bo na obecnym etapie chwilowe zainteresowanie amą wynikło z? Złotego pyłu + napoje energetyczne (ile razy poleciał pył, raz, dwa?).
    Wszyscy tak dzielnie walczą o te dwa dropy, że jakby 1 osoba chciała sabotować walkę to 3 inne choćby pół godziny to będą to bić manu, bo 15 zł za pył / 2,5 za 100 energii (za pół godziny bicia przypomnę) PRZEKONUJE (zaraz wjedzie porównanie do zarobków w kraju i stwierdzi że taniej iść ulotki roznosić i kupić sobie pył).

    Jest kilka elementów wpływających na zainteresowanie amaterasu i są nimi:
    0. Podkręcony drop, jak wyżej napisałem - sporo osób przyszło i na głównym "no ten złoty pył mnie przekonał".
    1. To że nie trzeba czekać, masz praktycznie dokładny czas respu - widełki 3 minuty są bez znaczenia,
    1. Nie musisz nigdzie biegać,
    2. Wbijanie na SOS - mega komfort, zbierasz ekipę 4 osoby i masz 400 amaterasu do zabicia jak chcesz (choćbyś bił po 10 dziennie to masz ponad miesiąc bicia). Tu masz dopiero monopol xD
    3. Bojki - to jest najsłabszy czynnik, będą czy nie i tak ludzie tam będą, sytuacja jest zbyt komfortowa, drop mocno przesadzony, nie ma żadnej rywalizacji, żadnego utrudnienia, ktoś już powiedział "robi się gra dla przedszkolaków, nie da się nic zakłócić".

    Tak jak pisałem, chcecie pobudzić pewne miejsca, wrzućcie mocniejszy drop do Garudy / Żółwia - tam DUŻO ludzi narzeka na brak pomocy, bo na amie to jakaś mała przepychanka kilku osób, zróbcie podkręcony drop za pomoc z mini wtedy dopiero zaczną się bójki na mapkach z minibossami o to kto komu pomaga.

  4. #124
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    169
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie wiem czy ktoś widzi, ale od zawsze (a może od niedawna) ta gra idzie w kierunku "ułatwiania", bo tak jak Tomi napisał:
    - czas respu - komfort brak czekania na Amaterasu,
    - SOS na pożeracza - komfort wbijania pożeracza,
    - osłabienie amaterasu - komfort zabijania (dziwne że nie została jeszcze bardziej osłabiona, bo przecież przegrane wciąż się zdarzają).
    Nigdzie już nie pojawia się słowo efford, tak jak kiedyś.

    Przed Nordią - bójki i saboty na amie to była totalna norma - nikomu to nie przeszkadzało, każdy grał, bił się i się kręciło.

    Wszystkie mapki bójkowe są praktycznie puste, jakby ktoś chciał cokolwiek powalczyć (żeby wbić brąz manu/auto, bo przecież arena pusta) to zostaje właśnie świątynia, a tu niespodzianka, tam też już nikogo nie zaatakujesz. Nawiążę też tutaj do żetonów, bo jakbyś chciał PRZYFARMIĆ żetony na bójkach to też nie ma takiej możliwości, wystarczy że przeciwnik nie będzie używał specjalnych mikstur i masz pozamiatane. Reasumując: nie powalczysz -> nie zdobędziesz żetonów -> nie zrobisz lepszego ekwipunku.
    Dokładnie tak, ponieważ:
    -Amaterasu wcale nie składa 4x 80 lvl
    -Ty tak bardzo chcesz te bójki i żetony, że dajesz na siebie poświęcenie w pierwszej turze
    -Na arenie jest z kim walczyć, wystarczy wejść z zakładkę Rankingi -> Walki PvP, więc chyba zapomniałeś dopisać, że arena jest pusta w godzinach od 00:00 do 10:00, gdyż ludzie wtedy śpią.

  5. #125
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    124
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post

    A no i czemu się ta zmiana dalej utrzymuje? Miała być taka anty monopolowa. A obecnie w świątyni w piku z 30 osób jest a bije non stop 15 osób tych samych. Poza zwiększeniem grupy monopolowej nie zmieniło się nic na +. Proponuję chociaż wycofać możliwość akceptacji pomocy dla wszystkich i niech będzie kolejny testowy tydzień.
    Przecież Amaterasu bije więcej osob, ciezko wbić w ogole a co dopiero zlapac, czyli zmiana plus, Tomi zwiększył zainteresowanie.

    - - - - - - - - - -

    Co do pomocy to już było wspomniane że tak zostanie, nie zostaje Ci nic innego jak próbować złapać bo każdy kto może przychodzi innymi postaciami by dodawać swoich znajomych.
    Miłego dnia

  6. #126
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Dokładnie tak, ponieważ:
    -Amaterasu wcale nie składa 4x 80 lvl
    -Ty tak bardzo chcesz te bójki i żetony, że dajesz na siebie poświęcenie w pierwszej turze
    -Na arenie jest z kim walczyć, wystarczy wejść z zakładkę Rankingi -> Walki PvP, więc chyba zapomniałeś dopisać, że arena jest pusta w godzinach od 00:00 do 10:00, gdyż ludzie wtedy śpią.
    Nazwa:  obraz_2023-07-24_164543266.png
Wyświetleń: 221
Rozmiar:  10.4 KB
    godzina 16:45 jedyny aktywny fannidel na auto. Nie ma z kim walczyć

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Przecież Amaterasu bije więcej osob, ciezko wbić w ogole a co dopiero zlapac, czyli zmiana plus, Tomi zwiększył zainteresowanie.

    - - - - - - - - - -

    Co do pomocy to już było wspomniane że tak zostanie, nie zostaje Ci nic innego jak próbować złapać bo każdy kto może przychodzi innymi postaciami by dodawać swoich znajomych.
    no ale co to za zwiększone zainteresowanie jak non stop biją jedne i te same osoby, sztywny limit jednej amy i niech się dzieje wtedy będzie sens miało to rozwiązanie. Miało być rozwiązanie antymonopolowe a jest jak jest. Ekipa od monopolu nadal nabija 3-4 amy...

  7. #127
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    169
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Nazwa:  obraz_2023-07-24_164543266.png
Wyświetleń: 221
Rozmiar:  10.4 KB
    godzina 16:45 jedyny aktywny fannidel na auto. Nie ma z kim walczyć

    - - - - - - - - - -



    no ale co to za zwiększone zainteresowanie jak non stop biją jedne i te same osoby, sztywny limit jednej amy i niech się dzieje wtedy będzie sens miało to rozwiązanie. Miało być rozwiązanie antymonopolowe a jest jak jest. Ekipa od monopolu nadal nabija 3-4 amy...
    Ja tu widzę jeszcze Julcię oraz Eresmela, także q de mą?

  8. #128
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ja tu widzę jeszcze Julcię oraz Eresmela, także q de mą?
    jak z 1 zrobiłeś 3 to ja nie wiem. Ale chyba z matematyki jesteś równie dobry jak z francuskiego .
    Nawet jeśli są to się nie zapisali czyli nie chcą walczyć. Proste. W normalnej sytuacji jakbym chciał powalczyć bym złapał randoma w świątyni a teraz to sprawdzaj każdego profil

  9. #129
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    169
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    jak z 1 zrobiłeś 3 to ja nie wiem. Ale chyba z matematyki jesteś równie dobry jak z francuskiego .
    Nawet jeśli są to się nie zapisali czyli nie chcą walczyć. Proste. W normalnej sytuacji jakbym chciał powalczyć bym złapał randoma w świątyni a teraz to sprawdzaj każdego profil
    No na grze więcej było online, jeśli masz ich poza zasięgiem, to przykro mi ;/

  10. #130
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    124
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post



    no ale co to za zwiększone zainteresowanie jak non stop biją jedne i te same osoby, sztywny limit jednej amy i niech się dzieje wtedy będzie sens miało to rozwiązanie. Miało być rozwiązanie antymonopolowe a jest jak jest. Ekipa od monopolu nadal nabija 3-4 amy...
    Nie zgodzę się z Tobą, ja przez pierwszy dzień promocji nie ubiłem ani jednej z tego co pamiętam. Co do tego kto ile bije to jest już efekt akceptacji pomocy i losowość komu się boss szybciej pojawi. Tomi pisał że ma być statystycznie 1 walka dziennie (czyli raz możesz bić dużo a innym razem wcale).
    Musisz mieć znajomości by Ciebie brali, a to że stoisz postacią która nie może ''handlować złapaniami'' to ludzie nie są zainteresowani Ciebie wziąć, wolą wziąć kolegę który potem też może wybierać z kim bije. A to że do Ciebie może dobić każdy no to trudno. Tomi pisał że tak ma być, to tak jest.
    Miłego dnia

  11. #131
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Nie zgodzę się z Tobą, ja przez pierwszy dzień promocji nie ubiłem ani jednej z tego co pamiętam. Co do tego kto ile bije to jest już efekt akceptacji pomocy i losowość komu się boss szybciej pojawi. Tomi pisał że ma być statystycznie 1 walka dziennie (czyli raz możesz bić dużo a innym razem wcale).
    Musisz mieć znajomości by Ciebie brali, a to że stoisz postacią która nie może ''handlować złapaniami'' to ludzie nie są zainteresowani Ciebie wziąć, wolą wziąć kolegę który potem też może wybierać z kim bije. A to że do Ciebie może dobić każdy no to trudno. Tomi pisał że tak ma być, to tak jest.
    Nie będę tego liczył statystycznie bo to widać gołym okiem po raportach że non stop są te same osoby i dla żadnej nie wyjdzie średnia 1 per dzień(Proszę tylko nie mów o małej próbie XD). Tu nie chodzi o mnie bo i tak rzadko jestem na amie po prostu jestem przeciwnikiem dawania złotego pyłu bo to jest bez sensu co zostało poruszone wyżej. "handlowanie złapaniami" spoko ale też nie zapominajmy o "Nagrodach na CAŁY serwer"

  12. #132
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    124
    Kto bije zależy od łapiących a co nowy resp łapie ktoś inny, każdy dodaje kogo chce, czyli jest dobrze.
    Miłego dnia

  13. #133
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    1. Teraz na arenie mam 0,2 i tak głównie arena wygląda (apirant),

    2. Varvik, nie wiem dlaczego Ty każde moje słowo próbujesz jakoś odnieść do tego że Cie łapie, uspokój się nie wszystko (co piszę) kręci się wokół Ciebie...
    a) nie zawsze mam czas i chęć bić się z Tobą przez pół godziny, bo trzymasz tury do końca.
    b) często nie używasz specjalnych, po co mam czekać 30 sekund na rundę że może jakąś specjalną rzucisz i dalej dostanę prawie nic?
    c) przecież to widać że łapie Cię dla beki xD
    d) mocno nadużywałeś pojedynków dla nabicia ochrony, co wskazuje na to że próbujesz uniknąć bójek, więc tym bardziej warto Cię złapać.
    I na przyszłość jak piszę to nie w kwestii naszych potyczek, tylko patrzę na to że np. Venom, Tosia pisali, że jedyne aktywne miejsce na bójki i już go nie ma + to jest miejsce gdzie można zakłócić rozgrywkę bójkami i się nie da.

    3. W kwestii Bartlome i braku osób na arenie - konsekwencje zmian o których sporo osób walczyło (chyba w tym ja), żeby przesunąć wyzwanie na topce. Jak teraz funkcjonuje wymuszenie walki, bo ranking widzę jest całkiem przyzwoity (wreszcie zaczyna się od brązu), chociaż pewnie większość osób odrabia kilka walk i koniec areny. Do tego właśnie służą mapki bójkowe, żeby osoby z takim rankingiem podgryzać, bo takie osoby BĘDĄ WALCZYĆ - mają do stracenia:
    - ligę (i żetony za nią)
    - topkę (i żetony za nią)
    Chociaż Tomi wprowadził tak rygorystyczne zmiany przy naliczaniu żetonów, że ciężko ogarnąć jak to działa.

  14. #134
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    268
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Kto bije zależy od łapiących a co nowy resp łapie ktoś inny, każdy dodaje kogo chce, czyli jest dobrze.
    Czyli powstaje pato wymiana nie różniąca się za bardzo od mini bossa.
    Proponuję wprowadzenie "PROMOCJI NA BÓJKI" na tydzień - białe pole w świątyni bez prota i wgle. Zwrot 100% żetków wydanych na walkę.

  15. #135
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    124
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Czyli powstaje pato wymiana nie różniąca się za bardzo od mini bossa.
    Proponuję wprowadzenie "PROMOCJI NA BÓJKI" na tydzień - białe pole w świątyni bez prota i wgle. Zwrot 100% żetków wydanych na walkę.
    No tak chciał Tomi bo inaczej sabotów się nie da całkowicie usunąć. Co do mapek gdzie nie ma prota i zwrot z żetów 100% to by było spoko jakby Tomi był
    zainteresowany jakimś sensowym zaaplikowaniem takich mapek, a doskonale znasz stanowisko Tomiego w tej sprawie.
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •