Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Nie wiem dlaczego chcesz znosić coś, co w tej grze jest od początku. Przez 10 lat nikomu nie przeszkadzał chwilowy prot po walce z czymkolwiek, nagle przychodzisz ty i liczysz, że zostanie to zdjęte.
    1. Dlatego że gracze tego nadużywają, chcesz prota to sobie go kup za mfy. Nie ma miękkiej gry
    2.XD a ile tych postaci użyjesz przy walce o ame w ciągu 1 minuty? 3-4 to maks XD a i tak nikt z was nie wbije na ame no chyba że łapie osoba bez pożeracza to co innego. Wiesz możesz powiedzieć że obecny stan areny zniechęca bo ludzie w lidze brązowej latają w eq +6. Ale nie ma miekkiej gry chcesz mieć brązową ligę musisz przez pół roku po wbiciu maksa zbierac wszystkie sety.
    "to rywalizacja uczciwa byłaby wtedy, gdyby dorobienie kolejnych postaci było darmowe" Wiesz równie dobrze możesz powiedzieć że żeby rywalizacja była uczciwa to każdy gracz powinien mieć limit eny 9999 bo jak to jest że 1 osoba podczas wymiany może wymienić kilkanaście arktosów a ja tylko 3. Podkreślam znowu ta gra to p2w. Chcesz sobie ułatwić grę -> płać.
    3.Rywalizujesz o możliwość dostępu do amy. A potem dopiero o amę. Mapa bez bójek to totalne XD no chyba że to będzie miniacz 24h. Ama jest rzadko więc jak chcesz ubić to walczysz. Jak wejdzie propozycja z pobieraniem golda. To jak udowodnisz swoją przewagę w walce i twój przeciwnik będzie tracił relatywnie wielką sumę golda to sobie wywalczysz to miejsce. Nie umiesz się dogadać to musisz niestety przez to przechodzić. Jak ci się uda to wprowadzisz swoje porządki.
    4.Dodałem do rozmowy ponieważ nie wiem które z propozycji mają szansę wejść a które zostaną odfiltrowane.
    Odrzucone mogą być bo np:
    -Nie da się tego zrealizować
    -Da się, ale za dużo roboty (a możliwe że nowy upek zaraz bo większość graczy zaczyna dobijać 80 na pobocznych postac)
    Lub po prostu przedyskutować ile gracz golda powinien w bójce tracić by to było relatywnie dużo

    5. Słowa nadużycie użyłem tylko przy ostatnim punkcie więc chyba coś ci się pomyliło.

    6. Wiem że co nie jest zakazane, jest legalne. Dlatego nigdzie nie wskazałem że należy banować gracza za coś co zrobił. Zasugerowałem zmianę regulaminu . Czytaj ze zrozumieniem.

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    1) Usunięcie prota po pojedynku na mapce bójkowej jak najbardziej OK
    2) Podanie przybliżonego czasu respa zamiast dokładnego - powiedzmy z dokładnością do 3 minut - też OK.

    Ale ogólnie te ostatnie zmiany na Amaterasu miały i mają swój sens:

    1) Podanie czasu sprawia, że mogą przyjść powalczyć o złapanie osoby, które nie mają gry odpalonej w tle 24h. To jest naprawdę wygodne rozwiązanie pro-gracz. Oczywiście jest to niekorzystne dla osób, które obstawiały takiego globala czekając, bo teraz więcej osób może przyjść na sam moment respa i zrobić konkurencję, gdy nie ma tej bariery żmudnego oczekiwania. Wyznaczony czas rywalizacji nie przeczy jednak samej idei bossa globalnego.

    2) specjalne zasady dla "niepożeraczy" powodują, że gdy już uda się wywalczyć złapanie, to można sobie na spokojnie dobrać osoby do pomocy bez obawy sabota i nie trzeba mieć koniecznie "swojej" ekipy (kolejna bariera wejścia) + gdy ktoś jest znany z sabotowania, to automatycznie nie będzie chętnie brany do pomocy.
    To znowu nie jest korzystne dla osób, które zajmowały globala praktycznie na stałe i odstraszały wszystkich potencjalnych chętnych - np. sabotami, gdy komuś "obcemu" udało się złapać. Mniej toksycznych zachowań.

    3) Nowe zasady choć trochę ograniczają całkowitą monopolizację. Kontent z którego korzysta ekstremalnie mało osób, jest zawsze postrzegany jako mniej priorytetowy. Jest też opór przed dawaniem lepszych nagród, jeśli trafiają one ciągle do wąskiego grona tych samych osób, zamiast być rozdysponowywane na cały serwer - szczególnie przy mechanice jaka jest u globala (brak inwestycji energetycznej).

    ====
    Jeśli chodzi o same zasady bójek i zysków/strat w nich - to już inny temat-rzeka.
    Ciężko tu wszystkim dogodzić, ale najlepszą drogą jest chyba taka, aby dużo więcej ryzykowali ci, którzy bójki często wszczynają. Duże stawki w walkach pomiędzy takimi graczami, a mniejsze dla reszty. Istnieje wstępny projekt "systemu czaszek", który miałby za zadanie to uzyskać, ale ciągle brakuje czasu na dopracowanie, a potem wdrożenie.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Może wypadałoby zatrudnić nową osobę, która pomoże przy tworzeniu całej gry, z dodatkową osobą na kompetencjach równych z proofowymi, czy denolowymi myślę, że wszystkie zmiany wprowadzane do gry byłyby szybsze


    Z samą ,,wąską ilością osób na amaterasu'' też bym tutaj nie przesadzał, są dni takie jak np piątek, gdy o 18 godzinie potrafi stać na tym 20% zalogowanych graczy i to wszyscy z 80 lvlami.


    Zdjęcie prota po pojedynku jest podaniem ręki do tych, którzy mają monopol, ponieważ sytuacja będzie wyglądać tak, że zostajesz złapany, po czym oponent od razu poddaje walkę, abyś nie miał prota przed następną amą i na tej następnej amie znowu bójka i znowu i tak w kółko..., nie będzie można się przed tym ochronić.
    Teraz ktoś mądry może napisać ,,no to niech ktoś cię zbójkuje 5 min przed amą i ty poddaj, to masz prota'' - tak, tylko dlaczego na tym biznesie ma tracić ten, kto łapie 5 eny + ja przyjście z miasta, skoro można pojedynkiem za 1 ręki podać rękę tym, którzy są nieagresywni, a sam administrator napisał wyżej, że trzeba trzymać krótko tych, którzy łapią ,,Ciężko tu wszystkim dogodzić, ale najlepszą drogą jest chyba taka, aby dużo więcej ryzykowali ci, którzy bójki często wszczynają'', zdjęcie prota po pojedynku jest zaprzeczeniem tego zdania.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Może wypadałoby zatrudnić nową osobę, która pomoże przy tworzeniu całej gry, z dodatkową osobą na kompetencjach równych z proofowymi, czy denolowymi myślę, że wszystkie zmiany wprowadzane do gry byłyby szybsze


    Z samą ,,wąską ilością osób na amaterasu'' też bym tutaj nie przesadzał, są dni takie jak np piątek, gdy o 18 godzinie potrafi stać na tym 20% zalogowanych graczy i to wszyscy z 80 lvlami.


    Zdjęcie prota po pojedynku jest podaniem ręki do tych, którzy mają monopol, ponieważ sytuacja będzie wyglądać tak, że zostajesz złapany, po czym oponent od razu poddaje walkę, abyś nie miał prota przed następną amą i na tej następnej amie znowu bójka i znowu i tak w kółko..., nie będzie można się przed tym ochronić.
    Teraz ktoś mądry może napisać ,,no to niech ktoś cię zbójkuje 5 min przed amą i ty poddaj, to masz prota'' - tak, tylko dlaczego na tym biznesie ma tracić ten, kto łapie 5 eny + ja przyjście z miasta, skoro można pojedynkiem za 1 ręki podać rękę tym, którzy są nieagresywni, a sam administrator napisał wyżej, że trzeba trzymać krótko tych, którzy łapią ,,Ciężko tu wszystkim dogodzić, ale najlepszą drogą jest chyba taka, aby dużo więcej ryzykowali ci, którzy bójki często wszczynają'', zdjęcie prota po pojedynku jest zaprzeczeniem tego zdania.
    Dam CI taką radę zamiast płakać o propozycje usunięcia prota z pojedynku, to może przyjdź z swoją ekipą i kasuj przed amą tych, którzy Cię teraz wywalają. Może nie idźmy w stronę ciągłego ułatwiana gry randomom?
    Jedną z rozwiązań może być wprowadzenie 4 kategorii map gdzie bójki byłyby znacznie bardziej opłacalne dla wygrywających, i tym sposobem by obie z grup graczy byłyby zadowolone. Ci co lubią bójki, TvT by przychodziły na takie mapki a reszta co nie lubi walczyć mogłaby takich walk unikać

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To jest kwestia tego, na jakim polu ma rozgrywać się rywalizacja o globala:
    1) dostęp do próby złapania (eliminowanie konkurencji poprzez uniemożliwianie dostępu),
    2) w samym procesie łapania

    Przesunięcie w kierunku 1 jest oczywiście bardziej korzystne dla zorganizowanych grup. Opcja 2, gdzie każdy może na spokojnie spróbować złapać, jest lepsza dla pozostałych.

    Z samą ,,wąską ilością osób na amaterasu'' też bym tutaj nie przesadzał, są dni takie jak np piątek, gdy o 18 godzinie potrafi stać na tym 20% zalogowanych graczy i to wszyscy z 80 lvlami.
    To jest raczej efekt ostatnich zmian - więcej osób chce próbować łapać, gdy jest to wygodniejsze.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    sytuacja będzie wyglądać tak, że zostajesz złapany, po czym oponent od razu poddaje walkę, abyś nie miał prota przed następną amą i na tej następnej amie znowu bójka i znowu i tak w kółko..., nie będzie można się przed tym ochronić.

    ,,Ciężko tu wszystkim dogodzić, ale najlepszą drogą jest chyba taka, aby dużo więcej ryzykowali ci, którzy bójki często wszczynają''
    Skoro cię bójkuje to wszczyna bójkę czyli jeśli podda traci bardzo dużo golda i dochodzi czaszka. Czytaj ze zrozumieniem

    - - - - - - - - - -

    Szkoda że nic nie będzie zrobione z sabotami ale mam pytanie co do pozostałych propozycji:
    -Nagroda dla razora
    -Przywrócenie zakładki karty
    -Grupa Zasłużeni
    @Tomi ma coś szansę wejść czy nie bardzo?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Dam CI taką radę zamiast płakać o propozycje usunięcia prota z pojedynku, to może przyjdź z swoją ekipą i kasuj przed amą tych, którzy Cię teraz wywalają. Może nie idźmy w stronę ciągłego ułatwiana gry randomom?
    Jedną z rozwiązań może być wprowadzenie 4 kategorii map gdzie bójki byłyby znacznie bardziej opłacalne dla wygrywających, i tym sposobem by obie z grup graczy byłyby zadowolone. Ci co lubią bójki, TvT by przychodziły na takie mapki a reszta co nie lubi walczyć mogłaby takich walk unikać
    Właśnie nie, trzeba płakać, bo robiąc bójki napisałem już wyżej, jak to wygląda

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To jest kwestia tego, na jakim polu ma rozgrywać się rywalizacja o globala:
    1) dostęp do próby złapania (eliminowanie konkurencji poprzez uniemożliwianie dostępu),
    2) w samym procesie łapania

    Przesunięcie w kierunku 1 jest oczywiście bardziej korzystne dla zorganizowanych grup. Opcja 2, gdzie każdy może na spokojnie spróbować złapać, jest lepsza dla pozostałych.


    To jest raczej efekt ostatnich zmian - więcej osób chce próbować łapać, gdy jest to wygodniejsze.
    No i dodać do tego cooldown czasowy po dedzie i skończą się wszelkie cyrki, bo na bany za saboty widzę, że nie ma co liczyć.
    Z samym łapaniem przed amą to nic bym nie robił, ale jednak z utrudnianiem gry, gdy ktoś JUŻ ZDOŁA WEJŚĆ na Amę bym coś zrobił, bo wygląda to tak, że ,,no dobra, był lepszy, szybciej wszedł na globala, to zamiast to uszanować, to wchodzi i mówi ,,ciul z tym, że był lepszy (zdrowa rywalizacja) itak nie zabije, bo damy dwa czeki przy 20k hp w Amę) Zamysł chyba jasny, jeśli komuś już się uda wejść, to powinno być grane normalnie, bo wtedy to już nie jest rywalizacja, tylko utrudnianie gry innym oraz monopolizowanie minibossa.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Dam CI taką radę zamiast płakać o propozycje usunięcia prota z pojedynku, to może przyjdź z swoją ekipą i kasuj przed amą tych, którzy Cię teraz wywalają. Może nie idźmy w stronę ciągłego ułatwiana gry randomom?
    Jedną z rozwiązań może być wprowadzenie 4 kategorii map gdzie bójki byłyby znacznie bardziej opłacalne dla wygrywających, i tym sposobem by obie z grup graczy byłyby zadowolone. Ci co lubią bójki, TvT by przychodziły na takie mapki a reszta co nie lubi walczyć mogłaby takich walk unikać
    To nie ja się o to spłakałem, tylko bartolome (jak o wszystko, co jest mądre i jest wykorzystywane w tej grze) ja tylko dyskutuję za tym, dlaczego to powinno zostać w grze, nie wiem też kogo nazywasz randomem w grze dla 100 osób, z tego co wiem, to granie ogólnie ma być łatwe, przyjemne i relaksujące, po to one są, to co teraz napisałeś można przyrównać do ,,Może niech Caritas przestanie być darmowy''

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Skoro cię bójkuje to wszczyna bójkę czyli jeśli podda traci bardzo dużo golda i dochodzi czaszka. Czytaj ze zrozumieniem

    - - - - - - - - - -

    Szkoda że nic nie będzie zrobione z sabotami ale mam pytanie co do pozostałych propozycji:
    -Nagroda dla razora
    -Przywrócenie zakładki karty
    -Grupa Zasłużeni
    @Tomi ma coś szansę wejść czy nie bardzo?
    Żadnych czaszek nie widziałem, oraz zysku golda z nabicia takiego oponenta do miasta.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    1. Dlatego że gracze tego nadużywają, chcesz prota to sobie go kup za mfy. Nie ma miękkiej gry
    2.XD a ile tych postaci użyjesz przy walce o ame w ciągu 1 minuty? 3-4 to maks XD a i tak nikt z was nie wbije na ame no chyba że łapie osoba bez pożeracza to co innego. Wiesz możesz powiedzieć że obecny stan areny zniechęca bo ludzie w lidze brązowej latają w eq +6. Ale nie ma miekkiej gry chcesz mieć brązową ligę musisz przez pół roku po wbiciu maksa zbierac wszystkie sety.
    "to rywalizacja uczciwa byłaby wtedy, gdyby dorobienie kolejnych postaci było darmowe" Wiesz równie dobrze możesz powiedzieć że żeby rywalizacja była uczciwa to każdy gracz powinien mieć limit eny 9999 bo jak to jest że 1 osoba podczas wymiany może wymienić kilkanaście arktosów a ja tylko 3. Podkreślam znowu ta gra to p2w. Chcesz sobie ułatwić grę -> płać.
    3.Rywalizujesz o możliwość dostępu do amy. A potem dopiero o amę. Mapa bez bójek to totalne XD no chyba że to będzie miniacz 24h. Ama jest rzadko więc jak chcesz ubić to walczysz. Jak wejdzie propozycja z pobieraniem golda. To jak udowodnisz swoją przewagę w walce i twój przeciwnik będzie tracił relatywnie wielką sumę golda to sobie wywalczysz to miejsce. Nie umiesz się dogadać to musisz niestety przez to przechodzić. Jak ci się uda to wprowadzisz swoje porządki.
    4.Dodałem do rozmowy ponieważ nie wiem które z propozycji mają szansę wejść a które zostaną odfiltrowane.
    Odrzucone mogą być bo np:
    -Nie da się tego zrealizować
    -Da się, ale za dużo roboty (a możliwe że nowy upek zaraz bo większość graczy zaczyna dobijać 80 na pobocznych postac)
    Lub po prostu przedyskutować ile gracz golda powinien w bójce tracić by to było relatywnie dużo

    5. Słowa nadużycie użyłem tylko przy ostatnim punkcie więc chyba coś ci się pomyliło.

    6. Wiem że co nie jest zakazane, jest legalne. Dlatego nigdzie nie wskazałem że należy banować gracza za coś co zrobił. Zasugerowałem zmianę regulaminu . Czytaj ze zrozumieniem.
    Jeżeli mam sobie kupować prota za mf'y, to usuńmy go ze wszystkiego, co powoduje, że jest darmowy. Wtedy będzie to miało jakieś podłoże logiczne.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 12-07-2023 o 16:19

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post





    Żadnych czaszek nie widziałem, oraz zysku golda z nabicia takiego oponenta do miasta.
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli chodzi o same zasady bójek i zysków/strat w nich - to już inny temat-rzeka.
    Ciężko tu wszystkim dogodzić, ale najlepszą drogą jest chyba taka, aby dużo więcej ryzykowali ci, którzy bójki często wszczynają. Duże stawki w walkach pomiędzy takimi graczami, a mniejsze dla reszty. Istnieje wstępny projekt "systemu czaszek", który miałby za zadanie to uzyskać, ale ciągle brakuje czasu na dopracowanie, a potem wdrożenie.
    Zachęcam do przeczytania tego co napisał Tomi Wiele rzeczy z tego co napisałeś już zostało poruszone. Wystarczy tylko przeczytać
    Co do prota za bossy i miniacze uważam że jak najbardziej ma sens i nie ma co zmieniać

  9. #24
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To jest kwestia tego, na jakim polu ma rozgrywać się rywalizacja o globala:
    1) dostęp do próby złapania (eliminowanie konkurencji poprzez uniemożliwianie dostępu),
    2) w samym procesie łapania

    Przesunięcie w kierunku 1 jest oczywiście bardziej korzystne dla zorganizowanych grup. Opcja 2, gdzie każdy może na spokojnie spróbować złapać, jest lepsza dla pozostałych.


    To jest raczej efekt ostatnich zmian - więcej osób chce próbować łapać, gdy jest to wygodniejsze.
    Nie rozumiem ostatnich zmian na tym globalu co to za rywalizacja, jak ktoś ma szybszą animację a potem wybiera z kim bije?
    Przecież na pewno dało by się zrobić bardziej ''po staremu'' że każdy ma 6 wbić (wliczając możliwość 2 złapań) i potem zostawić cooldown po wbiciu limitów, bez uzależnienia od liczby złapanych amaterasu by było po równo.

    Wprowadziliście limit że jedyną kontrą na osobę która łapie i dobiera swoich z miasta jest złapanie go przed, a on może to skontrować nabijając sobie ochronkę i koło się zamyka, ogólnie moim zdaniem zmiana miała na celu zachęcić do wbicia pożeracza, ale nie wszystkie jej aspekty były przemyślane.

    - - - - - - - - - -

    Dodam że potrzeba ''ustępowania'' każdemu jak nawet nie ubiło się ani jednej amaterasu jest co najmniej żałosna i flustrująca dla osób które wbiły na chwilę ubić 2/3 amy ale nie bo trzeba ustępować każdemu kto ma akceptację - chora zmiana, tak nigdy nie powinno być.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #25
    Global jest tak smutną aktywnoscią, że niezależnie jaka zmiana zostanie wprowadzona- zawsze znajdzie się ktoś kto będzie na nia narzekał (a bardxo często sam proponujący xD).
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Zachęcam do przeczytania tego co napisał Tomi Wiele rzeczy z tego co napisałeś już zostało poruszone. Wystarczy tylko przeczytać
    Co do prota za bossy i miniacze uważam że jak najbardziej ma sens i nie ma co zmieniać
    Przecież napisał, że nie ma tego zaimplementowanego w grze, więc kurde mą o co chodzi?


    Gdzie tak właściwie ta ankieta?
    Póki co, to temat do zamknięcia.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nie rozumiem ostatnich zmian na tym globalu co to za rywalizacja, jak ktoś ma szybszą animację a potem wybiera z kim bije?
    Przecież na pewno dało by się zrobić bardziej ''po staremu'' że każdy ma 6 wbić (wliczając możliwość 2 złapań) i potem zostawić cooldown po wbiciu limitów, bez uzależnienia od liczby złapanych amaterasu by było po równo.

    Wprowadziliście limit że jedyną kontrą na osobę która łapie i dobiera swoich z miasta jest złapanie go przed, a on może to skontrować nabijając sobie ochronkę i koło się zamyka, ogólnie moim zdaniem zmiana miała na celu zachęcić do wbicia pożeracza, ale nie wszystkie jej aspekty były przemyślane.

    - - - - - - - - - -

    Dodam że potrzeba ''ustępowania'' każdemu jak nawet nie ubiło się ani jednej amaterasu jest co najmniej żałosna i flustrująca dla osób które wbiły na chwilę ubić 2/3 amy ale nie bo trzeba ustępować każdemu kto ma akceptację - chora zmiana, tak nigdy nie powinno być.
    Przez ostatnie 3 miesiące na amaterasu, zakładając, ze jest 10 amaterasu dobowo, czyli 90*10=900, może z 5 amaterasu na przestrzeni 3 miesięcy było wołaniem ludzi z miasta, so??

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Przecież napisał, że nie ma tego zaimplementowanego w grze, więc kurde mą o co chodzi?


    Gdzie tak właściwie ta ankieta?
    Póki co, to temat do zamknięcia.
    Przecież sam pisałeś że oczekujesz że admin coś powinien z tym zrobić że chłop może poddać i nie masz prota. To ci napisałem że jest w planach. Ciągle mówimy o przyszłości więc nie wiem czemu na siłę próbujesz się wybielać. Zamiast po prostu stanąć w prawdzie i przeprosić za brak czytania ze zrozumieniem

    No ale po co ankieta???? Oczekuję aż admin się zastanowi co ma szansę wejść. Obecnie wiadomo że z pierwszych 3 propozycji 1 wejdzie. Co do pozostałych czekam na stanowisko admina jak i pozostałych graczy.
    Możliwe że więcej osób by się odniosło do tematu gdybyś po 2 razy nie pytał o to samo bo tym samym sztucznie wydłużasz temat .

  13. #28
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Jak amaterasu ma mieć co miesiąc zmiany a codziennie dramy w miejscach jego respu to ja bym proponował jedno z 2: kompletny rework lub usunięcie amy.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    Jak amaterasu ma mieć co miesiąc zmiany a codziennie dramy w miejscach jego respu to ja bym proponował jedno z 2: kompletny rework lub usunięcie amy.
    Najlepiej byłoby usunąć wszystkie limity, sosy i ochronki. Niech sie dzieje co ma sie dziać to jest wojna

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Przypominam, że ja kiedyś nolifilem ciagle na materacu i necronie a teraz to ktoś inny non stop tam no life. szcerze usuniecie globalow bylo najciekawsza propozycja

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •