Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 255 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #241
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    W każdym razie gdy nas było mniej, zrobiliście dokładnie to samo. Mogliście wtedy spróbować zaproponować, hej może nie będziemy was dziś wyłapywać i wy nas, walczmy 4v4. Kto wie może gdyby tak było, dzisiejsze walki wyglądały inaczej.
    To co napisałeś to złoto, pozwól że Ci przypomnę jak to wyglądało. Po pierwszym zepsuciu przez was nam zabawy napisałem do Ciebie w sprawie wyjaśnienia tej sytuacji, odesłałeś mnie do Fuśka który cytując z pamięci pisał: "Może po prostu chciałem wam nie dać?" Albo "możecie przestać na to chodzić"
    Tak wyglądało dogadanie się na wami a teraz na forum ładnie piszesz że byłoby inaczej. Nie muszę chyba pisać że to nieprawda.

    Co do innych wypowiedzi to kogo obchodzi kto coś napisał, od tego jest ignor na czat walki by się szanować. Najzabawniejsze jest to że Twoją główną zasłoną było bo ktoś napisał że chce tak komuś zepsuć i co z tego skoro tego nie zrobił? xD
    To takie krótkie sprostowanie.
    Miłego dnia

  2. #242
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    Skoro to jest offtop to proszę Ciebie nie ciągnij tematu. Nie będę się wypowiadał o igrzyskach
    To dobrze że tego nie zrobiłeś xD.

    bo ty powiesz tylko część prawy wygodną dla Ciebie i resztę pominiesz, albo przedstawisz to w zupełnie inny sposób niż miało miejsce w rzeczywistości (czyli skłamiesz)
    Przecież przez cały czas ty to robisz... więc co ty gadasz?

    Dostałeś dwa wyłapania/saboty od mordreda
    I taki jest sens rozmów z wami. Wyłapany byłem 4 razy, powiesz że dwa. Powiesz że jest nas 16 na każdych IS, kiedy nas nawet łącznie tylu nie ma. A ty coś mówisz o tym że ktoś nie mówi prawdy?

    , a ty to przedstawiłeś w takim tonie jakbyśmy my tak grali
    Napisałem że to wasza grupa pierwsza wymyśliła sobie wyłapywanie innych, co jest prawdą.

    jakoś sobie nie przypominam żebym z Skade Jumanji i Dawidem jak padaliśmy po tych zmianach z wami (bo nikt więcej na to nie chodził) na klątwe umarlaka to jakoś na was nie nasyłaliśmy ludzi którzy mieli by jako jedyne zadanie popsuć wam zabwę.
    Ja jakoś pamiętam jak Jumanji o wypływanie. Swoją drogą dziwne, byłem pewien że jeszcze chodziła grupa od Enka, a nie tylko nasze 2.

    Ktoś tu był zbyt pazerny na wygrane z igrzysk bo rozkład winów 50/50 z lekkim odskokiem na waszą korzyść to było dla was za mało i musicie wygrywać każde, za wszelką cenę, nawet kosztem zepsucia zabawy wszystkim innym.
    To prawda, ktoś był zbyt pazerny. Dlatego to WASZA grupa zaproponowała wyłapywanie jako pierwsza, nawet kosztem zepsucia zabawy innym.

    Jeżeli już próbujesz manipulować to chociaż nie w grze gdzie są raporty, proszę Cię... to naprawdę można łatwo zweryfikować, wystarczy tylko chcieć.
    To prawda, powinieneś się następnym 5 razy dobrze zastanowić zanim ponownie spróbujesz manipulować. A tutaj pierwszy przykład, dwie(4) walki w których zostałem wyłapany przez Mordreda, oczywiście jeszcze można doliczyć inne osoby które mnie łapały.
    Nazwa:  sde.PNG
Wyświetleń: 185
Rozmiar:  15.1 KB

    Sam nazywasz na czacie wyłapywanie sabotami a potem piszesz na forum jakie saboty.
    Aż się musiałem chwilę zastanowić czy nie rozmawiam z botem. jeśli był ktoś kto nazywał wyłapywanie sabotami, to prawdopodobnie byłeś to ty lub twoi koledzy. Więc nie wciskaj tu kitu, wypadałoby żebyś przeprosił.

    I jeszcze jedno nie pisz że w Devos chodziło najwięcej osób, bo to nie prawda, najwięcej chodziło w momencie ich otwarcia (eliar) saboty, sprawiły dość spory odpływ graczy.
    No tak, faktycznie w momencie wyjścia chodziło najwięcej osób. Bez grupowania i z akceptacją pomocy(chyba?), czyli podobnie do tego co jest teraz.

    Nie porównuj swojej ekipy do senseia w Devos, powstanie obu ekip miało różne przyczyny:
    A no tak sorka, przecież ekipa Senseia w Devos była stworzona żeby wygrywać, nie wiem jak mogłem to porównywać. Niesamowity jesteś, zapomniałem że u was przestrzega się moralności Kalego.

    sensei zrobił ekipę by nie można było mu zepsuć zabawy i pamiętam że coś takiego jak sabot był niedopuszczalny, nawet wbicie przez przypadek do przeciwnik oznaczało, że masz grać normalnie
    Patrz a ja pamiętam walkę gdzie walczyłem na Senseia, wbił do niego na sabota jakiś typ którego nie znam. Cała walkę narzekał mi na pw mówiąc że to moja wina, a po wszystkim napisał na prezce o tym że nasyłam saboty. Przypomnę jeszcze raz typ którego nie znam i z nim nie pisałem. Gdy innym razem do mnie na sabota wbił jego kolega, to on umył ręce mówiąc że to nie jego sprawa i mam mu dać spokój. Chyba też powinienem wtedy obwiniać go całą walkę i dodać na prezke że nasyła saboty?
    Wracając do tematu, tak się składa że przez jakiś chodziłem z waszą grupą (chyba nawet pod koniec Devos). Nikt nie zabronił mi, ani osobą z którymi przyszedłem sabotować.

    za sabotowanie nawet z korzyścią dla nas można było wylecieć, nikt nie grał tak by wygrać za wszelką cenę, liczyła się frajda z walk, zaraz znowu ktoś mi napisze że nie prawda itp.
    Po wydania Nordii też się liczyła wspólna frajda i zabawa z resztą sojuszu co? Cytując pewną ważną osobę z waszego sojuszu "Nie mam ochoty na rozmowę z podludźmi którzy nie potrafią zrobić profilu na TvT" .

    *Twoja ekipa powstała po to by wygrywać jak najmniejszym kosztem (przewaga liczebna zawsze po waszej stronie) wszelkie zagrywki typu 2v1, 4v3 itp. ma być łatwo, ma być pewnie.
    Ale ty jesteś... głupoty gadasz .

    Więc proszę nie mów, że gralibyśmy tak samo jak Ty, bo nie graliśmy i nie chcieliśmy grać. Nie bez powodu woleliśmy odpuścić sobie ten event jak prawie wszyscy gracze tej gry, ale dalej mówcie że to są najlepsze igrzyska
    No tak przecież jak gracze odpuszczali przez ciągle wygrywanie 2 ekip było ok, w końcu jedna z nich to wasi koledzy.

    Mam nadzieję, że raz na zawsze zakończę temat igrzysk, nie mam ochoty na taką formę dyskusji jaka jest wyżej (tym bardziej na cytowanie wycinków, a nie pełnych zdań by formułować tezy pod siebie)
    Odniosłem się do większości waszych wypowiedzi dotyczących IS, patrząc na to że było to z kilku postów i poruszały różne kwestie, to ciężko odpowiedzieć w 1 wiadomości. Więc może przestań wymyślać jakieś farmazony, dlatego że nie masz racji.

    Ale masz racje, dyskusje dotycząca Igrzysk tutaj powinniśmy zakończyć W końcu dyskusja z wami nie ma żadnego sensu i wielokrotnie to udowadnialiście.

    Nowi ludzie się od tego odbili ponieważ razem z mopem robiliście upek i wieszieliscie co brać by mieć najmocniejszy skład i nikt z wami nie miał szans, więc to nie wina grupowania
    No tak, to nie wina grupowania. Przecież takie osoby po prostu mogły walczyć optymalnym składem, z którym innym ciężko było rywalizować.

    osoby robiące eq i testujące walki nie powinny od razu wchodzić na takie eventy z prostego powodu - żeby nie zdradzać na dzień dobry co jest najlepsze. Nie zabraniam wam chodzić ale powinniście trochę odczekać aż ludzie oswoją się z masą nowych zdolności i uzbrojenia.
    Igrzyska wróciły po kilku miesiącach po upku, każdy gracz miał czas aby zapoznać się z eq i powalczyć TvT w bójkach. Czyli wracamy do "testerzy nie powinni mieć takich samych praw jak gracze?

  3. #243
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Po pierwsze nikt mi nie proponował grania w ten sposób, więc równie dobrze mogłeś to sobie wymyślić, nie obchodzi mnie czy ktoś tak pisał w emocjach czy nie, ważne są czyny a nie pitu pitu.
    Dużo osób w te kilka miesięcy dopiero dobiło poziom i chciało testować buildy od razu na walkach by przetestować na tym co biorą inne ekipy, teraz usprawiedliwiaj swoją pazerność.
    Co do wylapan do mordreda to przepraszam nie zauważyłem że było ich więcej. Zresztą skoro ty możesz komuś psuć bo ktoś inny kto nawet nie jest w wyjściowej czwórce coś napiszę to czemu taki mordred nie miał prawa Ci popsuć za to co zrobiłeś? Pasujesz komuś zabawę po czym narzekasz jak ktoś się zemści.

    Nadal zapominasz że to ty faktycznie zacząłeś się bawić w Hej zepsujemy innym zabawę, ze mną nikt nie ustalał wylapywan więc mówię jak było odkąd ja chodzę, to co było wcześniej powinniscie wyjaśnić między sobą a nie wplątywać w to osoby trzecie które nie brały w tym udziału. Dziękuję za rozmowę.

    - - - - - - - - - -

    Jaki ma sens zarzucanie mi kłamstwa że ktoś od senseia zrobił coś w Devos jak ja dwa lata ponad nie grałem, nie wiem może tak było, mówię odkąd ja z nimi chodziłem.

    - - - - - - - - - -

    Nie zarzucam Ci kłamstwa, nie powinieneś mieć do mnie pretensji o to co że nie wiem co ktoś robił kiedy ja na to nawet nie chodziłem, po zmianach z wyłapywaniem to wróciłem na to po 2/3 miesiącach, mogło się sporo wydarzyć ale wracanie do tego po roku jest mega słabe. To wygląda jakbyś szukał pretekstu nawet nie powodu tylko pretekstu by się dowalić do osób które jedyne co tobie zrobiły to wygrały z tobą igrzyska raz na jakiś czas.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #244
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    To co napisałeś to złoto, pozwól że Ci przypomnę jak to wyglądało. Po pierwszym zepsuciu przez was nam zabawy napisałem do Ciebie w sprawie wyjaśnienia tej sytuacji
    Przypomnę że wcześniej twoi koledzy chcieli psuć w ten sposób zabawę innym. A czekaj nawet jako pierwszym im się to udało...

    odesłałeś mnie do Fuśka który cytując z pamięci pisał: "Może po prostu chciałem wam nie dać?" Albo "możecie przestać na to chodzić"
    Nie odpowiadam za to co piszą inne osoby.

    Tak wyglądało dogadanie się na wami a teraz na forum ładnie piszesz że byłoby inaczej. Nie muszę chyba pisać że to nieprawda.
    Napisałem że gdy sytuacja była odwrotna i gdy ty mieliście przewagę (nie po pierwszym wyłapywaniu, więc proszę nie manipulować ). Mowie o sytuacji po kilku miesiącach (nie potrafię określić ile dokładnie), w zasadzie było to kilku edycji podrząd 3-4?

    Najzabawniejsze jest to że Twoją główną zasłoną było bo ktoś napisał że chce tak komuś zepsuć i co z tego skoro tego nie zrobił? xD
    To takie krótkie sprostowanie.
    No tak nie zrobił, dlatego że inni się nie zgodzili. Ciężko byłoby wyłapywać innych w 4 osoby.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 29-08-2023 o 01:25

  5. #245
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    Po pierwsze nikt mi nie proponował grania w ten sposób, więc równie dobrze mogłeś to sobie wymyślić, nie obchodzi mnie czy ktoś tak pisał w emocjach czy nie, ważne są czyny a nie pitu pitu.
    Jasne ktoś chciał to zrobić, ale nie miał nawet takiej możliwości to się nie liczy. Skoro masz zamiar gadać takie głupoty, to przestań gadać cokolwiek. Dobrze wiesz jak było, ale "równie dobrze mogłeś sobie wymyślić" panie Manipulatorze.

    Co do wylapan do mordreda to przepraszam nie zauważyłem że było ich więcej. Zresztą skoro ty możesz komuś psuć bo ktoś inny kto nawet nie jest w wyjściowej czwórce coś napiszę to czemu taki mordred nie miał prawa Ci popsuć za to co zrobiłeś? Pasujesz komuś zabawę po czym narzekasz jak ktoś się zemści.
    O tym mówię, Mordred mnie wyłapywał było ok. Nie leciałem z płaczem na forum, przecież mój skład robił to samo. Wasz skład jak sam przyznałeś robił później to samo i mimo to płaczecie o to na forum. Ciekawostka, wyłapałem mniej osób na Igrzyskach od cb.

    Nadal zapominasz że to ty faktycznie zacząłeś się bawić w Hej zepsujemy innym zabawę, ze mną nikt nie ustalał wylapywan więc mówię jak było odkąd ja chodzę, to co było wcześniej powinniscie wyjaśnić między sobą a nie wplątywać w to osoby trzecie które nie brały w tym udziału. Dziękuję za rozmowę.
    Nadal zapominasz że kłamiesz i to twój kolega jako 1 skutecznie doprowadził do wyłapania innego składu. Co do osób trzecich, warto przypomnieć że sam takie wyłapujesz, mimo że one nikogo nie wyłapują.
    Poza tym kogo obchodzi durne gadanie kto zaczął, co to przedszkole? Nawet w ta sprawa przemawia na waszą niekorzyść, bo to członek waszego składu pierwszy zaproponował wyłapywanie i skutecznie do tego doprowadził. Było to jednorazowe, bo potem nie miał takiej możliwości. Gdyby miał, to byłoby tak dalej.

    Jaki ma sens zarzucanie mi kłamstwa że ktoś od senseia zrobił coś w Devos jak ja dwa lata ponad nie grałem, nie wiem może tak było, mówię odkąd ja z nimi chodziłem.
    To na jakiej podstawie twierdzisz jakie były zasady w jego sojuszu z Devos, skoro twierdzisz że sam przez ponad 2 lata nie grałeś? Jak mam to inaczej nazwać niż kłamstwem, skoro sam się właśnie pogrążasz?.

    Nie zarzucam Ci kłamstwa, nie powinieneś mieć do mnie pretensji o to co że nie wiem co ktoś robił kiedy ja na to nawet nie chodziłem
    Nie mam pretensji o to że nie wiesz co ktoś robił kiedy nie chodziłeś. Pretensje mam o to że nie wiesz co kto robił gdy nie chodziłeś, a mimo to mówisz jak niby było.

    po zmianach z wyłapywaniem to wróciłem na to po 2/3 miesiącach
    Po zmianach z wyłapywaniem niewiele się zmieniło, pojawiała się 1 nowa ekipa, czasem obchodziła i w podobnym czasie zaczęła chodzić inna. Dopiero po kilku miesiącach (2-4) zaczęło chodzić na jakiś czas więcej ekip. Kolejny okres większej aktywności był po wyłapywaniu, gdzie liczba uczestników była wyższa niż 12. Chociaż tak samo był to krótki okres. Patrząc jednak na samą frekwencje, przez ostatnie pół roku jest większa, aniżeli przez ostatnie pół roku przed zmianami. Oczywiście wpływ na to ma też fakt, że wtedy bez pełnej 4 nie wchodziłeś nawet na event, a teraz możesz nawet solo spróbować coś namieszać.
    Mam tutaj w głowie pewną osobę która sama wbiła na IS, chyba dołączyła do kogoś od nas do walki i ci zaproponowali jej dołączenie po evencie.

    mogło się sporo wydarzyć ale wracanie do tego po roku jest mega słabe. To wygląda jakbyś szukał pretekstu nawet nie powodu tylko pretekstu by się dowalić do osób które jedyne co tobie zrobiły to wygrały z tobą igrzyska raz na jakiś czas.
    Ale co ty mówisz, ja wracam do tematu i szukam pretekstu żeby komuś dowalić? Przecież odpowiedziałem na wszystkie wcześniejsze wiadomości dotyczące igrzysk napisane przez was. Więc jak mogę być osoba która wraca do tematu, tylko po to aby wam dowalić... skoro moja pierwsza wiadomość była odpowiedz na kilka waszych postów które dotyczyły igrzysk?

    Btw. mi się nie chce ciągnąc tej dyskusji, bo wiem że nie ma ona sensu. Ale tak długo jak wy będziecie to robić odpowiadając na moje posty, będę zmuszony to samo.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 29-08-2023 o 01:47

  6. #246
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Przypomnę że wcześniej twoi koledzy chcieli psuć w ten sposób zabawę innym. A czekaj nawet jako pierwszym im się to udało...
    A wtedy z nimi chodziłem czy nie? Ja Ci tylko przedstawiam swoją perspektywę, co za problem na spokojnie porozmawiać. Przecież ja nikogo nie bronie i nie usprawiedliwiam

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Nie odpowiadam za to co piszą inne osoby.
    Tutaj się z tobą zgodzę, bo niby dlaczego masz odpowiadać za to co zrobi ktoś na zachowanie kogo nie masz wpływu? Teraz pozwól że zadam Ci pytanie dlaczego ty postępujesz w ten sam sposób w stosunku do mnie? Czy to nie jest to samo? Dlaczego Dawida odsyłałeś do Fuśka skoro za niego nie odpowiadasz?

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Napisałem że gdy sytuacja była odwrotna i gdy ty mieliście przewagę (nie po pierwszym wyłapywaniu, więc proszę nie manipulować ). Mowie o sytuacji po kilku miesiącach (nie potrafię określić ile dokładnie), w zasadzie było to kilku edycji podrząd 3-4?
    Dlaczego zakładasz że mam złe intencje? Ja nie zakładam że jesteś tym złym, więc oczekuję tego samego z twojej strony. Mówiłem, chodziłem dopiero po 2/3 miesiącach czyli najwcześniej po 8 lub nawet 12 edycji, nie miałem wtedy z nimi żadnego kontaktu. To że z nimi chodzę dlatego że ich skład się rozpadł nie musi oznaczać że jestem taki sam jak oni. Pamiętaj o tym co napisałeś wyżej ''Nie odpowiadam za inne osoby''.

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    No tak nie zrobił, dlatego że inni się nie zgodzili. Ciężko byłoby wyłapywać innych w 4 osoby.
    No właśnie inni się nie zgodzili, też się mogłeś nie godzić na tego typu zagrywki. Czemu zakładasz że mam złe intencje? Jakbyśmy mieli więcej osób np. 2 składy nasze, wy i enek to byśmy się najwyżej bili między sobą, ja bym się na takie zagrywki nie zgodził, nie bez powodu byłem przeciwni tej zmianie, przecież nie po to by komuś psuć zabawę.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #247
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Dobra niepotrzebnie te Igrzyska poruszałem, zróbcie osoby wątek, chociaż ciekawym pomysłem to w sumie byłoby zrobić całkiem osobny event z takim losowaniem walk co sądzicie?

  8. #248
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Skąd wiesz że jak nie chodziłem to wiedziałem co się dzieje? Przecież się wtedy tym eventem przestałem interesować. Dlaczego bez jakiegokolwiek powodu zakładasz że wiem co robiły osoby których nawet nie znałem bliżej, bo nic nas nie łączyło?

    Napisze Ci jak wygląda moja perspektywa i od razu jestem atakowany i wyzywany, nie uważasz że to nie właściwe podejście podczas dyskusji?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Dobra niepotrzebnie te Igrzyska poruszałem, zróbcie osoby wątek, chociaż ciekawym pomysłem to w sumie byłoby zrobić całkiem osobny event z takim losowaniem walk co sądzicie?
    No tak, tak, tylko żeby to zostało odebrane jako zachęcenie osób do chodzenia na ten event, on od razu neguje to co mu proponujesz jakbyś chciał mu zaszkodzić, przez chwilę myślałem że wreszcie sobie wszystko wyjaśnimy poprzez przypadkowy offtop na forum i chyba się przeliczyłem

    - - - - - - - - - -

    Trochę przykre że tak wygląda dyskusja z osobą która ma decydujący głos o zmianach w tej grze.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #249
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Dobra niepotrzebnie te Igrzyska poruszałem, zróbcie osoby wątek, chociaż ciekawym pomysłem to w sumie byłoby zrobić całkiem osobny event z takim losowaniem walk co sądzicie?
    Sądzę że powinieneś przestać płakać o to bo płaczesz o ułatwienia na Amaterasu i że gra robiona pod dzieci z czym akurat się zgadzam ale tymczasem chcesz aby znowu mopik i leoś odwalali całą robotę w wyjątkowo nieciekawym trybie igrzysk kiedy to renomą tego eventu są nieczyste zagrywki i ciosy poniżej pasa już od 10 lat.
    Jest to brudna gra nie dla dzieci które się popłaczą bo zostały wyłapane tylko dla ludzi co potrafią kooperować i szukać nowe talenty oraz zacisnąć zęby nawet gdy dostają 1v2 bence w 30 sekund.
    Losowanie nie ma sensu bo jakbym dostał kogoś nie ode mnie to od razu z bomby sabot Es?
    Jeśli chcesz losowe bójki to zapraszam przed świątynię albo na żółwia na remisy pogramy
    This is a certified hood classic

  10. #250
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Ogólnie to tak
    -Igrzyska zostały wprowadzone tylko w niedzielę w celu przetestowania jak będzie ten event przebiegał oraz czy nie będzie jakiś bugów w czasie trwania iś. Więc nic dziwnego że ktoś po roku od 1 edycji zaproponował edycję czwartkową iś. To już mniej ważne kto to zrobił bo nie widzę jednoznacznego podziału my/oni.
    -Igrzyska są najlepszym eventem w tej grze. Bo trwają krótko około 15-30minut i spokój. Nie ma tego co na kg że event się mega dłuży jak dochodzisz do finału to i powyżej 2h(mi się odechciewa grać po godzinie) podczas których praktycznie wcale nie masz przerwy albo jak masz przerwę bo szybko wygrałeś i odejdziesz na chwilę od kompa to lag serwera ci nie pozwoli wrócić na arenę mimo że próbowałeś wejść na arene na 30 sekund przed deadlinem.

    Mój zdaniem: KG powinno być full auto. Na iś nie ma nic gorszego niż porażka na czas. A komentarze poruszające temat iś przeniesione do osobnego tematu. Bo w tym temacie zostało już chyba poruszone wszystko zaczynając od banów za dc na iś kończąc

  11. #251
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Eresmel Zobacz post
    Sądzę że powinieneś przestać płakać o to bo płaczesz o ułatwienia na Amaterasu i że gra robiona pod dzieci z czym akurat się zgadzam ale tymczasem chcesz aby znowu mopik i leoś odwalali całą robotę w wyjątkowo nieciekawym trybie igrzysk kiedy to renomą tego eventu są nieczyste zagrywki i ciosy poniżej pasa już od 10 lat.
    Jest to brudna gra nie dla dzieci które się popłaczą bo zostały wyłapane tylko dla ludzi co potrafią kooperować i szukać nowe talenty oraz zacisnąć zęby nawet gdy dostają 1v2 bence w 30 sekund.
    Losowanie nie ma sensu bo jakbym dostał kogoś nie ode mnie to od razu z bomby sabot Es?
    Jeśli chcesz losowe bójki to zapraszam przed świątynię albo na żółwia na remisy pogramy
    To teraz piszesz o Amie, czy o innych Igrzyskach, przecież napisałem "osobny event", znaczy to tyle że to już nie jest temat Igrzysk, tylko coś nowego.

    1. Wspomniałem o Igrzyskach, bo kiedyś był podobny temat jak "randomowe dołączanie, nie wiedząc do kogo wbijasz" pomyślałem, że mogłoby to być coś ciekawego, ale oczywiście każda propozycja jest odczytywana jako płacz. Osobny event = nie będziesz chciał iść, nie musisz.
    2. A kto powiedział że będę chodzić na Igrzyska nawet jeśli zostaną tam wprowadzone jakiekolwiek zmiany?
    3. Losowe dołączanie ma sens jeśli w kolejnej walce jest taka sama mechanika, aż do końca rozgrywki. Zdecydujesz o sabotach to zrobisz sabot, tu chodzi bardziej o eksperyment.
    4. Losowe bójki, a event z 20 osobami gdzie system losuje i jest to jako propozycja nowego systemu rozgrywki to chyba coś innego.

  12. #252
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cześć. Przez 4 dni minimum 5 razy dziennie staram się złapać Amaterasu. Niestety, nie udało mi się. Macie jakieś porady żebym został wylosowany?

  13. #253
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Cześć. Przez 4 dni minimum 5 razy dziennie staram się złapać Amaterasu. Niestety, nie udało mi się. Macie jakieś porady żebym został wylosowany?
    Musisz:
    1. losować jak jest mniej osób,
    2. wziąć do ręki czterolistną koniczynę (Dionizy ma!)
    3. podbić szczęście w statystykach.
    Pewnie wyczerpałeś limit szczęścia na tych co wcześniej przed losowaniem łapałeś i to przez to!

  14. #254
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Cześć. Przez 4 dni minimum 5 razy dziennie staram się złapać Amaterasu. Niestety, nie udało mi się. Macie jakieś porady żebym został wylosowany?
    Mnie ciekawi czy na pewno są zbierane wszystkie propozycje "łapania amy" czy na przykład tylko pierwsze 10 osób bierze udział w losowaniu XD

  15. #255
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    A wtedy z nimi chodziłem czy nie? Ja Ci tylko przedstawiam swoją perspektywę, co za problem na spokojnie porozmawiać. Przecież ja nikogo nie bronie i nie usprawiedliwiam
    No tak, a ja ci mówię o tym kto to pierwszy zaproponował. Dlatego za każdym razem mówię "twoi koledzy", a nie "wy". Chociaż wydaje mi się że jeden z was (Ty/Dawid) był z nimi, mówiąc dokładnie o tych igrzyskach na których to proponowali.
    Natomiast totalnie głupie jest pisanie z twojej strony "wy zaczęliście", przez X wiadomości, więc wy też to zrobiliście. Natomiast gdy ja mówię o tym że twoi koledzy wyszli jako pierwsi z tą propozycją "nie obchodzi mnie czy ktoś tak pisał w emocjach czy nie, ważne są czyny a nie pitu pitu.".

    Dlaczego zakładasz że mam złe intencje? Ja nie zakładam że jesteś tym złym, więc oczekuję tego samego z twojej strony. Mówiłem, chodziłem dopiero po 2/3 miesiącach czyli najwcześniej po 8 lub nawet 12 edycji, nie miałem wtedy z nimi żadnego kontaktu.
    Co, przecież ja mówię o tym co było z pół roku temu i chodziłeś wtedy.

    To że z nimi chodzę dlatego że ich skład się rozpadł nie musi oznaczać że jestem taki sam jak oni. Pamiętaj o tym co napisałeś wyżej ''Nie odpowiadam za inne osoby''.
    Tak i powtórzę ponownie, z tego powodu za każdym razem mówię "twoi koledzy", a nie wy. Natomiast w okresie o którym mówię (czyli jak wyłapywanie stało się "modne") mówię wy, ponieważ też brałeś w tym udział wyłapując.

    No właśnie inni się nie zgodzili, też się mogłeś nie godzić na tego typu zagrywki. Czemu zakładasz że mam złe intencje?
    Powtórzę kolejny raz "twoi koledzy".

    Jakbyśmy mieli więcej osób np. 2 składy nasze, wy i enek to byśmy się najwyżej bili między sobą, ja bym się na takie zagrywki nie zgodził, nie bez powodu byłem przeciwni tej zmianie, przecież nie po to by komuś psuć zabawę.
    Przecież gdy byliście jako 2 składy i akurat u nas było mało osób, to postąpiliście tak samo jak my. O czym wielokrotnie wspominałem już w swoich wypowiedziach.

    Skąd wiesz że jak nie chodziłem to wiedziałem co się dzieje? Przecież się wtedy tym eventem przestałem interesować. Dlaczego bez jakiegokolwiek powodu zakładasz że wiem co robiły osoby których nawet nie znałem bliżej, bo nic nas nie łączyło?
    Ponieważ na tych Igrzyskach gdzie pierwszy raz to zaproponowali... wydaje mi się byłeś razem z nimi . Dlaczego bez jakiegokolwiek powodu? Może z takiego powodu że mówiłem ci o tym (nie tylko ja) wielokrotnie, więc nie mów że dowiedziałeś się o tym wczoraj. W każdym razie mogę potem poszukać w wiadomościach kiedy dokładnie takowa propozycja padł, ale raporty z tamtego okresu i tak wygasły.
    Natomiast rozmawiałem o tym kiedyś z twoim bratem, specjalnie nawet szukałem raportów z tego dnia. Jestem przekonany że byłeś wtedy z Jumanjim i Skade w składzie.

    Napisze Ci jak wygląda moja perspektywa i od razu jestem atakowany i wyzywany, nie uważasz że to nie właściwe podejście podczas dyskusji?
    Poproszę o fragment w którym jesteś wyzywany i uważasz że jesteś atakowany. Mam nadzieję że to znajdziesz, w przeciwnym wypadku ta wiadomość wyglądałby na próbę manipulacji.
    A jeśli ktoś tutaj jest atakowany to raczej ja, poprzez rzucanie kłamstw w moją stronę. Dodam tutaj że zarzucasz mi rzeczy które sam mówisz, mimo tego że ja akurat tego nie robię.


    No tak, tak, tylko żeby to zostało odebrane jako zachęcenie osób do chodzenia na ten event, on od razu neguje to co mu proponujesz jakbyś chciał mu zaszkodzić, przez chwilę myślałem że wreszcie sobie wszystko wyjaśnimy poprzez przypadkowy offtop na forum i chyba się przeliczyłem
    Skoro sam przyznałeś że zrobiłeś offtop, to dlaczego w innych wiadomościach czepiałeś się gdy robił to ktoś? Nie mówię tu o mnie, tylko o tym dlaczego czepiasz się innych... skoro sam wielokrotnie robisz to samo?

    Trochę przykre że tak wygląda dyskusja z osobą która ma decydujący głos o zmianach w tej grze.
    Trochę przykre że dyskusja z wami wygląda tak, że możesz wielokrotnie coś tłumaczyć i wyjaśniać. A wy udajecie że nic takiego nie było i dalej powtarzacie to samo.
    Wielokrotnie pisałem i to nie tylko tutaj, że to twoi koledzy z teamu jako pierwsi wyszli z propozycja wyłapywania i co więcej pierwsi to zrobili (nie na nas). A ty za każdym razem mówisz o tym że to ja zacząłem wyłapywani... tak właśnie wygląda ta przykra dyskusja.

    1. Wspomniałem o Igrzyskach, bo kiedyś był podobny temat jak "randomowe dołączanie, nie wiedząc do kogo wbijasz" pomyślałem, że mogłoby to być coś ciekawego, ale oczywiście każda propozycja jest odczytywana jako płacz. Osobny event = nie będziesz chciał iść, nie musisz.
    2. A kto powiedział że będę chodzić na Igrzyska nawet jeśli zostaną tam wprowadzone jakiekolwiek zmiany?
    3. Losowe dołączanie ma sens jeśli w kolejnej walce jest taka sama mechanika, aż do końca rozgrywki. Zdecydujesz o sabotach to zrobisz sabot, tu chodzi bardziej o eksperyment.
    4. Losowe bójki, a event z 20 osobami gdzie system losuje i jest to jako propozycja nowego systemu rozgrywki to chyba coś innego.
    Chcę tylko tutaj zaznaczyć problem w przypadku nieparzystej liczby osób, walka 3v4 i ktoś będzie poszkodowany przez system.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 29-08-2023 o 11:38

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •