Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #226
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Czemu ludzi zabijający swoją 1500 amaterasu obowiązują takie same limity jak nowych graczy tylko dlatego, że ci pierwsi przyszli na amaterasu inną postacią???
    Jakie to jest głupie!

    - - - - - - - - - -

    Powinno sprawdzać czy ktoś ma złapanych 100 amaterasu na całym koncie, a nie tylko na danej postaci!

    - - - - - - - - - -

    Jak ja mam nabić pożeracza gdy konkuruję z ludźmi którzy biją swoją tysięczną amaterasu na takich samych zasadach?! To niesprawiedliwe.
    To słuszna uwaga. Ludzie wbijają na jednej postaci pożeracza? To nie ma żadnego problemu, przychodzą następną postacią i przez kolejne 100 amaterasu mogą dobierać swoich kumpli. Można by coś z tym zrobić.

  2. #227
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Czemu ludzi zabijający swoją 1500 amaterasu obowiązują takie same limity jak nowych graczy tylko dlatego, że ci pierwsi przyszli na amaterasu inną postacią???
    Jakie to jest głupie!

    - - - - - - - - - -

    Powinno sprawdzać czy ktoś ma złapanych 100 amaterasu na całym koncie, a nie tylko na danej postaci!

    - - - - - - - - - -

    Jak ja mam nabić pożeracza gdy konkuruję z ludźmi którzy biją swoją tysięczną amaterasu na takich samych zasadach?! To niesprawiedliwe.
    Zgadzam się!
    To powinno zostać niezwłocznie zmienione.

  3. #228
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    Skoro już ktoś zaczął offtop o IŚ w temacie dotyczycącym Amaterasu, to może też się dołączę.

    Apropo eventów to powinny być dawno zamknięte.
    I kim jesteś że o tym decydujesz? Mówisz to samo od kilku miesięcy, nawet gdy był okres że na event chodziło ponad 20 osób.

    Jedyna rywalizacja jaka została w grze to arena i KG ewentualnie jak ktoś chce się bić przeciwko testerom.
    Czyli co, testerzy nie powinni mieć prawa brania udziału w eventach? To ich wina że dobrze grają?

    Nawet igrzyska nie wymagają rywalizacji, od tak nasyłasz kilka sabotow bo każdy chodzi w czwórkach i koniec.
    Co ty znowu gadasz? Na obecnych igrzyskach nie ma sabotów, sam wybierasz kogo dobierasz do walki.

    Chociaż to trochę niesprawiedliwe że gdzieś można sabotować a gdzieś już nie (może to przez to że ktoś inny na tym korzysta?)
    Poproszę 5 raportów z IS gdzie ktoś był sabotowany, powiedzmy że z okresu ostatnich 4 miesięcy. Jeśli takowych nie znajdziesz, to liczę że przeprosisz za wprowadzanie innych w błąd. Tak więc narzekasz że nie możesz sabotować globala, bo ktoś inny na tym korzysta?

    Tak jak ludzie przestali chodzić na iś po przywróceniu sabotow z którymi dzielnie twórcy walczyli przez rok
    Jakie znowu saboty?

    W sumie jakby tak pomyśleć to ten system losowania odpalcie na Igrzyskach, łapanie losowanie, wbijanie do walk losowanie, ciekawe jak wtedy potoczą się losy rozgrywki.
    Czyli narzekasz na losowanie w przypadku globala, ale proponujesz to na evencie?

    To właśnie w drugą stronę, czyli jak jest losowanie na łapaniu można włączyć bójki, bo założenie było "komfortowe wbijanie pożeracza", skoro już to założenie jest przeszłością to może warto przywrócić chociaż część starej konfiguracji.
    W sumie mam fajny pomysł, przywrócenie bójek na Amaterasu. Ale jednocześnie dodanie ograniczenia, tylko 1 postać gracza może przebywać w Wyklętej Świątyni.

    W dupach wam się od tych zmian pod bambików chyba poprzewracało nie powiem gdzie, ta promocja trwa za długo i zaczynam się martwić o niektórych graczy zwłaszcza tych co stoją lwią część dnia na tym i dla ich dobra wycofał bym te zmiany, by mogli odpocząć od tej gry a zwłaszcza od Amaterasu...
    A to nie ty przez ostatni rok narzekałeś że obecny drop z Amaterasu to śmiech na sali, więc nie opłaca się go bić? Wielokrotnie proponując podbicie dropu?

    Igrzyska Śmierci polegają teraz na "zdobyciu" jak największej ekipy,
    Czyli robiłeś masówkę w Devos na Igrzyska i nie przeszkadzało ci to, ale teraz na to narzekasz bo robi to ktoś inny?

    osowanie walk TvT i to by było to, skoczyłyby (może nie), saboty
    Jakie znowu saboty?

    . Widać że bójki nie wrócą bo by nie dawali systemu losującego który swoją drogą bardzej by do igrzysk pasował ale wiadomo lepiej dać na ama bo by jeszcze wygrał ktoś spoza paczki która korzysta na żenującek frekwencji.
    Ale co ty za głupoty gadasz, widzę że bardzo chcesz przywrócić saboty na Igrzyska. W końcu przy losowaniu sojuszników, łatwo będzie komuś sabotować walkę.
    Zastanówcie się może czasem nad tym co piszecie.
    Pozdrów kolegów z twojej grupy, którzy jako pierwsi wyszli z pomysłem wyłapywania innych na IS. Szkoda tylko że jak jedna grupa się nie zgodziła, to polecieli z tym samym do innych. Ale no tak, gdy mowa o wyłapywaniu innych to nie ma problemu. Przecież wtedy inni na tym nie korzystają

    igrzyskach już wasz monopol ma gdzieś bardzo ciekawe.
    No tak gdy igrzyska wygrywała grupa waszych kolegów, to nie narzekałeś na to. Ale gdy wygrywa inna, to wszędzie wylewasz swoje żale. Przecież tak samo nas wyłapywaliście, tylko po tym nikt od nas nie wylewał żali na forum.

    a na ogrzyska półtora roku nikt nie chodzi i ma gdzieś to zmieniać xD
    To samo pisałeś gdy pisałeś gdy jakiś czas po zmianach chodziło 20+ osób. Warto zaznaczyć że przed nimi było 12, może czasem 16.

    Losowanie nie jest dobre na boty ponieważ bot dalej bierze udział w losowaniu
    Losowanie nie jest dobre, bo bot bierze udział w losowaniu... zamiast łapać jako 1 natychmiastowo gdy Amaterasu się respi?

    Również jako pomocnik skrypt szybciej dołączy niż normalny gracz. Czekam na losowanie pomocników na ama
    Dobry pomysł.

    Ja tylko mówię, że byłoby to ciekawe rozwiązanie, spokojnie tego nie zmienią, bo mogłoby być to niezbyt wygodne dla pewnych osób chodzących na Igrzyska.
    Czy ty możesz przestać płakać i narzekać na wszystko, co nie jest wygodne dla was? Wiadomo gdy było 12 osób na IS, wasze 2 grupy walczyły 4v4 i ostatnia odpadała na czas to było dobrze. Po co to zmieniać, przecież to było zbyt wygodne?

    Dobrze prosperujący event, wygrywa największa najlepsza ekipa.
    Przypomnę ponownie w Devos sam robiłeś masówkę mówiąc "będzie nas dużo, będzie fajnie i zabawnie. Im więcej, tym lepiej".

  4. #229
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Denol ja się wypowiem tylko odnośnie igrzysk bo jednak na to chodziłem , czy nie uważasz że wyłapywanie 4 osobowej ekipy 16 min osobami od ciebie to jest uczciwe ?nie ja nie wywalam żalu ale śmieszy mnie to że piszcie łatwo itd , może i łatwo ale jakim kosztem ? Kolejka macie taka długa do Winów że chcieliście igrzyska czwartkowe które nie wejdą bo chyba lepiej myśleć o scythe a nie o jakiś igrzyskach ,
    I nie zaprzeczaj że nie chodzisz z grupą min 16 osób i se oddajecie walki bo to każdy normalny widzi

    - - - - - - - - - -

    I róbcie miasta na które każdy czeka , nie ma czasu na kłótnie o jakieś igrzyska

    - - - - - - - - - -

    I ty jako osoba która jest w jakimś stopniu ważna dla Tomiego
    Zrób coś dla tej gry żeby wbijali ludzie na eventy osoby nowe itd nie które będą namawiane i przekupywane i potem o zobaczcie ile osób na igrzyskach taki przykład daje
    To tyle od mnie i Życzę wszystkiego dobrego
    Testerzy robią kawał dobrej roboty !

  5. #230
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    To słuszna uwaga. Ludzie wbijają na jednej postaci pożeracza? To nie ma żadnego problemu, przychodzą następną postacią i przez kolejne 100 amaterasu mogą dobierać swoich kumpli. Można by coś z tym zrobić.
    Niby dlaczego ma coś być z tym robione? Ktoś poświęcił swój czas/pieniądze na wbicie x postaci, to dlaczego ma nie mieć z tego profitów? Ty również możesz tak robić, nikt Ci nie broni.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    To jest nienormalne, że powstała taka wojna dyskusyjna i jest robiona masa zmian dla starego globala xD. Swoją drogą jakim cudem Amaterasu jest bardziej opłacalna od Wendigo ( była już wcześniej, a teraz to już w ogóle..), powinno być przecież na odwrót? Ten pył jak już to powinien lecieć z Wendigo, a nie z amaterasu, jeśli mówimy o dropie pyłu z globala. Temat dawno zszedł z toru i rozwinął się w dyskusję mającą na celu atakowanie innych, więc powinien zostać zamknięty lub wyczyszczony z off topic przez osobę zajmującą się tym działem. Prawda jest taka, że żadna zmiana nie zakończy tej wojny pomiędzy graczami, bo złoty środek nie istnieje i zawsze będzie miał ktoś jakieś " ale ", bo zmiany nie są korzystne w 100% dla niego. Jeśli mnie pamięć nie myli, to biłem amaterasu za czasów, kiedy pstrąg sabotował owe amy i nikt wtedy jakoś nie widział w tym problemu, by coś z tym robić.

    Według mnie to powinno się wycofać te wszystkie gów.. zmiany, przywrócić bójki oraz albo zdjąć portal, by przegrani łazili ciągle z buta, albo zrobić coś takiego, że po przegranej walce nie można wejść do lokacji na powiedzmy godzinę? Wtedy będzie czysta sprawiedliwość i porządek jaki powinien być, czyli najlepsza ekipa zajmuje globala i koniec kropka. Taka opcja by ożywiła myślę wreszcie bójki dla których są robione zdolności i itemki i podszkoliła graczy w tym aspekcie, bo zostaliby zmuszeni do obrony czasem przed lepszymi. Po wprowadzeniu tych zmian liczba bójek w tej grze spadła każdy wie jak mocno ( jeśli ktoś ma zamiar wypalić z argumentem, że zawsze można atakować ludzi wymieniających mini, to niech lepiej nawet tego nie robi XD ). Oczywiście w takim wypadku też przywrócenie starego dropu by wchodziło w grę, by mieli ludzie chęć ją przejąć ( dla argumentu już z góry, że po coś został ten drop okrojony jak każdy widzi Tomi teraz zwiększa drop tego globala czyniąc go zdecydowanie najbardziej opłacalnym i tak czy siak, rzeczą której być na nim nie powinno, bo jest z innego upka ). Albo zróbcie wariant, który ja tutaj proponuje albo zostawcie to w cholerę jak jest, bo są na pewno ważniejsze rzeczy do roboty niż głupi stary global i ludzie domagający się zmian wiecznie pod siebie, a co do igrzysk to czas na kłótnie o nie przyjdzie po upku, to nie jest temat od tego ( będzie więcej graczy/ekip, event się ożywi i będzie sens kłótni o to jaki to system jest zły i niesprawiedliwy ).

    Tak już off topic: Tomi wypowiada się i mocno angażuje/ował w ten szit temat, który zmierzył nie tu gdzie trzeba, a na inne propozycje w ogóle nie odpisuje, czy jest w ogóle sens, by one widniały, więc no...
    Ostatnio edytowane przez Kyle Crane ; 28-08-2023 o 19:46

  6. #231
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,654
    Denol ja się wypowiem tylko odnośnie igrzysk bo jednak na to chodziłem , czy nie uważasz że wyłapywanie 4 osobowej ekipy 16 min osobami od ciebie to jest uczciwe ?
    Może się mylę, ale igrzyska powstały na długo przed Nordią. Wówczas wyłapywanie innych ekip i nawet saboty były czymś normalnym. Poza tym ciekawi mnie gdzie ty naliczyłeś aż 16 osób, ale mniejsza z tym. W każdym razie gdy nas było mniej, zrobiliście dokładnie to samo. Mogliście wtedy spróbować zaproponować, hej może nie będziemy was dziś wyłapywać i wy nas, walczmy 4v4. Kto wie może gdyby tak było, dzisiejsze walki wyglądały inaczej.

    nie ja nie wywalam żalu ale śmieszy mnie to że piszcie łatwo itd , może i łatwo ale jakim kosztem ?
    O i tutaj wracamy do przeszłości... gdzie ktoś po wygranych IS zaczął pisać "ale łatwo", "nauczcie się grać, a potem przychodźcie na IS". Nie będę podawał nicku, chyba że ci na tym zależy. W każdym razie tą osoba nie byłem ja, nie był to też nikt z mojej grupy. Więc zaczęło się odpowiadanie w ten sam sposób i najwidoczniej ciągnie się nadal. Tylko z tą różnicą że my nie narzekamy w odwrotnej sytuacji na forum.

    Kolejka macie taka długa do Winów że chcieliście igrzyska czwartkowe które nie wejdą bo chyba lepiej myśleć o scythe a nie o jakiś igrzyskach
    Dlaczego kłamiesz? Osobami które nalegały czwartkowe igrzyska pochodzą z waszej aktualnej grupy, początkowo gdy głównie ich sojusz wygrywał "bo dobrze się gra, dodajmy czwartkowe IS". Później po zmianach aby dodać ale w innej formie, czwartki z grupowaniem przed IS (musiałby powstać od 0 event z osobnymi zasadami, nie ma możliwości ustawienia innych zasad dla edycji czwartkowych i niedzielnych). A jak już sam zauważyłeś, chyba lepiej myśleć o Scythe, zamiast takowy event próbować tworzyć.

    I nie zaprzeczaj że nie chodzisz z grupą min 16 osób i se oddajecie walki bo to każdy normalny widzi
    Owszem zaprzeczam temu że chodzę w grupie 16 osób, natomiast nie wiem dlaczego czepiasz się oddawania walk? Przecież sami robicie tak samo, każdy tak robi.

    czy nie uważasz że wyłapywanie 4 osobowej ekipy 16 min osobami od ciebie to jest uczciwe
    Pozwól że też o coś zapytam. Czy uważasz że rozpoczynanie walk 4v4, gdy na event chodzi 12 osób jest uczciwie? Ostatnia drużyna w takiej sytuacji odpada na czas.

    Zrób coś dla tej gry żeby wbijali ludzie na eventy osoby nowe itd nie które będą namawiane i przekupywane i potem o zobaczcie ile osób na igrzyskach taki przykład daje
    W ramach ciekawostki dodam, dużo grup próbowało swych sił po wydaniu eventu na 80 lvl. Dużo z nich szybko rezygnowało przez dominacje 2 drużyn i już więcej nie wracało. Natomiast jeśli mamy patrzeć na samą frekwencje to powinniśmy całkowicie usunąć grupowanie, przecież w Devos frekwencja była największa.

  7. #232
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Na chwilę obecną nie wypowiadam się więcej nie widzę sensu na dyskusje z tobą , nie gram od dziś i widzę wszelkie zmiany ale niech to zostanie ze mną , mam nadzieję że tylko gra nie upadnie przez taką upartość , dobre czasy mfo minęły niestety , lecz to od ciebie i od innych zależy jak się dalej potoczy , trzymam tylko kciuki że w końcu beda dobre jakieś zmiany które będą dla wszystkich graczy dobre .

  8. #233
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    O no i to jest właśnie jeden z tych szeryfów, adwokatów diabła, którzy się udzielają, a nawet nie biją tego mini bossa

    Otóż już cię prostuje. PONIEWAŻ NIE KAŻDY MA OCHOTĘ ŁADOWAĆ TYLE PIENIĘDZY W TĄ GRĘ I TO, ŻE JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ, TO NIE ZNACZY, ŻE POWINNA BYĆ WYKORZYSTYWANA WOBEC GRACZY FREE TO PLAY, GDYŻ W REGULAMINIE JEST NAPISANE NAWET, ŻE MF'Y SĄ TYLKO DODATKOWE. Swoją drogą, ciekawi mnie, czemu odniosłeś się jedynie do mojego komentarza

    - - - - - - - - - -

    Podkreślę tylko, że zamiast non stop pyskować i podważać pomysły administracji, to możesz podwinąć warkoczyki i sp.. uciekać do innej piaskownicy, jeśli ci nie pasuje.
    Owszem obecnie nie bije tego globala, biłem x czasu temu w tym się z Tobą zgodzę. To, że aktualnie go nie biję nie oznacza, że nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, bo jest to forum publiczne i mam prawo podzielić się swoim zdaniem na ten temat. Odniosłem się do Twojego komentarza i oddzieliłem specjalnie, ponieważ do niego jest tylko jedna krótka wypowiedzieć i nie rozumiem tego napadu szału??? W każdej grze waluta za pieniądze daje jakąś tam przewagę, jest to logiczne i mam wrażenie jakbyś się urodził wczoraj. Mfy tak dokładnie są dodatkowe, jak napisałeś i nie musisz ich ładować, by móc normalnie grać, ale wtedy nie masz również profitów, proste i logiczne... Prosta zasada: ktoś ładuje mfy = ma z tego profity i administracja nie będzie karać graczy którzy wykupili sloty i powbijali sobie postacie ( napisałeś tylko o ładowaniu kasy, ale nie każdy ładował samą kasę, tylko poświęcił swój czas na wbicie ich bez ). Mam nadzieje, ze zaspokoiłem twoją ciekawość . Jeśli już dyskutujesz w tym temacie to rób to normalnie i głupie odzywki zostaw dla siebie, bo na nikim nie robią wrażenia, a źle świadczą tylko o Tobie.

  9. #234
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Skończcie płakać o te igrzyska bo zaraz wrócę do gierki i was ustawię do pionu
    Moja pierwsza świadomość - piętnastak (piętnastak)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, rola w tym własna (w tym)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, ale zrobić jak mam (ja)
    Jestem w dupie, gdzieś na wiosce, z dala od miasta
    Dosyć mam fleszy, dosyć twarzy na melanżach (brrr)
    Dosypali jej do drinka, i wyszła prawda
    W koło ostry melanż, tak mi minął osiemnastak
    Tak mi minął osiemnastak
    Woaaah, jestem śliczny
    Naprawdę wiem co się dzieje, nie jestem naiwny (nie)
    Ale mam blizny (woaaah)

  10. #235
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Czemu ludzi zabijający swoją 1500 amaterasu obowiązują takie same limity jak nowych graczy tylko dlatego, że ci pierwsi przyszli na amaterasu inną postacią???
    Jakie to jest głupie!

    - - - - - - - - - -

    Powinno sprawdzać czy ktoś ma złapanych 100 amaterasu na całym koncie, a nie tylko na danej postaci!

    - - - - - - - - - -

    Jak ja mam nabić pożeracza gdy konkuruję z ludźmi którzy biją swoją tysięczną amaterasu na takich samych zasadach?! To niesprawiedliwe.
    No jeszcze dolicz to co biłeś na starym koncie, ilość AP jaką tam uzyskałeś, po czym poszły nerfy AP i blokady na bonusach do AP.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Jakbyś to robił 4fun, to byś potem nie pisał tutaj całej rozprawki na 500 słów na ten temat

    Co do samych zmian, to nie wiem co innego (poza przywróceniem starej ilości AP'u) byłoby dobrą zachętą dla graczy, aby wbijali na globale i jednocześnie nie psuło równowagi na rynku w tej grze. Jedyne co bym może wprowadził, to żeby złoty pył miał np dopisek ,,dostępny od poziomu 80''.

    O bójki w świątyni najwięcej odzywają się odziwo Ci, którzy nawet przed wyłączeniem bójek nikogo nie łapali, lub łapali tylko jedną osobę, aby ją podenerwować.
    Dałbym sobie rękę uciąć, że jakby teraz zobaczyć, kto najbardziej domagał się bójek i włączyć je spowrotem, to te osoby nawet by nie siedziały na amie.

    W kwestii losowania, kto złapie amę, to nawet bym powiedział, że jest sprawiedliwie, ale wyłączyłbym wtedy możliwość akceptacji pomocy i też dał na zasadzie losowania pomocników, lub zasada ,,kto pierwszy, ten lepszy''.
    Co za różnica jakie posty piszę, lubię się udzielać na forum więc się udzielam. Do jakiej jeszcze aktywności się przyczepisz? Dobrze że moje spalanie energii Ci nie przeszkadza.

  11. #236
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Owszem obecnie nie bije tego globala, biłem x czasu temu w tym się z Tobą zgodzę. To, że aktualnie go nie biję nie oznacza, że nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, bo jest to forum publiczne i mam prawo podzielić się swoim zdaniem na ten temat. Odniosłem się do Twojego komentarza i oddzieliłem specjalnie, ponieważ do niego jest tylko jedna krótka wypowiedzieć i nie rozumiem tego napadu szału??? W każdej grze waluta za pieniądze daje jakąś tam przewagę, jest to logiczne i mam wrażenie jakbyś się urodził wczoraj. Mfy tak dokładnie są dodatkowe, jak napisałeś i nie musisz ich ładować, by móc normalnie grać, ale wtedy nie masz również profitów, proste i logiczne... Prosta zasada: ktoś ładuje mfy = ma z tego profity i administracja nie będzie karać graczy którzy wykupili sloty i powbijali sobie postacie ( napisałeś tylko o ładowaniu kasy, ale nie każdy ładował samą kasę, tylko poświęcił swój czas na wbicie ich bez ). Mam nadzieje, ze zaspokoiłem twoją ciekawość . Jeśli już dyskutujesz w tym temacie to rób to normalnie i głupie odzywki zostaw dla siebie, bo na nikim nie robią wrażenia, a źle świadczą tylko o Tobie.
    Pytając o to, czemu odniosłeś się akurat do mojego komentarza miałem na myśli, że nie ja o tym wspomniałem jako pierwszy
    To co ty tutaj sugerujesz, że ktoś kto wydał pieniądze ma czerpać korzyści kosztem graczy free to play na GLOBALU jest troszkę żałosne, takie profity można czerpać, owszem, ale z czegoś, co NIE bezpośrednio konkuruje z innymi graczami, czyli nwm, kalendarz adwentowy z 7 postaci, czy wchodzenie na event haloweenowy z 5 tysiącami energii na plecach.

  12. #237
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Pytając o to, czemu odniosłeś się akurat do mojego komentarza miałem na myśli, że nie ja o tym wspomniałem jako pierwszy
    To co ty tutaj sugerujesz, że ktoś kto wydał pieniądze ma czerpać korzyści kosztem graczy free to play na GLOBALU jest troszkę żałosne, takie profity można czerpać, owszem, ale z czegoś, co NIE bezpośrednio konkuruje z innymi graczami, czyli nwm, kalendarz adwentowy z 7 postaci, czy wchodzenie na event haloweenowy z 5 tysiącami energii na plecach.
    Kosztem graczy free to play? Czy osoby przychodzące inną postacią blokują Ci w jakiś sposób bicie/możliwość złapania globala? Nie.. skoro zostało wprowadzone losowanie to konkurujesz z nimi o złapanie i tyle. Punkty MF wpływają na konkurowanie z innymi graczami, bo można szybciej zrobić eq, do woli resetować statystyki, dokupywać blokadę na mapach bójkowych, losować zestawy na kg itp. tak więc nie widzę tutaj w ogóle przeszkód, by ktoś kto wyexpił sobie 7 postaci nie mógł każdą z nich łapać globala z osobnym pożeraczem xD. Tak swoją drogą, to oboje wiemy w kogo miałby ten absurdalny pomysł uderzyć, bo wiadomo kto tam stoi z paroma wyexpionymi postaciami i chcesz jak najbardziej ograniczyć im bicie pod siebie. Cały czas nawijasz o tych nieszczęsnych pieniądzach, a pomyślałeś chociaż przez chwilę, że są osoby które wcale nie wbiły postaci za punkty mf ( są w wśród nich osoby w które chcesz tą zmianą uderzyć ) i taka zmiana miałaby też uderzyć w nie??? Są starsi gracze mający bodajże te 5 slotów ze starych czasów lub osoby co wykupiły sloty, ale postaci z pomocą mf nie wbiły i takie osoby też miałby mieć taką blokadę nałożoną? Mało jest osób, które nie wydały ani zł na tą grę, są osoby takie jak np. Ty które wydały mf na skiny, a są osoby które wydały na sloty i sobie postacie wyexpiły, więc na taką zmianę uderzającą w konkretnych graczy nie masz co liczyć i na tym swój udział w tej dyskusji zakończę.

  13. #238
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Kosztem graczy free to play? Czy osoby przychodzące inną postacią blokują Ci w jakiś sposób bicie/możliwość złapania globala? Nie.. skoro zostało wprowadzone losowanie to konkurujesz z nimi o złapanie i tyle. Punkty MF wpływają na konkurowanie z innymi graczami, bo można szybciej zrobić eq, do woli resetować statystyki, dokupywać blokadę na mapach bójkowych, losować zestawy na kg itp. tak więc nie widzę tutaj w ogóle przeszkód, by ktoś kto wyexpił sobie 7 postaci nie mógł każdą z nich łapać globala z osobnym pożeraczem xD. Tak swoją drogą, to oboje wiemy w kogo miałby ten absurdalny pomysł uderzyć, bo wiadomo kto tam stoi z paroma wyexpionymi postaciami i chcesz jak najbardziej ograniczyć im bicie pod siebie. Cały czas nawijasz o tych nieszczęsnych pieniądzach, a pomyślałeś chociaż przez chwilę, że są osoby które wcale nie wbiły postaci za punkty mf ( są w wśród nich osoby w które chcesz tą zmianą uderzyć ) i taka zmiana miałaby też uderzyć w nie??? Są starsi gracze mający bodajże te 5 slotów ze starych czasów lub osoby co wykupiły sloty, ale postaci z pomocą mf nie wbiły i takie osoby też miałby mieć taką blokadę nałożoną? Mało jest osób, które nie wydały ani zł na tą grę, są osoby takie jak np. Ty które wydały mf na skiny, a są osoby które wydały na sloty i sobie postacie wyexpiły, więc na taką zmianę uderzającą w konkretnych graczy nie masz co liczyć i na tym swój udział w tej dyskusji zakończę.
    No cóż, nie chce mi się już tłumaczyć, skoro w tak prosty sposób nie zrozumiałeś.

  14. #239
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Skoro już ktoś zaczął offtop o IŚ w temacie dotyczycącym Amaterasu, to może też się dołączę.
    Trudno się odnieść do tego postu, bo powyrywane fragmenty (nawet nie całe zdania) z wypowiedzi, ale spróbuję.

    Igrzyska trochę się zmieniły od czasu kiedy miałem jakąś ekipę na IŚ, większa ekipa pozwalała na uniknięcie wbijania osób postronnych na saboty + zbierałem sobie ludzi którzy chcieli wspólnie sobie poklikać i tyle (fundamentalną zasadą był brak sabotów), teraz jest trochę inna mechanika, nie wiem, nie chodzę może kilka razy byłem jak rozwiązali grupowanie. Ktoś coś wspominał o sabotach, więc też wspomniałem, bardziej mi chodziło o:
    - jaki efekt wywołałoby pełne mieszanie składów,
    - jak potoczyłaby się cała rozgrywka.
    I to nie jest z jakimś przekąsem, chodzi o eksperyment jak zachowałyby się osoby + byłaby to totalna nowość, jakby "sojusze" zawiązywałyby się w trakcie rozgrywki i to by było może fajne? Nie interpretujcie wszystkiego jako coś negatywnego, bardziej - coś nowego, coś innego, a może by fajnie wypaliło? I właśnie to jak podchodzisz do moich postów że "możesz przestać płakać i narzekać na wszystko" pokazuje, że przeszkadza Ci moje zdanie. Oczywiście nie wejdzie jak już tak to opisujesz.

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    W sumie mam fajny pomysł, przywrócenie bójek na Amaterasu. Ale jednocześnie dodanie ograniczenia, tylko 1 postać gracza może przebywać w Wyklętej Świątyni.
    Spoko rozwiązanie, chociaż jak dla mnie to zaraz usuńcie wszystkim te dodatkowe postacie, przerzućcie exp na jedną główną i po problemie. Nikt nie będzie miał problemu że ktoś inny ma jakąś dodatkową postać. Chociaż wtedy trzeba usunąć akceptacje pomocy, bo złapie Barbinexa, poddam i wrócę i co wtedy? Blokada na wejście do świątyni po przegranej walce? Zaraz jak w przypadku naliczania żetonów będzie potrzebna mechanika kwantowa żeby wszystkie warunki znać czy się da czy się nie da.

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Czyli narzekasz na losowanie w przypadku globala, ale proponujesz to na evencie?
    Przecież napisałem w jednym z postów jaki efekt to przyniesie na evencie (negatywny), więc raczej nie proponuje + chyba mało co łapałem ostatnio na eventach globale, także wsio ryba. Mnie tu już nic nie zdziwi, będzie jak postanowisz Denolu, bez względu na to czy to komuś się podoba czy nie.

    Ogólnie wszystko w Twoich rękach, bawcie się dobrze z tymi zmianami, zrobisz tak jak będzie wygodniej.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Czyli co, testerzy nie powinni mieć prawa brania udziału w eventach? To ich wina że dobrze grają?
    PS. Zapewne chodzi o szybkość / dostępność / przetestowanie danego ekwipunku / statystyk, zmian np. na KG. No cóż taka "uroda" bycia testerem.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    Kosztem graczy free to play? Czy osoby przychodzące inną postacią blokują Ci w jakiś sposób bicie/możliwość złapania globala? Nie.. skoro zostało wprowadzone losowanie to konkurujesz z nimi o złapanie i tyle. Punkty MF wpływają na konkurowanie z innymi graczami, bo można szybciej zrobić eq, do woli resetować statystyki, dokupywać blokadę na mapach bójkowych, losować zestawy na kg itp. tak więc nie widzę tutaj w ogóle przeszkód, by ktoś kto wyexpił sobie 7 postaci nie mógł każdą z nich łapać globala z osobnym pożeraczem xD. Tak swoją drogą, to oboje wiemy w kogo miałby ten absurdalny pomysł uderzyć, bo wiadomo kto tam stoi z paroma wyexpionymi postaciami i chcesz jak najbardziej ograniczyć im bicie pod siebie. Cały czas nawijasz o tych nieszczęsnych pieniądzach, a pomyślałeś chociaż przez chwilę, że są osoby które wcale nie wbiły postaci za punkty mf ( są w wśród nich osoby w które chcesz tą zmianą uderzyć ) i taka zmiana miałaby też uderzyć w nie??? Są starsi gracze mający bodajże te 5 slotów ze starych czasów lub osoby co wykupiły sloty, ale postaci z pomocą mf nie wbiły i takie osoby też miałby mieć taką blokadę nałożoną? Mało jest osób, które nie wydały ani zł na tą grę, są osoby takie jak np. Ty które wydały mf na skiny, a są osoby które wydały na sloty i sobie postacie wyexpiły, więc na taką zmianę uderzającą w konkretnych graczy nie masz co liczyć i na tym swój udział w tej dyskusji zakończę.
    1. Usuńmy wszystkim te dodatkowe postacie niech mają jedną!
    2. Usuńmy te wszystkie duże limity energii, bo też coś o tym było że na evencie wchodzisz z 5k eny, po to są MFy żeby skiny kupować!
    3. Zablokujmy możliwość bycia dwiema postaciami na tej samej mapie to niesprawiedliwe.
    4. Jedne osiągnięcia na wszystkich postaciach, wbijasz jednym 1000 królików niech każdy ma wbite.
    5. Ja to bym zablokował możliwość chodzenia inną postacią niż główną na KG, bo to niesprawiedliwe że ktoś kto ma Maga i Woja na 80 może tak sobie zmieniać, może inni nie mają bo im się nie chciało wbijać, a chcieliby sobie pochodzić inną postacią.

    Ogólnie to trzeba spłaszczyć tą grę, niech wszyscy mają to samo, czyli jedną postać, takie same gemy (jeden zestaw) i każdy taki sam, bo to niesprawiedliwe że kiedyś Kim Chi nabił sobie gemy na amie po kilku walkach, a nowi gracze muszą ORAĆ i wbijać albo kupować. Wszystko to NIESPRAWIEDLIWE, wszystkim wszystko, niech decyduje algorytm losujący. Już śmieszkuję ale administracja mówi "nie róbcie multi, przecież macie możliwość posiadania 7 postaci!", zaraz one wszystkie będą useless. bo teraz nimi nawet nie można sobie kłów w Wiosce Igloo wymienić, chyba w Zielarki też nie można wymienić lotosów co nie?

    - - - - - - - - - -

    Temat już zostawiam, bo i tak średnio ma sens wypowiadanie się tutaj, góra z podpowiedziami Denola zrobi wedle uznania. Co ma być to będzie, bez odbioru!

  15. #240
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    Skoro już ktoś zaczął offtop o IŚ w temacie dotyczycącym Amaterasu, to może też się dołączę.

    Skoro to jest offtop to proszę Ciebie nie ciągnij tematu. Nie będę się wypowiadał o igrzyskach bo ty powiesz tylko część prawy wygodną dla Ciebie i resztę pominiesz, albo przedstawisz to w zupełnie inny sposób niż miało miejsce w rzeczywistości (czyli skłamiesz)
    Odniosę się do jednej TYLKO rzeczy: Dostałeś dwa wyłapania/saboty od mordreda bo sam nam psułeś o ile się nie mylę 3 miesiące około, a ty to przedstawiłeś w takim tonie jakbyśmy my tak grali, jakoś sobie nie przypominam żebym z Skade Jumanji i Dawidem jak padaliśmy po tych zmianach z wami (bo nikt więcej na to nie chodził) na klątwe umarlaka to jakoś na was nie nasyłaliśmy ludzi którzy mieli by jako jedyne zadanie popsuć wam zabwę.

    Ktoś tu był zbyt pazerny na wygrane z igrzysk bo rozkład winów 50/50 z lekkim odskokiem na waszą korzyść to było dla was za mało i musicie wygrywać każde, za wszelką cenę, nawet kosztem zepsucia zabawy wszystkim innym.

    Jeżeli już próbujesz manipulować to chociaż nie w grze gdzie są raporty, proszę Cię... to naprawdę można łatwo zweryfikować, wystarczy tylko chcieć.
    Sam nazywasz na czacie wyłapywanie sabotami a potem piszesz na forum jakie saboty.


    I jeszcze jedno nie pisz że w Devos chodziło najwięcej osób, bo to nie prawda, najwięcej chodziło w momencie ich otwarcia (eliar) saboty, sprawiły dość spory odpływ graczy. Nie porównuj swojej ekipy do senseia w Devos, powstanie obu ekip miało różne przyczyny:

    *sensei zrobił ekipę by nie można było mu zepsuć zabawy i pamiętam że coś takiego jak sabot był niedopuszczalny, nawet wbicie przez przypadek do przeciwnik oznaczało, że masz grać normalnie, za sabotowanie nawet z korzyścią dla nas można było wylecieć, nikt nie grał tak by wygrać za wszelką cenę, liczyła się frajda z walk, zaraz znowu ktoś mi napisze że nie prawda itp.

    *Twoja ekipa powstała po to by wygrywać jak najmniejszym kosztem (przewaga liczebna zawsze po waszej stronie) wszelkie zagrywki typu 2v1, 4v3 itp. ma być łatwo, ma być pewnie.

    Więc proszę nie mów, że gralibyśmy tak samo jak Ty, bo nie graliśmy i nie chcieliśmy grać. Nie bez powodu woleliśmy odpuścić sobie ten event jak prawie wszyscy gracze tej gry, ale dalej mówcie że to są najlepsze igrzyska, frekwencja mówi sama za siebie.

    - - - - - - - - - -

    Mam nadzieję, że raz na zawsze zakończę temat igrzysk, nie mam ochoty na taką formę dyskusji jaka jest wyżej (tym bardziej na cytowanie wycinków, a nie pełnych zdań by formułować tezy pod siebie)

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Denol Zobacz post
    W ramach ciekawostki dodam, dużo grup próbowało swych sił po wydaniu eventu na 80 lvl. Dużo z nich szybko rezygnowało przez dominacje 2 drużyn i już więcej nie wracało. Natomiast jeśli mamy patrzeć na samą frekwencje to powinniśmy całkowicie usunąć grupowanie, przecież w Devos frekwencja była największa.
    Faworytami oczywiście byliście wy i ekipa sensei mop.
    Nowi ludzie się od tego odbili ponieważ razem z mopem robiliście upek i wieszieliscie co brać by mieć najmocniejszy skład i nikt z wami nie miał szans, więc to nie wina grupowania osoby robiące eq i testujące walki nie powinny od razu wchodzić na takie eventy z prostego powodu - żeby nie zdradzać na dzień dobry co jest najlepsze. Nie zabraniam wam chodzić ale powinniście trochę odczekać aż ludzie oswoją się z masą nowych zdolności i uzbrojenia.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •