Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #166
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    To łapcie sie przy wymianach minibossów
    nikt juz nie wymienia minibossow

  2. #167
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Przecież nie tylko w Wyklętej Świątyni były bójki xD. Bójek nie ma bo w to dużo osób przestało grać. Po godzinach pracy online 50 to jest śmiech a często ledwo 30 jest.
    Nie zapominajcie że inne bójki niż o ranking są w tej grze nieopłacalne od dobrych kilku lat jeżeli chcecie z kimś powalczyć to są inne lepsze gry, świat na mfo3 się nie kończy.

    - - - - - - - - - -

    Dodam tylko że osoby co jęczą o brak bójek w świątyni sobie na afkach nabijali ranking xD
    Miłego dnia

  3. #168
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Przecież nie tylko w Wyklętej Świątyni były bójki xD. Bójek nie ma bo w to dużo osób przestało grać. Po godzinach pracy online 50 to jest śmiech a często ledwo 30 jest.
    Nie zapominajcie że inne bójki niż o ranking są w tej grze nieopłacalne od dobrych kilku lat jeżeli chcecie z kimś powalczyć to są inne lepsze gry, świat na mfo3 się nie kończy.

    - - - - - - - - - -

    Dodam tylko że osoby co jęczą o brak bójek w świątyni sobie na afkach nabijali ranking xD
    Myślę, że pisząc o wznowieniu bójek na mapie z globalem, większość (jak nie wszyscy) nawet nie pomyśleli o nabijaniu ranku na afkach. Nie wiem w ogóle z jakiej racji ta mapa przestała być bójkowa, to się mija z celem. Tak jak już wspomniałem, znajduje się na niej GLOBAL.

  4. #169
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Miało to zachęcić do bicia i w sumie zachęca bo więcej osób stoi, jak to mówił Tomi bezstresowe bicie, brak czekania plus bijesz z kim chcesz oraz pyłek Kto chce bójki zawsze może wyjść przed świątynię.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    Nie wiem w ogóle z jakiej racji ta mapa przestała być bójkowa, to się mija z celem. Tak jak już wspomniałem, znajduje się na niej GLOBAL.
    Wystarczy przejrzeć cały temat by się dowiedzieć
    Miłego dnia

  5. #170
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Nie no za dużo postów żeby to całe przeczytać. Nie mówię, że usunięcie bójek nie zachęciło do bicia, tylko nie wiem dlaczego na mapie z globalem nie ma bójek. O globala powinno się walczyć a nie klikać strzałkę w prawo/lewo lub w górę/dół licząc na fart.

  6. #171
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Jak dobrze wiemy SIERPIEŃ jest miesiącem zgód oraz kompromisów na mfo3.pl
    Dlatego też proponuję aby połączyć pacyfistyczne podejście z tym krwiożerczym i sprawić żeby bójki odpalały się w danych godzinach w świątyni, tak samo jak jest to w innej kultowej gierce mmo
    This is a certified hood classic

  7. #172
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    To łapcie sie przy wymianach minibossów
    A kto wymienia? Poza tym na mini wystarczy że idą portalami i nikogo nie złapiesz przez ochronkę, a na amie pojawiają się osoby z rankingiem.

  8. #173
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    Myślę, że pisząc o wznowieniu bójek na mapie z globalem, większość (jak nie wszyscy) nawet nie pomyśleli o nabijaniu ranku na afkach. Nie wiem w ogóle z jakiej racji ta mapa przestała być bójkowa, to się mija z celem. Tak jak już wspomniałem, znajduje się na niej GLOBAL.
    i co w związku że jest tam global? chcesz dostać w twarz to zrób parę kroków w dół i opuść tą lokalizacje

  9. #174
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    i co w związku że jest tam global? chcesz dostać w twarz to zrób parę kroków w dół i opuść tą lokalizacje
    No ma duży związek że jest tam global xD. Kto to widział lokację z globalem bez bójek.

  10. #175
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2019
    Postów
    144
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    No ma duży związek że jest tam global xD. Kto to widział lokację z globalem bez bójek.
    mysle ze ludzie ktorzy byli lapani minute przed ama

  11. #176
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Najlepsze jest to, że o wyłączenie bójek płaczą Ci, którzy nawet nie bójkowali

  12. #177
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Najlepsze jest to, że o wyłączenie bójek płaczą Ci, którzy nawet nie bójkowali
    I? To jak ze złotym pyłem dropi, zwiększył aktywność, ale totalnie tutaj nie pasuje. Brak bójek zwiększył aktywność, ale jest to trochę nienormalne, że na najbardziej opłacalnym globalu nie ma bójkowej, tylko 10 graczy przez 2 minuty biega
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  13. #178
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    I? To jak ze złotym pyłem dropi, zwiększył aktywność, ale totalnie tutaj nie pasuje. Brak bójek zwiększył aktywność, ale jest to trochę nienormalne, że na najbardziej opłacalnym globalu nie ma bójkowej, tylko 10 graczy przez 2 minuty biega
    Nie rozumiem zdziwienia, przecież Tomi mówił że jakby były dwa globale w sycthe jeden dla randomów bez bójek, a drugi dla troszkę mocniejszych graczy z bójkami i sabotami to lepszy drop by miał ten dla randomów XD

    Przecież nie od dzisiaj widać w jaką stronę idzie ta gra.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  14. #179
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Czy w planach jest wycofanie "promocji" na Amaterasu? Będę szczery to jest jedyne co mnie tam trzyma.
    Ogólnie zmiana z jak najszybszego łapacza na losowego jak najbardziej na plusów ale czy system blokad (udzielania pomocy na amie) ma sens w tym wypadku? Oczywistym jest że jednego dnia trafi się twój skład i będziesz mógł przy dobrym RNG ubić 6 am a drugiego dnia ani jednej...

  15. #180
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    No to jak losowanie jest 10 osób na jedną amę, to niepotrzebny teraz jest ten timer 2 minutowy...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •