Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267

    Bartolome i inne zjawiska pogodowe

    Dzień dobry, jako osoba neutralna(Myślę że dzięki temu obiektywna) w wielu kwestiach. Chciałbym poruszyć kilka absurdów i śmiesznych sytuacji z gry mfo.

    1.Prot za pojedynek lub bójkę zremisowaną do wycofania.
    Nazwa:  prot1s.png
Wyświetleń: 583
Rozmiar:  32.0 KB
    Obecnie jest tak że po zakończeniu walki remisowej dostajemy ochronkę na 1 minutę. Gracze kończą specjalnie walkę na 30 sekund przed amą by nie zostać wyłapani. Prosiłbym o wycofanie ochronki. Sam raz postanowiłem przetestować czy to serio działa. I tym zdjęciem przejdziemy płynnie do 2 punktu
    Nazwa:  bojki.png
Wyświetleń: 588
Rozmiar:  84.2 KB

    2.System bójkowy totalnie nie działa. Od zawsze myślałem że na amie obowiązuje zasada że miejsce sobie trzeba wywalczyć ale to jest nie możliwe. Wystarczy golda schować do depo i traci się bardzo rzadko jakąś ochronkę a ma się w prezencie ochronkę do kolejnej amy. Bardziej wspiera to przegranych niż zwycięzców. Moja propozycja to że całe golda nie można schować do depo. Albo ciągły przepływ golda między depo i plecak, tak że w plecaku jest non stop np.5k golda. Czy to zda egzamin nie wiem. Druga propozycja to po prostu po iluś porażkach wyłączenie lokacji powiedzmy na tydzień.
    P.S. Tak się zastanawiam czy gdybym nie dogadał się z kagome to czy bym bana nie dostał. Bo bym już dostał do dzisiaj odznaczenie za 100 wygranych bójek pod rząd. Bo czym by się różnił mój przypadek od przypadku Razora? Przecież wywalczenie miejsca nie działa więc niczym.

    3. Saboty na amie. Gdyby weszły punkty 1 i 2 raczej by ich nie było. Ale przejdźmy do sedna. Ktoś nie chce bić z graczem X amy, więc dołącza do walki i przeszkadza w zwycięstwie pozostałym dwóm graczom z którymi nie ma konfliktu. Jest to toksyczne zjawisko ogólnie dla wszystkich jak i dla samego gracza tej techniki używającego. Nie chcę powiedzieć że gra promuje, ale dlaczego przyzwala na regułę "Nie ważne że ja mam źle ważne że ten sąsiad złodziej amy nie dostanie". No i oczywiście dochodzi do moralnej dekadencji u gracza korzystającego z tej techniki.
    Śmiesznym przypadkiem są np te 2 walki:
    https://mfo3.pl/r/b2140a8c7
    https://mfo3.pl/r/b90439abe
    Chcę podkreślić w tym miejscu że nie mam na celu piętnować gracza tylko zjawisko. Dochodzi do takich absurdów że pomimo wojenki ze mną sabot ma rozterki moralne czy przy określonej mieszance graczy sabotować czy nie XD.
    Jeśli propozycje 1 i 2 nie wejdą. To banowanie sabatów jest jedynym rozwiązaniem. Bo saboty są różnego typu: Regenka na ame(Varvinex aż normę na amę Nosi XDDD), Przeczekanie na amę na początku lub w środuku walki, Ożywianie już żywej postaci, Bicie innego gracza klasycznymi atakami. Wymieniać i wymieniać można XD.

    Na sam koniec chciałbym pogratulować osobom odpowiedzialnym za wprowadzenie timera kiedy pojawi się ama oraz to że osoba bez pożeracza może akceptować pomoc. Byłem sceptycznie nastawiony ale serio gra się przyjemniej. Słyszałem że filozofia jest taka że bijesz ame do pożeracza i masz opuścić świątynie. To może pójdźmy za ciosem i osoby z pożeraczem będą miały 10s delay na złapanie amy.

    4. Proponuję nagrodzić razora w formie pomnika czy czegoś za nabicie pożeracza. Uważam że za te lata poświecone na wszystkich mobach mu się należy.

    5. System zasłużeni. Uważam że nagradzanie nie powinno tak wyglądać że dostają VIPa. Moim zdaniem powinna zostać wprowadzona ściana chwały czy coś. Gdzieś w tym miejscu.
    Nazwa:  obraz_2023-07-10_180937835.png
Wyświetleń: 581
Rozmiar:  39.4 KB
    Totalnie nie rozumiem czemu gracze którzy zrobili coś dla forum są nagradzani a osoby co zrobiły coś dla nieogarniętych graczy już nie. Wiadomo są rankingi pomocników ale to nie działa bo punkty były stakowane na mulciakach tak samo jak ranking złota część tam siedzi w topce a dorobiła się lata temu na scamie na srebrnych pyłach.
    Może ja czegoś nie wiem, w jaki sposób poza wpisaniem na prezentacje mam podziękować graczom którzy mi pomogli gdy wróciłem po przerwie kilkuletniej i mając 75 lvl pożyczyli mi eq+6 na bossy bym mógł je ubić. Chyba nigdzie więc zrobię to tu:
    Dziękuję: Łukasz, KamilaWW/Sensei S - są łamani bo ona mi pożyczała ale to podobno było eq senseia, Eresmel - choć mu za wspólne testowanie PVP, Emilowaty.

    6. Zmiana w karcianym albumie. Czemu nie mogę zobaczyć kto ma jakie karty jeśli ich nie wklei???. Proponuję przywrócenie tej zakładki karty w profilu gracza.

    7. Kaidan. Proponuję wprowadzenie możliwości dania bana wiecznego a nie tylko na 90 dni. Bo nic nie robiąc jestem uważany za największego trolla.
    Ale od początku, pokłóciliśmy się tak dawno że juz nawet nie wiem o co. Mieliśmy wzajemnego bana ale ban na niego wygasł i zaczął do mnie pisać.

    19:56
    Kaidan manu?
    19:58
    Kaidan jakbys nie byl najwiekszym trollem mfo to bym ci przebaczyl all ale jestes wiec ci nie przebaczam

    Pewnie się zastanawiacie co się stało przez te 2 minuty. Wysłałem mu propzycje pojedynku manualnego. Nie mogłem mu nic odpisać bo ma mnie w ignorze XD. Podejść i dać opcji pojedynek bezpośrednio na nim też nie mogłem bo ma mnie w ignorze.

    Dodatkowo proponuję nałożenie blokady na mnie i Kaidana. Ja na przykład mogę chodzić na kg tylko w środy a on tylko w soboty albo jakis inny grafik. Bo boję się że sobie coś przeze mnie zrobi. Ale oceńcie to sami
    Nazwa:  kaidan.png
Wyświetleń: 602
Rozmiar:  521.1 KB
    Jeśli dobrze interpretuje to nieświadomie doprowadzam go do łez a nie chcę tego robić. Jeśli w jakiś sposób cię Kaidan uraziłem to przepraszam.

    8.To już ostatni punkt czemu ban na forum do dzisiaj do 17:00 schodzi o 17:10? Proponuję dodatkowo bardziej łagodne rozpatrywanie netykiety. Bo dawanie bana za 4 linijki napisane capsem to chyba nadużycie. A jeśli już tak to rozpatrujemy to na podstawie netykiety saboty powinny być banowane.

    Pozdrawiam
    Mam Nadzieję że nie dostanę bana
    Załączony obraz Załączony obraz  
    Ostatnio edytowane przez Bartolome ; 10-07-2023 o 18:33

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Nie poznaję Cię graczu. Nie byłem w stanie kiedykolwiek sobie wyobrazić, że umiesz napisać normalny, poważny post. Szanuję to. Zgadzam się z każdym punktem prócz ostatniego (z racji, że z Kamilem się lubimy, nie chcę wtrącać się w wasz konflikt).
    Co do timera na amie - dla mnie powinien być on przybliżony ponieważ zabija integrację w grze. Jak kiedyś ama została zbugowana, to był moment kiedy gracze ze sobą pisali normalnie, poruszali jakieś tematy. Jak ama się odbugowała, to nagle wbili najszybsi i od razu relog na Wyspę Tajemnic gdzie nie ma timera, ale za to nie popisze się z nikim z racji, że wyspa jest za duża. Moja propozycja - przybliżony timer. Amaterasu pojawi się około 18:49

  3. #3
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Obecnie jest tak że po zakończeniu walki remisowej dostajemy ochronkę na 1 minutę. Gracze kończą specjalnie walkę na 30 sekund przed amą by nie zostać wyłapani. Prosiłbym o wycofanie ochronki. Sam raz postanowiłem przetestować czy to serio działa. I tym zdjęciem przejdziemy płynnie do 2 punktu
    Na to wpływa kilka czynników dlaczego ludzie tak robią ze sobą - mogą nie chcieć marnować energię na portal, ale na bójkę to już tak.
    Ale tak - masz rację w kilku punktach chociażby takie jak:

    Od zawsze myślałem że na amie obowiązuje zasada że miejsce sobie trzeba wywalczyć ale to jest nie możliwe. Wystarczy golda schować do depo i traci się bardzo rzadko jakąś ochronkę a ma się w prezencie ochronkę do kolejnej amy. Bardziej wspiera to przegranych niż zwycięzców. Moja propozycja to że całe golda nie można schować do depo. Albo ciągły przepływ golda między depo i plecak, tak że w plecaku jest non stop np.5k golda. Czy to zda egzamin nie wiem. Druga propozycja to po prostu po iluś porażkach wyłączenie lokacji powiedzmy na tydzień.
    Nie najlepiej po prostu, żeby pobrało do 20k golda z depozytu automatycznie za bójkę / pojedynek o golda? Myślę, że to jest warta dyskusji. Tak samo jak z wyłączeniem lokacji jeśli osoba przegina z sabotowaniem na mini bossach globalnych.

    3. Saboty na amie. Gdyby weszły punkty 1 i 2 raczej by ich nie było. Ale przejdźmy do sedna. Ktoś nie chce bić z graczem X amy, więc dołącza do walki i przeszkadza w zwycięstwie pozostałym dwóm graczom z którymi nie ma konfliktu. Jest to toksyczne zjawisko ogólnie dla wszystkich jak i dla samego gracza tej techniki używającego. Nie chcę powiedzieć że gra promuje, ale dlaczego przyzwala na regułę "Nie ważne że ja mam źle ważne że ten sąsiad złodziej amy nie dostanie". No i oczywiście dochodzi do moralnej dekadencji u gracza korzystającego z tej techniki.
    Dokładnie, zgadzam się z tym punktem. Aż nawet nie poznaję Ciebie, że umiesz napisać aż taki poważny post. Widocznie żle ciebie oceniłem wcześniej za co przepraszam.

    4. Proponuję nagrodzić razora w formie pomnika czy czegoś za nabicie pożeracza. Uważam że za te lata poświecone na wszystkich mobach mu się należy.
    Absolutnie trafny punkt. Dorzuciłbym od siebie jakiś prezent dla siebie gdybym był na miejscu admina - Tomiego.

    5. System zasłużeni. Uważam że nagradzanie nie powinno tak wyglądać że dostają VIPa. Moim zdaniem powinna zostać wprowadzona ściana chwały czy coś. Gdzieś w tym miejscu. Totalnie nie rozumiem czemu gracze którzy zrobili coś dla forum są nagradzani a osoby co zrobiły coś dla nieogarniętych graczy już nie. Wiadomo są rankingi pomocników ale to nie działa bo punkty były stakowane na mulciakach tak samo jak ranking złota część tam siedzi w topce a dorobiła się lata temu na scamie na srebrnych pyłach.
    Też się nad tym zastanawiałem, zwłaszcza ten punkt z pogrubionym tekstem którego pozwoliłem sobie zaznaczyć.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    O post Toshiro mi przypomniał apropo wywalczania miejsca na amie jeszcze jeden aspekt. Jako osoba bójkująca tracę więcej nawet niż osoba przegrywająca w pojedynku. Dzieje się tak ponieważ bójka kosztuję 3 eny natomiast postać przegrana jeśli ma postać w nordii może wrócić z buta i nic nie straci eny.

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Co do ochronek to się nie wypowiem, to jest bardzo drażliwy temat i nie wierzę by coś było zmieniane.
    Jeżeli chodzi o samą Amaterasu to powiem tak: Dodanie możliwości wybierania z kim się bije przez 100 jest... nie chcę używać dosadnych słów ale jest w pewnym sensie rakiem, zwłaszcza z połączeniem tego z timerem.

    Uważam że ta zmiana została nie przemyślana przed wprowadzeniem, ponieważ może dojść do chorych sytuacji, że nie ma się limitu (bo się nie biło ani jednej amaterasu) i nie ma możliwości wbicia do walki bo ciągle łapią 2/3 osoby które dodają tylko swoich, jedyną szansą na ubicie jest ich zbójkowanie, ale oni mogą w bardzo prosty sposób nabić sobie ochronkę, czy jak wspomniał autor posta ochronkę pojedynkiem bez ruszania się z miejsca.

    Ogólnie teraz do standardowych dram o globala dochodzi do tego, że są użytkownicy którzy się irytują jak nie zostaną dodani do walki, a miejsc jest tylko 3!
    Dlatego też wcześniej złożyłem propozycję: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...espu-amaterasu
    Moją alternatywną propozycją do tej jest zmiana Amaterasu z minibossa globalnego na wymiennego 24.
    Ludzie nie umieją się bawić, bawią się w jakieś saboty i przeszkadzanie innym to zróbmy tego globala mini 24h i będzie święty spokój, nikt nie będzie marudził że ktoś ubił za dużo, woła ludzi z miasta itp.

    I tak limit obecnie wynosi 4 amaterasu dziennie, więc może być równie dobrze wymiennym mini bossem. Co do zarzutów że mam 5 postaci i dzięki tej zmianie mogę bić AŻ 20 amaterasu dziennie (co dawniej nie było możliwe, po prostu doba była by za krótka by tyle zbić). Można dodać taką maszynkę jak przy monkensteinie i można sobie 2 razy dziennie kliknąć guzik i zbić te 8 amaterasu (z AP jaki jest dzisiaj z tego globala lub tylko 4 przy powrocie do AP z przed nerfami) z kim się chce, bez żadnych płaczów, sabotów i innych maruderów.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Ja od siebie dodam że jako osoba nieposiadająca pożeracza mam dylemat kogo dodawać. Najchętniej bym dodał każdego kto chce mi pomóc z Amaterasu tylko niestety, mogę wybrać tylko 3 osoby. Też mi smutno że muszę odrzucić pomocników, bo tylko są 3 miejsca

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    to i tak jest lepsze niz wpieprzanie sie na sos odrazu i nawet z telefonu nie da sie tam w obu kwesitach wbic bo za duzo tam ludzi

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    O tak, czekałem na ten post.

    Kwestią pierwszą jest nabijanie prota, okej.., tylko dlaczego jest to poruszane dopiero teraz? Czemu nikt się tym nie zainteresował, przy ochronce z każdej innej walki? Czemu po zabiciu giganta też mamy prota? a jest on ma mapce bójkowej? Z tego co wiem jest to dodane, aby mieć chwilę ,,oddechu'' po walce, sugerowanie zniesienia tego wiąże się dalej z tym aby wyłapywać tych, którzy NIE SĄ SWOI, aby dalej łapać tylko w 2/3 osoby i DODAWAĆ TYLKO SWOICH.

    Kwestia druga, to wprowadzenie limitów 4 razy na postać, hm..., tylko po co? Po to, aby łatwiej było wbić pożeracza każdemu, a nie tylko poszczególnym osobom. Niestety ta idea mija się z celem, gdyż ,,nowi'' są wyłapywani przed, a starzy wołają tylko swoich. Pragnę przypomnieć również, że gdy był limit czasowy na łapanie po śmierci na amaterasu, to takich cyrków nie było. Sugerowałbym zrobić wyklętą świątynię mapą NIE BÓJKOWĄ, lub po prostu zacząć rozdawać bany ze zgłoszeń rozpatrywanych indywidualnie, a gwarantuję, że odechce się każdemu sabotowania, które byłoby karane ograniczeniami na konto, gdyż sabotowanie, a rywalizacja to dwie różne sprawy (bicie się o globala jest wykluczone, gdyż oponenci jedną postacią łapią, a drugą relogują i wbijają na amę, a jeśli ktoś ma 7 postaci, a druga strona tylko 2-3 to taka średnia ta rywalizacja, (zwłaszcza, że każda kolejna postać jest o 50 mf droższa od poprzedniej, co moim zdaniem zniechęca do ponownego grania na nowej postaci, ale to dyskusja na zupełnie oddzielny temat) a to pierwsze podchodzi pod UTRUDNIANIE ROZGRYWKI.

    Zapraszam do dyskusji, a ja lecę po popcorn.

    Ps. Może w końcu wypowie się sam administrator? Nie dziwię się, że ludzie piszą, że ta gra umiera, skoro sam jej twórca nie wiele się nią interesuje, nie odpowiada na pytania graczy, ani nie daje info o dacie kolejnych wpisów w zakładce ,,Aktualności''

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Po pierwsze twórca się nie wypowie, bo po co? To tylko jego hobby nie oczekuj od niego zbyt dużo

    Po drugie nowi są przez niektórych łapani nie bez powodu, wspomniałem o przyczynie tego powyżej. Dawniej tak nie było, bo dało się normalnie wbić do randoma, bez potrzeby kasowania go pod globalem by móc normalnie ubić, dodatkowo nie było twardego limitu, oraz timeout do wbicia po przegranej (jeżeli miało się wbity limit) był dłuższy.

    Twórca wprowadził takie rozwiązanie żeby przykładowo: taki sensei sobie nabijał za przegrane jakby sabotował, no ale wyszło że sobie nie nabijał, tylko sobie nabijały randomki dla których kliknąć w poradnik który wisi 24h i zmienić trochę ekwipunek to za dużo, dlatego to zostało zmienione.

    Tylko że wcześniej nikt nie chciał sobie limitu zmniejszać mimo iż liczba osób stale bijąca jest niezmienna, takie tam ciekawe zjawisko.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 11-07-2023 o 18:32
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Po pierwsze twórca się nie wypowie, bo po co? To tylko jego hobby nie oczekuj od niego zbyt dużo

    Po drugie nowi są przez niektórych łapani nie bez powodu, wspomniałem o przyczynie tego powyżej. Dawniej tak nie było, bo dało się normalnie wbić do randoma, bez potrzeby kasowania go pod globalem by móc normalnie ubić, dodatkowo nie było twardego limitu, oraz timeout do wbicia po przegranej (jeżeli miało się wbity limit) był dłuższy.

    Twórca wprowadził takie rozwiązanie żeby przykładowo: taki sensei sobie nabijał za przegrane jakby sabotował, no ale wyszło że sobie nie nabijał, tylko sobie nabijały randomki dla których kliknąć w poradnik który wisi 24h i zmienić trochę ekwipunek to za dużo, dlatego to zostało zmienione.

    Tylko że wcześniej nikt nie chciał sobie limitu zmniejszać mimo iż liczba osób stale bijąca jest niezmienna, takie tam ciekawe zjawisko.
    Oczywiście, że nie bez powodu, konkurencję trzeba eliminować przecież

    - - - - - - - - - -

    Reasumując, powrót do cooldownu czasowego po dedzie, lub trzymanie krótko tych, którzy utrudniają walki załatwia tutaj wszystkie problemy.


    Skoro to tylko jego hobby i nie należy oczekiwać od niego zbyt dużo, to po co jest to forum? i co rozumiesz poprzez pojęcie ,,zbyt dużo''?
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 11-07-2023 o 18:49

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post

    Kwestią pierwszą jest nabijanie prota, okej.., tylko dlaczego jest to poruszane dopiero teraz? Czemu nikt się tym nie zainteresował, przy ochronce z każdej innej walki? Czemu po zabiciu giganta też mamy prota?
    Może dlatego jest to poruszane dopiero teraz bo nikt wcześniej nie nadużywał tej techniki bo nie było po co. Bo co dawało ci remisowanie bójki jak i tak nie wiedziałeś kiedy się pojawi ama.
    Propozycja dotyczyła zdjęcia osłonki tylko w przypadku walk, chyba nie zrozumiałeś do końca propozycji. Osłonka po gigancie niech będzie ale nawet jej brak przy obecnej ilości graczy nic nie zmieni.


    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post

    Kwestia druga, to wprowadzenie limitów 4 razy na postać, hm..., tylko po co? Po to, aby łatwiej było wbić pożeracza każdemu, a nie tylko poszczególnym osobom. Niestety ta idea mija się z celem, gdyż ,,nowi'' są wyłapywani przed, a starzy wołają tylko swoich. Pragnę przypomnieć również, że gdy był limit czasowy na łapanie po śmierci na amaterasu, to takich cyrków nie było.
    Nie wiem czemu poruszasz nowych graczy bo raczej jeśli potrafią bić z poradnika to nikt im tego nie blokuje. Empiryczny dowód to gracz "lucky" czy coś takiego. Nie wiem damianxp popraw mnie jak coś bo mogę dobrze nie pamiętać nicku tego gracza.
    Indywidualne prośby??? Proszę cię za dużo roboty nikt się w to nie będzie bawił.

    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post

    a jeśli ktoś ma 7 postaci, a druga strona tylko 2-3 to taka średnia ta rywalizacja,
    To jest wciąż rywalizacja, nie łamie to żadnego regulaminu gry. Uważam że jak najbardziej gra powinna promować takich graczy i dobrze że to robi. Przy obecnym stanie gry wbicie max levla od0 to pół roku czyli gracz poświęcił 3,5 roku na nabicie tych postaci. Mogłeś zrobić to samo
    Argument o koszcie też bez sensu gra jest stworzona po to by na siebie zarabiać.

  12. #12
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    105
    Najlepsze opcje dla Amaterasu i dla ludzi które sie tam znajdują ,by nie było żadnych problemów:
    - Wyklęta Świątynia lokacja nie bójkowa (nie będzie nadużywanie prota z pojedynków)
    - Zmienienie czasu Amaterasu na czas ostatniego ubitego Amaterasu, a nie czas do sekundy kiedy się pojawi.
    Zostwiłbym limit ubitych Am na dzień i przyjmowanie na sos kogo sie chce osobą bez pożeracza.

    Wykorzystywanie pojedynków w moim przypadku by dostać z niego prota to tylko dlatego, że dużo osób bójkowało mnie logując się minute przed amą z innej postaci bym nie mógł złapać amy i tak było przez cały dzień, gdyby nie pojednyki z protów nie ubiłbym ani jednego. Wiec najlepszą zmiana byłoby zrobienie lokacji nie bójkowej.
    Ostatnio edytowane przez God of Night ; 11-07-2023 o 21:24

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Może dlatego jest to poruszane dopiero teraz bo nikt wcześniej nie nadużywał tej techniki bo nie było po co. Bo co dawało ci remisowanie bójki jak i tak nie wiedziałeś kiedy się pojawi ama.
    Propozycja dotyczyła zdjęcia osłonki tylko w przypadku walk, chyba nie zrozumiałeś do końca propozycji. Osłonka po gigancie niech będzie ale nawet jej brak przy obecnej ilości graczy nic nie zmieni.




    Nie wiem czemu poruszasz nowych graczy bo raczej jeśli potrafią bić z poradnika to nikt im tego nie blokuje. Empiryczny dowód to gracz "lucky" czy coś takiego. Nie wiem damianxp popraw mnie jak coś bo mogę dobrze nie pamiętać nicku tego gracza.
    Indywidualne prośby??? Proszę cię za dużo roboty nikt się w to nie będzie bawił.



    To jest wciąż rywalizacja, nie łamie to żadnego regulaminu gry. Uważam że jak najbardziej gra powinna promować takich graczy i dobrze że to robi. Przy obecnym stanie gry wbicie max levla od0 to pół roku czyli gracz poświęcił 3,5 roku na nabicie tych postaci. Mogłeś zrobić to samo
    Argument o koszcie też bez sensu gra jest stworzona po to by na siebie zarabiać.
    Nie wiem dlaczego chcesz znosić coś, co w tej grze jest od początku. Przez 10 lat nikomu nie przeszkadzał chwilowy prot po walce z czymkolwiek, nagle przychodzisz ty i liczysz, że zostanie to zdjęte.


    Gdy ktoś ma 7 postaci, a druga strona ma 2-3, to rywalizacja uczciwa byłaby wtedy, gdyby dorobienie kolejnych postaci było darmowe, a nie za każdą kolejną droższe, co moim zdaniem zniechęca, to też zostało zmienione jakieś 6 lat po wejściu gry, po tym, jak jeden z graczy się ,,spłakał''


    W skrócie to: Zaczęcie karać za utrudnianie rozgrywki oraz zdjęcie możliwości bójek w świątyni ze względu na to, że jest tylko jeden spot amy i to żadna rywalizacja, gdy ktoś cię łapie jedną postacią, po czym reloguje na drugą i łapie amę, skoro rywalizacja, to walimy się 1v1 i ten, który wygra, wchodzi na amę, prawda?

    - - - - - - - - - -

    Jeżeli chcesz cokolwiek zmieniać, to chyba ten temat powinien być w zakładce ,,propozycje'', a nie w ,,rozmowa'', wrzucaj ankiety i zobaczymy, co uważa społeczność gry na ten temat.

    - - - - - - - - - -

    Mógłbyś też doprecyzować co masz na myśli pisząc ,,nadużycie'', nie wiem, czy da się nadużyć czegoś, co jest w 100% legalne i nie ingeruje w regulamin gry. Równie dobrze mógłbym sobie za mf'y kupować prota przed każdą amą i co? To też byłoby nadużycie?

    - - - - - - - - - -

    Pamiętaj też, że wszystko, co nie jest zabronione, jest legalne.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Odnosząc się do punktu z goldem za bójki, to jak najbardziej na tak, zablokowałbym możliwość chowania golda do depo, podczas, gdy zostało się zbójkowanym, trzeba pomagać biednym graczom i ofiarować im złoto z bójek.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Nie wiem czy wy wiecie ale MFO3 to gra, która polega na RYWALIZACJI z innymi graczami, i to nic dziwnego że w takich grach jakiś skład zajmuję jakąś aktywność i czerpie z niech zyski i nie pozwala na korzystanie z nich innym graczom. Sytuacje można porównać do pewnej podobnej gry gdzie jakiś skład zajmuję potworka i kasuję każdego gracza co przyjdzie. Tam jakoś nie spotkałem się z przypadkiem jak tutaj że co chwile jest płacz, na który mimo wszystko reaguję admin i zabija w tej grze PvP i TvT zwłaszcza na takich mapkach gdzie powinno się bić o minibossa. Płaczecie że nie możeci bić minibossa zatem przyprowadzcie swoją ekipe i wywalcie ten 'monopol' z Amy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •