Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #91
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Jestem czysty, nie używam żadnego skryptu do złapania Amaterasu.
    Czyste jak twe usługi handlowe.

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    No cóż z mojej perspektywy:
    1. Dodanie złotego pyłu na minibossie z Devos - totalnie oderwane od rzeczywistości i mocne nagięcie, po zmianach będzie marudzenie "ale dobrze było przed",
    2. Wyłączenie bójek na jedynej mapie gdzie ktoś kogoś łapał - dziwne rozwiązanie,
    3. Teraz będzie fala zarzutów, już poszła w Kagome, zaraz spodziewajcie się postów że "testery podniesiony drop" jakby czasem ktoś z testowego złoty pył dropnął.

    Jakby rozumiem założenie Tomiego - ożywienie minibossa, ale odwrócenie mechaniki o 180 stopni przez "ochro na pojedynkach" od czego się zaczęło jest dość drastyczną zmianą. jeśli faktycznie chcecie wywołać rywalizację to zróbcie pole na którym ochro nie działa, wtedy dopiero będzie zabawa.

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    No cóż z mojej perspektywy:
    1. Dodanie złotego pyłu na minibossie z Devos - totalnie oderwane od rzeczywistości i mocne nagięcie, po zmianach będzie marudzenie "ale dobrze było przed",


    Jakby rozumiem założenie Tomiego - ożywienie minibossa, ale odwrócenie mechaniki o 180 stopni przez "ochro na pojedynkach" od czego się zaczęło jest dość drastyczną zmianą. jeśli faktycznie chcecie wywołać rywalizację to zróbcie pole na którym ochro nie działa, wtedy dopiero będzie zabawa.
    Oj +1 złoty pył to dodatek z aktualizacji Nordia. Co prawda domyślam się że szansa na niego jest taka sama jak na kartę albo i mniejsza. Jedyne co bym wprowadził to jakiś limit mocniejszy niż 4. Wiadomo jest limit ale po 2 minutach można pomóc albo nawet i złapać od kiedy się pojawi ama.

    Oj zgadzam się i z tym jak dla mnie to z amy może i lecieć 1kk żeby każdy przychodził. Przecież dziś ama odżyła, ostatni raz tak dużo osób w 2019 widzialem XD, no ale to trochę nudne że czeka 40 osób po czym łapie 1 osoba bez pożeracza a reszta nie ma co robić poza komentowaniem bicia amy w grupie ziomów

    - - - - - - - - - -


    A i tak btw czym ama się obecnie różni od takiego balarukha czy innego jajka? No poza tym że ma 1 miejsce respu. Imo powinna być jakaś delikatna zmiana żeby nie było dokładnie tak samo jak z globalem eventowem

  4. #94
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Ej co sądzicie o promocjach jak w znanej sieci sklepów "Lidl"? Bo w sumie my tu mamy tydzień promocji amaterasu a w Lidlu mamy np. tydzień afrykański. Można coś podobnego zrobić na globalach, minibossach i unikatach że jest zwiększony drop i mapa zmieniona z bójkowej na pojedynkową jedynie. Można też zrobić coś w stylu tygodnia afrykańskiego czyli zmniejszenie dropu na amie o 50% itd.

  5. #95
    To niech bedzie tydzień arabski, kiedy bedzie mozna bójkować każdego, bez ograniczeń na dowolnej mapce
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #96
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Myślę, że Amaterasu działa teraz poprawnie, ale mi brakuje, żeby był limit na wszystkich postaciach którzy łapią Amaterasu i do tego sojusznicy / ekipa którzy biją z nim/nią. To wtedy by dało innym szansę na złapanie Amaterasu lub dochodzenie do niego by pomóc. A na pewno by to rozwiązało inny problem z innymi globalami, może wtedy by skłoniło innych do bicia takich globali gdyby one były częściej wraz z limitami jak i nauczenie się taktyk na takich globali.

  7. #97
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Według mnie wystarczy już limitów i blokad.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  8. #98
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Myślę, że Amaterasu działa teraz poprawnie, ale mi brakuje, żeby był limit na wszystkich postaciach którzy łapią Amaterasu i do tego sojusznicy / ekipa którzy biją z nim/nią. To wtedy by dało innym szansę na złapanie Amaterasu lub dochodzenie do niego by pomóc. A na pewno by to rozwiązało inny problem z innymi globalami, może wtedy by skłoniło innych do bicia takich globali gdyby one były częściej wraz z limitami jak i nauczenie się taktyk na takich globali.
    Nie rozumiem tego co piszesz, limit na postać bez pożeracza jest tylko po to by się dało łatwiej nabić pożeracza, w poprzednim limicie nikt nie chciał łapać.
    Dodam że limit na konto już istnieje i wynosi 4 amaterasu, nie ważne jaki rezultat.


    Jeżeli chcecie tym zmniejszyć sobie konkurencję to raczej wam to nie wyjdzie.

    - - - - - - - - - -

    O to chodziło, by była większa konkurencja i ciężej było złapać/wbić, nie rozumiem teraz gorzkich żali, chlip chlip nie mogę wbić, dajcie 15 limitów.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #99
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Ewentualnie jeżeli Tomi chce zachować akceptację pomocy to ja bym proponował zmienienie zasady rozpoczynania walki z minibossem na taki jak jest np. w margonem. Postać chwilowo czeka jak chcemy złapać aby kilka osób mogło też wejść w tą "poczekalnię" i system losuje kto rozpoczyna walkę, a nie jak jest teraz komu szybciej się pojawi.
    Miłego dnia

  10. #100
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Chodzi mi o to, żeby każdy łapiący Amaterasu i każdy sojusznik który dochodzi by pomóc temu łapiącemu też dochodziło limit na Amaterasu. Może i brutalnie, ale uczciwie dla każdego.

  11. #101
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Tak jest specjalnie że jak ktoś nowy przychodzi sam, to można mu pomóc a nie jak było w starym limicie że wbija i pada. Nie zawsze będzie dużo osób żeby pomóc takiemu graczowi, zwłaszcza jak ten lepszy drop się skończy bo przypomnę jest to zmiana testowa i na pewno się w takiej formie nie utrzyma....
    Miłego dnia

  12. #102
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    No cóż z mojej perspektywy:
    1. Dodanie złotego pyłu na minibossie z Devos - totalnie oderwane od rzeczywistości i mocne nagięcie, po zmianach będzie marudzenie "ale dobrze było przed",
    2. Wyłączenie bójek na jedynej mapie gdzie ktoś kogoś łapał - dziwne rozwiązanie,
    3. Teraz będzie fala zarzutów, już poszła w Kagome, zaraz spodziewajcie się postów że "testery podniesiony drop" jakby czasem ktoś z testowego złoty pył dropnął.

    Jakby rozumiem założenie Tomiego - ożywienie minibossa, ale odwrócenie mechaniki o 180 stopni przez "ochro na pojedynkach" od czego się zaczęło jest dość drastyczną zmianą. jeśli faktycznie chcecie wywołać rywalizację to zróbcie pole na którym ochro nie działa, wtedy dopiero będzie zabawa.
    Ale czego ty znowu jęczysz, miniboss jest wreszcie opłacalny do bicia, ten złoty pył chociaż minimalnie rekompensuje nerf AP'u z Amy. Zresztą widać po frekwencji na amaterasu, że graczom podoba się ta zmiana.

    Aby było jeszcze perfekcyjnie, to wystarczy jakieś limity na łapanie dodać (łapanie na konto, a nie na postać) żeby nie było tak, jak jest opisywane wyżej, że łapią z postaci bez pożeracza i jedyne co zostaje, to ,,Dołącz jako widownia'' zmienić to i zmiana siedzi, jak tate w mame.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 18-07-2023 o 13:32

  13. #103
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    183
    Ja jestem też za przywróceniem bójek, bo tak naprawdę Świątynia to było najlepsze miejsce do bojkowania. Tam jest wstęp od 65 lvla więc żaden nowy gracz nie będzie zły za bójki, bójki 4fun czasem zmuszające nieböjkowiczöw do bójek, ale może im się to spodobać

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Ja tylko dodam że jak zobaczyłem ile tam na codzien ludzi jest to nie mam chęci żeby tam afczec i czekać jak tyle ludu tam.

  15. #105
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Ale czego ty znowu jęczysz, miniboss jest wreszcie opłacalny do bicia, ten złoty pył chociaż minimalnie rekompensuje nerf AP'u z Amy. Zresztą widać po frekwencji na amaterasu, że graczom podoba się ta zmiana.

    Aby było jeszcze perfekcyjnie, to wystarczy jakieś limity na łapanie dodać (łapanie na konto, a nie na postać) żeby nie było tak, jak jest opisywane wyżej, że łapią z postaci bez pożeracza i jedyne co zostaje, to ,,Dołącz jako widownia'' zmienić to i zmiana siedzi, jak tate w mame.


    Już mi się nie chce wam pisać że jest limit na łapanie to jest tak skonstruowane żebyś mógł sobie zrobić osiągnięcie. Dam Ci taki przykład biłeś sobie ame antymagiem a zbierasz osiągnięcia główną to masz szansę wbić na głównej też pożeracza.... Skończcie wreszcie płakać bo tego się już czytać nie chce ;-;

    - - - - - - - - - -

    Jak mi rzadko się udaje dwa razy złapać w ciągu dnia a Ty piszesz by to było na konto nie ważne czy pożeracz czy nie xD Dzisiaj nie wbiłem na ani jedną i nie jęczę jak wy po forum
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •