Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #211
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Temat do zamknięcia, varvinex Ci nie przyzna racji pomimo że ją masz. Co do losowania to zostało dodane dlatego że ludzie wiedzą kiedy się pojawi miniboss dlatego to było komu się szybciej zrespi. Widać że bójki nie wrócą bo by nie dawali systemu losującego który swoją drogą bardzej by do igrzysk pasował ale wiadomo lepiej dać na ama bo by jeszcze wygrał ktoś spoza paczki która korzysta na żenującek frekwencji. Po co się skupiać na aktywności endgamowej jak iś, lepiej uatrakcyjnić aktywność z 65 poziomu xD

    Rozumiem Tomiego że chce zrobić popularniejszego globala i sobie testuje różne konfiguracje na amie no ale bez przesady są jeszcze inne aktywności endgamowe nie tylko global a mam wrażenie że Tomi o innych zapomniał...
    Miłego dnia

  2. #212
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    Przestańcie pisać że temat do zamknięcia!
    Oczywiście że nie jest do zamknięcia, temat o pojedynkach o umożliwieniu łatwiejszego łapania graczy na bójki docelowo wywołał:
    - usunięcie bójek,
    - zwiększenie dropu,
    - wprowadzenie systemu losowania podczas łapania,
    - w przyszłości losowanie wbijania do walki.
    Ludzie bardziej narzekają na zadania dzienne że są złe, niewygodne, nieprzemyślane i kosztowne, ale próba zwiększenia zainteresowania globalem jest o wiele ważniejsza.

    Nie wiem czy ktoś to widzi ale mi się wydaje że lepiej zrobić amaterasu minibossem wymienialnym, każdy sobie zabije po 4 sztuki dziennie (na konto) i po problemie, kto będzie chciał przyjdzie i zabije, kto nie ten nie zabije, każdy komfortowo pożeracza wbije w swoim tempie. Teraz to jakbyście strzelali do komara z RPG2.

    Wszystko to jakby iść do salonu powiedzieć że potrzebuje się prawe przednie koło, a dostać cały samochód, bo może stary jest jednak zbyt wadliwy. Wiele może się tu jeszcze wydarzyć!

  3. #213
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Witam, przestańcie pierdzielić o igrzyskach w temacie o globalu. To przestaje być zabawne. Gdzie wy widzicie podobieństwo w obu tych rzeczach? S-T-O-P.

  4. #214
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Oczywiście, globale zmienia pod pretekstem monopolu mimo że na amie nigdy nie było tak że jest jedna ekipa która nikogo nie dopuści a na igrzyskach już wasz monopol ma gdzieś bardzo ciekawe.
    Różnica jest taka że jak na amie po wycofaniu akceptacji stało mniej osób to po kilku dniach przywrócił akceptację, a na ogrzyska półtora roku nikt nie chodzi i ma gdzieś to zmieniać xD

    - - - - - - - - - -

    To i to są aktywności end gamowe, zresztą w scythe będzie kilka aktywności nie tylko global ale widzę że mu bardzo na tym globalu zależy
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  5. #215
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Proponuję dodanie timera i losowanie kto złapie na wszystkich globalach, razem z tymi eventowymi.
    Przynajmniej w tym roku by nie było fali banów dla jakiś borsuków XD bo skrypty by mało dawały.

    A drop amy to ciekawa kwestia ciekawe czy drop amy będzie przewyższał drop globala z następnego miasta

  6. #216
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Mi się wydaje że jest szansa że nie będzie przewyższała, pyłek pewnie zabiorą co do innych kwestii to w sumie tylko oni wiedzą. Losowanie nie jest dobre na boty ponieważ bot dalej bierze udział w losowaniu. Chyba że chodzi Tobie o taką sytuację że bot szybciej dobiega bo wie gdzie się zrespił. Również jako pomocnik skrypt szybciej dołączy niż normalny gracz. Czekam na losowanie pomocników na ama może na eventowe też wejdzie.
    Chociaż timer na eventowych to już przegięcie zwłaszcza że one się długo nie respią.
    Miłego dnia

  7. #217
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Sprawiedliwa losowość - w tym przypadku osoba, która nie została wylosowana, z każdą kolejną próbą ma większe szanse na złapanie. To nie tak że wejdzie ktoś od tygodnia i ma takie same szanse, ale ma swój osobny procent szansy który z każdą próbą się zwiększa

  8. #218
    Gracze MFO: Gry powinny być trudne.
    Też gracze MFO: Antek, kiedy solucja?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #219
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Taka zmiana na Amaterasu jest absurdalna, bo teraz zrobisz pożeracza znacznie dłużej przez to losowanie. Ta gra nie idzie w dobrym kierunku.
    Welcome to my world.

  10. #220
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Harriours Zobacz post
    Witam, przestańcie pierdzielić o igrzyskach w temacie o globalu. To przestaje być zabawne. Gdzie wy widzicie podobieństwo w obu tych rzeczach? S-T-O-P.
    Ja tylko mówię, że byłoby to ciekawe rozwiązanie, spokojnie tego nie zmienią, bo mogłoby być to niezbyt wygodne dla pewnych osób chodzących na Igrzyska. Dobrze prosperujący event, wygrywa największa najlepsza ekipa. A podobieństwo masz spore, im więcej ziomków łapie globala tym większa szansa że złapie ziomek i więcej ziomków bez nie ziomków bije.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Proponuję dodanie timera i losowanie kto złapie na wszystkich globalach, razem z tymi eventowymi.
    Przynajmniej w tym roku by nie było fali banów dla jakiś borsuków XD bo skrypty by mało dawały.

    A drop amy to ciekawa kwestia ciekawe czy drop amy będzie przewyższał drop globala z następnego miasta
    Prędzej czy później zapewne to usuną ale jak wszyscy wiedzą (pewnie wiedzieli wcześniej) drop jednak sporo zmienia.

    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Sprawiedliwa losowość - w tym przypadku osoba, która nie została wylosowana, z każdą kolejną próbą ma większe szanse na złapanie. To nie tak że wejdzie ktoś od tygodnia i ma takie same szanse, ale ma swój osobny procent szansy który z każdą próbą się zwiększa
    Już nie wymyślajcie, losowość to losowość koniec i kropka, zaraz zmienicie zdanie jak ktoś na evencie zrobi kilka multi trudne do udowodnienia i będziecie zarzucać że "jednak wcześniej było dobrze".

    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Gracze MFO: Gry powinny być trudne.
    Też gracze MFO: Antek, kiedy solucja?
    No cóż taka właśnie jest prawda, większość graczy to dorośli ludzie tylko zwyczajnie tutaj przemawia lenistwo, którą można zobaczyć chociażby na amie, bo:
    - timer,
    - losowanie pomocy,
    - akceptacja pomocy.
    Totalne zero wysiłku i w sumie mam pewną teorię, chyba administracja chce ograniczać liczbę osób online, wtedy nie siedzą i nie afczą na amie czekając na respa tym samym nie przeciążając serwerów.

    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Taka zmiana na Amaterasu jest absurdalna, bo teraz zrobisz pożeracza znacznie dłużej przez to losowanie. Ta gra nie idzie w dobrym kierunku.
    Wiesz to były słowa administracji z końca czerwca, że chodzi o komfortowe wbijanie pożeracza.
    Rok temu, może dwa na słowa, że ktoś sabotuje, bójkuje, COŚ ROBI (cokolwiek), odpowiedź administracji - element gry, dogadajcie się.
    Kierunek gry jest różny w zależności od tego co na górze ustalą, ale za dosłownie KAŻDYM razem jak robisz COŚ to musi zostać coś zmienione, żebyś za długo tego nie robił, a w szczególności jakbyś miał z tego jakiś wymierzalny profit.
    Zmiany pojawiają się wszędzie tam gdzie ciężko się "przebić randomowemu graczowi", nawet jeśli ten gracz nie próbuje się przebijać, taki uszczęśliwianie na siłę.

    Ja tylko czekam na jakiś event i losowanie łapiącego + losowanie wbijającego to dopiero będzie jazda bez trzymanki, zaraz będzie płacz "a ja pierwszy złapałem i nie mogłem złapać, multi dobiegło i go wylosowało", "a ja pierwszy dobiegłem i nie wbiłem", "a ja tu stałem a on zalogował i wbił", "a te multi to nie powinny móc wbijać".

    - - - - - - - - - -

    Oczywiście nie traktujcie pewnych rzeczy zbyt poważnie, bo serio to co się teraz dzieje / będzie się działo jest mega zabawne w wielu aspektach. W mfo już się mało co gra, zaraz odpalą losowania i wszystko będzie się kręciło wokół tego czy Cię algorytm wylosuje.

    Może ktoś kto będzie potrzebował pomocy np. z Boginią będzie mieć przycisk "losuj pomocnika" i zostanie przymusowo teleportowany za 0 energii do Ruin, a po pomocy od teleportowany z powrotem do poprzedniej lokacji xD To byłby HIT nikt by nie narzekał na brak pomocy.

  11. #221
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Jeżeli tak bardzo brakuje ci bójek @Sensei Sonquar, to nie jesteś sam. Eresmel, Xantus, Denol, ja i kilka innych osób jesteśmy chętni na sportowe 4v4 przed świątynią Więc wystarczy się zgadać i zapraszam :3

  12. #222
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Jeżeli tak bardzo brakuje ci bójek @Sensei Sonquar, to nie jesteś sam. Eresmel, Xantus, Denol, ja i kilka innych osób jesteśmy chętni na sportowe 4v4 przed świątynią Więc wystarczy się zgadać i zapraszam :3
    Nie wiedziałem że Wyklęta Świątynia to to samo co Wyklęte Góra, trochę różne lokalizacje ale mniejsza. Tak serio przecież każdy wie że Cię łapałem dla beki, jak z resztą kilka innych osób, ale może już po raz n'ty nie ma co o tym pisać i tłumaczyć, nie sądzisz? Wszyscy wiedzą że za Tobą nie przepadam i kolejny post nie sprawi że wszyscy+1 będą wiedzieć bardziej.

    Twój cel był prosty - brak bójek przed samą amą - osiągnięty, więc może pochwal jakie zmiany są dobre i góra będzie wiedzieć że jest ktoś komu zmiany przypadły do gustu.

    PS. Może pisz coś w temacie, a nie cały czas mnie zaczepiasz jakimiś postami w moją stronę, jak nie masz zdania na temat zmian na amaterasu to może zachowaj offtopic dla siebie? Możesz założyć osobny post gdzie możesz zrobić "Dobre rady wujka Barbinexa" i będziesz radzić każdemu co powinien robić.

  13. #223
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie wiedziałem że Wyklęta Świątynia to to samo co Wyklęte Góra, trochę różne lokalizacje ale mniejsza. Tak serio przecież każdy wie że Cię łapałem dla beki, jak z resztą kilka innych osób, ale może już po raz n'ty nie ma co o tym pisać i tłumaczyć, nie sądzisz? Wszyscy wiedzą że za Tobą nie przepadam i kolejny post nie sprawi że wszyscy+1 będą wiedzieć bardziej.

    Twój cel był prosty - brak bójek przed samą amą - osiągnięty, więc może pochwal jakie zmiany są dobre i góra będzie wiedzieć że jest ktoś komu zmiany przypadły do gustu.

    PS. Może pisz coś w temacie, a nie cały czas mnie zaczepiasz jakimiś postami w moją stronę, jak nie masz zdania na temat zmian na amaterasu to może zachowaj offtopic dla siebie? Możesz założyć osobny post gdzie możesz zrobić "Dobre rady wujka Barbinexa" i będziesz radzić każdemu co powinien robić.
    Jakbyś to robił 4fun, to byś potem nie pisał tutaj całej rozprawki na 500 słów na ten temat

    Co do samych zmian, to nie wiem co innego (poza przywróceniem starej ilości AP'u) byłoby dobrą zachętą dla graczy, aby wbijali na globale i jednocześnie nie psuło równowagi na rynku w tej grze. Jedyne co bym może wprowadził, to żeby złoty pył miał np dopisek ,,dostępny od poziomu 80''.

    O bójki w świątyni najwięcej odzywają się odziwo Ci, którzy nawet przed wyłączeniem bójek nikogo nie łapali, lub łapali tylko jedną osobę, aby ją podenerwować.
    Dałbym sobie rękę uciąć, że jakby teraz zobaczyć, kto najbardziej domagał się bójek i włączyć je spowrotem, to te osoby nawet by nie siedziały na amie.

    W kwestii losowania, kto złapie amę, to nawet bym powiedział, że jest sprawiedliwie, ale wyłączyłbym wtedy możliwość akceptacji pomocy i też dał na zasadzie losowania pomocników, lub zasada ,,kto pierwszy, ten lepszy''.

  14. #224
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Ale wy gadacie głupoty, non stop to samo niczym katarynka to nie będę gorszy i też się powtórzę.
    Obecne iś to chyba najlepsza forma jaka jest bo sabotów jako takich nie ma, no chyba że znowu z WŁASNEJ woli przyjmiecie do walki mojego człowieka bartolome.
    Pod koniec devos to dopiero był festiwal sabotów, teraz jest to wypośrodkowane bo nie jest to ani sabot fest ani zwyczajny turniej 4v4 albo ustawka na jeziorze bo jedyne jak można odgórnie zaszkodzić przeciwnikowi to wyłapać go ale to też idzie skontrować i niekiedy dochodzi przez to do różnorodnych potyczek typu 2v2 itd pod warunkiem że oponenci wreszcie się ogarną i zwerbują więcej ludzi co mają chociaż jako takie profile a nie same mięsa armatnie
    This is a certified hood classic

  15. #225
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Czemu ludzi zabijający swoją 1500 amaterasu obowiązują takie same limity jak nowych graczy tylko dlatego, że ci pierwsi przyszli na amaterasu inną postacią???
    Jakie to jest głupie!

    - - - - - - - - - -

    Powinno sprawdzać czy ktoś ma złapanych 100 amaterasu na całym koncie, a nie tylko na danej postaci!

    - - - - - - - - - -

    Jak ja mam nabić pożeracza gdy konkuruję z ludźmi którzy biją swoją tysięczną amaterasu na takich samych zasadach?! To niesprawiedliwe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •