Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Tomi ale wody to dałbyś dawać xD

  2. #77
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Tomi ale wody to dałbyś dawać xD
    Sorry, już poprawione.

  3. #78
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nazwa:  IMG_20230717_205841.jpg
Wyświetleń: 164
Rozmiar:  660.9 KB

    Ja bym jeszcze to usunął dodatkowo jak duża frekwencja się utrzyma to bym zaproponował usuniecie akceptacji pomocy bo i tak ciężko będzie wybrać swój skład i każdemu będzie szkoda sabotować by stracić możliwość wbicia na być może jedyną ame w ciągu dnia.

    - - - - - - - - - -

    Rozważył bym również lekkie skrócenie respow za dnia i troszkę mocniejsze w nocy.
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 17-07-2023 o 21:16
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #79
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Proponuje wprowadzenie limitu dziennego 1 amy, bo taki gracz jak Iverk nie chce powiedzieć że skryptuje ale możliwe lub ma o wiele szybszą animację amy ode mnie. U mnie się nie pojawiła a ten już walczy. Dodatkowo proponuję przerzucenie gry na jakiś lepszy serwer bo jak wszyscy zaczynają biegać to mam na około 1s spadek do 1 fpsa XD.
    Nazwa:  monopol.png
Wyświetleń: 146
Rozmiar:  46.4 KB
    Ostatnio edytowane przez Bartolome ; 17-07-2023 o 21:51

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Jescze mogę dodać że po tych zmianach jest za duży chaos. Gdzie ja i między innymi zaczęliśmy ostro biegać tam, a kagome złapał materaca stojać w miejscu więć dziwna logika respu

  6. #81
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nie rozumiem was, przecież tak zawsze było, po drugie ciężko złapać i tak każdy ma różnie animację ponieważ każdy widzi swoją i w momencie złapania zostaje ona podmieniona pod złapaną.

    1 ama dziennie przy obecnym dropie AP to śmiech na sali, drop nie został aż tak zwiększony.

    Tomi napisał że limity przy dużej popularności są zbędne, więc nie widzę sensu marudzić że się nie wbiło na dwie amy

    - - - - - - - - - -

    o to chodziło, by rzadko się biło czekam na większe buffy do dropu
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #82
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Proponuje wprowadzenie limitu dziennego 1 amy, bo taki gracz jak Iverk nie chce powiedzieć że skryptuje ale możliwe lub ma o wiele szybszą animację amy ode mnie. U mnie się nie pojawiła a ten już walczy. Dodatkowo proponuję przerzucenie gry na jakiś lepszy serwer bo jak wszyscy zaczynają biegać to mam na około 1s spadek do 1 fpsa XD.
    Nazwa:  monopol.png
Wyświetleń: 146
Rozmiar:  46.4 KB
    Nie ma to jak proponować zmianę na której sam później ucierpisz i na którą będziesz żałował. Najlepszy sposób usunięcie akceptacji Ja bym się wstrzymał na miejscu Tomiego i zobaczył jak lepszy drop wpłynie na aktywność i czy nie jest ona krótkotrwała. Wydaje mi się że w dłuższej perespektywie jeżeli zainteresowanie się utrzyma to wszelkie limity, akcpetacja będą zniesione więc nie ma co płakać.
    Miłego dnia

  8. #83
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Nie ma to jak proponować zmianę na której sam później ucierpisz i na którą będziesz żałował.
    Nie weszła żadna zmiana którą proponowałem każda została przerobiona poprzez negację lub po prostu olana tak ku ścisłości woli.

  9. #84
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    bo taki gracz jak Iverk nie chce powiedzieć że skryptuje
    Jestem czysty, nie używam żadnego skryptu do złapania Amaterasu.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  10. #85
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Nie rozumiem was, przecież tak zawsze było, po drugie ciężko złapać i tak każdy ma różnie animację ponieważ każdy widzi swoją i w momencie złapania zostaje ona podmieniona pod złapaną.

    1 ama dziennie przy obecnym dropie AP to śmiech na sali, drop nie został aż tak zwiększony.

    Tomi napisał że limity przy dużej popularności są zbędne, więc nie widzę sensu marudzić że się nie wbiło na dwie amy

    - - - - - - - - - -

    o to chodziło, by rzadko się biło czekam na większe buffy do dropu
    No napisał że miniacz nie przejdzie bo 4 amy na osobe to za dużo. Nawet pozwoliłem sobie zaznaczyć w twojej wypowiedzi odpowiednie fragmenty

  11. #86
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Przecież o to chodzi, by nie każdy bił po 4, po to jest limitowa ilość na serwer by nie zawsze dało się wbić, polecam się uspokoić, masz jeszcze tydzień by spróbować wbić i wydropić coś dla siebie
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #87
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    No napisał że miniacz nie przejdzie bo 4 amy na osobe to za dużo. Nawet pozwoliłem sobie zaznaczyć w twojej wypowiedzi odpowiednie fragmenty
    Po prostu akceptacja pompcy jest do wyrzucenia, zawsze ktoś może mieć szybszą animacje i już nie złapiesz, od jego woli zależy kogo doda i to jest chore. Dajmy temu czas zobaczyć jak to się później rozwinie. Nie złapałeś teraz to złapiesz następną.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Jescze mogę dodać że po tych zmianach jest za duży chaos. Gdzie ja i między innymi zaczęliśmy ostro biegać tam, a kagome złapał materaca stojać w miejscu więć dziwna logika respu
    klikając w tron możesz złapać amę i nie musisz biegać xd
    Miłego dnia

  13. #88
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Proponuję by dana osoba nie mogła złapać dwa razy pod rząd

  14. #89
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    A jeśli można spytać to będzie coś zmieniane pod Wendigo i Necrona? Mam wrażenie że one są zapominane.

  15. #90
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    A jeśli można spytać to będzie coś zmieniane pod Wendigo i Necrona? Mam wrażenie że one są zapominane.
    Jak na razie sprawdzane są zmiany na Amaterasu, administacja zobaczy czy przyniosą odpowiedni skutek, więc nie ma sensu wpowadzać tego na wszystkie globale (czas pokaże).


    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Proponuję by dana osoba nie mogła złapać dwa razy pod rząd
    Najłatwiej po prostu tak jak powiedziałem, usunąć akceptację jak napływ graczy na Amaterasu nie okaże się tylko chwilowy.
    Miłego dnia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •