Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #61
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Można zrobić inną kategorię takich mini bossów, przykładowo raz na konto się respi i ktoś musi klikać 1/2 osoby podczas takiej wymianki, mogła by być informacja na mapce że taki miniboss jest raz na konto.
    Wtedy to nie jest boss globalny.

    Co z tego że taki mini jest unlimited? Od teraz globale mają być dla każdego, a wiadomo że jakby cała gra chciała ubić taką amaterasu to ktoś mógłby przez cały dzień nic nie ubić, a tak jest dla każdego? Jest, każdy bije, drop rozkłada się na całą grę, jak chciałeś.
    Każdy ma raz na konto i dziękuję, nie trzeba dawać limitów, jakichś antysabotów NIC.
    Na tym polega globalność, że nie każdy chętny codziennie złapie "swojego" - nawet jak się stawi na każdy resp. Niekoniecznie nawet raz na 3 dni - w zależności od proporcji liczba respów na 24h/liczba chętnych przy każdym respie.
    Takie było pierwotne założenie. I dzięki temu, że to miało by być nieczęste dla jednego konkretnego konta, to ogólna pula nagród mogła by być wyższa i ciekawsza.
    Dodatkowo, gdy więcej osób ma dostęp do rywalizacji o łapanie, to można też zwiększyć częstotliwość respu.
    Wiem, że ciężko się teraz przestawić, ale tak to powinno działać.


    W grze powinny być dwa globale, jeden z gorszym dropem dla każdego oraz drugi bez ograniczeń z dużo lepszym dropem gdzie się pozwoli na prywatyzacje, a wręcz do niej zachęci za względu na zarobek.
    Odwrotnie z tym dropem jeśli już
    BTW. Nie będzie dwóch kategorii globali. Co najwyżej jak jest teraz - dwie kategorie zasad - dla pożeraczy i niepożeraczy.

  2. #62
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Odwrotnie z tym dropem jeśli już
    BTW. Nie będzie dwóch kategorii globali. Co najwyżej jak jest teraz - dwie kategorie zasad - dla pożeraczy i niepożeraczy.[/QUOTE]

    Jeśli chodzi o sam drop globali to uważam, ze również jest do poprawy. Jeśli już sprowadza się do tego, że robi się twarde limity itp. to ten drop powinien zostać podkręcony, ponieważ jest więcej osób, trudniej jest złapać i m.in przykładowo dla mnie nie chce się rywalizować w łapankę z ludźmi na globalu który dużo mi nie da, a wręcz jestem na 0 lub -, bo eq i drop ze szkatułek jest jest już od dawna mało warty ( nawet i karta myślę, bo kto kolekcjonuje karty to raczej ją ma ), kiedyś był to dobry sposób na farme ap do gemów, obecnie teraz po nerfie i wprowadzeniu limitów to moim zdaniem strata czasu. Z wendigo jest jeszcze gorzej wnioskując z moich obserwacji, szkatułka nic nie daje, eq mało warte ( karta może coś jeszcze warta, nie mam pojęcia ) a na walkę jest wywalane dużo zasobów, przedmioty, rogi itp. Według mnie jeśli już mają takie rzeczy zostać wprowadzone, jak czytam w tym temacie ( wliczam również te co zostały ) ten drop powinien być koniecznie podkręcony.

    Osobiście gdyby to ode mnie zależało to na kolejnym globalu by leciały op itemki do pvp, które można zdobyć TYLKO i wyłącznie z tego globala, dlaczego? Od samego początku by powstały ekipy ze starych i nowych graczy chcących wydropić i zrobić eq, a ludzie mają tendencje do robienia jak najlepszego eq w szybkim tempie by dominować w pvp. Jakaś zdolka/ki must have do pvp/tvt również jak eq tylko z globala. Myślę, że sprawiłoby to dużą rywalizacje od samego początku oraz nawet by był sens bicia tego globala 2-3 lata po wyjściu upka, bo znajdzie się osoba chcąca takie itemy kupować, bo eq eskimosa w pvp? em mieszane mam uczucia, według mnie to szit, szczególnie że były chyba nawet nerfione jeśli dobrze pamiętam, ale ręki nie dam sobie uciąć. Przykładem co do zdolki z obecnego upka jest doładowanie.
    Ostatnio edytowane przez Kyle Crane ; 16-07-2023 o 17:20

  3. #63
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał MasterOfFlair Zobacz post
    różnice zdań w grach mmorpg to normalna sprawa tak było i będzie, że jak ktoś sobie nie radzi to szuka innych rozwiązań, by było na jego korzyść ( w tym przypadku jest wyeliminowanie wszelkich możliwości rywalizacji i prywatyzacji, co w takich grach jest całkowicie normalne i nie powinno być eliminowane w żaden sposób ). Mfo to jest jedyna tego typu gra w której spotkałem się z czymś tak absurdalnym, by wymuszać zmiany, ponieważ nie ma się znajomych i jest się eliminowanym z globala który jest typem potwora o którego powinno się bić. Za czasów margonem zdarzało się, że czasem trzeba było się bić o mapę 3-8h dziennie ( kiedyś był na to czas hehe ) i ludzie przyjmowali na klatę swoją porażkę, wyzywając mocno fakt, ale to normalna też sprawa u wielu graczy. Szczerze mówiąc to aż na to się patrzeć nie da co się wyprawia w tej grze od strony gracza który spędził wiele dobrych lat w grach mmorpg. Już nie wspominam o tym jak zostało zniszczone tvt, bo aż szkoda o tym mówić i mówię to jako osoba która nienawidzi tvt, ale zdaje sobie sprawę, że taka aktywność to bardzo ważny element gry do którego tworzy się ekipy, eq i kupuje/dropi zdolności.

    Prawda jest też taka, że 90% osób płaczących, że jest eliminowana jest sama sobie temu winna dając przykład powiedzmy mnie i varvinexa:

    - Ja gdy przyszedłem pierwszy raz na amaterasu to też chciano mnie eliminować, bo byłem nowy, nie umiałem bić itp. wystarczyło się dogadać, czasem ustąpić i po nie długim czasie zostałem zaakceptowany bez wszczynania wojny ( była kompletna prywatyzacja wtedy, bo za devos ludzie często byli zbyt ograniczeni, by zabić trola ) Da się? da.

    - Varvinex: przyszedł kiedyś na necrona kiedy ja, sensei i inni go biliśmy i po tam iluś eliminacjach pierwsze co zaczął wyzywać ludzi itp. zdarzały się sytuacje, że latał za mną po wyspie i na chacie wypisywał jakieś dziwne teksty typu " ru***m rudego" czy coś w tym stylu ( nawiązanie do skina ) i do dziś jest wszędzie eliminowany przez ludzi, dlaczego? wystarczy przeczytać co napisałem i to jest absurd, że takie szit zmiany idą pod takich ludzi, bo monopol i eliminacje niechcianych ludzi to normalna sprawa, a wystarczającym uderzeniem w graczy były mocne nerfy dropu.

    - - - - - - - - - -



    Pisałem o tym wyżej i zgadzam się. W grze powinny być dwa globale, jeden z gorszym dropem dla każdego oraz drugi bez ograniczeń z dużo lepszym dropem gdzie się pozwoli na prywatyzacje, a wręcz do niej zachęci za względu na zarobek. Jedna i druga strona medalu będzie miała globala, a po tą lepszą stronę będzie się trzeba nawalać jak przystało na gry tego typu..
    Tiaa, tylko, że na amaterasu żadnych cyrków nie było (przez moje pierwsze 100 am). Po wbiciu pożeracza zaczęto mnie łapać bez powodu, mimo, że siedziałem cicho, a potem jak z tego powodu zacząłem wyśmiewać skrypt oponenta, to jeszcze dołożył sabotowanie amaterasu

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2023
    Postów
    22
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Tiaa, tylko, że na amaterasu żadnych cyrków nie było (przez moje pierwsze 100 am). Po wbiciu pożeracza zaczęto mnie łapać bez powodu, mimo, że siedziałem cicho, a potem jak z tego powodu zacząłem wyśmiewać skrypt oponenta, to jeszcze dołożył sabotowanie amaterasu
    Przykłady w mojej wypowiedzi brałem z sytuacji w których brałem udział lub mnie dotyczyły rykoszetem w przeszłości kiedy lałem globale aktywnie i dałem jako możliwy powód sabotowania Cię przez innych graczy. Nie wiem co się teraz obecnie dzieje na amie, czemu Cię sabotują w obecnej chwili, więc się na ten temat nie wypowiadam, ale nienawiść/niechęć do kogoś znikąd się nie bierze.

  5. #65
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    237
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Można zrobić inną kategorię takich mini bossów, przykładowo raz na konto się respi i ktoś musi klikać 1/2 osoby podczas takiej wymianki, mogła by być informacja na mapce że taki miniboss jest raz na konto.
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Co wy na to, aby wszelkie globale zamienic na zwykle minibossy bez mozliwosci spawnu dodatkowego, a system minibossow globalnych stosowac tylko i wylacznie na mapach eventowych?
    Czy naprawdę ktoś zupełnie poważnie proponuje jakieś nowe kategorie mini globalnych, zamieniać je zwykłe mini czy nawet usunąć zupełnie Amaterasu? Uważam, że jest to zupełnie niepotrzebne komplikowanie aktualnego systemu.

    Podobnie z usuwaniem ochronki po pojedynku (albo usunięcie bójkowania z Wyklętej Świątyni), ban za sabotowanie. Czy te wszystkie zmiany są rzeczywiście potrzebne? Z tego co czytałem, to tylko jedna lub dwie osoby (nie chodzi o Galaxy albo damiana, których zacytowałem wyżej) chcą tych drastycznych zmian, podczas gdy pozostałe osoby wolą aktualny stan rzeczy zachować LUB proponują jakieś kompromisowe propozycje, zapewne trzymając kciuki aby zmiany były jak najmniej dotkliwe dla Amaterasu, patrząc na dotychczasowe zmiany.



    Mogę się założyć, że znacznie, znacznie więcej osób wolałoby usunięcia twardego limitu 4 łapań dziennie dla osób z pożeraczem, niż ingerowanie w bójki, ochronki lub nowe typy globali, jednak tej kwestii nikt nie podnosi.

    Na poprawienie sytuacji na Amaterasu ja proponuję:
    • usunięcie twardego limitu 4 łapań dziennie dla osób z pożeraczem. Zamiast tego brak limitu, każdy łapie tyle Amaterasu ile mu się uda LUB powrót do poprzedniego limitu 6 łapań dziennie, a przy każdym kolejnym czekanie minuty lub dwóch LUB 4 łapania dziennie, później czekanie minuty lub dwóch

    • w zależności od wyżej wspomnianego limitu, po jego przekroczeniu ORAZ przegranej walce trzeba będzie odczekać minutę lub dwie minuty (podobnie jak było to w poprzedniej wersji limitów z 02.2022)

    • informacja o czasie pojawienia się Amaterasu zamiast pokazywać dokładny czas co do sekundy, niech pokazuje czas z przybliżeniem 15 lub 10 min. Taka zmiana byłaby rozsądna po usunięciu twardego limitu, inaczej to właściwie po co coś takiego?

    • możliwość wzywania pomocy do walki tylko na 50 pierwszych walk

    • nic nie zmieniać w bójkach w Wyklętej Świątyni, ewentualnie usunąć ochronę po pojedynku
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  6. #66
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Wtedy to nie jest boss globalny.


    Na tym polega globalność, że nie każdy chętny codziennie złapie "swojego" - nawet jak się stawi na każdy resp. Niekoniecznie nawet raz na 3 dni - w zależności od proporcji liczba respów na 24h/liczba chętnych przy każdym respie.
    Takie było pierwotne założenie. I dzięki temu, że to miało by być nieczęste dla jednego konkretnego konta, to ogólna pula nagród mogła by być wyższa i ciekawsza.
    Dodatkowo, gdy więcej osób ma dostęp do rywalizacji o łapanie, to można też zwiększyć częstotliwość respu.
    Wiem, że ciężko się teraz przestawić, ale tak to powinno działać.



    Odwrotnie z tym dropem jeśli już
    BTW. Nie będzie dwóch kategorii globali. Co najwyżej jak jest teraz - dwie kategorie zasad - dla pożeraczy i niepożeraczy.
    Podsumowując twoją wypowiedź, wbić w walkę z globalem ma być trudno dlatego są lepsze nagrody, szkoda że te lepsze nagrody są tylko na papierze i nic sensownego z tych globali nie leci, ciężko jest ubić amaterasu bo jest dużo osób bez pożeracza a Ap i inne rzeczy to śmiech na sali, nie dziwię się dlaczego część ludzi sobie od razu po tych zmianach odpuściła bicie.

    Dalej będą zmiany pod bambików i nie będzie o co walczyć, temat do zamknięcia. Jak chcecie sobie porywalizowac to nie w tej grze, co najwyżej można sobie pograć pod fabułę.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  7. #67
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ciągle nie rozumiecie, że aby global mógł dawać dużo większe nagrody, to trzeba zrobić takie zasady, aby konkurencja była tak duża (czyli musi być przystępne łapanie), że nie będzie opcji, aby złapać go częściej niż raz dziennie (średnio). Sytuacja, gdy globala można bić kilka razy dziennie jest nienormalna - bicie częstsze niż zwykłe mini, to i ma nagrody adekwatne.
    Im rzadziej możliwe będzie bicie przez to samo konto, tym lepsze mogą być nagrody. A wtedy żadne limity nie są potrzebne, bo nigdy się ich nie osiągnie.
    Limity są tylko protezą na monopolizację.

    Wg mnie:
    punkt 8B + podniesienie nagród + częstszy resp i jest przyjemny global dla sporej części graczy (bardziej w stylu eventowym).
    Ewentualne dla pożeraczy zostawić brak akceptacji pomocy - jak się złapało swoich 100 to się już raczej ma ekipę.

    ciężko jest ubić amaterasu bo jest dużo osób bez pożeracza a Ap i inne rzeczy to śmiech na sali, nie dziwię się dlaczego część ludzi sobie od razu po tych zmianach odpuściła bicie.
    Jeśli ciężko ubić poprzez większą konkurencję od nowych postaci bez pożeracza - to b. dobrze. O to chodziło.

  8. #68
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Rozumiem o co Ci chodzi, ale masz złą taktykę bo chcesz podnosić drop jak będzie to biło bardzo dużo osób - nikt nie będzie bił ze słabymi nagrodami for fun poza niekórymi osobami, które mają fun z bicia i wołaja się po messach i discordach. Nagrody muszą być od razu, jak ludzie myśleli że wraz z trudnością globala idzie drop to na wendzie było DUŻO osób jak na wczesny etap upka (mało osób miało max lvl) niestety jak zobaczyli co z tego dropi, to szybko sobie odpuścili.

    Możecie sprawdzić czy taktyka global z dobrym dropem się sprawdzi, najwyżej osłabicie drop, co wam szkodzi? W końcu trzeba próbować, prawda?
    Dalej mi nie odpowiedziałeś dlaczego na globalach nie wypada psuć innym zabawy a na igrzyskach już jest okej.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  9. #69
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    267
    Kurczę pojawia się bardzo dużo propozycji. Nie wiem którą wybrać najlepiej by było wprowadzić każdą z nich i niech gracze ocenią. Ale to bardzo dużo roboty imo można spróbować 8B z tym podniesieniem nagród jak będzie wyglądało to wgle podniesienie nagród. Ale ja się już trochę wymiksowuje z tematu bo dziś Ama kartę dała więc raczej nie będę już na nią chodził wcale lub tak często
    XD

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ciągle nie rozumiecie, że aby global mógł dawać dużo większe nagrody, to trzeba zrobić takie zasady, aby konkurencja była tak duża (czyli musi być przystępne łapanie), że nie będzie opcji, aby złapać go częściej niż raz dziennie (średnio). Sytuacja, gdy globala można bić kilka razy dziennie jest nienormalna - bicie częstsze niż zwykłe mini, to i ma nagrody adekwatne.
    Im rzadziej możliwe będzie bicie przez to samo konto, tym lepsze mogą być nagrody. A wtedy żadne limity nie są potrzebne, bo nigdy się ich nie osiągnie.
    Limity są tylko protezą na monopolizację.

    Wg mnie:
    punkt 8B + podniesienie nagród + częstszy resp i jest przyjemny global dla sporej części graczy (bardziej w stylu eventowym).
    Ewentualne dla pożeraczy zostawić brak akceptacji pomocy - jak się złapało swoich 100 to się już raczej ma ekipę.


    Jeśli ciężko ubić poprzez większą konkurencję od nowych postaci bez pożeracza - to b. dobrze. O to chodziło.
    Tomi żeby konkurencja była duża, zainteresowanie było większe to minibossy musiałyby być na poziomie wodnego żółwia. Tylko wtedy nagroda na Amie musiałaby być przecięta jeszcze przez pół. Większość ludzi tutaj nie umie i nie chce się uczyć mechanik bardziej skomplikowanych bossów, tylko z tą różnicą że teraz Ci co nie umieją biorą skrypt z forum, wrzucają i Ci którym bardziej zależy im walki kreują.

    Inną kwestią jest to że po coś są te mapki bójkowe, te zdolki TvT, chociaż nie wiem czy ktoś to widzi ale wszystko obraca się wokół kilku osób w Świątyni.

  11. #71
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Nie zgodzę się z tobą, są osoby które się uczą tego bić, wiadomo że zawsze będą osoby które będą mieć gdzieś, a potem będą płakać że im nikt nie chce ugrywać walki jak mają gdzieś się nauczyć bić i zrobić w miarę build.
    Rozwala mnie wtedy że te osoby potem płaczą że potrzeba zmian, społeczność jest otwarta i nikt od razu nie zakazuje bicia, nie sabotuje, w większości przypadków tacy gracze są sami sobie winni czy to przez toksyczne zachowanie czy poprzez brak współpracy z ludźmi którzy do nich wbili.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Kurczę pojawia się bardzo dużo propozycji. Nie wiem którą wybrać najlepiej by było wprowadzić każdą z nich i niech gracze ocenią. Ale to bardzo dużo roboty imo można spróbować 8B z tym podniesieniem nagród jak będzie wyglądało to wgle podniesienie nagród. Ale ja się już trochę wymiksowuje z tematu bo dziś Ama kartę dała więc raczej nie będę już na nią chodził wcale lub tak często
    XD
    Tutaj się z tobą zgodzę, pasowało by wypróbować wszystkie rozwiązania, po czym wprowadzić najlepsze, albo kilka (o ile nie było by strikte najlepszego, tylko część zbliżona efektowo że jest popularność), dzięki temu gra była by ciekawsza.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  12. #72
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Moja propozycja odnośnie działania amy (chciałbym aby odpowiedzi dotyczyły głównie samego pomysłu, bo poszczególne zasady można zawsze modyfikować):
    - Szybkie bójki tzn. brak prota, 10s na ruch i chwilowy ban wejścia na ame po śmierci.
    - czas respu amy zależny od pory dnia (wieczorem najczęściej, a w środku nocy znaaaacznie rzadziej)
    - Twardy limit dzienny zbitych amaterasu (patrz kolejny punkt)
    - Zwiększenie dropu z amy

    I cięższa do wymyślenia część, bo wymagająca czasu na samą implementację, czyli system łapania:

    Ktoś łapię amę to jego cała grupa wchodzi do poczekalni(jak okno startowania bójki), jeśli podczas
    tego czasu (2min?) inna grupa wbije na amę to rozgrywa się walka. (czyli tylko 2 pierwsze grupy się liczą). Żeby taki system działał, tzn. aby zminimalizować możliwość "oszukiwania", powinna być wymagana grupa co najmniej 3 graczy, żeby zaatakować amę. (oczywiście potem można wezwać 4tą osobę na pomoc)

    Jeśli chodzi o normalne bójki między respami, to również bym dał podobną blokadę co wyżej - po to, żeby nie dało się chwilę przed amą wywołać bezsensownej bojki 1v4, wykluczając tym samym cały team z walki o respa.

    Celem mojego pomysłu jest nie tyle poprawianie samej amy, a użycie amy do ożywienia tvt poprzez stworzenie stałego eventu tvt z nagrodami za wina (lepszy drop z amy oraz gold z przegranych). Jeśli nie na amie, to na jakimś globalu Scythe(stojącym w miejscu).
    Reputy tutaj

  13. #73
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    W sumie najciekawszy pomysł a zarazem najmniej realny na wprowadzenie, zostaje jeszcze pytanie a co jak są np. 4 grupy? Tamte dwie odrzuca? A może widziałbyś taki pomysł że dwie grupy się biją a potem wygrany z wygranym, tylko problem znowu jakby były nieparzyste grupy. Można też rozwiązać że wtedy tamta czeka w poczekalnii aż się tamci przestaną bić. Problemem wtedy by były znowu zbyt długie respy globala.
    Wątpię żeby takie coś udało się wprowadzić (zbyt skomplikowana mechanika) a co do TvT to raczej niczym innym niż globalem z dobrym dronem nie da się ożywić.
    Dodatkowo wszystko się skupia aby wyszedł nowy upek a nie aby urozmaicić bicie globala/ożywić TvT które było zabijane systematycznie od 2015r.
    Tutaj nie zauważyłeś że pojawia się problem monopolu. Chociaż twardy limit by ten problem rozwiązywał. Dodatkowo problemem by było że silny skład nabija zawsze limit a pozostałym może się nie udawać co też może być przeszkodą.
    Chyba żeby wprowadzić jakiś limit po jednej wygranej o globala xD ale im bardziej się w to zagłębiasz tym zauważasz ile pracy by to musiało zostać włożone.
    Ostatnio edytowane przez DawidXD ; 17-07-2023 o 01:56
    Miłego dnia

  14. #74
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Moja propozycja odnośnie działania amy (chciałbym aby odpowiedzi dotyczyły głównie samego pomysłu, bo poszczególne zasady można zawsze modyfikować):
    - Szybkie bójki tzn. brak prota, 10s na ruch i chwilowy ban wejścia na ame po śmierci.
    - czas respu amy zależny od pory dnia (wieczorem najczęściej, a w środku nocy znaaaacznie rzadziej)
    - Twardy limit dzienny zbitych amaterasu (patrz kolejny punkt)
    - Zwiększenie dropu z amy

    I cięższa do wymyślenia część, bo wymagająca czasu na samą implementację, czyli system łapania:

    Ktoś łapię amę to jego cała grupa wchodzi do poczekalni(jak okno startowania bójki), jeśli podczas
    tego czasu (2min?) inna grupa wbije na amę to rozgrywa się walka. (czyli tylko 2 pierwsze grupy się liczą). Żeby taki system działał, tzn. aby zminimalizować możliwość "oszukiwania", powinna być wymagana grupa co najmniej 3 graczy, żeby zaatakować amę. (oczywiście potem można wezwać 4tą osobę na pomoc)

    Jeśli chodzi o normalne bójki między respami, to również bym dał podobną blokadę co wyżej - po to, żeby nie dało się chwilę przed amą wywołać bezsensownej bojki 1v4, wykluczając tym samym cały team z walki o respa.

    Celem mojego pomysłu jest nie tyle poprawianie samej amy, a użycie amy do ożywienia tvt poprzez stworzenie stałego eventu tvt z nagrodami za wina (lepszy drop z amy oraz gold z przegranych). Jeśli nie na amie, to na jakimś globalu Scythe(stojącym w miejscu).
    Ta propozycja wygląda jakbyś chciał zrobić KG przed Amaterasu, przy takich warunkach gdzie masz kilka osób bijących tego globala mocny przerost formy nad treścią. Problemem nie są bójki, mało kto się tam bije, bardziej Tomi chce zwiększyć zainteresowanie tylko jak pisałem, mechanika amy mimo że jest turbo prosta to nikt jej się nie chce uczyć. Są poradniki, przekierowania jak dla dzieci na forum "jak bić tego minibossa" i nic to nie zmienia, bo wszyscy oczekują że:
    a) Zabije się na auto (bo po coś te skrypty są)
    b) Ktoś wyjaśni jak dziecku kroczek po kroczku co ma robić,
    Można dodać punkt:
    c) Wbije do walki na auto w byle jakim profilu i nawet jak ktoś cokolwiek podpowie to i tak nic to nie zmieni.

    Już lepszym rozwiązaniem byłyby jakieś instancje z poziomem trudności, masz grupkę znajomych kilku osób wchodzisz i bijesz.
    W zależności od poziomu trudności masz większy lub mniejszy drop, wchodzisz z grupą A to nie możesz wejść z grupą B, każdy ma swój timer i ekipę i po problemie.

  15. #75

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •