Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 283

Temat: Bartolome i inne zjawiska pogodowe

  1. #151
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Generalnie jak zrobisz osobny temat i faktycznie ziomek jest toxic a masz na to wystarczająco dowodów (no parę/paręnaście osób musiałoby zarzucić jakimś ss) to myślę że prędzej czy później Tomi zareaguje i przynajmniej ostrzegawcze 3 dni dostanie. Na mnie kiedyś Atronis i chyba Rumpel założyli takie tematy jak parę lat temu mnie ponosiło to nie powiem najpierw 3 a potem 7 dni chyba dostałem. No tylko to są skrajne przypadki jak ziomek serio przesadza, a no i nie zdziwię się jak discord/fb nie miałoby żadnego znaczenia.
    1. Epitety poza grą - administracja raz zareaguje, raz nie, nie ma jasnych zasad co do tego wątku, możesz kogoś niemalże bezkarnie wyzywać,
    2. Myślisz że komuś się chce prowadzić dochodzenie dowodowo screenowe, po co? Żeby dostał bana na kilka dni? Lepiej mu amę sabotnąć i bekę cisnąć jak się poci i bije manu żeby odno dostać.

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    róbcie co chcecie ale bójki na tej mapie muszą wrócić - nie dość że mini-boss globalny to jeszcze jedna z najbardziej uczęszczanych mapek.
    W ogóle czemu z amaterasu można dostać złoty pył a z wendigo nie?
    1. Tomi sprawdza "co by było gdyby" i testuje różne podejścia:
    - zwiększenie dropu - wszedł pył i cyk nagle ktoś przypomniał sobie o amie.
    Wiem że powtarzam ale ja bym serio sprawdził wrzucenie jakiegoś srebrnego pyłu(?) na Garudę, żeby spróbować (przetestować) zwiększyć zainteresowanie pomocą randomkom z mini i zobaczyć czy wywoła to jakieś bójki na innych mapkach.
    - zmiany na SOS - już widać że zainteresowanie spadło odkąd jest 10, bo nie możesz dobierać swoich i większe grupki nie mają sensu,
    - wycofanie bójek - zapewne jakby były bójki to i tak Złoty Pył przekonuje. Nawet jakby tam ochrona nie działała to i tak po pył by stali, a nawet więcej ludzi by przylazło bo wtedy znaleźliby się chętni do blokowania innych na wbijanie I TO BY BYŁA ZABAWA I PŁACZ O MONOPOL.

    2. Czemu nie na Wendzie? Pewnie dlatego, że Amaterasu to miniboss na 65 poziom z gwiazdką, to nie to samo Amaterasu co kiedyś biliśmy w Devos razem oj nie, okazało się ze dla 80 poziomów jest za trudna i poszły nerfy. Z resztą to widać bo zabicie we dwóch nie stanowi jakiegoś większego wyzwania.

    Pewnie Wendiego to jak wejdzie Scyle wtedy się przesunie ta "mini wojna" xD

    - - - - - - - - - -

    I proszę bardzo, jednak przypomniał sobie że jakieś życzenia wysyłał (jak zobaczył że w walce z amaterasu pisaliśmy o życzeniach np. "idź się powieś"), ale to nie konkretnie, tylko ogólnie pisał o tym wieszaniu.

    https://mfo3.pl/r/b76246228
    Wszystko grubymi nićmi szyte:
    https://cdn.discordapp.com/attachmen...7888/image.png

    Nie ciągnę tematu dalej z prostej przyczyny - szkoda czasu, zaraz powie że ten screen to podrobiony, a tak naprawdę to się pomylił i nie w tym okienku to wpisał, a tak serio serio to wbił złą postacią na KG i powinna być potrójna weryfikacja.

    Moim zdaniem takie konflikty powinno się rozwiązywać całkowicie zwyczajnie w bójkach, mapa bez działania ochrony (nawet za MF) i tyle.

  2. #152
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    1. Epitety poza grą - administracja raz zareaguje, raz nie, nie ma jasnych zasad co do tego wątku, możesz kogoś niemalże bezkarnie wyzywać,
    2. Myślisz że komuś się chce prowadzić dochodzenie dowodowo screenowe, po co? Żeby dostał bana na kilka dni? Lepiej mu amę sabotnąć i bekę cisnąć jak się poci i bije manu żeby odno dostać.



    1. Tomi sprawdza "co by było gdyby" i testuje różne podejścia:
    - zwiększenie dropu - wszedł pył i cyk nagle ktoś przypomniał sobie o amie.
    Wiem że powtarzam ale ja bym serio sprawdził wrzucenie jakiegoś srebrnego pyłu(?) na Garudę, żeby spróbować (przetestować) zwiększyć zainteresowanie pomocą randomkom z mini i zobaczyć czy wywoła to jakieś bójki na innych mapkach.
    - zmiany na SOS - już widać że zainteresowanie spadło odkąd jest 10, bo nie możesz dobierać swoich i większe grupki nie mają sensu,
    - wycofanie bójek - zapewne jakby były bójki to i tak Złoty Pył przekonuje. Nawet jakby tam ochrona nie działała to i tak po pył by stali, a nawet więcej ludzi by przylazło bo wtedy znaleźliby się chętni do blokowania innych na wbijanie I TO BY BYŁA ZABAWA I PŁACZ O MONOPOL.

    2. Czemu nie na Wendzie? Pewnie dlatego, że Amaterasu to miniboss na 65 poziom z gwiazdką, to nie to samo Amaterasu co kiedyś biliśmy w Devos razem oj nie, okazało się ze dla 80 poziomów jest za trudna i poszły nerfy. Z resztą to widać bo zabicie we dwóch nie stanowi jakiegoś większego wyzwania.

    Pewnie Wendiego to jak wejdzie Scyle wtedy się przesunie ta "mini wojna" xD

    - - - - - - - - - -

    I proszę bardzo, jednak przypomniał sobie że jakieś życzenia wysyłał (jak zobaczył że w walce z amaterasu pisaliśmy o życzeniach np. "idź się powieś"), ale to nie konkretnie, tylko ogólnie pisał o tym wieszaniu.

    https://mfo3.pl/r/b76246228
    Wszystko grubymi nićmi szyte:
    https://cdn.discordapp.com/attachmen...7888/image.png

    Nie ciągnę tematu dalej z prostej przyczyny - szkoda czasu, zaraz powie że ten screen to podrobiony, a tak naprawdę to się pomylił i nie w tym okienku to wpisał, a tak serio serio to wbił złą postacią na KG i powinna być potrójna weryfikacja.

    Moim zdaniem takie konflikty powinno się rozwiązywać całkowicie zwyczajnie w bójkach, mapa bez działania ochrony (nawet za MF) i tyle.
    Ale o jakim ty wieszaniu piszesz? Na screenie masz jasno napisane, że nie o takim wieszaniu pisałem, o jakim ty piszesz. Przestań pomawiać ludzi proszę. Ta dyskusja nie ma sensu, gdyż źle interpretujesz cudze wypowiedzi i za chwilę lecisz z tym na forum zmieniając kontekst, lub dodając własny, warto też dodać, że zamieniasz kolejnością fakty, kłamiesz i dodajesz coś od siebie.
    Ostatnio edytowane przez Varvinex ; 28-07-2023 o 03:26

  3. #153
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Niektórzy tutaj mają za dużo czasu wolnego

    - - - - - - - - - -

    Ale może to i lepiej. W końcu takie coś napędza rywalizację w grze. Administracja powinna być wam wdzięczna
    Ostatnio edytowane przez Pregnant ; 28-07-2023 o 03:45

  4. #154
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Myślisz że komuś się chce prowadzić dochodzenie dowodowo screenowe, po co? Żeby dostał bana na kilka dni? Lepiej mu amę sabotnąć i bekę cisnąć jak się poci i bije manu żeby odno dostać.
    Nie dochodzenie, ale jak taki ubaw macie przy tym co wypisuje to wystarczy zrobić kilka ss'ów a uwierz że parę dni odpoczynku dobrze mu zrobi, a jak nie to za jakiś czas na dłużej pożegna się z grą - a wtedy już na pewno ciśnienie minie. Wcale nie jest robić lepiej tego samego co on bo po co się zniżać do takiego samego poziomu? Saboty to niby część gry no ale nie ma co ukrywać że to jednak ta słabsza strona gry, gdyby nie one to część graczy może do tej pory by grało.
    No ale z nimi nic nie zrobimy więc trzeba po prostu eliminować osoby które to propagują.


    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    1. Tomi sprawdza "co by było gdyby" i testuje różne podejścia:
    - zwiększenie dropu - wszedł pył i cyk nagle ktoś przypomniał sobie o amie.
    Wiem że powtarzam ale ja bym serio sprawdził wrzucenie jakiegoś srebrnego pyłu(?) na Garudę, żeby spróbować (przetestować) zwiększyć zainteresowanie pomocą randomkom z mini i zobaczyć czy wywoła to jakieś bójki na innych mapkach.


    Zwiększenie dropu na mini-bossach generalnie byłoby dobrym ruchem zwłaszcza przy obecnej ilości graczy, zaczęłoby się opłacać bić cokolwiek innego niż globale.
    Dla mnie osobiście zwiększony drop + brak bójek to jakiś żart, generalnie albo jedno albo drugie.


    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    - wycofanie bójek - zapewne jakby były bójki to i tak Złoty Pył przekonuje. Nawet jakby tam ochrona nie działała to i tak po pył by stali, a nawet więcej ludzi by przylazło bo wtedy znaleźliby się chętni do blokowania innych na wbijanie I TO BY BYŁA ZABAWA I PŁACZ O MONOPOL.

    No i ok, skoro jest zwiększony drop i jest zwiększona aktywność to i w bójkach powinno być aktywniej, a odkąd zablokowali bójki na wyklętej świątyni to tak jak ktoś już pisał bójki chyba spadły o 70%. Tam gdzie są zyski tam są też straty,do samego globala dołączenie do walki powinno być dosyć problemowe a obecnie nie można tam atakować i jeszcze jest podany czas respienia amaterasu.. jakiś żart.


    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Moim zdaniem takie konflikty powinno się rozwiązywać całkowicie zwyczajnie w bójkach, mapa bez działania ochrony (nawet za MF) i tyle.
    Jak najbardziej, dlatego na najbardziej uczęszczanych mapkach w grze powinny być bójki.
    Nie wiem czy Tomi planuje zostawić ten złoty pył w dropach (czy to tylko na przyciągnięcie zainteresowanych) ale bójki na tej mapie tak czy owak powinny być, to mini-boss globalny... jak jest inaczej to już ktoś proponował zmianę na mini-bossa odnawialnego
    Ostatnio edytowane przez Fannindel ; 28-07-2023 o 05:23

  5. #155
    Nie wiem czy Tomi planuje zostawić ten złoty pył w dropach (czy to tylko na przyciągnięcie zainteresowanych) ale bójki na tej mapie tak czy owak powinny być, to mini-boss globalny... jak jest inaczej to już ktoś proponował zmianę na mini-bossa odnawialnego
    minibossy odnawialne jakoś od Eternii też w większości są usytuowane na mapkach bójkowych, więc to żadna reguła.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #156
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Kolejny minus wzywania sosu przez ludzi co nie ubiło 10 Amaterasu: niektórzy są tak skąpi, że dodadzą 1 lub 2 osoby i 2 miejsca lub 1 miejsce się marnuje, a tak to mógłby ktoś wbić i dodatkowo ubić. Ama nie jest aż tak wymagającym mini, że trzeba ją bić w 4 i niektórzy ubiją w 2 osoby na 80 lvlu. Szkoda, że te osoby nie mają presji by kogoś dodatkowo dodać, tylko wolą drop dla siebie zostawić. Na dodatek kilkanaście osób siedzi i kibicuje by nie ubili tej amaterasu, bo nie dość że biją te osoby z 30 minut to na dodatek kolejna ama za jakieś 1,5h będzie

  7. #157
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Amaterasu i bez nerfow nie była wyzwaniem dla 80 poziomów (nie liczę osób które przychodziły bez eq i atrow). Ja to biłem na drugiej postaci w EQ arktosa i bez atrybutów na +25% i jakoś nie było problemu zabić.

    Co do bicia w dwójkę to sobie bijcie, tylko wtedy macie mniejsze szanse na większy drop niż ten podstawowy.

    - - - - - - - - - -

    Pomijam fakt że bijecie wtedy ultra długo, co sprawia że takie bicie jest nie opłacalne. I tak już ten ap co leci + limit sprawiają że ten Boss jest mało opłacalny, dziwię się że głupi pyłek coś zmienił xD
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  8. #158
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Co do bicia w dwójkę to sobie bijcie, tylko wtedy macie mniejsze szanse na większy drop niż ten podstawowy.
    Co jest coś takiego??? Poproszę o jakiś dowód, bo brzmi mało prawdopodobnie xD

  9. #159
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Przecież jak jesteś w grupie to Ci pisze ile grupa ma zwiększony drop w stosunku gdyby to biła jedna osoba.

    Chcecie bić we 2 to bijcie, dla mnie to strata czasu bić coś 30 minut zamiast 2,5min.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  10. #160
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Przecież jak jesteś w grupie to Ci pisze ile grupa ma zwiększony drop w stosunku gdyby to biła jedna osoba.
    Z tego co wiem dotyczy to wyłącznie dropu podstawowego czyli EXP/Gold/AP.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ieniu-grupowym

    Czyli bijąc solo dostajesz 100% dropu podstawowego, bijąc w 2x macie 160% dropu podstawowego dzielonego na 2 graczy itd. + jest jeszcze % udziału w walce wyliczany na podstawie LvL graczy w grupie.
    ***** ***

  11. #161
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Wiadomo co z promocją? Bójki wrócą?

  12. #162
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Dzień dobry,
    Odnawiam temat. Jak jest się na limicie(4 razy pomoc z amą) i próbuje się pomóc z 5 pojawia się błędny komunikat"
    "[..]Możesz pomagać takim postaciom bez ograniczeń, pod warunkiem, że zaakceptują twoją pomoc."
    No jest ograniczenie - 4 razy można pomóc więc proponowałbym wyrzucić ten fragment o pomocy bez ograniczeń.
    Pozdrawiam

  13. #163
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    kiedy zamkniecie ten temat i ogarniecie ludzi? placz na amie jest nadal ogromny nic sie nie zmienilo oprocz ilosci graczy ktora narzeka na wszystko bo sa po prostu ograniczeni xd

  14. #164
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Teraz już prawie bójek nie ma w grze. Przywrócić bójkową w świątyni, a jak.nie to chociaż tam.gdzie portal

  15. #165
    To łapcie sie przy wymianach minibossów
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •