Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Za głośny dźwięk

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Za głośny dźwięk

    Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje
    Wycisz muzykę i zostaw dźwięki, to będziesz słyszał tylko powiadomienia.
    Reputy tutaj

  3. #3
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Ja nie spotkałem się z czymś takim. Możesz wyłączyć muzykę całkowicie albo i dźwięki, w końcu i tak gra pokazuje kiedy miniboss się zrespi.
    Miłego dnia

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Nie wiem czy to jest tylko w Wyklętej Świątyni, ale podczas afczenia i ustawienia muzyki i dźwięków na 1 w grze, nadal słychać za głośno muzykę w grze. Wyciszać zakładki nie mam zamiaru bo chcę słyszeć powiadomienia z gry, a przyciszenie na komputerze mało daje
    Dotyczy tylko muzyki i tylko w Wyklętej Świątyni?

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    W niektórych lokalizacjach również jest głośna muzyka

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Black Nightmare Zobacz post
    W niektórych lokalizacjach również jest głośna muzyka
    Poproszę o przykład mapy gdzie nie działa ściszenie muzyki w konfigu mapy i przykład gdzie działa.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Potwierdzam błąd występuje ale nie jestem w stanie sprecyzować gdzie dokładnie.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Muzyka musi być w moim przypadku ustawiona na 0, bo jak się da na 1 to słychać tę muzykę w Wyklętej Świątyni, jakbym miał ustawioną na ok. 40

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Sprawdzałem na tej mapie i u mnie poziom głośności reaguje na zmianę wartości w konfigu.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Sprawdzałem na tej mapie i u mnie poziom głośności reaguje na zmianę wartości w konfigu.
    Tak, reaguje, tylko wartość "1" jest wg mnie za głośna. Może też inny niech się wypowiedzą, czy mają też tak, tylko porównując: głośność muzyki np. z eternii do muzyki z świątynii wcale nie jest równa ustawiając te same wartości

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Potwierdzam błąd występuje ale nie jestem w stanie sprecyzować gdzie dokładnie.
    również nie jestem w stanie dokładnie określić lokalizacji

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Tak, reaguje, tylko wartość "1" jest wg mnie za głośna. Może też inny niech się wypowiedzą, czy mają też tak, tylko porównując: głośność muzyki np. z eternii do muzyki z świątynii wcale nie jest równa ustawiając te same wartości
    Ok, to już jest zupełnie inna kwestia - raczej związana z samym plikiem muzycznym.
    Coś może uda się tu pokombinować.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •