Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Arena

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2017
    Postów
    90

    Arena

    Proponuje usunięcie wypisywania z areny gdy przestaniemy mieć złoto. Każda osoba która walczy i tak wybiera z depozytu tylko kilka złota, ta zasada jest bezsensowna i zmniejsza liczbę graczy na arenie.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Zgadzam się, większość myśli że nie chce już dalej walczyć przez to wypisywanie xd

  3. #3
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Proponuje usunięcie wypisywania z areny gdy przestaniemy mieć złoto. Każda osoba która walczy i tak wybiera z depozytu tylko kilka złota, ta zasada jest bezsensowna i zmniejsza liczbę graczy na arenie.
    No tak bo upust 4161 g to totalne kokosy
    This is a certified hood classic

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Proponuje usunięcie wypisywania z areny gdy przestaniemy mieć złoto. Każda osoba która walczy i tak wybiera z depozytu tylko kilka złota, ta zasada jest bezsensowna i zmniejsza liczbę graczy na arenie.
    1. Jaki jest dogłębny powód dla, którego powinniśmy skasować niemal darmowe zapisywanie się na arenie. Chodzi o to, że nie chce się wracać do depozytu tylko po to, by schować/wyjąć pieniądze na arenę czy co?

    2. Teoretycznie jeśli ty przez to przestaniesz walczyć na arenie to tak zmniejszy się liczba graczy na arenie i tyle jestem wstanie z tego zrozumieć, ale jeśli mówiłeś ogólnie to nie. Prędzej można już powiedzieć, że się znudzili po prostu, albo przytłacza ich coś innego co jest 100 razy gorsze niż znikomy koszt do zapisania się na arenie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Jeśli jesteś biedakiem, to dobrze że odechciało Ci się walczyć na arenie. Gra będzie dzięki temu lepsza. Mam dość wygranych walk, po których dostaję 0 golda. Bo ktoś bez złota mnie złapał.

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    widocznie ktos inny jest biedny jak mu 1g za walki brakuje XD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •