Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Możliwość gry w mfo 3 na padzie (np. logitech f710)

  1. #1
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119

    Możliwość gry w mfo 3 na padzie (np. logitech f710)

    Witam wszystkich fanów gry przeglądarkowej mfo 3.
    Chciałbym podzielić się z wami moją opinią na temat możliwości grania w nią padem. Uważam, że taka opcja byłaby bardzo przydatna i zwiększyłaby komfort rozgrywki. Grając padem, można lepiej kontrolować ruchy postaci i wykonywać szybsze akcje.
    Niektóre gry na PC są lepiej przystosowane do grania padem niż klawiaturą i myszką1.
    Dlatego apeluję do twórców gry mfo 3, aby dodali taką funkcjonalność w przyszłych aktualizacjach. Myślę, że wielu graczy doceniłoby tę możliwość i cieszyłoby się z większej swobody wyboru sposobu sterowania. Co o tym sądzicie? Czy też chcielibyście grać w tę grę padem?


    Nazwa:  1231231231.jpg
Wyświetleń: 363
Rozmiar:  18.8 KB
    This is a certified hood classic

  2. #2
    Użytkownik Avatar Tarquin
    Dołączył
    10-11-2019
    Postów
    17
    dobra propozycja polecam serdecznie

  3. #3
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    jestem za, mfo na wii
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Będę mógł grać na odległość nawet 30km. Daje to duże możliwości. Mogę grać i jednocześnie obserwować ruchy przeciwnika ile ma mikstur jakie staty, atrybuty itp przeglądając go i jego komputer przez okno. Jak dla mnie za dużą przewagę i możliwości to daje na arenie więc raczej nie wyjdzie. Lepiej byście byli pewni, że żaden gracz nie wyjdzie z domu i nie będzie miał możliwości bycia WSZĘDZIE (Jak coś tylko mi dajcie możliwość grania na padzie)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Cześć wszystkim!

    Jeśli chodzi o możliwość grania w MFO 3 na padzie, takim jak Logitech F710, to mam dobrą wiadomość - jest to całkowicie możliwe! Logitech F710 to popularny pad, który działa bezprzewodowo i posiada wiele funkcji, które można dostosować do indywidualnych preferencji.

    Aby grać w MFO 3 przy użyciu Logitech F710, musisz najpierw upewnić się, że pad jest podłączony do komputera i poprawnie zainstalowany. Sprawdź, czy sterowniki Logitech są zaktualizowane do najnowszej wersji. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę internetową Logitech i pobierając najnowsze sterowniki dla swojego modelu F710.

    Po zainstalowaniu sterowników i podłączeniu pada do komputera, powinieneś skonfigurować pad w MFO 3. W większości przypadków gra automatycznie wykryje podłączony pad i przypisze odpowiednie przyciski do sterowania postacią lub innymi funkcjami w grze. Jeśli jednak nie działa automatycznie, możesz dostosować ustawienia pada w menu opcji gry. Warto również sprawdzić, czy w menu gry istnieje opcja kalibracji pada, aby upewnić się, że wszystkie przyciski działają poprawnie.

    Pamiętaj, że nie tylko Logitech F710 jest kompatybilny z MFO 3. Jeśli masz inny pad, który jest zgodny z komputerem i posiada sterowniki, powinieneś móc skonfigurować go w podobny sposób.

    Granie w MFO 3 na padzie może zapewnić wygodniejsze i bardziej intuicyjne sterowanie, szczególnie jeśli preferujesz pady nad klawiaturę i mysz. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się grą i osiągać lepsze wyniki.

    Mam nadzieję, że ta odpowiedź pomogła. Życzę powodzenia i dobrej zabawy w MFO 3 na padzie!

    Pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Dopiero co okręt podwodny sterowany padem zatonął, czy ten temat to jakiś żart z pokroju czarnego humoru?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    Nie, skądże znowu - ale przydało by się zrobić personalizowany pad do mfo najlepiej z włókna węglowego

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    co jak co ale ta propozycja poprawiła mi dzień. pierwsza lokacja na jaką bym poszedł to podziemny wodospad lub do lewiatana.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2011
    Postów
    87
    nie wiem czy nie będziesz się czuł za bardzo "pod presją" przy walce z lewiatanem na padzie, ona potrafi lekko podnieść ciśnienie
    Ostatnio edytowane przez DeAtH RaiN ; 03-07-2023 o 07:52

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Bardzo chętnie bym pośmigał na padzie przy Krakenie, nigdy zwiedzanie wraku statku nie byłoby tak emocjonujące!
    Albo zbieranie łez lewiatana, kiedy tlenu starcza tylko na 10 minut!
    Można też bić bossy - kiedy w walce z Odkupicielem wchodzi implozja, wiesz, ze nie jest kolorowo.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    Nazwa:  obraz_2023-07-10_001153283.png
Wyświetleń: 156
Rozmiar:  5.6 KB

    Lekka kraksa, można by rzec.

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Powodzenia zrobienia Komnaty próby przetrwania (tam gdzie jest Szczurołak), Labirynty na czas typu plątanina wersji zamieci, czy dolina nieustająca zamieci i w ucieczce przed wielką śnieżną kulą... na padzie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •