Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Gorzkie słowa prawdy wg mnie

  1. #16
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    dają pseudo ankiety czy chcą powrotu takich ludzi
    Dlaczego "pseudo ankiety"? Myślę, że ankieta "Unban dla X?" lub "Czy chcecie unban dla X?" i odpowiedzi TAK/ NIE w pełni spełniają swoje zadanie.
    Ale jeśli nie, to chciałbym się dowiedzieć jak według Ciebie powinna wyglądać rzetelna (a nie "pseudo") ankieta na ten temat?


    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    A co do prowizji kiedyś spytałem kagome o cenę zatrutych rękawic to on specjalnie zawyżył tą cenę o 200%
    Jeśli cena Ci nie odpowiada, to nie kupuj ode mnie. To jest na prawdę bardzo proste.


    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    i się nie dziwi, że każdy "płacze o tą cenę" co wystawia na targu.
    Tu się chyba przejęzyczyłeś i chciałeś napisać, że się dziwię, że każdy płacze o moje ceny. Ale masz rację, nie dziwię się, że sporo osób krytykuje moje wystawianie przedmiotów po wysokich cenach. Dziwię się natomiast, że mimo Twojego ciągłego narzekania na moje ceny, Ty nadal regularnie co jakiś czas coś ode mnie kupujesz z targu po tych "zawyżonych" cenach
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  2. #17
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Co do cen na targu, to żeby naprawdę pomóc nowym graczom, proponuję wprowadzić minimalną cenę za którą można wystawić dany przedmiot, wynosiłaby ona cenę minimalną danego przedmiotu, a zarazem, by utrudnić monopol zerówek proponuję wprowadzić limit maksymalny ceny danego przedmiotu na targu, który wynosi 150% wartości ceny średniej.
    Nie chce banaa

  3. #18
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Co do cen na targu, to żeby naprawdę pomóc nowym graczom, proponuję wprowadzić minimalną cenę za którą można wystawić dany przedmiot, wynosiłaby ona cenę minimalną danego przedmiotu, a zarazem, by utrudnić monopol zerówek proponuję wprowadzić limit maksymalny ceny danego przedmiotu na targu, który wynosi 150% wartości ceny średniej.
    Jednocześnie należy wprowadzić mistrza gry, który będzie wystawiać codziennie losowe przedmioty po średniej jak na v2, bo gracze będą woleli wszystko oddać do pociary.
    Reputy tutaj

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    54
    1. Żadnego przyśpieszania wbijania 80 lvl`a nie będzie dopóki będą się zdarzali gracze jak Arczan co potrafią wrzucić 6 bieg i nabić 80 lvl od 0 w 2 tygodnie.
    Byłoby o wiele szybciej, ale często dotykam trawy :P
    Nie bardzo rozumiem skąd ogólnie pomysł przyspieszania wbijania poziomów, od tego są dodatkowe bonusy za walutę premium, tego wcześniej również nie było i pozdrawiam z tego miejsca chociażby Laylę z czasów Devos
    Większość aktywności w grze jest związanych z energią i to właśnie dlatego mikrotransakcje mają sens - po co pozbawiać siebie dochodów, jeżeli 80 poziom jest maksymalnym? Dodatkowo, Shivę można pokonać przed 80 poziomem, a do Scythe nie trzeba dobrego eq, jeżeli nie uczestniczysz w wyścigu szczurów - nowi gracze wchodząc do Nordii przecież nie mają na start kompletu plusowych setów.
    Implementowane zmiany i tak służą przyspieszeniu gry - zadania dzienne to bardzo trafiony pomysł i uważam, że one powinny być również wprowadzone na niższe przedziały. Wprowadzenie expa do questów? BOMBA. Samo to, że z poziomu gry można teraz wybrać pomoc z danym bossem/zadaniem jest sporym ułatwieniem.

    Jeśli już przyspieszać, to rejon wczesnego Devos. Nie dzieje się tam kompletnie nic interesującego, dopóki się nie pokona Lewiatana. Dosyć trudne minibossy z miernym cenowo dropem i mało opłacalne expowiska - lepiej poświęcić ten czas na zbieranie pereł, świetlików i respieniu minibossów na 50 poziom/kolekcjonowaniu dusz kosztem expa.
    A po Lewiatanie zaczyna być masę aktywności i aż ciężko czasem wszystko nadrobić

    2. Częstym argumentem pojawiającym się w dyskusji o ożywieniu gry jest to że nie żyje fp na FB. Ale jak ma żyć jak dla osób prowadzących go nadal najlepszym żartem jest to że "HEHE PORZUCAMY ŚNIEŻKAMI W DENOLA" (bez obrazy ale serio ostatni raz tak się śmiałem przy krojeniu chleba/Chyba tylko gorsze są te memy Hydreia). Z tym fp na FB to też jest niezłe kongo bo żeby brać udział w konkursach trzeba zakładać fejk konto żeby twoje personalia nie latały po gierce.
    Każda społeczność ma swoich ancymonów, chyba to jest oczywisty aspekt, żeby dbać o swoje personalia. Brak prowadzenia FB i jakichkolwiek innych większych aktywności, działań, większych zmian mnie totalnie nie dziwi. Spora ilość graczy jest niewdzięczna i jak każde działanie ma się wiązać z większą krytyką, to trudno nie rzucić wszystkiego w kąt. Nie każda zmiana jest faktycznie dobra dla ogółu, ale zawsze to co innego i pcha rozgrywkę w inną stronę w jakimś aspekcie.

    3. Do dzisiaj mnie zastanawia czemu zmiany wywołane przez WeLove nie zostały wycofane. Pisał totalne głupoty na wstępie za co został zjechany, a gdy do niego wyskoczyłem z zakładem żeby udowodnił jeśli to nie są głupoty. To postanowił przejść na emeryturę niszcząc ekonomie gry. W obecnym stanie bardziej opłacalne jest bycie FABULARNIAKIEM a nie grać pvp. Pragnę tylko przypomnieć że gra miała przyciągać właśnie unikalnym systemem walk. Jak mają walczyć nowi gracze jak tego typu aktywność jest nieopłacalna?
    Optymalizacja rankingów/opłacalności w PvP jest brana pod uwagę od samego początku gry. Jak sobie przypomnę jakie profity przynosiły walki przed wprowadzeniem lig... Przykładowy raport: https://mfo3.pl/r/118174485
    Oczywiście, że bycie graczem fabularnym obecnie jest korzystniejsze. Mówimy tutaj o sporych kwotach na przygotowanie ekwipunku, mikstur, samym dobiciu postaci na odpowiedni poziom, jednocześnie w wielu przypadkach tracąc korzyści, które maja osoby grające pod fabułę. Po dłuższym czasie stwierdzam, że największym problemem w tym wszystkim jest... społeczność.

    4. Serio discord mfo lepiej żeby nie był zarządzany przez obecną moderacje. Ze swojej strony bym proponował jakiegoś Fabularniaka typu Reiju.
    Discordów o tematyce MFO jest pełno, sporo z nich jest rozwiniętych w sposób konkretny (pod wymiany potworów, handel, pomoc w fabule/statystykach/wycenach, dostępne skrypty) i korzystając z nich można ułatwić sobie rozgrywkę (moim faworytem jest Arkadia My Fantasy). Nie rozumiem w sumie dlaczego moderacja nie, ale fabularniak już może. Zresztą, toś sobie fabularniaka wybrał XD. Nie umniejszając Reiju, serdecznie Cię zresztą pozdrawiam, natomiast wybór pod kątem twojego argumentu niekoniecznie trafiony. Poza tym, Reiju już zarządza jednym discordem MFO, pozdrawiam Diablo.

    5. Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko. Jedno z wielu zdjęć nie chciało mi się dokopywać do aukcji dla graczy z niższego poziomu.
    -> pod kątem "nieogarniających" graczy to zdecydowanie ich więcej jest na Waszym serwerze. W sumie nic złego, każdy kiedyś zaczynał, sam bardzo chętnie pomagam, o ile mam możliwości. Pisanie, że ten discord "zrzesza graczy co nie ogarniają gry" to trochę spora nadinterpretacja.
    -> moderacja na Arkadii jest bardzo sprawna i żwawo reaguje na łamanie regulaminu.
    -> Sprzedaż zawsze była kontrowersyjna - jeżeli znajdzie się choć jedna osoba na kupno danego itemka, to będzie to zysk. Nie widzę jakoś ton aukcji na dane przedmioty, to dlaczego nie skorzystać? Wystawiam masę przedmiotów po naprawdę tanich cenach i przez tydzień potrafiła się nawet połowa nie wyprzedać (mam ponad 80 slotów), ale Kagome to przecież pogromca uśmiechów dzieci i portfelów randomów!
    A tak całkiem serio - wystarczy spytać kogoś na priv o itemki, zawsze ktoś się znajdzie i sprzeda w dobrej cenie.

    6. Teraz zajmijmy się globalami obecny system jest bez sensu. Tryb dla totalnych dzieciaczków. Proponuje albo wycofać zmiany i wprowadzić tak jak było w 2022 bo obecny system to parodia co pokazuje ss z aukcji kagome. Ewentualnie wprowadzenie zmiany takiej : Ochronka nabita na amie trwa minimalnie krócej niż resp amy po dedzie i podkręcenie procentu z dropu przedmiotów na mapach bójkowych z globalami.
    Aukcje Kagome nie mają żadnego związku ze zmianami systemu, przecież te szkatułki dostawało się zarówno wcześniej, jak i teraz - różnica taka, że przed zmianami z 2022 brązową szkatułkę otrzymywała osoba łapiąca Amaterasu.

    SOS na start? Fantastyczna sprawa. Można ubić parę pierwszych globali z wybranymi przez siebie osobami. W przypadku Amaterasu i braku pożeracza? Jeszcze lepiej - osoby mające już pożeracza mogą bić więcej Amaterasu, limity na łapanie są większe, pomoc "nowicjuszom" (bo tak to zostało nazwane) nie blokuje limitu
    EDIT: Oczywiście porównuje obecną sytuację na Amie z blokadami z 2022 roku

    Nie rozumiem również kwestii ochronki - po wygranej z minibossem ma się ochronkę na 2 minuty, po przegraniu jej wcale nie ma. Po przegranej bójce mamy godzinę ochrony, jeżeli nie jesteśmy agresorami. Czas respu amy po przegranej to od 6-70 minut. Nijak to się nie łączy.

    Na temat bójek się nie wypowiadam, nie mam zdania, nie uczestniczę aktywnie w tej części gry :P

    7. Jeśli zbierze się naprawdę liczba chętnych graczy mogę wspólnie z Eresmelem poprowadzić akademie - Jak walczyć pvp?. Ale to by potrzeba praktyki czyli byśmy oczekiwali dostępu do serwera testowego z poprzedniej edycji gdzie byśmy wytłumaczyli graczom. Jak układać eq pod staty i wiele więcej kwestii dotyczących stricte areny. Oczywiście ja tego za darmo robić nie zamierzam możemy negocjować co do stawki.
    Nie zdążyłem prześledzić całego wątku, więc nie wiem, czy ktoś już na to odpowiedział - ale akcja Eresmela to był czysty trolling, natomiast każdy i tak otrzymał pomoc.
    Do wyjaśniania walk nie potrzebujesz serwera testowego. Na temat walk powstało sporo ciekawych poradników:
    Skrypty PvP / TvT
    Krótki poradnik do walk - zebranie wiadomości
    Wszystko o skryptach

    W grze mamy również:
    Mistrza Solidusa w Domu Mistrza Solidusa - uczy nas o absolutnych podstawach gry
    Andrzeja w Dębowym Borze: Części Wschodniej - uczy nas o trybach walki manualnej/automatycznej
    Atri w Eternii - uczy nas o atrybutach
    Trenera Gildii w Langeburgu: Placu Treningowym - uczy nas o gemach/plusach w ekwipunku/ogólnych zasadach walk z innym graczem
    Pewnie kogoś pominąłem.

    I ostatnie - czy to nie trąci hipokryzją, że za usługę dla nowych graczy chciałbyś konkretnego profitu, ale Kagome poprzez wystawianie swoich itemków z marżą już jest wyzyskiwaczem?

    //a to dopiero odpowiedź na pierwszy post xD
    Ostatnio edytowane przez Arczan ; 14-06-2023 o 15:26

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    WOW trochę gównoburza się zrobiła, ale tak zgadzam się w większości z Arczanem.
    Ale tak post miał głównie na celu napiętnowanie takich zjawisk wyzyskiwania przez targ jak to ma miejsce. Tylko tyle i aż tyle może niesłusznie nazwałem go Kagome ale może dzięki temu dostałem taki feedback XD.
    Post miał na celu spolaryzowanie społeczności i to zrobił nawet nie wiedziałem ze to takie proste. Odnośnie reszty na posty Kagome nie ma sensu odpowiadać bo nie widzi w sobie błędu odnośnie reszty. (Trolli ignoruje, szkoda że temat zaśmiecili)
    Arczan post powstał po to żeby ponarzekać ukazując trochę inne spojrzenie i proponujący na końcu jakieś zmiany.
    To że są NPC uczące graczy pvp to jedno ale nie są dostosowane do obecnych elementów gry, są przedawnione.
    Jaką hipokryzją? Oczekuję zapłaty za dodatkową aktywność w grze lub dla gry.
    Skoro wysryw Welova wpłynął tak na zmiany pvp przez które pvp zrobiło totalnego fikołka. To czemu mój wysryw nie może rozwalić gry fabularniakom niech będzie po równo.

  6. #21
    Tak naprawdę to ta gra nie leży przez to że Kagome zawyża ceny, tylko przez słabe ruchy "zespołu" administracji. Prócz eventów (z czego tak naprawdę grudniowy też się nudzi po tygodniu) ta gra nie ma już nic do zaoferowania. Pobijesz bossy, porobisz questy i masz koniec gry. Dziennych aktywności jest żałośnie mało, pvp leży jak w każdej grze przez płaczków, których boli że nie umieją w pvp. Na tym etapie to już ta gra może satysfakcjonuje tylko kolekcjonerów lub ludzi co lubią grindować. Upki to temat widmo, są losowo, kontaktu i odzewu od Tomiego nie ma, nie wiemy czy cokolwiek w ogóle jest w planach i kiedy. Nie pojawia się nic nowego, zero jakiegokolwiek wysiłku dla graczy i nie mówię tu już nawet o zdobywaniu nowych, tylko o utrzymaniu w grze tych starych. Jakby wypuszczali małe upki z jakimiś ciekawymi questami czy aktywnościami ale CZĘŚCIEJ to bardziej by oddało niż jeden duży na parę lat i przysłowiowe "a teraz dajcie mi spokój". Propozycje graczy (niektóre nawet dobre) też zwykle nie mają żadnego odzewu, nie mówię nawet że Tomi miałby na każdą odpisywać, ale jest zespół tosterów, którym korona by z głowy nie spadła jakby nawiązywali kontakt z graczami na forum (a nieee przepraszam, zespół tosterów boi się krytyki i tego, że ktoś będzie miał inne zdanie niż oni i nie będą umieli odpowiedzieć ).

  7. #22
    Łukasz
    Konto usunięte
    Póki co jestem biernym obserwatorem, więc nie odpowiadam się za żadną stroną konfliktu.

    Jednakże:
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Skoro wysryw Welova wpłynął tak na zmiany pvp przez które pvp zrobiło totalnego fikołka. To czemu mój wysryw nie może rozwalić gry fabularniakom niech będzie po równo.
    - Czy ty właśnie zasugerowałeś filozofię "Jak ja nie będę miał dobrze to nikt nie będzie miał"?

  8. #23
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Ból tylniej części ciała husarii pVp część 2137.
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    31
    jest 2023rok GOLDEN AGE tej gry juz przeminał wydaje mi sie, ze to w was jest problem, ze jeszcze w to gracie

    Wiekszosc szanujacych sie graczy dawno opuscila statek a wymieniane przez was problemy pvp byly poruszane w 2013 roku glhf.

  10. #25
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    2. Częstym argumentem pojawiającym się w dyskusji o ożywieniu gry jest to że nie żyje fp na FB. Ale jak ma żyć jak dla osób prowadzących go nadal najlepszym żartem jest to że "HEHE PORZUCAMY ŚNIEŻKAMI W DENOLA" (bez obrazy ale serio ostatni raz tak się śmiałem przy krojeniu chleba/Chyba tylko gorsze są te memy Hydreia). Z tym fp na FB to też jest niezłe kongo bo żeby brać udział w konkursach trzeba zakładać fejk konto żeby twoje personalia nie latały po gierce.
    Z tego co wiem jedyną osobą z dostępem do FB MFO poza Tomim jestem ja, chyba, że Tomi nie usunął uprawnień komuś kto zarządzał nim kiedyś. Nie wiem więc skąd podejrzenia o wyciekaniu personaliów, ja sobie w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. Głównie z powodu personaliów prosiłem o podawanie nicku (do przydzielenia nagrody) na PW - tak aby nie było sytuacji, że każdy może wejść w komentarze i dopasować sobie nick do osoby.
    Nie pamiętam, żebym jakieś posty pisał w stylu ultra zabawnych żartach o Denolu

    A od siebie dodam - odbiór (skierowany bezpośrednio do mnie) konkursów był w większości negatywny. Jestem świadomy tego, że konkursy nie były wybitne - ot, łatwe pytanie, niezbyt oryginalne, szansa na nagrody całkiem duża, bo odpowiedzi było mało. Ciężko było mi to prowadzić nie widząc pozytywnych reakcji graczy. Dostęp do FP dalej mam (odpisuję ludziom na PW we wszelkich sprawach), może coś jeszcze spróbuję stworzyć. Jeżeli ktoś jest jednak przekonany, że ma super ultra pomysł i samodzielnie chce się tym bawić - wystarczy zagadać do Tomiego ;p

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    4.Tematy typu jak rozdać statystyki nie pomagają graczom. Jak zareklamowałem w inicjatywach graczy akademie Eresmela to dostałem bana (za spam XD)
    I słusznie, raczej nikogo taka decyzja nie dziwi. No chyba, że uważasz, że nie to XD
    Mimo wszystko pamiętaj, że w przypadku gdy nie zgadzasz się z decyzją moderatora zawsze możesz się zwrócić o pomoc do admina forum bądź Tomiego.
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    natomiast posty tego typu nadal na wolności:
    Wow, jakiś post, który ewidentnie jest spamem nie został usunięty. Gdyby tylko istniała opcja zgłoszenia postu do administracji forum tak, aby ona mogła zareagować.
    spoiler; nikt tego postu nie zgłosił

    Osobiście uważam, że na forum i tak jest wyjątkowy luz - większość "kłótni" z sb za czasów Bagietki już dawno zakończyłaby się kneblem dla każdej ze stron po pierwszym personalnym ataku lub jakkolwiek mocniejszej wiadomości. Nawet lekki trolling odpuszczam bo nie chcę, żeby zmniejszać aktywność na forum. Banuję naprawdę rzadko, a jakbym chciał działać w 100% zgodnie z regulaminem to mógłbym znacznie więcej, ale po co.
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    5. Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko.Załącznik 17652. Jedno z wielu zdjęć nie chciało mi się dokopywać do aukcji dla graczy z niższego poziomu.
    Wolny rynek, popyt, podaż, ktoś, coś?
    Jak wystawianie rzeczy ma w jakikolwiek sposób utrudniać grę innym? XD
    Wystawia powyżej średniej - jego sprawa, może zarobić więcej ale dłużej czeka na kupca, przez co ma zablokowany slot. A jeżeli komuś zależy na kupnie jakiegoś przedmiotu od razu to będzie gotów zapłacić więcej, chyba na tym powinien polegać handel

    reszta mnie nie obch bo to bardziej jakieś prywaty


    @down:
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Czy odbiór ich był negatywny nie zgodziłbym się ale nie mam dostępu do statystyk i też jakoś tego nie analizowałem.
    Ale tu statystyki nie mają znaczenia, bo nie chodzi o to do jakiej grupy osób konkursy docierały, a do tego jakie sygnały dostawałem bezpośrednio od innych graczy - a statystyk nie prowadzę.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Co do zgłaszania wyżej to zrobiłem to ale XD MNIEJSZA
    Nie zgłosiłeś ani jednego posta za pomocą funkcji "zgłoś post" (od 2022r., dalej nie sprawdzałem), po co kłamiesz?
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 14-06-2023 o 22:17
    ***** ***

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Nie zarzucam tobie tego że udostępniasz bo wiem jak te dane wypłynęły. Więc nie trafione. Po prostu inni gracze wyszukują i znajdują pozostałych nie jest to trudne bo jak wspomniałeś udział w konkursach bierze mało osób. Czy odbiór ich był negatywny nie zgodziłbym się ale nie mam dostępu do statystyk i też jakoś tego nie analizowałem. Co do zgłaszania wyżej to zrobiłem to ale XD MNIEJSZA. {Już nie zaśmiecając odpisz na priv jeśli możesz czy moje wiadomości ktoś zgłosił? }

    DOBRA TEMAT UMARŁ IMO DO ZAMKNIĘCIA CO RAZ BARDZIEJ SIĘ ZGADZAM Z JINEM

  12. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Co do cen na targu, to żeby naprawdę pomóc nowym graczom, proponuję wprowadzić minimalną cenę za którą można wystawić dany przedmiot, wynosiłaby ona cenę minimalną danego przedmiotu, a zarazem, by utrudnić monopol zerówek proponuję wprowadzić limit maksymalny ceny danego przedmiotu na targu, który wynosi 150% wartości ceny średniej.
    Błagam cię nie wprowadzaj komunizmu do mfo już wystarczy że amaterasu ma co chwile jakieś limity.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    589
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Co do cen na targu, to żeby naprawdę pomóc nowym graczom, proponuję wprowadzić minimalną cenę za którą można wystawić dany przedmiot, wynosiłaby ona cenę minimalną danego przedmiotu, a zarazem, by utrudnić monopol zerówek proponuję wprowadzić limit maksymalny ceny danego przedmiotu na targu, który wynosi 150% wartości ceny średniej.
    Srednia nie odzwierciela wartości
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  14. #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    167
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Tak naprawdę to ta gra nie leży przez to że Kagome zawyża ceny, tylko przez słabe ruchy "zespołu" administracji. Prócz eventów (z czego tak naprawdę grudniowy też się nudzi po tygodniu) ta gra nie ma już nic do zaoferowania. Pobijesz bossy, porobisz questy i masz koniec gry. Dziennych aktywności jest żałośnie mało, pvp leży jak w każdej grze przez płaczków, których boli że nie umieją w pvp. Na tym etapie to już ta gra może satysfakcjonuje tylko kolekcjonerów lub ludzi co lubią grindować. Upki to temat widmo, są losowo, kontaktu i odzewu od Tomiego nie ma, nie wiemy czy cokolwiek w ogóle jest w planach i kiedy. Nie pojawia się nic nowego, zero jakiegokolwiek wysiłku dla graczy i nie mówię tu już nawet o zdobywaniu nowych, tylko o utrzymaniu w grze tych starych. Jakby wypuszczali małe upki z jakimiś ciekawymi questami czy aktywnościami ale CZĘŚCIEJ to bardziej by oddało niż jeden duży na parę lat i przysłowiowe "a teraz dajcie mi spokój". Propozycje graczy (niektóre nawet dobre) też zwykle nie mają żadnego odzewu, nie mówię nawet że Tomi miałby na każdą odpisywać, ale jest zespół tosterów, którym korona by z głowy nie spadła jakby nawiązywali kontakt z graczami na forum (a nieee przepraszam, zespół tosterów boi się krytyki i tego, że ktoś będzie miał inne zdanie niż oni i nie będą umieli odpowiedzieć ).
    Zgadzam się z tym, brak jakiejkolwiek odpowiedzi na propozycje graczy ze strony administracji jest moim zdaniem zniechęcający. Szybsze dodawanie elementów do gry byłoby możliwe, gdyby nad grą pracowało więcej niż 4 osoby, które mają też swoje życie poza grą, dlatego nie dziwię się, że wszystko zajmuje tak długo i dlaczego Tomi nie chce inwestować więcej niż dotychczas w rozwój tej gry, gdyż jest to gra przeglądarkowa, ma już jakieś 12 lat + jest 2023 rok, prawie nikt nie gra na przeglądarkach.

  15. #30
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Tak naprawdę to ta gra nie leży przez to że Kagome zawyża ceny, tylko przez słabe ruchy "zespołu" administracji. Prócz eventów (z czego tak naprawdę grudniowy też się nudzi po tygodniu) ta gra nie ma już nic do zaoferowania. Pobijesz bossy, porobisz questy i masz koniec gry. Dziennych aktywności jest żałośnie mało, pvp leży jak w każdej grze przez płaczków, których boli że nie umieją w pvp.
    Twoja część postu mnie rozbawiła, narzekasz na płaczków a sama płakałaś jak proponowałem wycofanie sabotów z igrzysk bo wtedy chodziło więcej osób.
    Polecam zacząć od siebie, potem wytykać to innym

    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Na tym etapie to już ta gra może satysfakcjonuje tylko kolekcjonerów lub ludzi co lubią grindować. Upki to temat widmo, są losowo, kontaktu i odzewu od Tomiego nie ma, nie wiemy czy cokolwiek w ogóle jest w planach i kiedy. Nie pojawia się nic nowego, zero jakiegokolwiek wysiłku dla graczy i nie mówię tu już nawet o zdobywaniu nowych, tylko o utrzymaniu w grze tych starych. Jakby wypuszczali małe upki z jakimiś ciekawymi questami czy aktywnościami ale CZĘŚCIEJ to bardziej by oddało niż jeden duży na parę lat i przysłowiowe "a teraz dajcie mi spokój". Propozycje graczy (niektóre nawet dobre) też zwykle nie mają żadnego odzewu, nie mówię nawet że Tomi miałby na każdą odpisywać, ale jest zespół tosterów, którym korona by z głowy nie spadła jakby nawiązywali kontakt z graczami na forum (a nieee przepraszam, zespół tosterów boi się krytyki i tego, że ktoś będzie miał inne zdanie niż oni i nie będą umieli odpowiedzieć ).
    Z resztą się zgodzę tylko częściowo, to prawda że ta gra nie oferuje kompletnie nic z pvp, większość osób sobie odpuściła rywalizację widząc że w aspirancie trzeba mieć dość mocne EQ by dojść do ligi brązowej, która miała być ligą dla randomków.
    W taj grze nawet expić się na trudnych potworach nie opłaca bo przez niski parytet wyjdzie się na minus haha.

    Co do dyskusji z testerami to się nie będę wypowiadał, ci co mieli z nimi styczność wiedzą jak to wygląda
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •