Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Gwarantowane +8 u kowala!

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2021
    Postów
    51

    Gwarantowane +8 u kowala!

    Dzień dobry. Przychodzę z propozycją aby dodać u kowala opcję 100% szansy na +8 za dodatkową opłatą np. żetony 4x level itemu lub gold!

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał FisheR Zobacz post
    Dzień dobry. Przychodzę z propozycją aby dodać u kowala opcję 100% szansy na +8 za dodatkową opłatą np. żetony 4x level itemu lub gold!
    Na nie to znacznie ułatwi grę.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Na nie to znacznie ułatwi grę.
    W czym jest przyjemne palenie 5x +3 i +3? Dla mnie i tak ta gra posiada wystarczająco dużo randomizacji więc tak czy siak trzeba się napocić, żeby znaleźć i wykuć dobre +3. Dla mnie to tylko time waster, a nie utrudnienie.

    PS: Współczuję FisheR, bo pewnie kowal spalił

  4. #4
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Proponuję płatne zwiększenie % szans na +8 za żetony, np o 25%. 100% będzie trochę broken i +8 straci na unikatowości

  5. #5
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Ja tam popieram. Oczywiście cena dużo wyższa - czy to 6x obecny koszt dodatkowego bonusu w żetonach, czy po prostu MFy za "super-usługę u kowala", ale kierunek jest dobry i słuszny.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ja tam popieram. Oczywiście cena dużo wyższa - czy to 6x obecny koszt dodatkowego bonusu w żetonach, czy po prostu MFy za "super-usługę u kowala", ale kierunek jest dobry i słuszny.
    Mniej płakania więcej grania, z fartem
    This is a certified hood classic

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Propozycja na nie

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Też jestem na NIE, bo +8 nigdy się nie opłaca to wy na własną rękę robicie +8, które ma być czysto dla perfekcjonistów, którzy chcą tak totalnie być w 100% koksami, którzy mogą się wykosztować i pozwolić sobie na to NAJLEPSZY set w grze. To nie ma być opłacalne.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •