Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Czy warto po wielu latach wrócić dla fabuły i sentymentu?

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Warto grać po latach nawet przerwy ,tymbardziej że gra idzie do przodu!! , Kiedyś ta gra stała w miejscu bez aktualizacji przez to gra się znudziła
    Ale teraz przez ogarnięte grono testerów i programistów gra ruszyła i szykuje się że nie będzie stała w miejscu tylko będzie się rozwijać ,
    Z swojej strony polecam wbić 80lvl porobić questy , i jakieś eq pokuć na nowy start miast ,na poziomie nordia -azard jest mnóstwo questów więc masz co nadrabiać , jeżeli będziesz mieć w czymś problem to służę pomocą .
    Pozdrawiam osoby które grają od 2011-2013 i są wciąż w grze.
    Ostatnio edytowane przez mareczko ; 13-04-2023 o 19:19

  2. #17
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Uciekaj, póki jeszcze możesz, nie warto
    say gex

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Lolo już nie gra, nie warto.

  4. #19
    gierka ded czy nie ;D?

  5. #20
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    gierka jakoś żyje, co jakiś czas są dramy o pierdoły
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #21
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    gierka ded czy nie ;D?

    No tłumów nie uświadczysz, ale tylko głupi by się na to łudził. Powiedzialbym ze liczba graczy jest na poziomie dość stabilnym, jak wskoczy Scythe to pewnie chwilowo się podniesie.
    Chociaż z wymianami minibossów to moze ci byc ciezko

    gierka jakoś żyje, co jakiś czas są dramy o pierdoły
    Z twoim patronatem honorowym
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #22
    No to zobaczymy co bedzie. Wbijam z nadzieją, ze cos ruszy w temacie druzyn, turniejów i tego typy atrakcji

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2023
    Postów
    5
    Też wróciłem po dłuzszej przerwie i powiem że dalej ta gierka sprawia "fun", szkoda tylko że nie ma takich tłumów przy każdym mini bossie jak dawniej

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2018
    Postów
    26
    Zacząłem grać kilka dni temu (ostatni raz grałem trochę aktywniej chyba w 2011/2012), więc można powiedzieć że zupełnie od nowa, bo zobaczyłem, że niedługo ma nowe miasto wyjść XD. Na ten moment nie jest źle, idzie powoli do przodu, w tym momencie jak to piszę mam 31lv. Rzuca się w oczy znikoma ilość graczy na niskich (poniżej 40 poziomu) i małą ilością itemów na aukcjach, trudno jest znaleźć kogoś na minibossie... Brakuje mi jakiegoś discorda z tej gry, może tam więcej osób się udziela, bo widzę, że forum jest w zasadzie martwe. Pvp mnie na ten moment mocno zniechęca, bo widzę że na przedziałach, których gram są same koksy z eq +3, więc żadnego podejścia do tego nie mam, może zacznę robić coś w tym kierunku jak dobiję ten 80. Ale motywacja do gry jest, bo zawsze chciałem przejść całą fabułę, a jest ona naprawdę przyjemna. Zauważyłem, że teraz są żetony i xp z questów, kiedyś chyba tego nie było, więc to na duży plus =)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •