Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Czy warto po wielu latach wrócić dla fabuły i sentymentu?

  1. #1
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176

    Czy warto po wielu latach wrócić dla fabuły i sentymentu?

    Wszedłem sobie na stronę mfo3.pl po wielu latach nieobecności dla sentymentu. Jakież było moje zdziwienie, gdy zdołałem się zalogować, bo nie usunięto mojego konta. Mam maga 65lvl i woja 50 lvl. Ostatnio grałem jeszcze przed Nordią. Nigdy za bardzo nie brałem udziału w PvP ani TvT więc pewnie nikt mnie nie pamięta z wymiany minibossów z 10 lat temu.

    I wszedłem na 2 minuty do gry i na forum. Nawet nie wiem na czym teraz gra stoi, kiedy będą następne aktualizacje ani nic innego. I zastanawia mnie, czy by nie zagrać od czasu do czasu. Dla fabuły i nostalgii, która mnie porwała, gdy byłem jeszcze gówniakiem.

    Dlatego pytam, Panie i Panowie, czy warto wrócić, zagrać chociaż raz na 2/3 dni przez 30 minut i dać się znowu temu porwać? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię.

    A gdybym miał wrócić, to prowadzić swoje postacie dalej, czy lepiej zrobić nową i iść od 1 lvl i gonić od zera Thanarga jak za dawnych czasów?

  2. #2
    uciekaj poki jeszcze mozesz

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    45
    Raczej radzę Ci abyś grał od 65lvla bo za niedługo będzie update Scythe i Kurthus i możesz nie zdążyć od zera.

  4. #4
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    wracaj, bo dużo roboty w nordii, a w scythe podobno ma być więcej
    Nie chce banaa

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    od 0 zawsze możesz na innej postaci lepiej graj kim już masz i nie miej problemu z maxowaniem Nordii by przygotować się na nastepną aktualizacje

  6. #6
    Wracaj na 65 lvl, bedziesz mi towarzyszył w biciu minibossów
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Gier jest mnóstwo i są gry, które oferują dużo więcej i dużo lepiej.
    Osoby, które zrezygnowały z gry nie napiszą ci, że nie ma sensu w to grać, bo oni już nie grają.

    Wróć na chwilę i sam wyciągnij wnioski

  8. #8
    Warto samemu się przekonać. I uważaj na osobę, która ukradła mi nick.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    IMO warto mimo wszystkiego MFO ma spoko fabułe, bossy itp. To jak jest prowadzona i jakie ma community to inna kwestia.
    Jak masz wracać do lepiej od 65lv.
    Grind do chociaż 50lv liczy się już w miesiącach, a szczerze najlepsza zabawa zaczyna się dopiero od Eliar.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #10
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Na Twoim miejscu, przed powrotem do gry, zrobiłbym sobie korektę profesji na woja. Wtedy gra się o wiele przyjemniej. Szkoda byłoby zaczynać od nowa i tracić 65lvl.

  11. #11
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    IMO warto mimo wszystkiego MFO ma spoko fabułe, bossy itp. To jak jest prowadzona i jakie ma community to inna kwestia.
    Jak masz wracać do lepiej od 65lv.
    Grind do chociaż 50lv liczy się już w miesiącach, a szczerze najlepsza zabawa zaczyna się dopiero od Eliar.
    Co jest tą najlepszą zabawą w Eliar xD?
    Ale tak- bardziej wzbogacisz się rozwijając postać już napoczętą, potem będzie kasa na ogarnianie kolejnych.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 11-04-2023 o 18:36
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #12
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    gra się jakoś bardzo nie zmieniła, skoro ostatni raz grałeś przed nordią to kilka większych update było faktycznie, ale format gry i wykonanie w moim odczuciu raczej się nie zmieniło
    community dość lipne
    najlepiej jest nie mieć oczekiwań to się nie zawiedziesz a możesz się pozytywnie zaskoczyć

  13. #13
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Gdy wracałem do gry po paru latach to usunąłem postać 65 i założyłem nową. Nie żałuję. Patrząc jednak na to, że w moim przeczuciu w najbliższych miesiącach Scythe+Kurthus, to nie warto usuwać postaci 65. Musisz tylko przypomnieć sobie co i jak było.
    ***** ****

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    56
    zacznij grać na max poziomie - zawsze możesz zacząć grać od zera

  15. #15
    Może być ciężko ze względu na mały odsetek grających ludzi - ciężej o ubijanie minibossów.
    Ale jak nostalgia łapie - to czemu by nie spróbować?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •