Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    3 75.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P2] Nie można pomóc osobie która nie ma pożeracza

  1. #1
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604

    [P2] Nie można pomóc osobie która nie ma pożeracza

    Dobry wieczór, nie można pomóc osobie która nie ma pożeracza (ma zabitych więcej niż 20 swoich am czyli pomoc bez akceptacji)

    Zgodnie z tym co jest napisane na forum, osoby poniżej 100 nie wliczają się do limitu, a nie można pomóc każdemu kto zabił więcej niż 20.
    Nazwa:  xD.PNG
Wyświetleń: 247
Rozmiar:  628.9 KBNazwa:  xDD.PNG
Wyświetleń: 253
Rozmiar:  92.6 KB

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Link do raportu, nick postaci która miała problem, opis jak wyglądała niemożność pomocy (jaki komunikat otrzymała).

    Tu jest coś mocno nie tak, bo ta walka nie mogła trwać półtora godziny w tym czasie. Jakieś pozostałości po poprzedniej walce z 21:34-21:45

    ====
    Już nie trzeba.
    Nowicjusz powinien być ustawiony na 100, był na 20.
    Poprawione.

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Raport

    Postać która nie mogła pomóc: KaeN I

    pojawił się standardowy komunikat jakbyśmy chcieli pomóc osobie z pożeraczem, mając wyczerpany limit walk na konto


    - - - - - - - - - -

    Ta walka nie trwała półtorej godziny, po prostu licznik czasu często wariuje po złapaniu i trzeba odświeżyć mapkę
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2022
    Postów
    4
    To żaden błąd jak dla mnie. Było dobrze ustawione na 20 walk... Mariuszek miał już ponad 20 więc nowicjusz to nie był a KaeN I miał już swój limit 4 walk to jak ma pomagać temu co już zrobił 20 walk ? Dla mnie to szukanie dziur jak zrobić aby korzystnie było dla grona osób... Teraz limit zwiększony i nadal te same osoby na tym mini bossie.. Bezsensu to.. Teraz nowe osoby musza czekać 100 walk az na sos wpuszczania nie będzie..
    Ostatnio edytowane przez adrianoos ; 13-04-2023 o 19:13

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Radzę przeczytać raz jeszcze aktualności

    - - - - - - - - - -

    Limit ma na celu żeby ama była mało atrakcyjnym mini bossem co się udało więc się nie dziw że nowych osób praktycznie nie ma
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2022
    Postów
    4
    Tak tak dzieki komu zmienione to znowu na korzysc tych samych graczy .. Nowi jak maja wbijac jak sabotuja kazda walke i zniechecaja ludzi jak moga na wszelkie sposoby.. i nie ma osob bo zmienione przez was i wbijaja na sos Ci same osoby jak nowi maja wbic w mini bossa ? zastanow sie chociaz jak inni chca wbic to odrzuca wbija Ci sami bezsensu to i tak bylo git to nie problemy wszedzie widzicie i kombinujecie jak mozecie taka prawda... Korzystnie dla was wylacznie dla nikogo innego.. Najlepiej to juz by bylo zadnych limitow 0 zaproszen kto 1 ten lepszy wbija i juz ..
    Ostatnio edytowane przez adrianoos ; 15-04-2023 o 14:15

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał adrianoos Zobacz post
    Tak tak dzieki komu zmienione to znowu na korzysc tych samych graczy .. Nowi jak maja wbijac jak sabotuja kazda walke i zniechecaja ludzi jak moga na wszelkie sposoby..
    Nowi gracze sabotują, bo nie chce im się poczytać na forum (kliknąć w poradnik który jest 24/7), zrobić builda, poczytać jak się bije. To nie my zniechęcamy ludzi do bicia tego, tylko twórcy głupimi zmianami, to jest moje zdanie, bo po wprowadzeniu twardego limitu mi się tego nie chce za bardzo bić, ale patrząc na to ile osób biło przed pierwszymi limitami a teraz, to nie wymaga komentarza.

    Cytat Napisał adrianoos Zobacz post
    i nie ma osob bo zmienione przez was i wbijaja na sos Ci same osoby jak nowi maja wbic w mini bossa ? zastanow sie chociaz jak inni chca wbic to odrzuca wbija Ci sami bezsensu to i tak bylo git to nie problemy wszedzie widzicie i kombinujecie jak mozecie taka prawda... Korzystnie dla was wylacznie dla nikogo innego.. Najlepiej to juz by bylo zadnych limitow 0 zaproszen kto 1 ten lepszy wbija i juz ..
    Jak my mieliśmy cokolwiek zmieniać? Przecież nikt się nas nie pytał czy my chcemy czegoś takiego, odpowiedź była by jedna NIE
    Ja osobiście jestem przeciw jakimkolwiek limitom czegokolwiek, chcesz to bić, masz czas i chęci to sobie to bij/dogadaj się/powalcz o to.

    Apropos dodawania, no co się dziwisz że każdy woli dodać postać z restem z którą się wygra bez problemu.

    Jeżeli uważasz że coś można by poprawić, jeżeli twoja propozycja się spodoba dużej ilości graczy to twórcy pomyślą nad możliwością wprowadzenia jej w przyszłości.
    Nadal zapominasz że kłamiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •