Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie taką zmianę?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zajebioza, na tak

    4 66.67%
  • Wisi mi to, na nie

    2 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Podmiana Animacji

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213

    Post Podmiana Animacji

    Witam wszystkich czytelników
    Chciałbym zarzucić luźną propozycją odnośnie broni którą można kupić podczas eventu Króla Góry a odnośnie rozchodzi się o Upiorną Opokę. Od samego początku, od kiedy wprowadzoną ją, posiada ona bardzo nieprzyjemną dla oka animację, która jest przypisana do takich zdolek jak Wyczerpanie czy Uwiąd. Nie od dzisiaj wiadomo, wielu gra Pasywką oraz "wyglądem" który niestety jest odpychający w przypadku tych rękawic. Jako alternatywę chciałbym zaproponować animację którą posiadają Rękawice Mocy, co byłoby moim docelowym działaniem lub Przenikliwych Rękawic. Moja propozycja nie odmieni nic w dotychczasowej rozgrywce, jest to zmiana kosemtyczna, która jest przyjemna dla oka

    I bardzo chciałbym prosić, aby gracze którzy nie uczestniczą w tym zacnym evencie nie zabierali głosu (wiem że się to nie uda i tak ale wierzyć trzeba) ponieważ wasze "komentarze" nie będą miały żadnego pokrycia. A tym którzy zabiorą głos i uczestniczą z góry bardzo dziękuję. Każde TAK/NIE liczę że ładnie uargumentujecie.

  2. #2
    Ja mimo że nie biorę udziału w evencie to oglądam czasem walki i bardzo podoba mi się ta animacja. Proponuję, żeby zmienić animację Rekawic Mocy lub Przenikliwych Rekawic na taką jaką ma Opoka, bo właśnie one kłują mnie w oczy
    A tak na poważnie- wrażenia wizualne jednostek są całkowicie subiektywne, podporządkowywanie pod zdanie pojedynczych osób wyglądu animacji w grze jest taakie meh xD.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •