Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Powiadomienie o zdobyciu karty

  1. #1
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    67

    Powiadomienie o zdobyciu karty

    To trochę denerwujące, że np. rozwalam setki słabych potworów (na przykład czerwonych ogników), bo chcę mieć ich kartę, a za 600 mobem okazuje się, że dostałem tę kartę przy 20. Dlatego proponuję, żeby w prawym dolnym rogu wyskakiwało powiadomienie o zdobyciu karty (chodzi mi o powiadomienie takie jak przy uleczeniu się fontanną uzdrowienia). Proszę o wypowiedź każdą osobę, bez względu na doświadczenie.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Xbox Zobacz post
    To trochę denerwujące, że np. rozwalam setki słabych potworów (na przykład czerwonych ogników), bo chcę mieć ich kartę, a za 600 mobem okazuje się, że dostałem tę kartę przy 20. Dlatego proponuję, żeby w prawym dolnym rogu wyskakiwało powiadomienie o zdobyciu karty (chodzi mi o powiadomienie takie jak przy uleczeniu się fontanną uzdrowienia). Proszę o wypowiedź każdą osobę, bez względu na doświadczenie.
    1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
    2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
    3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.
    ***** ****

  3. #3
    Użytkownik Avatar Xbox
    Dołączył
    14-05-2022
    Postów
    67
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
    2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
    3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.
    Co do ankiety, po prostu nie wiem jak to zrobić.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    1. Zwracam uwagę, że po raz kolejny Pan xbox nie tworzy ankiety do propozycji...
    2. Ilość tych "pomysłów" też jest zbyt duża, a zbyt mało jest w nich sensu.
    3. W kwestii tego tematu akurat byłbym na tak, bo o zdobyciu karty często dowiadujemy się po zbiciu pełnej energii, mało kto sprawdza raporty co 10-20 potworków. Niby mały dodatek typu "Gratulacje, zdobyłeś kartę potwora xxxxx", a zawsze by cieszyło.
    a). Nie ważne kto każdy powinien móc dać ankiete.
    b). Ilość jego pomysłów mają osobny dział do rozmowy. Jeśli mówisz, że jego pomysły nie miały dużo sensu to idź na tamte pomysły, wkoncu mowa o tamtych tematach nie tu.
    c). Dorzucę się, że ta zmiana po prostu daję nam wygodę i sprawia, że oszczędniej czas wykorzystujemy w zdobyciu karty i dodatkowo ciut więcej energii (nie mówię o energii w grze) zyskamy przy tym przez to, że nic nie musimy szukać jak wszyscy mówiliście zresztą. Plus adminowi praktycznie to nie zajmie sporo czasu wręcz nic tak myślę. Wiadomo jednak, że bez tego się obejdzie i na tej zasadzie mogli by tego nie dodać. Jednak nawet w tak małej ilości osób nawet później znajdą się osoby, które za to podziękują.

  5. #5
    Jezz, kto normalny szuka karty w raportach zamiast w zakładce karty xD

    btw. propka na tak, ale chyba było już to kiedyś proponowane i albo nie przeszło albo siedzi w "do zrealizowania"
    Le tits now

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Jezz, kto normalny szuka karty w raportach zamiast w zakładce karty xD

    btw. propka na tak, ale chyba było już to kiedyś proponowane i albo nie przeszło albo siedzi w "do zrealizowania"
    Nie ktorzy chca dac do ulubionych, ale w sumie karty z potworów nie są takie super, żeby sie chwalić. Więc powód nie ratuje sytuacji także masz rację kto by to robil.

  7. #7
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Nie ktorzy chca dac do ulubionych, ale w sumie karty z potworów nie są takie super, żeby sie chwalić. Więc powód nie ratuje sytuacji także masz rację kto by to robil.
    Ja czasami się tak zastanawiam ile Ci płacą za pisanie takich rzeczy Co do ich ("poziomu popularności" kwestia gustu na moje, kto co lubi). Gdzieś % chyba jest jaka jest szansa na danego moba, więc mniej więcej można zerkać co jakiś czas, a jak Wam przeszkadza sprawdzanie raportów to kupujcie zamiast bić i nie jestem pewny czy wgl. Ktoś z Was zbiera karty

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Temat już był poruszany na forum i został odrzucony, także do zamknięcia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •