Zobacz wyniki ankiety: czy chcesz licznik gremlinów

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    36 85.71%
  • nie

    6 14.29%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: licznik pokonanych gremlinów [?/200]

  1. #1
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197

    licznik pokonanych gremlinów [?/200]

    jak w temacie, skoro gdzieś w tle i tak są liczone to może by ten licznik podpiąć na mapę, fajnie by było mieć nad tym kontrolę

  2. #2
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    jest szansa na dodanie tego w tym roku? z tego co widzę większość się zgadza

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Pytanie po co?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Żebym nie musiał sprawdzać w raportach i liczyć ile jeszcze mam do ubicia?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    A po co ci wiedza ile to końca? To nie ma sensu. Sprawdź ile eny miałeś przed rozpoczęciem expienia i na oko będziesz miał ile zbiłeś. Serio jak komuś ma to polepszyć żywot to nie jestem przeciw byle by dało się to schować bo nie chce mieć ekranu zaśmieconego licznikiem
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Patrząc na wyniki ankiety to ma sens dla większości graczy.
    Jeśli naprawdę trzeba ci tłumaczyć sens wygody wynikającej z licznika to niepotrzebnie się wypowiadam, i tak nie dotrze.

  7. #7
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Lucy Gray Zobacz post
    A po co ci wiedza ile to końca? To nie ma sensu. Sprawdź ile eny miałeś przed rozpoczęciem expienia i na oko będziesz miał ile zbiłeś. Serio jak komuś ma to polepszyć żywot to nie jestem przeciw byle by dało się to schować bo nie chce mieć ekranu zaśmieconego licznikiem
    to jest propozycja czysto dla lepszej przejrzystości gry i posiadania takiej automatycznej kontroli nad tym co się robi (głównie to w stylu ile mi czasu jeszcze na tych gremlinach zejdzie albo chęć zagospodarowania energii gdzie indziej, wrócenia gdy będziemy mieli tą samą liczbę która brakuje na liczniku) z tego co wiemy to one są liczone gdzieś w tle gierki więc dla satysfakcji co najmniej 28 graczy wyszedłem z propozycją by ten licznik podpiąć na mapę, okno 1cm na 1cm ci ekranu nie zawali no ludzie xd
    z tą energią to akurat nie ma dla mnie sensu, robiłem to aż do momentu gdy zacząłem dawkować gremliny na kilka razy w ciągu dnia, nie będę pamiętał przez cały dzień ile energii mi zeszło

  8. #8
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    widzę że weszło więc można zamknąć, dzięki!!

  9. #9
    PussyAnal
    Konto usunięte
    Proszę o zwiększenie limitu do chociaż 500x by móc całą energię spalać... 200 to za mało :/

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2022
    Postów
    16
    od 1-24 grudnia jest po 200 eny a 24 są już nielimitowane potworki

  11. #11
    PussyAnal
    Konto usunięte
    No ale jakby od 1 grudnia było 500 lub bez limitu ( codziennie respi się okolo 400 eny ) to masz 2x więcej codziennie a jest event to każdy by mógł się w 100% skupić tylko na evencie... Jakby było bez limitu to pewnie jakaś część graczy dużo eny by traciła na ładowanie eny by zabijać potworki co za tym idzie mf by więcej zarobiło = mieli by więcej pieniędzy i chęci na rozwój gry = większą szansa na mobilizację ze może w ciągu 30 lat dodadzą nowe miasto = możliwy powrót starych graczy = więcej graczy online = większa szansa na zakup więcej mf = pętla się kręci,

  12. #12
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    polecam lecieć na dwie postacie, 100% skupienia na evencie i +100% kuponów scythe!

  13. #13
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał PussyAnal Zobacz post
    No ale jakby od 1 grudnia było 500 lub bez limitu ( codziennie respi się okolo 400 eny ) to masz 2x więcej codziennie a jest event to każdy by mógł się w 100% skupić tylko na evencie... Jakby było bez limitu to pewnie jakaś część graczy dużo eny by traciła na ładowanie eny by zabijać potworki co za tym idzie mf by więcej zarobiło = mieli by więcej pieniędzy i chęci na rozwój gry = większą szansa na mobilizację ze może w ciągu 30 lat dodadzą nowe miasto = możliwy powrót starych graczy = więcej graczy online = większa szansa na zakup więcej mf = pętla się kręci,
    skoro dali limit 200 i przez kilka lat jest limit 200, to najwidoczniej im się to bardziej opłaca
    chyba im zależy na tym, żeby ludzie sobie nie nafarmili za dużo unikatów, bo event w końcu trwa 2 razy dłużej niż np halloweenowy, tylko problem jest taki że te unikaty co lecą są nic nie warte, nie pamiętam kiedy ostatni raz dostałem coś np arktosowego lub kryształowego z wymian eventowych xD

    temat można zamknąć, propozycja już jest w grze, o zwiększenie limitu załóżcie sobie nowy, dla mnie to bez znaczenia serio

  14. #14
    Użytkownik Avatar Pregnant
    Dołączył
    05-04-2023
    Postów
    102
    Cytat Napisał shayne Zobacz post
    skoro dali limit 200 i przez kilka lat jest limit 200, to najwidoczniej im się to bardziej opłaca
    chyba im zależy na tym, żeby ludzie sobie nie nafarmili za dużo unikatów, bo event w końcu trwa 2 razy dłużej niż np halloweenowy, tylko problem jest taki że te unikaty co lecą są nic nie warte, nie pamiętam kiedy ostatni raz dostałem coś np arktosowego lub kryształowego z wymian eventowych xD

    temat można zamknąć, propozycja już jest w grze, o zwiększenie limitu załóżcie sobie nowy, dla mnie to bez znaczenia serio
    A co wypada z tego eventu? Co jest z tych fragmentów zabawek, gdzie to sprawdzić?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

  15. #15
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Pregnant Zobacz post
    A co wypada z tego eventu? Co jest z tych fragmentów zabawek, gdzie to sprawdzić?
    masz w aktualnościach wszystko, fragmenty zabawek z gremlinów od 24 grudnia zamienia się na zabawki i prezenty i wymienia u mikołaja za unikaty

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •