Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wycofaniem zmian?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, należy wycofać cap 60 żetonów

    3 11.11%
  • Tak, należy wycofać wymóg użycia mikstur z obu stron

    2 7.41%
  • Tak, należy wycofać obie powyższe zmiany

    15 55.56%
  • Nie, niech aktywni gracze tracą

    7 25.93%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Żetony za walki na arenie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337

    Żetony za walki na arenie

    Parę dni temu pewien gracz zażądał zbanowania graczy MFO3 wymieniających żetony.





    Już następnego dnia poszły zmiany m.in. obcinające maksymalną ilość żetonów do zdobycia w walce (85->60 na 80lvl) oraz ilość żetonów do zdobycia dla obu stron kiedy nie zostaną użyte wszystkie mikstury.





    Niestety, "niefajne" walki występują również na arenie w okolicach Ligi Złotej, a wtedy żetony za walkę wyglądają tak:

    Reus vs Miracle


    Nagrody tygodniowe

    Przed zmianami:



    Po zmianach:





    Proponuję przynajmniej częściowe wycofanie zmian. Obcinanie najlepszego źródła żetonów w grze nie ma sensu, a nagrody tygodniowe tego nie rekompensują. Tracą na tym wszyscy aktywni gracze.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2021
    Postów
    33
    ja wczoraj miałem walkę na arenie, bardzo wyrównana, użyłem wszystkiego co miałem i dostałem aby 4 żetony... Na arenie i tak mało kto walczy, nie zniechęcajmy jeszcze bardziej graczy żeby nie walczyli takimi zmianami bo w końcu serio nie będzie z kim walczyć

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Nic nie zmieniamy. Terror przecież ty non stop oddawales walki z farbenem.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Nic nie zmieniamy. Terror przecież ty non stop oddawales walki z farbenem.
    Pokaż mi jeden raport gdzie oddałem walkę Farbenowi. Twoje wypowiedzi są kompletnie odklejone i nie mają nic wspólnego z tematem.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    To teraz pytanie: Wystarczy nie użyć w walce mikstur specjalnych, żeby przeciwnik był stratny o praktycznie cały wkład w żetonach? Jak dla mnie to takie zmiany wypadałoby wcześniej przetestować, natomiast to co tu widzę daje spore pole do zabawy.

    Edit: Bardziej podchodzi mi to pod błąd, a nie propozycję
    Propozycją jest cofnięcie zmian które jak widać prowadzą do śmiechu wartej sytuacji- od teraz to głównie od przeciwnika zależy ile żetonów dostaniemy za walkę, nie od nas.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2018
    Postów
    19
    Aktualnie dzięki tej zmianie to wygląda tak: Chcesz zdobyć żetony? => musisz wbić się wysoko w arenę. Chcesz wbić się wysoko w arenę? => musisz mieć do tego dobre eq. Chcesz zdobyć dobre eq? => musisz zdobyć żetony. Koło się zamyka i jedyna opcja to sprzedaż mikstur na rynku i w ten sposób powoli zbieranie sobie tego eq albo wymiana żetonów która obecnie jest nieopłacalna. Jak dla mnie zmiana skrajnie głupia i zupełnie nie przemyślana.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Na 80 lvl w eq 0 mozna spokojnie wbić sobie brąz, z eq na +3 wbijamy spokojnie srebro, a w eq +6/7 wbijamy golda, a nawet można i diaxa

    Pisanie w stylu, że do PvP trzeba mieć dobre eq, żeby walczyć jest wyssane z palca. W PvP Manu trzeba umieć walczyć i tutaj jest problem większości graczy, że nie mogą wybić się na dany poziom. Na Auto wbijanie golda to wystarczy ogarnąć w miarę 1 skrypt i też się wbija łatwo.

    Ale najłatwiej powiedzieć, że bez eq +6/7 nie daj boże +8 nie da się nic zrobić.

    Czekam na zlinczowanie mnie, bo wiem że z niczym innym się to nie spotka, ale taka jest prawda

  8. #8
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Na 80 lvl w eq 0 mozna spokojnie wbić sobie brąz,
    Kłamca https://mfo3.pl/r/b79f2639b


    + ogarnijcie się i oddajcie żety na 20lvl lol

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Na 80 lvl w eq 0 mozna spokojnie wbić sobie brąz, z eq na +3 wbijamy spokojnie srebro, a w eq +6/7 wbijamy golda, a nawet można i diaxa
    Słuchaj, nie wiem jak dawno temu walczyłeś w brązie i srebrze, ale naprawdę chciałbym zobaczyć jak próbujesz w +0 wejść do brązu i potem z +3 do srebra z nieustawionymi walkami na arenie. Już pierwsza część punktu byłaby raczej niemożliwa, bo musiałbyś bójkować ludzi, którzy świeżo wbili 80lvl, bo na arenie by się nie dało wbić, więc nie wiem skąd wysnułeś swoje wnioski.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Oczywiście droga do Brązu, a potem Srebra ma być uwieczniona nagraniem czy innym podobnym aby można zarchiwizować i sprezentować jako niepodważalny dowód. Chyba że Weluś masz cykora...

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To ja opowiem historię z życia wziętą, jak byłem jeszcze bobaskiem takim małym o takim co jeszcze w pieluchę kupsztala robił i śmierdziało wtedy. Otóż było to za czasów Devos, rok 2016, świeżo wbiłem 65 lvl, moje eq na 65 lvl to były głównie zerówki lub jakieś tam minimalne plusy. Poszedłem walczyć na arenę, bo myślałem sobie, że pvp na 65 lvlu będzie fajne i w ogóle - tym bardziej że niżej udawało mi się wbić jakiś brąz manu i prawie silver auto na jakichś nobach i randomach. Zacząłem dostawać w czambo totalne stompy od ludzi na aspirancie tylko dlatego, że mieli oni eq +6 a ja gnioty jakieś, ciężko było wygrać jakąkolwiek walkę, więc popłakałem się jak wcześniej wspomniane bobo, którym wtedy byłem, i uznałem, że to pieerdzielę, bo to sensu nie ma bez eq. Natomiast sądzę, że w eq+6 na luzie można wbić silver manu/gold auto, jeśli tylko nie jest się kretynem zbaraniałym i ma się jakiekolwiek pajęcie o pvp.
    PiSdrawiam serdecznie.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  12. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Piotrollinex Zobacz post
    Aktualnie dzięki tej zmianie to wygląda tak: Chcesz zdobyć żetony? => musisz wbić się wysoko w arenę. Chcesz wbić się wysoko w arenę? => musisz mieć do tego dobre eq. Chcesz zdobyć dobre eq? => musisz zdobyć żetony. Koło się zamyka i jedyna opcja to sprzedaż mikstur na rynku i w ten sposób powoli zbieranie sobie tego eq albo wymiana żetonów która obecnie jest nieopłacalna. Jak dla mnie zmiana skrajnie głupia i zupełnie nie przemyślana.
    zbieranie eq nie jest trudne, przecież już wiele jest takich wyjątkowo tanich i jednocześnie wystarzcających dobrych eq, a jak już to można znaleść sobie nawet fajne alternatywy, ale ich to serio jest akurat mało. Jeden rok wystarczy w zupełności na pełnoprawne zdobywanie wiele żetonów z pvp. Po prostu na to trzeba serio w pełni wykorzystać potencjał mfo3 np graniu codziennie i nie marnowaniu eny czyli NP: Nie zostawianiu sobie max energii na noc. Nie mówiąc o wymianach i robieniu sobie eventów, które nasycą ci żetony pod eq

    Wiem, że z każdym miastem coraz trudniej, bo np przy 100 lvl moje słowa tutaj za dużo się nie sprawdzają

  13. #13
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Dobra wszystko super czy coś ale serio oddajcie żetony na 20lvl (i wsm 30,40,50) bo 5 żetów za full mixy walki to trochę mało xd

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Poszła poprawka dla niższych lvl.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Poszła poprawka dla niższych lvl.
    Nie chodzi tu tylko o niższe poziomy, problemy występują również na 80lvl. System wykrywa niefajną walkę kiedy mag atakuje fizykiem (gryfia/garudy/astralna uwzględnione?), jedna ze stron nie używa któryś miksów, walka trwa za krótko lub zostało zadane za mało obrażeń. Na wiele z tych czynników nie mamy wpływu, a obcinają nasze żetony i tym samym robią walki na arenie nieopłacalne. Wystarczy, że przeciwnikowi skończą się mikstury specjalne, krople do oczu, rumiankowe okłady lub mikstury many abyśmy dostali 2x mniej żetonów niż przed zmianami. Dostajemy ich wtedy tyle, ile dostaje się za przegraną w innym przypadku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •