Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Interakcja z innymi graczami

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337

    Interakcja z innymi graczami

    Witam. Gracz A dodaje do grupy gracza B, chwilę potem gracz B dodaje do grupy gracza A. Proponuję, aby grupa tworzyła się automatycznie. To samo tyczy się pojedynków i handlu.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Temat wałkowany wiele razy, następnym razem użyj wyszukiwarki: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ighlight=grupy

    A tak poważnie to jestem za. Już niejeden raz zdarzyło mi się proponować komuś grupę/handel, żeby ta osoba również mi ją proponowała. Bywa to trochę upierdliwe, także fajnie jakby taka drobna zmiana weszła.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Taki pomysł nawet i ja proponowałem. Rzecz która powinna być oczywistością chyba niektórych przerasta.
    ***** ****

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Taki pomysł nawet i ja proponowałem. Rzecz która powinna być oczywistością chyba niektórych przerasta.
    Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta
    Naucz się pisać po polsku, albo używaj tłumacza. Kogo wyolbrzymiać, zatrzasnąć głowy? Jakie wprowadzenie? Tak, nikogo to nie przerasta. Łatwa rzecz do wprowadzenia.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    362
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Mylisz się nie ma co wyolbrzymiać ludzi. Powód jest taki, że po prostu nie trzeba tym zatrzasnąć głowy. To są propozycję typu nieistotne i drobiazgowe. Wiadomo, że logiczne jest takie wprowadzenie, ale to nie jest istotne dla graczy i to z normalnego powodu... 99% graczy nawet zapominają że coś takiego istnieje. Właśnie nikogo to nie przerasta
    Mylisz się. Wprowadzono po latach obrazek martwej postaci kobiety dla osób grających płcią piękną. To jest jeszcze bardziej niepotrzebne, a jednak zostało wprowadzone. Pomijając, że ciężko czyta się Twoje rozprawki.

    #up Destro +1 jazda z nim
    ***** ****

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Naucz się pisać po polsku, albo używaj tłumacza. Kogo wyolbrzymiać, zatrzasnąć głowy? Jakie wprowadzenie? Tak, nikogo to nie przerasta. Łatwa rzecz do wprowadzenia.
    nie wiem kogo miał na myśli tych ,,nie których'', więc żeby było wiadomo, że chodzi o tych nie których to napisałem ogólniakowo (odpowiedź na ,,kogo wyolbrzymiasz''). Tłumacza nie ma sensu używać, bo piszę po polsku. ,,Nie trzeba zatrzasnąć głowy'' (nie trzeba się na tym skupić, bo jak mówiłem później to nie ma negatywnego skutku, bo właśnie dzieje się wręcz przeciwnie do przerastania, bo ludzie nawet, by nie pamiętali o malutkim szczególe, że jak obaj dadzą sobie zaproszenie do grp itp to powinno być to automatyczne i muszą nadal akceptować. Ale ten szczegół pomimo, że nie jest istotny to i tak propozycja jest bardzo dobra. Jak coś jestem na tak i rozumiem was

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    nie wiem kogo miał na myśli tych ,,nie których'', więc żeby było wiadomo, że chodzi o tych nie których to napisałem ogólniakowo (odpowiedź na ,,kogo wyolbrzymiasz''). Tłumacza nie ma sensu używać, bo piszę po polsku. ,,Nie trzeba zatrzasnąć głowy'' (nie trzeba się na tym skupić, bo jak mówiłem później to nie ma negatywnego skutku, bo właśnie dzieje się wręcz przeciwnie do przerastania, bo ludzie nawet, by nie pamiętali o malutkim szczególe, że jak obaj dadzą sobie zaproszenie do grp itp to powinno być to automatyczne i muszą nadal akceptować. Ale ten szczegół pomimo, że nie jest istotny to i tak propozycja jest bardzo dobra. Jak coś jestem na tak i rozumiem was
    Twoje zdania nie mają sensu, 5 razy przeczytałem Twój post i z trudem zrozumiałem co miałeś na myśli. Poćwicz polski zanim będziesz się udzielał na tym forum, tak będzie lepiej i dla nas, i dla Ciebie. (i to ja tu mieszkam za granicą?)
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Jest w tej grze tyle rzeczy do optymalizacji to wzięliście na cel grupy xD

    Już ciekawsza jest propozycja z usuwaniem zbędnych zdolności, niż jakieś poprawki na grupach, kilka klików i po problemie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •