Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzacie

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    11 44.00%
  • Nie

    5 20.00%
  • Nie wiem

    9 36.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Zadania dzienne

  1. #16
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    ty chyba serio terror masz coś nie teges pod czupryną, po pierwsze tanoś wymaga 666/777 a po drugie jak koledzy wyżej, na chu... dają moby które respią unikaty?
    lepsze pytanie: czemu mam wymieniać kryształy jak nie mogę bo nie skończyłem questa :C

  2. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    na rzucaniu w denola śnieżkami
    na biciu potępionych
    no to w czym problem to ubic?
    przeciez to nic trudnego

  3. #18
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    idąc bić potępionych po prostu używasz profilu pod tanatosa i skoro nie potrafisz go zabić sam, to pisz do innych, chętnie pomogą. Nie wiem w czym problem. Po takim czasie z takim eq jak ludzie maja, żaden unikat nie jest wyzwaniem. Poza tym powinieneś się cieszyć, że dostałeś szansę na jakiś fajny drop.

    A jak nie chcesz bić tanatosa to musisz poświęcić 10 eny więcej i przyjść jeszcze raz, straszna rzecz... Lub drugie rozwiązanie po prostu nie rób zadania skoro ono Tobie nie odpowiada.

    To nie jest problem typu zaloguj się 5 razy bo nie wykonasz zadania lub licz na szczęście, że w 100 eny dropnie Ci 10 przedmiotów, bo ktoś inny musiał zmarnować 300 eny.
    Akurat zadania zabij X potworów są jednymi z lepszych.
    tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"
    To go zrób, ułożenie uzbrojenia i gemów trwa góra 10 minut.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    XDD jak mozna narzekac ze sie trafia unikata- to nagroda sama w sobie. bicie zwyklych potworow ktore nie daja unikata to o wiele gorsza opcja niz zbicie unikata z ktorego w dluzszym czasie jest lepsza nagroda niz za te cale dzienne. ALE OCZYWISCIE KTOS SIE SPLAKAL ZE NIE UMIE UBIC POTWORKA NA KTOREGO SKRYPT MA PEWNIE 80% GRACZY LUB WYSTARCZY WZIAC JAKIEGOS KOLEZKE DO POMOCY(zaznacze ze z unikatami/minibosami od zawsze bylo mnostwo chetnych do pomocy-bo to free drop)
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    To go zrób, ułożenie uzbrojenia i gemów trwa góra 10 minut.
    nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem
    W takim razie nie narzekaj na te zadania, bo akurat bicie unikatów to jedno z najbardziej opłacalnych wśród zadań dziennych.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 13-10-2022 o 21:15
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    nie mam zamiaru sobie zaśmiecać profili takim gówno unikatem
    no to jak nie lubisz śmiecić to też nie zaśmieszaj też forum swoimi żałosnymi komentarzami dotyczącymi tego unikata. nikt cie nie zmusza do robienia tych zadań. jak ci sie nie podoba to ich nie rob proste.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Hydrei Zobacz post
    tylko że ja na żadnej postaci tego gówna nie bije czyli w moich profilach nie istnieje coś takiego jak profil "Tanatos"
    Wczoraj na dwóch postaciach miałem 75x potępiony i po złości nie trafił się tanatos, ach ten los...

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2012
    Postów
    9
    Najlepsze to by była możliwość zmiany zadania i tyle

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •