Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Na tę misję mogę poświęcić wieczorem 5 godzin czasu, a i tak jej nie zrobię, bo "czas respa".
    Powinno być przykładowo 5 do zerwania i wtedy jest oczywistość, że każdy ma możliwość wykonać to wieczorem.
    Chyba nie rozumiem po co takie sztuczne utrudnienia.
    Nie argumentuję za poprawnością obecnych zadań, przy których małe zapasy są wymogiem ich ukończenia dla niektórych osób logujących się w godzinach wieczornych. Mówię tylko jak sobie radzić. Tomi czyta ten temat i raczej jest świadom konieczności małych zmian.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #77
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Pustka Zobacz post
    Sama gra służy to zabicia czasu fakt, nie każdy ma czas nawet mini bić lub w ogóle na co kolwiek. Dungeon i IS, KG też wynaga godziny, więc wnioskuje, że jedynie powinna być dyskusja o nagrody. Nie o czas, bo czas działa wszędzie
    W życiu różnie bywa. 5 dni pod rząd zalogujesz się rano i wieczorem, a szóstego dnia coś wypadnie, nie masz czasu albo np przytniesz komara na sam wieczór jak miałeś wejść zebrać roślinki. Chodzi o to by zadania były wykonalne przy jednym logowaniu, ja wolę poświęcić 10 minut jednorazowo niż minutę rano i minutę wieczorem, bo nie zawsze jest na to czas / ochota. Pomijając fakt, że złowienie 8 łososi nie równa się w ogóle do rzucenia śnieżką kilku osób. Bardziej celowałbym tu w złowienie jedną konkretną rybę lub 5 dowolnych, a i tak zejdzie się 20x dłużej niż wspomniane śnieżki.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 07-10-2022 o 19:47

  3. #78
    Udało mi się dostać nagrodę specjalną za wykonanie 7 zadania w tym miesiącu Dostałam 20k i dostałam jeszcze rzadki gem Włócznia Plus.

  4. #79
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    W trakcie tworzenia są zmiany m.in. nagród - zwiększenie ich w pierwszym tygodniu oraz zróżnicowanie ich wysokości w zależności od trudności zadania.
    Dodatkowo pojawi się nowa funkcja związana z przydzielaniem zadań i wcześniej wspominany przedmiot do zdalnego aktywowania tablicy.
    Zmian będzie więcej.

    Zadanie z wymianą Śnieżnobiałych Lotosów zostanie na razie usunięte.
    ***** ***

  5. #80
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ogólnie jeżeli mamy w zadaniu dziennym ubij <miniboss> To fajnie by było, żeby pokazywało kto ma jeszcze taki sam quest dzienny, by łatwiej było znaleźć ekipę na wymiankę

    - - - - - - - - - -

    i ewentualnie podgląd questa jaki nas czeka w następny dzień to by było mega spoko
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #81
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Łatwiejszych questów nie było xD?

    Nazwa:  vi6RxMl.png
Wyświetleń: 309
Rozmiar:  75.6 KB

  7. #82
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Ja miałem rzucić w denola 5x śnieżką, przecież to czysta przyjemność ;/

  8. #83
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ogólnie fajny byłby też jakiś reminder w stylu "masz nieodebrany daily quest", bo ktoś może po prostu nie pamiętać lub nawet nie wiedzieć, że są daily questy - szczególnie po dłuższej przerwie od My Fantasy
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  9. #84
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Zadanie z wymianą Śnieżnobiałych Lotosów zostanie na razie usunięte.
    Właśnie dostałem zadanie z wymianą Śnieżnobiałych Lotosów. Nie będę mieć problemów z jego wykonaniem, bo już zacząłem robić sobie zapas tych lotosów, jednak zadanie nie zostało jeszcze usunięte.

    Nazwa:  2022-10-08_09h33_01.png
Wyświetleń: 268
Rozmiar:  162.9 KB
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  10. #85
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Zadanie na złowienie 15 piranii to żart jakiś jeśli ktoś wcześniej nie zbierał codziennie owadów. Owadów, których nawet nie można zamienić na przynętę, bo rybak do 18 musi łowić. Przykra sprawa jeśli ktoś ma np. pracę na 19 i nie dość, że musi kilka razy dziennie zbierać owady, to jeszcze zamienić na przynętę, a potem wyłowić - albo i nie. Poza tym 15 to jest całkiem sporo, bo nie zawsze się pojawi, nie zawsze uda się złowić i strasznie dużo energii to zużywa, więc ten exp poniżej 80 lvla to jest nic nie warty za takie zadanie.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  11. #86
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zadanie na złowienie 15 piranii to żart jakiś jeśli ktoś wcześniej nie zbierał codziennie owadów. Owadów, których nawet nie można zamienić na przynętę, bo rybak do 18 musi łowić. Przykra sprawa jeśli ktoś ma np. pracę na 19 i nie dość, że musi kilka razy dziennie zbierać owady, to jeszcze zamienić na przynętę, a potem wyłowić - albo i nie. Poza tym 15 to jest całkiem sporo, bo nie zawsze się pojawi, nie zawsze uda się złowić i strasznie dużo energii to zużywa, więc ten exp poniżej 80 lvla to jest nic nie warty za takie zadanie.
    Z tego co wiem, to piranie na gałki można łowić, ale fakt poniżej 80 lepiej expić normalnie niż robić te questy
    Nie chce banaa

  12. #87
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Zadanie na złowienie 15 piranii to żart jakiś jeśli ktoś wcześniej nie zbierał codziennie owadów. Owadów, których nawet nie można zamienić na przynętę, bo rybak do 18 musi łowić. Przykra sprawa jeśli ktoś ma np. pracę na 19 i nie dość, że musi kilka razy dziennie zbierać owady, to jeszcze zamienić na przynętę, a potem wyłowić - albo i nie. Poza tym 15 to jest całkiem sporo, bo nie zawsze się pojawi, nie zawsze uda się złowić i strasznie dużo energii to zużywa, więc ten exp poniżej 80 lvla to jest nic nie warty za takie zadanie.
    Piranie można łowić na owady i na gałki, a praktycznie za każdym razem się pojawiają i wystarczy poczekać 2-3 razy i biorą, więc to jedno z łatwiejszych zadań. Zużywa się na nie ~20 eny i gotowe.

  13. #88
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Piranie można łowić na owady i na gałki, a praktycznie za każdym razem się pojawiają i wystarczy poczekać 2-3 razy i biorą, więc to jedno z łatwiejszych zadań. Zużywa się na nie ~20 eny i gotowe.
    Samo zebranie owadów + gałek jako przygotowanie do łowienia to około 100-200 eny zależy jak gałki dropią + Łowienie to bliżej 30 eny bo najcześciej wyskakują rozdymki + trzeba doliczyć kilka eny które się nie złowi. Czasami przy 4 ruchach nawet nie jesteś w stanie podejść do ryby która Cie interesuje.

    Ja dzisiaj do złowienia 2 makreli sporo się namęczyłem i miałem 2 niezłowione do 2 złowionych, więc wcale nie jest tak kolorowo. Na te dwie złowione makrele miałem około 15 złowionych innych ryb. Jak już wspomniałem wcześniej, najlepiej zbalansowane zadanie bez wiekszego wplywu na RNG byłoby złów ~5 dowolnych ryb (więcej nie, bo znowu będzie problem z przygotowaniem się do łowienia, trzeba będzie robić zapasy a nie o to chodzi w zadaniach codziennych).

  14. #89
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Piranie można łowić na owady i na gałki, a praktycznie za każdym razem się pojawiają i wystarczy poczekać 2-3 razy i biorą, więc to jedno z łatwiejszych zadań. Zużywa się na nie ~20 eny i gotowe.
    Nie wiem, jak wyszło Ci 20 eny. Złapanie 30 owadów = 30 eny + łowienie 30 razy to już kolejne 30. Po 60 punktach energii miałem 13 piranii. Musiałem trzy razy łapać owady.
    A gałek nie będę kupował/dropił do questa, bo to się po prostu nie opłaca.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Ja dzisiaj do złowienia 2 makreli sporo się namęczyłem i miałem 2 niezłowione do 2 złowionych, więc wcale nie jest tak kolorowo. Na te dwie złowione makrele miałem około 15 złowionych innych ryb. Jak już wspomniałem wcześniej, najlepiej zbalansowane zadanie bez wiekszego wplywu na RNG byłoby złów ~5 dowolnych ryb (więcej nie, bo znowu będzie problem z przygotowaniem się do łowienia, trzeba będzie robić zapasy a nie o to chodzi w zadaniach codziennych).
    Jak dowolnych to nawet 10 myślę byłoby ok. Ale samo przygotowywanie się do łowienia jest okropnie męczące. Szczególnie, że muszę łaskawie czekać aż rybak skończy łowić, żeby przerobić owady na przynętę.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  15. #90
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Samo zebranie owadów + gałek jako przygotowanie do łowienia to około 100-200 eny
    Ale kto ci powiedział że musisz je dropić?
    Nie chce banaa

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •