Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #91
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    Ale kto ci powiedział że musisz je dropić?
    Chociażby Tomi, który zachęca do aktywności upka, skoro mam łowić to muszę się przygotować w wyżej wymieniony sposób. Nie widzę tutaj wpisu o kupowaniu itemków na rynku, bo przecież nie o to chodzi w tych zadaniach.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Może zarzucę oczywistościami, ale zadania dzienne mają:
    - zachęcić do zrobienia czegoś innego niż byśmy standardowo robili, w tym spróbowania czynności mniej popularnych/lokacji mniej uczęszczanych
    - przegonić po wszystkich aktywnościach upka - w tym tych graczy, którzy mogą mieć do czegoś dostęp, ale jeszcze tego nie robili
    - - - - - - - - - -

    Pytanie do Tomiego, jaki jest zamysł tych zadań, żeby jedna postać na całe konto była w stanie je ukończyć czy wszystkie 3, skoro tyle postaci może pobrać zadania ?

    Jeśli wszystkie 3, to dziennie regeneruje się 400 energii. Dziś trafiłem na zadanie wymiany polarnych pyłków szt.10, wydropienie ich zabrało mi +/- 300 energii.

    Zamysł zadań spoko, ale droprate samych itemków czy to polarnych pyłów, kłów czy gałek jest zbyt niski. Rozumiem zróżnicowanie trudności zadań i to że przy wymianie samych pyłków też jest nagroda, ale mimo wszystko 300 eny na 10 pyłków to bardzo dużo. Kalkulując to na wymianę mini bossa to energia przy wymianie z ludźmi na 8 mini została wymieniona na 10 pyłków, średni biznes.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 09-10-2022 o 20:19

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Miałem dzisiaj zadanie ścięcia jednego drzewa w Białym Lesie. Co by było gdym zrobił to przed rozpoczęciem zadania? Czy nie dostałbym takiego zadania, czy zostałoby zaliczone, chociaż zrobiłem to wcześniej?

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Miałem dzisiaj zadanie ścięcia jednego drzewa w Białym Lesie. Co by było gdym zrobił to przed rozpoczęciem zadania? Czy nie dostałbym takiego zadania, czy zostałoby zaliczone, chociaż zrobiłem to wcześniej?
    Raczej nie dostaniesz zadania które już wykonałeś, to samo tyczy się wymian itemów z limitem wymian.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #94
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Mam nadzieję, że działa to podobnie lub tak samo w przypadku wykonania częściowo zadania. Jest chyba zadnie "Zbierz 10 sztuk Kobaltu", oby w sytuacji zebrania kilku sztuk przed rozpoczęciem zadania nie doszlo do sytuacji, że nie można takiego zadania zakończyć w jeden dzień.

  5. #95
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Mam nadzieję, że działa to podobnie lub tak samo w przypadku wykonania częściowo zadania. Jest chyba zadnie "Zbierz 10 sztuk Kobaltu", oby w sytuacji zebrania kilku sztuk przed rozpoczęciem zadania nie doszlo do sytuacji, że nie można takiego zadania zakończyć w jeden dzień.
    Ja miałem tak, że pierwszego dnia zebrałem 5 lotosów ok.8:30 i dopiero później wziąłem zadanie, miałem do zebrania 5 lotosów. Możliwe, że jest jak mówił D.

  6. #96
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    W jednej gierce znalazłem zasadę, że "jeśli nie da się w tym momencie fizycznie wykonać zadania, to należy je zaliczyć", zatem w przypadku wylosowania zadania na coś, co jest "zrobione" tego dnia i nie da się zrobić tego bez odczekania, to zaliczenie go z góry nie powinno być niczym strasznym.
    ***** ****

  7. #97
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    W jednej gierce znalazłem zasadę, że "jeśli nie da się w tym momencie fizycznie wykonać zadania, to należy je zaliczyć", zatem w przypadku wylosowania zadania na coś, co jest "zrobione" tego dnia i nie da się zrobić tego bez odczekania, to zaliczenie go z góry nie powinno być niczym strasznym.
    Zależy od nagród

  8. #98
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Odnajdź w Starej Kopalni w jednym z wózków cenny kamień szlachetny.

    - - - - - - - - - -

    O jaki wozek chodzi xd

    - - - - - - - - - -

    00:36
    Zyskałeś 20 sztuk przedmiotu Żeton
    00:36
    Zyskałeś uzbrojenie Rękawice Statusów

  9. #99
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    przeszukałem wszystkie wózki i nie znalazłem kamienia

  10. #100
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    chyba chodzi o te w magazynie
    Nie chce banaa

  11. #101
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post

    O jaki wozek chodzi xd
    Chodzi o cały kompleks Starej Kopalni tj. nie tylko poziom 1. Kamienia normalnie nie widać i trzeba po kolei wejść w interakcję z każdym możliwym wózkiem.

  12. #102
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Dokładniej chodzi o mapy: 1 i 2 poziom kopalni.
    ***** ***

  13. #103
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Fajne nagrody uzależnione od poziomu postaci:
    Na głównej Postaci:
    12:26
    Zyskałeś 40000 złota

    12:26
    Zyskałeś uzbrojenie Zbroja Olbrzyma

    Przecież jest to śmiech na sali
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  14. #104
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    chłopaki a może byście poczekali na nagrody za robienie przez cały miesiąc zadań dziennych a nie odrazu po update komentujecie

  15. #105
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    200
    "Twoje zadanie dzienne to : Złów 25 rozdymek."
    Wydaje mi się, że to zadanie to lekka przesada, szczególnie kiedy inne zadania łowieckie, które dostawałem, to były znacznie mniejsze ilości, np. złów 2 Homary albo 4 węgorze. Wiem, że rozdymki są bardzo pospolite, ale zredukowanie ilości rozdymek do około 10-15 sztuk byłaby moim zdaniem wskazana. Ciekawy jestem jednak co inni o tym sądzą.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •