Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się nowa aktualizacja (zadania dzienne)?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba

    35 55.56%
  • Nie podoba

    18 28.57%
  • Nie mam zdania

    10 15.87%
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 134

Temat: Zadania dzienne - komentarz

  1. #46
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    cel uświęca środki

  2. #47
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Informacja tego typu niestety nie wchodzi w grę - jako widoczna na każdej możliwej mapie. W mieście - tak, ale w mieście jest tablica, więc mija się z celem.
    To jest rozczarowujące akurat, brzmi jak bardzo realistyczna funkcja.
    Jeżeli umieszczenie tego w którejś zakładce profilu też nie jest możliwe, to może Tymczasowy KeyItem?

    Dostajemy przy zaakceptowaniu zadania, tracimy przy jego oddaniu.
    Aktywujemy sobie w "Użyj przedmiotu" i dostajemy informację "Żeby wykonać zadanie: Zabij jeszcze 100x Kozica/ Wymień jeszcze 10x Śnieżnobiały Lotos/ ZADANIE WYKONANE: Odbierz nagrodę w Nordii"
    Tak, taka kulka może być za drobną cenę w MF (a może jako nagroda 31 dnia danego miesiąca? )

    Poza tym, na razie nie mam więcej uwag. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 04-10-2022 o 15:14

  3. #48
    No to może istnieje szansa, żeby dodać gadżet służący do weryfikacji aktualnego stanu zadania (w stylu tych biuletynów z starszych miast)?
    Cóż, mnie zmiana zachęciła do przynajmniej czasowego powrotu na gierkę, fajnie że coś się dzieje
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #49
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    ciekawe co dostanie sie za wykonywanie zadan przez caly miesiac

  5. #50
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Proponuję żeby żetony za dzienne zadania jak się dostanie nie marnowały się na postaci z limitem żetonów, albo żeby dostawało się coś innego, bo dziś dostałem 10 żetonów na jednej postaci, a że mam limit to nic nie dostałem
    Nadal zapominasz że kłamiesz

  6. #51
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Zawsze można sobie rozłożyć zadanie na dwa dni jak się z jakichś względów nie chce robić w jeden - jakaś tragedia się nie stanie. Warto jednak zrobić te 28 w miesiącu.

    Nie chcemy robić anulowania zadań, aby nie można było sobie wybierać tylko co łatwiejszych kąsków, a resztę olewać.
    mimo wszystko głupotą jest narzucanie zadań typu zbierz 10 kostek lodu czy 10 lotosów gdy respią się po 12h, wejdziesz wieczorem, zbierzesz połowę i jest się jedno zadanie plecy z nie własnej winy, coś takiego nie powinno mieć miejsca.

    To samo tyczy się np łowienia danej liczby ryb. Idziesz po owady, miałeś pecha złowiłeś za mało ryb, czekasz na kolejny dzień aż będą owady i znów musisz czekać do 18 żeby je przerobić.

    Skoro już jesteśmy zmuszani do rozkładania zadań na dwa dni to powinniśmy móc pobrać nowe zadanie tego samego dnia w którym poprzednie zostało oddane.
    Ostatnio edytowane przez Altair ; 05-10-2022 o 00:36

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    mimo wszystko głupotą jest narzucanie zadań typu zbierz 10 kostek lodu czy 10 lotosów gdy respią się po 12h, wejdziesz wieczorem, zbierzesz połowę i jest się jedno zadanie plecy z nie własnej winy, coś takiego nie powinno mieć miejsca.

    To samo tyczy się np łowienia danej liczby ryb. Idziesz po owady, miałeś pecha złowiłeś za mało ryb, czekasz na kolejny dzień aż będą owady i znów musisz czekać do 18 żeby je przerobić.
    Warto mieć mały zapas przedmiotów których będziemy potrzebować podczas zadań dziennych. Oczywiście preferowana byłaby zmiana, ale do tego czasu (o ile owa nastąpi) jakoś trzeba sobie radzić.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #53
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Warto mieć mały zapas przedmiotów których będziemy potrzebować podczas zadań dziennych. Oczywiście preferowana byłaby zmiana, ale do tego czasu (o ile owa nastąpi) jakoś trzeba sobie radzić.
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Może zarzucę oczywistościami, ale zadania dzienne mają:
    - zachęcić do zrobienia czegoś innego niż byśmy standardowo robili, w tym spróbowania czynności mniej popularnych/lokacji mniej uczęszczanych
    - przegonić po wszystkich aktywnościach upka - w tym tych graczy, którzy mogą mieć do czegoś dostęp, ale jeszcze tego nie robili


    Celem zadań było robienie czegoś czego na codzień nie robię tj. nie robię zapasów itemków na przyszłośc "bo może będą potrzebne". Jedno zaprzecza drugiemu.

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    Celem zadań było robienie czegoś czego na codzień nie robię tj. nie robię zapasów itemków na przyszłośc "bo może będą potrzebne". Jedno zaprzecza drugiemu.
    Cytat Napisał Altair Zobacz post
    To samo tyczy się np łowienia danej liczby ryb. Idziesz po owady, miałeś pecha złowiłeś za mało ryb, czekasz na kolejny dzień aż będą owady i znów musisz czekać do 18 żeby je przerobić.
    Na co dzień nie łowisz ryb, gra zachęca Cię do zrobienia czegoś innego niż byś robił zazwyczaj. Robiąc mały zapas przynęty unikasz sytuacji którą przedstawiłeś wyżej. Możesz również po prostu kupić przynęty od innych graczy kiedy będziesz ich potrzebował.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 05-10-2022 o 02:10
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #55
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Na co dzień nie łowisz ryb, gra zachęca Cię do zrobienia czegoś innego niż byś robił zazwyczaj. Robiąc mały zapas przynęty unikasz sytuacji którą przedstawiłeś wyżej. Możesz również po prostu kupić przynęty od innych graczy kiedy będziesz ich potrzebował.
    Jak już pisałem jedno zaprzecza drugiemu.

    Poza tym jeśli już zaakceptujemy Twój tok myślenia, to nie wiadomo jakie zadanie dostane następne. Teraz pójdę zrobić mały zapas owadów lub gałek, nazbieram lotosy albo kulki lodu, a okaże się, że muszę iść zabijać golemy dla kryształów lodu, a nie mam już energii i co dalej ? Mogę mieć pecha i dropnę tylko 9 z 10 szt.

    Chciałbym przypomnieć, że nie wszyscy mają limit 9999 jak większość z was i nie odkładają energii na zapas, zwłaszcza Ci nowsi gracze.

    Po raz kolejny, zadania mają zachęcić do nowych aktywności danego dnia a nie kilka dni przed robiąc zapasy "bo może się przyda" i tylko podejść do tablicy oddać przedmioty (o ile to w ten sposób działa, może gra sprawdza czy przedmioty były dropione po wzięciu zadania). Zadanie ma zachęcić do interacji z grą / ludźmi (z tym drugim to ciężko bo jest online do 50 osób z czego 40 afk i tylko 1 na 10 osob odpisze. Próbowałem kupić wczoraj owady ale bez powodzenia, a nie mam czasu siedzieć kilka godzin i spamować, że kupię dany przedmiot.

  11. #56
    To sprawdź tablice przed wywaleniem energii. Pozdrawiam, miłego dnia
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Może zarzucę oczywistościami, ale zadania dzienne mają:
    - zachęcić do zrobienia czegoś innego niż byśmy standardowo robili, w tym spróbowania czynności mniej popularnych/lokacji mniej uczęszczanych
    - przegonić po wszystkich aktywnościach upka - w tym tych graczy, którzy mogą mieć do czegoś dostęp, ale jeszcze tego nie robili

    Także, o ile zaliczenie zadania nie jest niemożliwe - pojawienie się jego w puli dla danego gracza jest zamierzone.

    W zamian gracz otrzymuje dopłatę do standardowych korzyści wynikających z danych czynności.
    Przecież to nie jest tak, że np. ena poświęcona na zaliczenie zadania poprzez expienie czy składniki zużyte na wymiany same z siebie nic nie dają.
    Najważniejsze że jest wybór - albo robimy to co chcemy bez dopłaty, albo to czego się od nas oczekuje z dopłatą.
    Tutaj należy zaznaczyć, że ta dopłata będzie rosła co 7 zadanie, a w skali całego miesiąca są to dość znaczące profity, zgarniane niejako przy okazji tego co standardowo oferuje gra.

    Zadania są różne - jedne łatwiejsze, jedne trudniejsze/bardziej kosztowne, ale na całość najeży patrzeć z perspektywy pełnego miesiąca.
    1. Wymuszanie na kimś żeby szedł na coś co nie przyniesie mu korzyści jest bezcelowe.
    2. Lepiej zachęcajcie do bicia nie wiem, np. gigantów, może wymiany się ożywią jak 4 osoby trafią na to samo zadanie?
    3. Zadania nie powinny być do wykonania w 24h, raczej w trybie odbierasz dzisiaj i masz czas na wykonanie (w zależności od zadania).

    Rozumiem, że łatwe / trudne, więc MAX powinno się móc mieć na sobie 3 zadania, bo inaczej nikt nie dotrwa do końca miesiąca, bo się na jednym zadaniu rozłoży, bądźmy szczerzy - nikt nie kolekcjonuje kwiatów lotosu. Inną możliwością jest podgląd co będziemy robić przez najbliższe 4-5 dni, wtedy ktoś może się przygotować.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ta gra mnie nie zachęca do niczego
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #59
    Dostałem na start zadanie "złów 8 łososi'. Tak się nie robi
    Żółwie tańczą jak szalone...

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Ja 25 rozdymek na kaidanie podziękuję

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •