Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Turniej automatyczny 80lvl +

  1. #1

    Turniej automatyczny 80lvl +

    Zapraszamy na turniej automatyczny przeznaczony dla postaci z minimum 80 poziomem.
    Zapisy 01.06.22-10.06.22


    Zapisani:

    Nick
    Poziom
    Profesja
    Ranking
    Grupa
    Alia 80 Mag 35 B
    Bartolome 80 Wojownik 89 D
    Cumliak 82 Wojownik 206 B
    EmiLowaTy 80 Mag 8 C
    Evo 82 Mag 1 D
    Filterr 80 Wojownik 187 D
    Golden Fish 80 Mag 534 A
    Hajowskyy 80 Wojownik 456 D
    Ichtion 80 Mag 434 C
    Infinitum 80 Mag 346 A
    Kaidan 82 Mag 428 C
    Kopier 83 Wojownik 68 A
    Kucyk Pony 80 Wojownik 142 C
    LeoMessi 80 Wojownik 533 B
    Mucio 80 Wojownik 1 A
    psycho 80 Mag 1 B



    Regulamin
    1. Postanowienia ogólne
    1.1. Za organizację turnieju odpowiedzialni są gracze Stara Gwardia oraz Denol.
    1.2. W turnieju może wziąć udział każdy gracz, posiadający poziom 80 bądź większy.
    1.3. Wszelkie zapytania i uwagi dotyczące turnieju należy kierować bezpośrednio do organizatorów turnieju poprzez wiadomość w grze lub na forum.
    1.4. Minimalna ilość uczestników to 16 osób. W przypadku mniejszej ilości chętnych turniej się nie odbędzie.


    2. Zapisy

    2.1. Zapisy prowadzone są w tym temacie.
    2.2. Gracz zapisuje się na turniej podając nick postaci, którą chce uczestniczyć w turnieju, razem z poziomem i profesją tej postaci.
    2.3.
    Od momentu zapisania, gracz nie może skorzystać z usługi "reset statystyk", jak i zmienić postaci, którą będzie uczestniczyć.
    2.4. Data trwania zapisów jest podana na samej górze tematu tak długo, jak zapisy są otwarte.
    2.5. Zapisać może się każdy, kto spełnia wymagania uczestnictwa w turnieju, podane w podpunkcie 1.2
    2.6. Zapisanie się do turnieju oznacza akceptacje jego regulaminu.
    2.7. W momencie wpisania gracza na listę zapisanych, jego post w tym temacie zostaje usunięty(żeby uniknąć spamu w temacie)


    3. Faza grupowa - losowanie

    3.1. Losowanie odbywa się w dniu 11.06.2022r.
    3.2. Gracze podzieleni zostają - na podstawie punktów rankingowych w momencie zakończenia zapisów - na koszyki.
    3.3. Gracze są rozlosowywani do 4/8 grup (w zależności od uczestników).

    3.4. Gracze z tego samego koszyka nie mogą znaleźć się w tej samej grupie.
    3.5. Losowanie odbywa się na streamie na discordzie - link dla chętnych: https://discord.gg/u6hynPqJMQ


    4. Przebieg turnieju - faza grupowa

    4.1. Faza grupowa trwa od 12.06.2022r. do 20.06.2022r.
    4.2. Każdy z graczy musi zawalczyć dwukrotnie z każdym z graczy w grupie poprzez pojedynek/pojedynek na godzinę.
    4.3. Walki w turnieju muszą być walkami automatycznymi.

    4.4. Gracze muszą rozegrać w miarę możliwości wszystkie walki w swoich grupach.
    4.5. Żeby walka została uznana za walkę turniejową, trzeba na początku każdej walki napisać "Walka turniejowa".
    4.6. Powtarzanie walk z jakiegokolwiek innego powodu, niż błąd gry jest zabronione.
    4.7. Trzy dni przed zakończeniem grupy zostaną podane ostateczne terminy rozegrania pozostałych walk.
    4.8. Faza grupowa może być zakończona wcześniej, jeśli rozegrane zostaną wszystkie walki przed czasem zakończenia owej fazy.
    4.9. Faza grupowa kończy się wyłonieniem dwóch graczy z każdej z grupy(miejsc 1 i 2), którzy awansują do drabinki eliminacyjnej.
    4.10. Gracze z pozostałych miejsc zostają wyeliminowani z turnieju.



    5. Przebieg turnieju - drabinka

    5.1. Gracze, którzy awansowali w fazie grupowej trafiają do następnej fazy - drabinki eliminacyjnej.
    5.2. Gracze zostają rozlosowani do drabinki na poszczególnych zasadach:



    • Gracze z 1 miejsca trafiają do jednego koszyka, natomiast gracze z 2 miejsca do drugiego
    • Gracze z tego samego koszyka nie mogą walczyć ze sobą w pierwszej rundzie drabinki
    • Gracze z tej samej grupy nie mogą trafić na siebie w pierwszej rundzie drabinki


    5.3. Walki rozgrywane są w systemie Bo3(do dwóch zwycięstw), za wyjątkiem finału i walki o 3 miejsce, które rozgrywane są w systemie Bo5(do trzech zwycięstw) poprzez pojedynek/pojedynek na godzinę.
    5.4. Żeby walka została uznana za walkę turniejową, trzeba na początku każdej walki napisać "Walka turniejowa".
    5.5. Powtarzanie walk z jakiegokolwiek innego powodu, niż błąd gry jest zabronione.
    5.6. Każdy etap drabinki posiadać będzie datę ostateczną rozegrania walk.



    6. Nagrody.

    6.1. Warunkiem uzyskania nagród jest zajęcie miejsca od 1 do 8.
    6.2. Jeżeli gracz, któremu przysługuje nagroda za uzyskane miejsce, złamie regulamin w trakcie trwania turnieju, zostaje on pozbawiony nagród.
    6.3. Jeżeli gracz, któremu przysługuje nagroda za uzyskane miejsce, nie rozegra jakiejś walki(a jego przeciwnikowi przyznany zostanie walkower), zostaje on pozbawiony nagród.
    6.3. Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu turnieju nie później, niż dwa tygodnie.


    Nagrody

    1 Miejsce:

    40 MF
    50 żetonów za każdą wygraną walkę
    Złoty Pył


    2 Miejsce:

    30 MF
    50 żetonów za każdą wygraną walkę


    3 Miejsce:

    20 MF
    40 żetonów za każdą wygraną walkę

    4 Miejsce:

    10 MF
    40 żetonów za każdą wygrana walkę


    Miejsca 5-8:

    35 żetonów za każdą wygraną walkę
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 12-06-2022 o 00:00
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  2. #2
    Podział na grupy po losowaniu:

    Grupa A


    • Golden Fish
    • Infinitum
    • Kopier
    • Mucio



    Grupa B



    • LeoMessi
    • Cumliak
    • Alia
    • psycho



    Grupa C


    • Ichtion
    • Kaidan
    • Kucyk Pony
    • EmiLowaTy



    Grupa D


    • Hajowskyy
    • Filterr
    • Bartolome
    • Evo


    Faza grupowa trwa do 20.06, dzisiaj wieczorem pojawią się tabele do uzupełniania wyników. Miłej zabawy i niech wygra najlepszy, powo od organizacji!

    - - - - - - - - - -

    Grupa A

    Nick Wynik Miejsce
    Golden Fish 5:1 (1:2) 2
    Infinitum 1:5 3
    Kopier 5:1 (2:1) 1
    Mucio 1:5 3

    Grupa 1 Golden Fish Infinitum Kopier Mucio
    Golden Fish x Walka1 2:0 Walka2W Walka1 1:1 Walka2 Walka1 2:0 Walka2W
    Infinitum Walka1 0:2 Walka2W x Walka1 0:2 Walka2W Walka1W 1:1 Walka2W
    Kopier Walka1 1:1 Walka2 Walka1 2:0 Walka2W x Walka1W 2:0 Walka2W
    Mucio Walka1 0:2 Walka2W Walka1W 1:1 Walka2W Walka1W 0:2 Walka2W x


    Grupa B

    Nick Wynik Miejsce
    LeoMessi 4:2 2
    Cumliak 5:1 1
    Alia 3:3 3
    psycho 0:6 4

    Grupa 1 LeoMessi Cumliak Alia psycho
    LeoMessi x Walka1 1:1 Walka2 Walka1 1:1 Walka2 Walka1 2:0 Walka2W
    Cumliak Walka1 1:1 Walka2 x Walka1 2:0 Walka2 Walka1 2:0 Walka2
    Alia Walka1 1:1 Walka2 Walka1 0:2 Walka2 x Walka1 2:0 Walka2W
    psycho Walka1 0:2 Walka2W Walka1 0:2 Walka2 Walka1 0:2 Walka2W x


    Grupa C

    Nick Wynik Miejsce
    Ichtion 2:4 3
    Kaidan 4:2 (3:0) 1
    Kucyk Pony 4:2 (0:3) 2
    EmiLowaTy 2:4 3

    Grupa 1 Ichtion Kaidan Kucyk Pony EmiLowaTy
    Ichtion x Walka1 0:2 Walka2 Walka1 1:1 Walka2 Walka1 1:1 Walka2
    Kaidan Walka1 2:0 Walka2 x Walka1 1:1 Walka2 Walka1 1:1 Walka2
    Kucyk Pony Walka1 1:1 Walka2 Walka1 1:1 Walka2 x Walka1 2:0 Walka2
    EmiLowaTy Walka1 1:1 Walka2 Walka1 1:1 Walka2 Walka1 0:2 Walka2 x


    Grupa D

    Nick Wynik Miejsce
    Hajowskyy 6:0 1
    Filterr 1:5 3
    Bartolome 5:1 2
    Evo 1:5 3

    Grupa 1 Hajowskyy Filterr Bartolome Evo
    Hajowskyy x Walka1W 2:0 Walka2W Walka1 1:1 Walka2 Walka1 2:0 Walka2
    Filterr Walka1W 0:2 Walka2W x Walka1W 0:2 Walka2W Walka1W 1:1 Walka2W
    Bartolome Walka1 1:1 Walka2 Walka1W 2:0 Walka2W x Walka1W 2:0 Walka2W
    Evo Walka1 0:2 Walka2 Walka1W 1:1 Walka2W Walka1W 0:2 Walka2W x
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 19-06-2022 o 19:33
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  3. #3
    Pojedynek automatyczny na godzinę 17 i 18, pierwszy (17) wysyła osoba po lewej, drugi (18) osoba po prawej. Muszą być to pojedynki treningowe ("o nic"), wysłane co najmniej 2 godziny wcześniej

    13.06:

    Grupa A:
    Golden Fish vs Infinitum
    Kopier vs Mucio

    Grupa B:
    LeoMessi vs Cumliak
    Alia vs psycho

    Grupa C:

    Ichtion vs Kaidan
    Kucyk Pony vs EmiLowaTy

    Grupa D:
    Hajowskyy vs Filterr
    Bartolome vs Evo

    14.06:
    Grupa A:
    Golden Fish vs Mucio
    Kopier vs Infinitum

    Grupa B:
    LeoMessi vs Alia
    Cumliak vs psycho

    Grupa C:
    Ichtion vs Kucyk Pony
    Kaidan vs EmiLowaTy

    Grupa D:
    Hajowskyy vs Bartolome
    Filterr vs Evo

    16.06:
    Grupa A:
    Mucio vs Infinitum
    Kopier vs Golden Fish

    Grupa B:
    LeoMessi vs psycho
    Cumliak vs Alia

    Grupa C:
    Ichtion vs EmiLowaTy
    Kaidan vs Kucyk Pony

    Grupa D:
    Hajowskyy vs Evo
    Filterr vs Bartolome
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 12-06-2022 o 12:38
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  4. #4
    Dogrywki o pierwsze miejsce w grupie:
    18.06:
    Grupa A:
    Golden Fish vs Kopier

    Grupa C:
    Kaidan vs Kucyk Pony

    Godzina 16 i 18 wysyła osoba po lewej, godzina 17 osoba po prawej. Standardowo ma to być walka auto o "nic" wysłana co najmniej 2h wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 17-06-2022 o 16:18
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  5. #5
    Kopier Hajowskyy
    Kucyk Pony LeoMessi
    \ Finał /
    Kopier -> Cumliak <- LeoMessi
    Kaidan Kaidan Cumliak
    / \ / \
    Kaidan 3 miejsce Cumliak
    Golden Fish Kopier Bartolome
    LeoMessi
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 04-07-2022 o 12:27
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  6. #6
    1/4 Finał
    Gracz 1 Wynik Gracz 2 Raporty
    Kopier 3:0W Kucyk Pony walka1 walka2 walka3
    Kaidan 3:0 Golden Fish walka1 walka2 walka3
    Hajowskyy 0:3 LeoMessi walka1 walka2 walka3
    Cumliak 2:0 Bartolome walka1 walka2 walka3

    Pojedynek automatyczny na godzinę 16, 17 i 18; pierwszy i trzeci (16,18) wysyła osoba po lewej, drugi (17) osoba po prawej. Muszą być to pojedynki treningowe ("o nic"), wysłane co najmniej 2 godziny wcześniej

    Termin walk: 23.06


    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 26-06-2022 o 12:56
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  7. #7
    1/2 Finał
    Gracz 1 Wynik Gracz 2 Raporty
    Kopier 0:3 Kaidan walka1 walka2 walka3
    LeoMessi 0:3 Cumliak walka1 walka2 walka3

    Pojedynek automatyczny na godzinę 16, 17 i 18; pierwszy i trzeci (16,18) wysyła osoba po lewej, drugi (17) osoba po prawej. Muszą być to pojedynki treningowe ("o nic"), wysłane co najmniej 2 godziny wcześniej

    Termin walk: 27.06
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 28-06-2022 o 08:52
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  8. #8
    Finał
    Gracz 1 Wynik Gracz 2 Raporty
    Cumliak 1:4 Kaidan walka1 walka2 walka3 walka4 walka5

    3 Miejsce
    Gracz 1 Wynik Gracz 2 Raporty
    Kopier 3:2 LeoMessi walka1 walka2 walka3 walka4 walka5

    Pojedynek automatyczny na godzinę 14, 15, 16, 17 i 18; pierwszy, trzeci i piąty (14,16,18) wysyła osoba po lewej, drugi i czwarty(15,17) osoba po prawej. Muszą być to pojedynki treningowe ("o nic"), wysłane co najmniej 2 godziny wcześniej.

    Termin walk: 29.06
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 04-07-2022 o 12:26
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    271
    może jakieś podsumowanie?
    #repairtanatos

  10. #10
    Turniej zakończony, najszczersze gratulancje dla osób, które walczyły i się nie poddawały (nie dla grupa D jak ....). Nagrody dostaniecie na dniach, zachęcam do udziału w przyszłych turniejach i miłych wakacji
    Kochajmy wojowników, bo tak szybko odchodzą
    (z ręki magów ofc )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •