Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Temat: Walki z graczami nie powinny zabierać energii

  1. #1
    ziomal1337-W1
    Konto usunięte

    Walki z graczami nie powinny zabierać energii

    Siema. walki z graczamy niepowinny wymagac energi bo zamalo jest jej.

  2. #2
    Chaosek
    Konto usunięte
    Dokładnie.
    Popieram.
    Dodajcie chociaż brak strat energi podczas walk na arenie.

  3. #3
    ziomal1337-W1
    Konto usunięte
    po testach graczowi któremu skończy się energia nie będzie mógł walczyć, na jedna walke bendzie musial czekac 8 min a jak będzie chcial np przejsc gdzies jeszcze ? to na jedną walkę bendzie musial czekac ok 16-20 min !

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,754
    Cytat Napisał ziomal1337-W1 Zobacz post
    po testach graczowi któremu skończy się energia nie będzie mógł walczyć, na jedna walke bendzie musial czekac 8 min a jak będzie chcial np przejsc gdzies jeszcze ? to na jedną walkę bendzie musial czekac ok 16-20 min !
    Po to są ograniczenia, żeby były nieco uciążliwe i żeby nie można było grać bez przerwy - to jasne jak słońce.
    Patrząc na osobę zajmującą się głównie PvP, to może ona energię wyekspić praktycznie do zera, a potem udać się np. na rynek i pojedynkować.
    Znalezienie osoby chętnej trochę trwa, sama walka też, więc można spokojnie walczyć prawie non-stop (znalezienie osoby + walka i raczej schodzi te 7 minut z hakiem).
    A jeśli chcesz gdzieś przejść to na zerowej energi robisz to bez żadnego uszczerbku i po przejściu na nowe miejsce znowu po tych 7 minutach możesz walczyć.
    A jeśli zostawisz sobie 20 pkt z expienia to na samych pojedynkach w mieście pewnie nawalczysz się do woli.

    Co do areny to może jakaś promocja zero energii rzeczywiście by ją uaktywniła.

  5. #5
    lich-W1
    Konto usunięte
    Ja postuluję za tym, aby nie można było walczyć na mapie świata - jak w MFO2 na salamandrii

  6. #6
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lich-W1 Zobacz post
    Ja postuluję za tym, aby nie można było walczyć na mapie świata - jak w MFO2 na salamandrii
    Z tego co pamiętam, to tam są dozwolone tylko pojedynki, a więc nie jest to jakimś poważnym zagrożeniem, bo obie strony muszą wyrazić na jego zgodę.

  7. #7
    lich-W1
    Konto usunięte
    Dziękuję za wyjaśnienie

  8. #8
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do areny to może jakaś promocja zero energii rzeczywiście by ją uaktywniła.

    Co do areny to raczej będzie używana po starcie gry, prościej jest się zapisać niż biegać i się prosić o pojedynek. Jedyne co można by zrobić, to po przydzieleniu graczy do pojedynku, komunikat z kim walczysz i powiedzmy 30 sekund na zmianę ekwipunku, bo przy takich rozbieżnościach bonusów z ek raczej nikt nie będzie chciał walczyć na arenie bo nie można zmienić ek przed walką.

  9. #9
    Chaosek
    Konto usunięte
    @up
    pisze się eq
    wiem to po angielsku,
    ale więcej osób kojarzy właśnie skrót eq.


    Co do tych pojedynków to wydaje mi się że dalej będzie to najczęściej wybierany tryb walk.

    Bonus 0 strat energi za walki mógłby trochę zachęcić oszczędnych graczy do walk na arenie.

  10. #10
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Rank-W3 Zobacz post
    @up
    pisze się eq
    wiem to po angielsku,
    ale więcej osób kojarzy właśnie skrót eq.
    Ale ja jestem patriotą i nie używam angielskich zwrotów gdy mogę użyć polskiego. Za ten język walczyli nasi przodkowie

  11. #11
    minek
    Konto usunięte

  12. #12
    tester
    Konto usunięte
    Rozważamy jeszcze, żeby w walce można było zmieniać profil eq kosztem jednej kolejki.

  13. #13
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Rozważamy jeszcze, żeby w walce można było zmieniać profil eq kosztem jednej kolejki.

    Jestem za ! Jak ktoś zrobi resa przed walką, to będzie można zmienić ekwipunek Świetny pomysł.

  14. #14
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    dobre jesli sie nie jest przygptowanym na walke z danym graczem, swietne wyjscie w arenie jako alternatywa do widoku z kim sie walczy.
    jesli bedzie mozliwosc zmiany eq w trakcie walki, to nie bedzie potrzebna wiedza czy walczy sie z wojem czy magiem ;p

  15. #15
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Szczególnie w bójkach będzie takie coś przydatne = szanse na wygraną będą większe. Zdecydowanie jestem na TAK.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •